Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

wiecie co.....wlasnie chcialam wyslac plig do kici na gg,a tu wyskakuje mi okienko ze plik odrzucony.......mysle sobie -moze ona nie wie ze to ja...?!wiec pisze do niej.........to ja lola......a tu jej mezus mi odpisuje........-KICIA SPI............no to przeprosilam........alez on ladnie do niej mowi no nie.......och jakie to romantyczne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie do niej mówi może romantyk? Ja się rozmarzyłam słucham takich smętów romantycznych Bonnie Tyler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczątka napisałam do WAS dłuuugi list, taki na pół strony i zeżarło mi brrr!!! Jutro napiszę jeszcze raz, bo dzisiaj to już nie dam rady, co za podłość:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy Laseczki i gimnastyka prawe oczko, lewe oczko.... i tak ok100 powtorzeń...:D 🌼DZIEN DOBRY 🌼 \"Uważaj na swoje myśli, staja się słowami... Uważaj na swoje słowa, staja się czynami... Uważaj na swoje czyny, staja się nawykami... Uważaj na swoje nawyki, staja się charakterem... Uważaj na swój charakter, on staje się Twoim losem!!!!\" 😍👄😍👄😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek mafinko 🖐️ wyobraz sobie ze wczoraj dotarl moj steperek i cwiczylam w czoraj 40 minutek... :) a teraz mam zakwasy na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha BRAWO!!!!!!!!!!! Zakwasy miną:D dzis zrob sobie dzień przerwy, porozciągaj sie troche.... ja po pierwszy stepowaniu ledwo chodziłam... poetm bedziesz pykać po 40 minut na luzie:D. Jak wrażenia?? Podoba ci sie stepowanie?? Dziewczynki ja zaraz ubieram sie w moje neopreny;) i bede sie pocić:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslisz o uzywaniu tych gatkow neoprenowych? wlasnie mysle czy sobie nie fundnac... nudne troche to stepkowanie ale cos trza ze soba robic... a przerwy nie zrobie - zakwasy najlepiej rozcwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha gratuluję i żadnej przerwy nie proponuję. Kiedyś któraś z dziewczyn z topiku, chyba Majka napisała mi że na zakwasy najlepsze są nowe zakwasy. Teraz ja Ci to piszę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha najpierw spróbuj mój sposób z folią spożywczą i zobacz czy dasz radę. gwarantuję że spocisz się równie mocno co w tych gatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.....widze ,że nocne dyskusje tu sie wczoraj toczyły...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka - ja probowalam z folia ale od folii mi sie strasznie cialko odparza a od tej gumy nie bo mam pas... i masz racje ja tez uwazam ze na zakwasy najlepsze nowe zakwasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdze , ze trzeba zobić przerwe ale zelżyć ćwiczenia( jeden dzien bez stepera), też ćwiczyłam na zakwasy i potem ok2 tyg nie moglam wogole ćwiczyć, miałam nadwyrężone ścięgno, druga sprawa to ja ćwiczyłam wtedy z wagą 100kg, na pewno sie to przyczyniło do kontuzji. Moje gatki nie maja w srodku gumy- tak jak pas, mi folia tez podrażniła skóre. Nie twierdze że te gatki czynią cuda ale poce sie w nich bardzo... może to cos pomoże:D trzeba mieć nadzieje:D Jak sobie radzić z mikrourazami (DOMS), czyli \"zakwasami\"? 1. Odpoczywać! Dopóki odczuwany jest ból, nie należy ćwiczyć danej partii mięśni! 2. Przed treningiem zastosować solidną rozgrzewkę + rozciąganie. 3. Delikatny masaż + maści rozgrzewające przed kolejnym wysiłkiem (ale ten wysiłek musi być podejmowany w pewnym odstępie czasu, gdy ból jest już słaby) 4. Regularnie trenować aby zminimalizować ryzyko się ich pojawienia... 5. W końcowej części treningu należy pamiętać o tzw. schłodzeniu tkanek (warm-down, cooling), polegającym na wykonaniu natychmiast po jego zakończeniu ćwiczeń o coraz mniejszej intensywności, aż do spoczynku, mającym zabezpieczyć zawodnika po ekstremalnym wysiłku przed zapaścią ortostatyczną. W przypadku tkanek miękkich narządu ruchu schłodzenie zapobiega nagromadzeniu się metabolitów, bolesności powysiłkowej mięśni (DOMS) oraz ich sztywności. wypowiedz pochodzi z tej strony http://kulturystyka.com.pl/archiwum/an/192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsiech bez wymieniania, bo mam malusko czasu .... 👄👄👄 Mycha :) No to wreszcie nie będzie wytłumaczenia na niećwiczenie :P Cieszę sie, bo nie pozostanie mi nic innego jak dołączyc się do ćwiczeń na stepku :O Ale to od poniedziałku. No może od niedzieli :) Jak na pierwszy raz 40 minutek do dobry wynik :) Pamietaj o małym obciązeniu i szybkich kroczkach. Tylko nie wiem, co Wy z tymi zakwasami macie, bo mnie od początku nic po stepku nie było, choc ćwiczyłam bez rozgrzewki. Ja mam za to zakwasy po brzuszkach. I jak sobie poćwicze, a potem mnie boli to tak jak pisze Mafinka - robię przerwę. Albo przynajmniej nie przesadzam z ilością. No dobra ..... :P wogóle przestaję robić :P O tych zakwasach to chyba nie ja pisałam, bo ja sama kiedyś o to pytałam. Zresztą mniejsza z tym. A od folii ja żadnych odparzeń nie mam .... taka gruboskórna jetem :) Choć po locie na paralotni siniaki na rękach chyba z miesiąc miałam. Jak się potem okazało jako jedyna .....a latały wtedy ze mną jeszcze 2 żony paralotniarzy ..... Dobrze, że wtedy już na krótki rękaw się nie chodziło, bo by we wiosce mówili, że mnie mężuś tłucze :P A siniole miałam takie, że z powodzeniem obdukcję mogłam robić :P Uciekam dziewuszki ...... A tak wogóle podobały się Wam piosenki ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cytacik dnia ..... stosowny chyba po wczorajszych zajciach na topiku .... :P >>BÓG STWORZYŁ MĘŻCZYZNĘ I POWIEDZIAŁ " MOGŁEM SIĘ BARDZIEJ PRZYŁOŻYĆ .................." ..............................I STWORZYŁ KOBIETĘ >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooo jeszcze by sobie pospala,ale slysze,ze ktos sie drze.....mysle co za wariat.....no i wstalam,a to mafinka jedna tak krzyczy..........ojoj ok pije kafke.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - darłam sie ile pary w płucach:D:D:D:D:. Ile to można spać???:D:D:D własnie, gdzie jest Ory.... może ją rudy blondyn zniewolił????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he......91 moja!moja! szczesliwa😘 tija😘 mafinka😘 donia😘 mimozka😘 mycha😘 myszka😘 do2do😘 mama😘 kicia😘 abs😘 emma😘 majka😘 SERUM😘 pimach😘 piksel😘 lola😘😘heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksu niet, humoru niet ....mój M zachorzały i nic go nie rusza.w zwiazku z powyższym chodzę i patrzę mężczyznom w rozporki bo chcica mnie rozpiera, patrzę i marzę ..a jak zamknę oczy to widzę same ...szkoda gadać..mam nadzieję że małżowina mi do piątku sie podleczy...ale pewnie też wróci \"zmęczony\" i \"chory\" bo ma konferencję cało roczną i wogóle. Więc może w sobotę, a może w niedzielę...e tam...sam sobie poradzę :-( tylko jak ja sie przytulę skoro łapki jakieś przyktótkie na to moje ciało, a ja potrzebuje trochę ciepełka ...z całowaniem nie ma kłopotu jak byłam piękna i młoda całowanie ćwiczyłam na framudze drzwi i jakoś mi szło, zrobię powtórkę z rozrywki, ale z obejmowaniem klops.. Maja !!! Dzieki piosenki super, tylko mi jakoś dzisiaj nic nie leży..jestem jak kotka w czasie rui....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×