Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

w związku z zaistniałą dzisiaj sytuacją zastanawiam się do czego są nam potrzebni panowie??? a już wiem. mój czasem śmieci wynosi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo na papierosa wyszłam ..a one ju seks uprawiają...kurde człowiek nie moze się nawet spokojnie dotlenić...ale proszę troszkę opierdzielu i od razu klikają...i wszystkie jakieś takie chętne ;-) no ja zaraz wychodzę na zebranie do synusia, wiec pojawię się jutro...a Wy seksice sekście się do bólu...czego życzę sobie samej również dzisiejszego wieczorka :-) spadam...............................................................................................................................................................................................................................................................😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłłłłłłłłłłłłłłooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttkkkkkkkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooo:D Ale się rozpisałyscie :D i tak lubię świntuszki :D ja mam sekundke przerwy bo młody robi nowa postac na pleyjaku wiec sekundeczka dla was :)Widzę że wielką orgię szykujecie :D czyz by na polance u SERUM hihihihihi:D a co do sexu to ja go wczoraj miałam tak na spiocha:p i chyba to mnie wyleczyło bo dzisiaj chodzę jak nowo narodzona :D A zrobiłam te płatki Nestle i są dobre w samaku milo sie zaskoczyłam :) uciekam bo granie z młodym czeka postac juz zrobiona :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka zabawa na NK ???? Weszłam z innego komputerka w pracy i nic nie widzę ......oprócz Waszych numerów gg...a też chcę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bobki :( zaraz zdechnę. czemu człowiek jest taki durny??? schlałam się wczoraj jak wół, bo świętowaliśmy Nowy Rok wg. \"ruskiego\" kalendarza. MAFINKA - wcięło mi ten link do pensjonatu, gdzie on jest? link. ja znam w Słowiku, albo Emilii (fajne nazwy miejscowości, nie? :) ) Jessooo, jeszcze mój kochany łazi za mną od rana z wywieszonym jęzorem, chyba siędziśnie wykręce ;) chociaż może wolałabym, żeby mnie przy tym tak ŁEB NIE NAPIERDZIELAŁ! Dołączę się do chóru lodziarek, ja też uwielbiam kręcić lody. i... chyba zaraz pójdęto zrobić, bo on tak czeka i czeka od rana. kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam... co jest tanie co drogie.... i nie wiem czy wy na serio gadacie o tym marcu - byloby zajebiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko, jak najpoważniej :-) niech żyje marzec...ja się stawię chyba że coś mi łeb odgryzie..Jestem juz w kurtce i jeszcze zerkam...jestem uzalezniona od Was...muszę wrzucić na luz....lecę...powkurzać Szacowne Grono Pedagogiczne...Majeczko, Pimach ....współczuję Wam użerania sie z rodzicami...np. takimi jak ja...Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY! Będę czekać! W Helenówku :) a wiecie, że tam kiedyś był szpital dla czubków? tzn nie w pensjonacie, tylko w Helenówku. :D :D :D miejsce wymarzone dla nas, las, woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....bry ..... czór .... To ja przeszkadzać nie będę. Jak skończycie napiszcie tylko czy była kumulacja doznań :P I czy były prawie w tym samym czasie (tak lubię najbardziej:P ) , czy może po kolei :) A może po kilka razy z rzędu ? mmmmmmmmmm....... A, no .... i polecam wibratorki ... :P Tija :) Jak jeszcze nie jesteś taką desperatką i na lewkę jednak z jakimś przystojniachą nie pójdziesz ( z paniami nie liczę, bo to się nie liczy :P a jedynie za bodziec zachęcający moze służyć :P ) to zorganizuj wibratorek (na allegro tego całe mnóstwo do wyboru i koloru :) ) , cyknij fotkę i podeślij panu w godzinach pracy z jakimś komentarzykiem albo nawet bez ... :P Albo jeszcze lepiej filmik ..... a wieczorkiem albo w nocy wyjmij sprzęt spod łóżka i zacznij się bawić :P I nie ma bata ...... nawet jak sie na Ciebie nie rzuci to chociaż poruszać pomoże, gwarantuję :) No ale jeśli gwałcić męża to najlepiej nad ranem, wtedy to nawet za bardzo podniecać nie trzeba... natura robi swoje :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Moje Najslodsze 👄 przepraszam ze ja Was tak niecnie zaniedbuje ale majka mnie nakrzyczala ze mam sie pierdolami nie zajmowac tylko w koncu za jaka robote sie wziac to ja tak pomyslalam... pomyslalam... i sie wzielam... bo sie okazalo ze myslec sie nie da dluzej bo mozg wyparowal... :P tija - jak moj mnie \"wymagan nie spelnia\" to ja mu mowie ze kupie sobie zabawke albo nowego pana \"w celach...\" znajde... to od razu mu libido skacze i taki jest boski ze hej... a jak wieczorem padniety a rano nie trzeba tak calkiem skoro swir z wyrka wyrywac to chyba jak majeczka mowi kazdy jest \"do wziecia\".. buziolki Slonca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna larwa opróżniła lodówkę i teraz zasiadła przed kompem z pełnym brzuchem. A miałam tak niedużo zjeśc. buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz nie wiem czy mam się obrazić czy się oddać bo stary się łasi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w ten sposób si ę zrazi i całkiem nie będzie chciał, lepiej jak go postawię na wysokości zadania a potem zostawię samemu sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź co bądź siebie też bym ukarała a na to nie zasłużyłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija :) Wykorzystaj na maxa, ale z zastrzeżeniem, że ma najpierw doprowadzić Ciebie. Zrób sobie dobrze nawet kilka razy z rzędu, ładnie podziękuj, a potem powiedz, że było tak dobrze, że nie masz już siły go skończyć .... niech kończy "na lenia" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA....WYSLALAM CI ZAPROSZENIE NA SKYPA A TY MNIE NIE CHCESZ DODAC.........TEL MI ŁAJ??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×