Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJKA............po pierwsze nie wiesz reklamie,po drugie tym bardziej nie wiesz reklamie.........ja już kiedyś wspomniałam że zakupiłam ten specyfik żeby podczas ćwiczeń i nie tylko podnosił ciepło w organiźmie (takie jego zadanie) i wywołał poty podczas ćwiczeń ....NIC Z TEGO......(no chyba że ja jestem ewenement jedyny w swoim rodzaju) pozwoliłam sobie na otwarcie jednej kapsułki i posmakowanie czym ona jest nafaszerowana i jak nic czuje tam KWASEK CYTRYNOWY.........wiec mam pewne zastrzeżenia co do uczciwości tego preparatu jak i do wielu innych!!!!Jednym zdaniem PIC NA WODE FOTOMONTAŻ.....od.... tyle mojego zdania. SZCZESLIWA.....czy ty aby napewno dobrze przyjrzałaś sie moim GABARYTĄ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA............BRAWO ,GRATULACJE 👄 i nie moze ,ale napewno będzie 9 z przodu ŻYCZĘ CI TEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa,ale przeciez ty tez na dietce ????????? boszeeeeeeeeeeee jak ja sie ciesze ze idzie w dol.............. tak sobie mysle,ze niech nawet spada 1,5kg tygodniowo to i tak do maja to ponad 20kg w dol.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta mafinka jedna????????????? miala sie wazyc ze mna?????????!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie,ze majka ma wolne........bo bedziesz moje slonce miala teraz wiecej czasu dla nas!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum_ SZCZEGÓLNEJ URODY tzn sporych gabarytów, stary wie że przy takich koleżankach nic mi nie grozi włącznie z niechcianą ciążą przywiezioną z Łodzi:D:D:D Lola G R A T U L A C J E!!! Idę sprzątać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach ja też slyszałam że przerwa nie może byc dłuższa niż pół roku aby awans nie przepadł, ale musisz jeszcze dokładnie dopytac bo przepisy zmieniają się często. Kobietki widzę że łikend był pijacki tak jak i u mnie. W sobotę balowałam i piłam na zmianę do 5 rano ,a wczoraj się leczyłam i spałam. Kurwa jak mnie łep napierdalał kto wymuślił KACA????? Kicia po prostu Cię ubóstwiam ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA - ❤️ :) Bobeczki cipeczki - dzieńdobereczek :D życzenie na dziś - niech ten tydzień będzie lepszy od poprzedniego, bo jak nie to się wku...rwię! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu Lola nie rozumiesz? Mam napisane datami jak spadała mi waga, a niektóre daty wywaliłam bo bym miała stopkę na całą stronę. Muszę tylko przy celu nr2 dopisać że zdobyty:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby kochane moja dieta legła w gruzach ja już nie mam siły do takiego odchudzanie. Wczoraj M nagotował rosołku, bo ja nie byłam w stanie więc wpierdoliłam pełny talerz z makaronem. Gimnastyka to tylko w łóżku , ale po wczorajszej nocy zakwasy się mi porobiły szczególnie na udach he,he ,he, i niech mi ktoś powie że seks jest samym złem!!!!! Lola gratulacje spadku wagi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANIEŃKIE:D ja się witam❤️ dopijam kafcie\\_/> i zmykam spalac wczorajszą pizze na łyżwach bo jak się domyślacie na 1 kawalku się nie skończyło :o ❤️LOLA-:DG:DR:DA:DT:DU:DL:DU:DJ:DĘ:D👄👄👄 I DLA WSZYSTKICH👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ... no toś mnie na ziemię sprowadziła ...... a już miałam kupować ... Bo pewnie nie kojarzycie, ale mam ferie zimowe i postanowiłam w tym czasie powalczyć sama ze sobą .... zdrowe, mało kaloryczne jedzenie .... zero żarcia po 18 .... codzienne chodzenie na stepku .... i takie tam bzdety .... mam parę rachunków do wyrównania z takimi tam .... no .... kilkoma personami ..... i mam postanowienie do wiosny w anoreksję popaść :P oby tylko mój zapał dziś popołudniu się nie skończył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak juz tak schudne jak chce to nie wiem czy bedzie sens z wami pisac....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAA !!!!! KOLEJNA MOJA !!!!!! A tak swoją drogą dziewuchy jak Wy to robicie????? Jednocześnie piszecie na gg , w kafe i na NK ........ Przyznawać mi sie !!!! sekretarki macie ???!!!! :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ŻESZ KURNA...........................ZAPOMNIAŁYSMY!!!!!!!!!!!111 GOOOOPIE PINDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×