Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ja już dzisiaj z rana jak córcia poszła do szkoły a synek odsypiał zarwaną noc, włączyłam odpowiedni film. Wprawdzie się sama nie zabawiałam ale zachęcałam do zabawy, na to on mi powiedział że do pracy zaraz idzie, no i poszedł ale dopiero o 11.00. Chyba pójdę na lewiznę, tak mi się chce:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory skarbie ja ani chora ani smutna a szczesliwa okrutnie bo dietuje na maxa, jeźdze codziennie na rowerku stacjonarnym 60 min 20-25 km i widać już efekty pomalusku, z brzuch które wyglądało na 9 miesiąc ciązy jest 8:P Mam zapał i modle sie żeby mi nie minął:) Ale jakoś weny do pisania brak u mnie:(, ale czytam was ale wy też za wylewne nie jesteście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA..........włącz pralke na wirowanie i posieć na niej ........moze będzei CUD i zadziała...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam ale muszę spadac bo obiadek dla rodzinki trzeba pichcic nie ma lekko. Będą kopytka i jakaś zupka ale jeszcze nie wiem co mam w lodówce ..może ogórkowa? Dziewczynki ja z jedzeniem przystopowałam bo mi woreczek napierdala żebym chociaż doczekała do początku lutego do operacji. Jeśli chodzi o faceta to mój ma większe potrzeby od moich he,he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się pakuję i jadę w stare lubelskie:) zgadnijcie do kogo? będzie białkowo i czysta się poleje strumieniami. Jak niewiele trzeba żeby mnie uszczęśliwić😘 szczęśliwa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA............DAJ MU WRÓCIĆ DO FORMY .....PRZECIEŻ WIESZ ŻE DO TEJ PORY MIAŁAŚ WEEKENDOWEGO CHŁOPA ,A MOZE ON TAK OD RAZU NIE MOZE SIĘ PRZESTAWIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sERUM;)eeeee tam jak by chciał to by go nic powstrzymało poza tym faktem jest że tylko 3 razy w tym roku a ostatni raz tydzień temu:( ale to nic szczęśliwa obiecała że mi da:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa serce ty moje ja lubię wszystko pod warunkiem że jest lekko czyściutką zakrapiane:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE!!!JESZCZE!!!JESZCZE!!!tylko kurde daj golnąć wcześniej na rozluźnienie:p zaraz nas przegonią z topiku albo co gorsza nam go zamkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesze cie że mam wygolona na zero więc jak byśmy chcialy jezyczkiem to nam nic po drodze w ząbki nie zalezie:p Może nas nie wywalą? boje sie ze skorzystać z propozycji zechcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przylaczam..............mam zabrac jakies kajdanki,bicze szpilki wysokie czy moze sztuczną paleczke na szelkach????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same walnięte na tym topiku he,he,he Piszcie robi się ciekawie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo i wibratory poszły w ruch..... Dlaczego blondynki nie używają wibratorów? - Ponieważ od wibratora bolą zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po seksie prysznic i na balety..............oj zeby mi tylko na bilet powrotny zostalo.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lola szkoda że lubisz tylko byc lizana bo jakbys lubiła lizac to kochana ja mam tyle km ciała że starczyłoby ci tego do końca życia zanim okrązyłabyc me ciało:P Tija a ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zejebiste jesteście👄- przyłóżcie sobie te usta gdzie chcecie;) Szczesliwa - powiem Ci ze dumna jestem z Ciebie😍, tak trzymaj i bedzie dobrze👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja jezykiem to cuda potrafie......jak bym ci foczke poglaskala ze bys zapomniala o reszcie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie gadżety i języki mile widziane, widzę że robi się z tego grupówka i zaczynam się obawiać że w tym seksie zostanę pominięta:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedzie jazda i jakoś mam wrazenie że tu wiele chętnych! więc może jak mafinka w marcu zaprasza na bibe to moze wtedy jakis sex zbiorowy???/ Co wy na to rozczochrane poniżej pępka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×