Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Lola ::D:D:D:D:D:D:D:D Kasiunia - ty to masz dobrze, przy następnym słoiku nutelli zjedz ze 2łyzki za mnie, dzis mialam ja w reku w sklepie....i odlozylam.... i dobrze bo bym ja juz jadla w tym dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperadoo ........ojjjjj kochana.... napisz cos do nas wariatek!! no zlituj sie!!!!!! bo nie dostaniesz w koszyk!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorzej to nakupowac takich głupot i liczyc ze to naczarna godzinę będzie. Lepiej nie kupowac, nie żrec i nie miec wyrzutów mafinko żrem juz trzecią łyżkę- twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja pisze, a to błedy a to nie oddzielam wyrazów..hihi dobrze że już nas za to nikt nie opierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinus - tylko mnie tu sie prosze nie doleczkowac bo saperke przyniose i bedziem machac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha jak bedziesz szla z ta saperką to kup jakas flaszke, i popitke:D zagryske mam(kurczak pieczony) Aba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie recze czy czasem jutro by nas syndrom dnia poprzedniego nie dopadl... :P a na tego kurczaka to juz mi slinka cieknie... mniaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka - to moze jednak z tym kurczaczkiem to teleport lepiej do mnie... u mnie sucho i chlop ewakuowany na wlasciwa odleglosc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam juz do wyrka albo ksiazek.... zobaczymy co bedzie silniejsze... buziolki i slodkich snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co pouciekaly wszystkie.......do2do ty zawsze wieczorkiem cos piszesz.........tija.......mafinka zostaw tego ptaka!!!!!!!!! szczesliwa pewnie siedzi na byku......ory to juz zupelnie nie wiem co robi.....cholera........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolus... one spia... po prostu spia... bo ponoc to sie wlasnie robi o tej porze... tak slyszalam... tylko realizacja mi nie wychodzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debest to jestem ja :D a przynajmniej ostatnia :D ❤️ 👄 ❤️ wróciliśmy ze spotkania ze znajomymi, ale wzięliśmy se jeszcze po piwku w sklepiku ;) aaale co z teeego??? pszee paana?? Mój pan poszedł spać, a mój pierdzielony kocurek pilnuje, żeby pańcia nie piła za dużo i jak sobie nalałam trochę do szklanki to ten kudłaty pierdziel zrzucił butelkę na podłogę i pół piwa wylało się na dywan. Nawet nie chce myśleć jak to jutro będzie śmierdzieć. Ale pół piwa uratowałam. Laaa, la, la, la .... jak to Kazik śpiewał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, mchuj, nikt mnie nie słucha, ale powyżalam się trochę. Mogę?? no więc ... chodzi o to, że nikt mnie nie lubi 😭 a już na pewno wy mnie nie lubicie 😭 tolerujecie mnie, bo żal wam mnie wypierdzielić z topiku, i tak z litości mnie tu trzymacie 😭 ale nie miejcie sobie za złe, całe życie tak mam 😭 nikt mnie nie lubi i już 😭 widocznie jestem odpychająca 😭 tylko R mnie lubi 😭 chyba posuwać tylko !!! 😭 BEEE, BUUU co za jebany dzień!!! po co on ze mną jest??? prostaczka, kretynka, pustaczka, debilka, bubel genetyczny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jezu, setna strona jak setne urodziny, KURNIA porażka!!! Niby jubileusz, ale kto by chciał tyle życ????????????????? za dużo wypiłam i we łbie mi się miesza... ale ja pierdole, ja się pytam ŁAJ??? BIKOZ! i chyj, taki mam dzień nie życzę nikomu AMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×