Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Siedzi dwóch downów w pokoju i zgasło światło. Jeden mówi to pewnie korki,a drugi to idź mu otwórz. Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze: - Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował! Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi: - Chyba, ku***, w koszyk... Kasiunia - śmiej sie , na zdrowie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baco, a umiecie powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie" ? - A co mom nie umieć ! - No to mówcie. - Robok burcy w trowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaje raniutko facet i idzie do lazienki wziac prysznic. Patrzy, a tu przyrodzenie bezowego koloru nabralo. - Ewelina, kurfa, cho no tu natychmiast! ona z kuchni wola: - Czeslaw, jestem zajeta! ZAJETA, rozumiesz! A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podloge. Dzieci do szkoly, dzieci ze szkoly. sniadanie, obiad, kolacja. I tak w kólko; i tak w kólko. Nie mam czasu nawet tylka podetrzec... - Ooo... wlasnie! O tym chcialem z toba porozmawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się już pakujesz, nie? bo ja to już nogami przebieram. Będę w Łodzi w lutym, to zobaczę jak wygląda ten hostel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) To ja mam dzisiaj kacyka bo wczoraj z slubnym balowalismy a dzisiaj czeka nas bankiet z ludzmi z jego firmy i francuzami WRRRRRRRRRR zaraz mam fryzjera ,a najchetniej walneła bym sie spac wrrrrr mam nadzieję że szybciorem z tamtąd sie wymigamy do domciu buziaki 👄👄👄 uciekam sie do ludzi upodobnić:o PS.date spotkanka juz w kalendarz wpisałam :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ CIPALSKIE!!!! 🖐️ co to ma być???? ostatnia idę spać i pierwsza wstaję???? ;) coś tu nie gra, proszę mi tu szybko coś pisać! MAJKA! co ty nas tak unikasz?? DO2DO - też ni grzeszysz frekwencją! Desperadoo - w ogóle już nic nie powiem MAMA - usprawiedliwiona, chociaż nie wiem co się stało ABS - dobrze, że jesteś bo nas motywujesz! nie znikaj :) MYSZKA - hallo? Mycha - a kuku!! LOLKA - WSTAWAC!! MAFINKA - to samo!!! TIJA - daj już spokój z tym sexem, zajmij się nami :D SZCZĘŚLIWA - ty to się już tak odchudziłaś, że cię nie widzę moja droga! SERUM - jeszcze przeżywasz ginola? Gdzie ty? EMMA - łapkę tylko wystawia i znika! wysil się troszkę :D ORY - organizatorko naszych chwil upojnych, czyżby cię lawina przysypała?? papieru... DONIA - no też się babo nie wysilasz, gdzie jesteś?? MIMOZKA - a ty gdzie słonko?? CIĘZARÓWKI - Kasiunia, Pimach - ja wiem, że się nie odchudzacie, ale dlaczego się tak słabo UDZIELACIE??? towarzysko, forumowo... pixels, obeliksowa- ?????? 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO - ❤️ no masz szczęście, że się odmeldowałaś! i masz usprawiedliwienie :D :D :D najedz się i napij za nas na tym bankiecie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tu tak pusto.........????? majka ty to juz naprawde przeginasz!!!!!!!!!!!!! lola😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×