Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Lola jestem z tych które nie mają gg, ale zniewolę synusiowy kopmuter i sobie założę..w pracy nie moge, mam blokadkę, żadnych gg i skypów ani nic w tę deseń, naszą klasę też mi wywalili moge wchodzić tylko jak jestem u klienta, wiec wchodzę ...dzisiaj... bo jestem u klienta... Ciemny rudy blondyn nie może mnie zniewolić :-( waży jakieś 23 kg i zniknął by wśród moich ud, nie odnalazłabym za nic w świecie...ale pewnie poczułabym he he he he he bo spodnie interesująco się układają ;-) Jestem jakaś taka...słabowita, śpiąca, zła i rozdrażniona....idę ucałować drzwi od kibelka :-) ciekawe co powiedzą pracownicy klienta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomniałam dodać...Tak oczywiście jestem piękna...:-) Lola mnie nie wymieniłaś, kurde mnie !!!! A jestem piekna !!!! 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam Dziewuszki chce sie seksu aj wszedzie slodycze widze... i one tak strasznie do mnie przemawiaja... zjedz mnie... zjedz mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak ory wpomniala o tych udach i mikrym rudym to mi sie od razu taka scena z filmu Almodovara... byl taki malusi czlowieczek co bardzo kochal pewna kobiete i z milosci na zawsze zamieszkal w jej cipce... wiec ja tak sobie wyobrazilam... jak tak ory powiedziala ze by go pewnie poczula... jak on sie caly taki mikrusi pcha do dziurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, słoneczko nie martw się ...z racji wieku zaraz ochota mi minie i przerzucę się na słodycze, nie ja to prędzej na mięcho...befsztyk pełnokrwisty ...dobrze wysmażony, surówka z białej kapusty i fryty !!!! Dużo frytów...jak bym mieszkała w stanach to moja waga oscylowałaby gdzieś w okolicach 200 kg....łyknęłam formaline i czekam aż mi zje tłuszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY😘..............sory zabciu,ale to tylko daltego,ze myslalam o tobie jak to pisalam.....hehehehe ORY😘 lolunia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je to sobie wyobrazilam was wszystkie na steperkach w jednym pomieszczeniu i w tych nachach....czyli gaciach......ale widok uahahahah......a jaki zapach buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola !!! Przeczytałam Twój cel do maja !!!! I ja też sobie wpiszę taki cel, pisać umiem... gorzej z odchudzaniem...kurde nie umiem pić kawy bez cukru, mam taką zgagę jak cholera..musze ją słodzić, słodzików nie trawię..zeżarłam już trzy połóweczki chlebka pełnoziarnistego z serkiem topionym (to chyba żle bo miałam niełączyć) i kubeczek ziemniaków purre knorra w ramach obiadku, do wieczora zostają mi tylko owocki :-) stepperek odkurzę i dzisiaj poskaczę troszkę to i głupoty mi z głowy wywieje.....zebranie u synusia nie udane, posprzeczałam sie z wychowaczynia :-( ale szkoła poprostu przegina...chca usprawiedliwien z komunikacji miejskiej za spóżnienia, rodziców karteczki nie wystarczą...cholera przecież wiadomo ze jak dziecko ciufą dojeżdża z daleka to spóźnienia zdarzać się będą.a podpis mój jest mniej wazny ni podpis konduktora ? Szlag mnie trafił, skoro dziecko samo z siebie od 06.00 rano dyma do szkoły to chyba nie po to żeby złośliwie się spóźniać.... wiem wiem jestem czepliwa i marudna no i chuj ale ładnie tańczę, i jestem piękna 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia i zgorzkniała jestem więc seksu nie było, ale dzisiaj może zmienię taktykę bo aż mnie roznosi O BOSKA ORY!!! JAKA TY JESTEŚ PIĘKNA😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja kochane zapierdzielam dzisiaj jak maly motorek bo mam dzisiaj nietoperka po kolendzie ma chodzic od 16 .00 a ogólem to obudziłam sie o 6.00 rano i po 1h przysnełam i mi sie snilo ze mi 4 pekła(ząb) poleciałam do łazienki i nie mialam pól zemba i leciała krew i reszta sie ruszala i czarna była obudziłam sie przezrazona wogle same głupoty az sie boje dzisiejszego dnia :( choć nie wierzę w sny to...nutka nie pewnosci została :( MAJKA- ja pioseneczki wysłuchałam i mnie sie podobało :) A ta PAULLA to kiedys do idola sie nie dostala, jest z kolesiem z zespolu lzy , maja dzidzie i mówia że zrobiła sie na górniak i ze jest dla niej konkurencją :) nie tak abym sledzila kariere tej pani ale ostatnio gdzies w TV mowili :)👄 KOCHANE ZMYKAM DO SPRZĄTANKA to może jeszcze klikne przezd nietoperkiem :)👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie musze pochwalić że zamówiłam te gacie co niby pot większy dają, zobaczymy dzisiaj po pracy zrobię przelew i myslę ża na wtorek dotrą. I az sie boje że jak tak bedę sie pocić to żebym nie zaiskrzyła bo mi się cipka z węgli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzylam na bilety do polski w marcu na weekend i sa,ale duzy mi nie pozwala jechac...............buuuuuuuuuu moze jeszcze cos wymysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysla lola mysl... a raczej jakos tak pomysl nad metoda przekonywania duzego... a w ogole to co to ma byc za niepozwalanie... moj juz dawno stwierdzil ze jestem okropna i niereformowalna bo go informuje o faktach zamiast o zgode pytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - powiedz ze jedziesz do Poole na łikend:D Majka - ty masz autobus ze świnoujścia nocny;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - żebys miała pełna informacje to autobus jedzie przez Pyrzyce i GORZóW Wielkopolski:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola !!! Masz kochanie sporo czasu żeby swojego przekonać, a jak nie to przyjeżdżajcie razem chętnych na zajęcie sie facetem brakować napewno nie będzie :-) zresztą co tam, jak którejś chłop nie puści to niech bierze chłopa i kropka, niech się chłopaki zapoznają...a my i tak sobie poradzimy he he he he he sami zazdrośniacy, kobicie to już zabalować nie mozna...kurdele belele lel...ja mam dobrze, bo mój M kłopotów robić napewno nie będzie co najwyżej ponarzeka że chałupę ma na głowie i dzieciaki, ale radę sobie da...Także Lola jak chcesz to ja jakis poemacik do męża wystosuję, ładnie i urzędowo pisac umiem ...coś pod srece chwycę maila wyślę i wszystko mu opisze jak Pan Bóg przykazał...oczywiście wczesniej do akceptacji wyslę ci na NK.... Pozostałe dziewczątka, nie ma rzeczy niemożliwych a szczyty sa po to zeby je zdobywać..i Gorzów jest blisko Łodzi jak sie chce i Bałtyk może przez chwilę być w Warszawie...tylko trzeba chcieć....a przecie chcemy !!!! Acha Loluś, ja Ciebie z lotniska w Warszawie mogę odebrać a potem brykniemy do dziewcząt razem...damy radę..wiesz ja dorosła jestem moge robić za opiekunkę Lolusi..powiedz staremu że będziesz pod moją opieką a oprócz kaca napewno nic cię nie złapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory😘 slonko...jestes kochana......no i piekna..... ja sie postaram........jeszcze jest duzo czasu wiec szanse sa duze.....heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza.....a ja palę faję, żuję gumę, palę faje za fają....list do chłopa LOLI : Szanowny Panie, W związku z naszą rozwijająca sie działalnością w grupie wsparcia psychologiczno-społecznego "I pierdut", chcąc rozbudować łaczące nas więzi, pragniemy zainicjować spotkanie integracyjne w celu poszerzenia relacji między ludzkich oraz zaspokojenia potrzeb realizacji planu zdrowego żywienia. Plan zdrowego żywienia jest podstawowym założeniem naszej grupy , drugim niewątpliwie ważnym punktem jest wsparcie psychologiczne i wynikające z niego korelacje tworzące niepowtarzalną siłę naszych dziewcząt. Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo naszych członkiń, zobowiązujemy się do takiego logistycznego zorganizowania spotkania żeby rozwiać wszystkie ewentualne watpliwości z nim związane. Agenda zostanie Panu przekazana w najbliższym terminie. Łącząc wyrazy szacunku ORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory odpisałam ci na NK ale ja potrzebuje bliższe info gdzie to dokładnie i ja jestem za!!! Ale prosze was żeby do Tego poważnie podejśc bo ja mam ochote zwami naprawde sie spotkac!! A może to taki żarcik a ja kretynka wierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA !!! Ogłoszenia duszpasterskie: 1. Wszystkie dziewczątka z przesiadką w W-wie zabieram.. a- najpierw musowo na wjazd na 30 piętro Płacu Kultury he he he he he he he b- potem na herbatk ę..a potem w drogę....im nas więcej tym nam rażniej będzie. Organizatorka spotkania ....Mafinka..poda dokładnie miejsce i adres...na początku marca mogę zrobić rezerwację...Dziewczatka muszą tylko zdecydować które miejsce czy z basenami czy bez....taniej pewnie bez basenów, ale pomyślimy zobaczymy, ja moge przekazywać info... Maja !!!! Nie wykręcaj sie ...szykuj sie...Ty na paralotni to brykniesz aż miło, będziesz w pół godziny... Dobra bo wylecę z roboty.. Ale pisze na powaznie..dziewczyny z północy zbiórka w stolicy...sprawdzę pociągi i poprowadzę przez labirynt brudnych podziemi dworca centralnego....Mamusia Ory wszystkimi się zajmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystkie wywiało jak doszło co do czego...w rrrrrr...wrrrrr idę zapalić...poczekam , potem zaczne bić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×