Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Dzien Dobry馃尲 Lola - no wiesz co... nawet mnie nie zawo艂a艂a艣 i sama posz艂a艣 na 100 strone....:(馃槶 Kicia - boli g艂贸wka???ja to Cie normalnie UBUSTWIAM!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 pipolki馃槝 Nadstawia膰 swoje sliczne koszyki do ca艂owania馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝馃槝 Wczoraj by艂am na solarium i niestety przegi臋艂am. Ca艂e cia艂ko opalone 艣licznie i bez uszczerbku, za to g臋ba nie wiedzie膰 czemu purpurowa, spuchni臋ta i obola艂a:(:(:( Kicia鉂わ笍 ja Ci臋 kocham i lubi臋 i nie becz g艂upia bo ch艂opaki nie p艂acz膮 Lola鉂わ笍 jeste艣 taka cudowna i dobi艂a艣 do setki:p buzioki dziwczynki i do zobaczenia w marcu:p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Helo艂. Witam po kafci, sniadanku, herbatce i drugiej kafci. Tija, mulatko, wsz臋dzie si臋 opali艂as? :-) Czyli dzi艣 jazda na oklep na apacza? Cywilizowanie czerwonosk贸rych? ;-) Majeczko, ja Cie kofam ca艂yyyym sercem, o tak 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 Do2do, co tam u Ci臋 slychowa膰? Obeliksowa zagin臋艂a w akcji, ktos ma jakies wie艣ci? I dla wszystkich pozosta艂ych kawowy poranny buziak 馃憚 馃憚 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
KICIA......buahahahahahaah jesooooooooooooo jak ja bym sie chciala tak napierniczyc jak ty............ ale podobno po pijaku to kazdy mowi to co mu na watrobie lezy.....wiec ci powiem,ze ja to sobie nie wyobrazam jak ktos moglby cie nie lubic.........?????????? jak sie spotkamy to ci udowodnie jak ja cie lubie ty moj cipulku....... witam mile panie ZACZELAM SETNA STRONKE....JESTEM WIELKA....HEHEHHE.......NIE MYLIC Z SETNYMI URODZINAMI..... PIJE KAWKE SERUM JAK TAM PO IMPREZIE?????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MACIE ZAMIAR CO艢 DZISIAJ PISA膯???????????????? PEWNIE WSZYSTKIE NA KACU A JA TO SOBIE MYSLE,ZE W PRZYSZLY WEEKEND SIE NAPIJE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
HEJ:D:D:D LOLA- GRATULUJ臉 100 STRONKI :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D馃憚 PIMACH- jesli chodzi o staranka to zobaczymy a co do OBELIXOWEJ to napisa艂a do mnie na GG powinna si臋 w poniedzia艂ek odezwa膰 tak pisa艂a i kaza艂a was wszystkie pozdrowi膰 wiec pozdrawia艂am was kilka dni temu :)buziolki dla was馃憚馃憚 A ja kochane mam podwujnego kaca :o jednego alkocholowego od drinusi贸w a drugiego moralnego od zarcia bo pilam i jad艂am za was wszystkie a dzisiaj.....oj musz臋 si臋 jeszcze po艂ozyc :O buziaki kochanie艅kie馃憚馃憚馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kicia Piksels Mafinka Desperadoo Nikolccia Majka Mimozka Tija Mycha Myszka Szcz臋艣liwa Serum Pimach Emma Mama Kasiunia Ory Donia Do2do pisa膰!.......plisssssssssssssss馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja JU呕 w艂a艣nie wsta艂am, woda na kawci臋 ju偶 szumi w czajniczku, jeszcze mi si臋 w g艂owie kr臋ci :D 偶ycie jest pi臋kne :D dawno nikt mi nie m贸wi艂, 偶e mnie lubi... a tu a偶 tyle razy :) 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 FENKJU CIPKI 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie ma za co dziekowac,.......przeciez to nie nasza wina,ze jestes bombowa............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie uwierzycie..............DUZY MYJE NACZYNIA!!!!!!!!!!!!!!!!! pogonilam mu kota bo calymi dniami na kanapie siedzi i tylko tego laptopa obsciskuje....wiec wyklad szczelilam i pomoglo.....hehehehe wczoraj dosiadalam byka i chyba mi cos naderwal bo koszyk mnie piecze........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czy ktoras z was nie zamierza czasem za maz wyjsc bo bym na jakies weselicho pojechala?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak sobie pomyslalam,ze co by to byl gdybyscie juz nigdy nie odpisaly.............o jesooooooooooo chyba bym zwariowala............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witojcie Koszyki :) Kicia :) Ciebie nikt nie lubi? O Tobie nikt nie pami臋ta ? Psz臋 mi tu nie pierdzieli膰 Pani Dokt贸r !!!!!!! Jak to moje dzieciaki w pracy m贸wi膮 - pani kochana moja 馃憚 Jeste艣 cud-malina, zw艂aszcza jak si臋 napijesz :) Mnie to dopiero tu nie lubi膮 ...... napisa艂am wczoraj, 偶e chora jestem , a jedynie Pimach o mnie c贸艣kolwiek wspomnia艂a ........ Do dzisiaj mo偶e nawet juz zejsz艂am by艂am z tego 艣wiata i kto wie, czy teraz m贸j duch tu za mnie pisze, a Wy Koszyki to w d..u...p...i...e macie !!!!! 馃槶馃槶馃槶 Pimach 馃憚馃憚馃憚 Niunia, Anto艣 mi si臋 ostatnio 偶ali艂 (mamy takie swoje sposoby na komunikowanie si臋 :) ) 偶e mia艂 ochot臋 na 艣ledzika z bit膮 艣mietan膮, a Ty mu nie da艂a艣 .... i 偶e za ma艂o czasu w wyrku sp臋dzasz .... i 偶e jak si臋 w Twoim brzuszku obkr臋ca to si臋 o ko艣ci zamiast o t艂uszczyk obciera .... bardzo grzecznie prosz臋 o popraw臋 :) Lolka :) I Ty Brutusie przeciwko mnie ?!!!!! Nawet do mnie \"spadaj pindo\" nie napiszesz ?!!!!!! I za co to wszystko ?????? Dlatego, 偶e ja horror贸w nie ogl膮dam ????!!!! A nie ogl膮dam, bo si臋 boj臋 jak jasna cholera ..... potem duchy i zjawy wsz臋dzie widz臋 ...... a wystarczy mi to, co musz臋 codziennie w lustrze ogl膮da膰 馃槶 Gratuluj臋 100 :) Mycha :) No Ty te偶 o mnie zapomnia艂a艣 !!!!! Piszesz sobie z dziewczynami , a mi nawet ju偶 dupy za plecami obrobi膰 nie chcesz .... taka z Ciebie kole偶anusia 馃槶 No to ja te偶 z艂o艣liwa b臋d臋 ..... 偶ycz臋 Ci 偶eby艣 te swoje egzaminy za pierwszym podej艣ciem pozdawa艂a, 偶eby艣 potem nie mia艂a wym贸wki, 偶e do mnie nie piszesz, bo si臋 do poprawek przygotowujesz :P Gratuluj臋 ostatniego wpisu na 99 :) Mafinko :) A ja? A ja? Mnie nie zapraszasz? Co prawda ja nie pifkuj臋, ale finlandi膮 nie pogardz臋 ..... zw艂aszcza w po艂膮czeniu z pieczonym kurakiem .... mog艂abym nawet jak膮艣 sa艂atk臋 zrobi膰 ... Tiju艣 :) Uwielbiam kolor czerwony :) I na india艅ca te偶 jest ciekawie jest :) Ale nast臋pnym razem na solce wy艂膮czaj albo przynajmniej zmniejszaj do minimum lampy na twarz . A najlepiej po lekkim opaleniu pyszczka smarowa膰 go potem kremem z wysokim filtrem, a opala膰 tylko reszt臋 cia艂ka. Bo dzia艂anie solki najbardziej niszczy twarz - przesuszenie, naczynka, zmarszczki, plamy przebarwieniowe .... tego nie wida膰 od razu, pod opalenizn膮, ale z czasem pojawia si臋 to wszystko i trudno potem to zmieni膰. Mam kole偶ank臋, kt贸ra kiedy艣 by艂a zapalon膮 opalaczk膮. Po zaj艣ciu w ci膮偶臋 zrobi艂a przerw臋 w opalaniu i dopiero jak troch臋 \"wyblak艂a\" dotar艂o do niej, 偶e na twarzy ma ruin臋 ..... Zmarszczek wok贸艂 oczu tyle, jakby moj膮 starsz膮 siostr膮 by艂a .... A jeszcze do 30 jej troch臋 brakuje .... Ale na szcz臋艣cie zm膮drza艂a. Tylko, 偶e wywali艂a sporo kasy na laserowe usuwanie przebarwie艅 i pop臋kanych naczynek .... teraz na co dzie艅 smaruje twarz kremem z bardzo wysokim filtrem. Do2do :) Chcia艂abym mie膰 do pracy nad odchudzaniem cho膰 po艂ow臋 takiej determinacji, jak膮 Ty masz do pracy nad dzidziusiem :) Tw贸j pan jest chyba najszcz臋艣liwszym faciem na 艣wiecie :) Serum :) Jak imprezka ? I przyznaj si臋 lepiej od razu ilu my艣liwych upolowa艂a艣 swoim wdzi臋kiem osobistym ? :) Kasiunia 馃憚馃憚馃憚 Mam straszn膮 ochot臋 na ciacho tortowe ... takie z bit膮 艣mietan膮 ..... i galaretk膮 .... i owockami .... mo偶ecie to zje艣膰 za moje zdrowie ? I koniecznie potem napisz jakie to dobre by艂o 馃憚 Donia :) A Ciebie co tak wci臋艂o? 馃憚 Ory :) Albo raczej .... Ore Ore moje AMORE !!! 馃憚 Emma :) Wyskocz wreszcie z tej swojej zajebiaszczej sukni i napisz co艣 !!! :) Mimozka :) Jak zdr贸wko? Mam nadziej臋, 偶e ju偶 wszystko dobrze :) Myszka :) PiiiiiiiSZ !!!!!! Mama :) to samo !!!!! Szcz臋艣liwa :) Bia艂eczko bia艂eczkiem, a tak wog贸le to pisa艂a艣 jak Ci posz艂a kopenhaska? Bo co艣 sobie nie przypominam ... Abs :) Pracoholizm to choroba 艣miertelna !!!! 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 Wasz Tofik 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jessso.....ale 艂ep mnie mapierdala!!!KAC MORCERCA NIE MA SERCA!!! nic nie pomaga....wys艂a艂am swojego padalca po szampanka ...moze pomo偶e?! jak nie ide si臋 powiesi膰....!!! Dziewczynki kupi艂am 15 los贸w ,ale tylko dwa by艂y trafione i do domu wr贸cili艣my z dwoma barzantami....tylko ja sie pytam kto to oprawi ,bo ja zupe艂nie nie wiem jak to ugry艣膰???!!! a o wypatroszeniu MOWY NIE MA!!! a tak wog贸le nie dospana jestem ,bo do domu wr贸ci艂am o 5 -tej ,a wsta艂am o 9-tej....co ja mam na to poradzi膰 ze spa膰 nie moge!!! a i jeszcze jedno boli mnie prawy po艣ladek ,bo wyjeba艂am or艂a na parkiecie,ale moje s艂onko raz dwa 偶one pozbiera艂o i na r膮czkach ponosi艂o,a偶 dziw 偶e nic mu w kr臋gosupie nie trzasne艂o,ale sprawi艂 sie zwinnie i sprawnie 偶eby mu za 偶one wstyd nie by艂o.....艂a艂a艂艂艂 moja 艂epetyna!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kur..wa, to to mnie tak w nocy dr臋czy艂o i mi spa膰 nie dawa艂o, pieprzone laaa,la,la,la ju偶 wiem co by艂o dalej :D http://pl.youtube.com/watch?v=ma2OHnK3u1I&feature=PlayList&p=1FBBD9A61FF1CBAA&playnext=1&index=30 SERUM - podaj 艂apk臋 :) 馃尲 mnie moje s艂onko lito艣ciwe przynios艂o piwko, ale nie wiem czy to by艂o s艂uszne... do wieczora zn贸w si臋 nab膮bl臋, bo przecie偶 na jednym nie sko艅cz臋... i znowu kolokwia niesprawdzone... no i cha, nale偶y mi si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Serum, ty morderco. to ja dokarmiam ba偶anty i sarenki pod balkonem, a Ty je oprawiasz? ;-) S艂yszalam, ze one musza wisie膰 na balkonie, zeby skrusze膰, ale nigdy tego nie robi艂am. podobno inaczej sa niezjadliwe. Majeczko, S艂oneczko, jak zdr贸weczko? :-) Wr贸ci艂am od te艣ciowej, ob偶arta, obladowana jedzeniem i z艂a. Zapomnialam w lod贸wce galaretki z n贸偶ek, a taka mia艂am chci臋 na nia. Wrrr. Antos niedokarmiony, Majka, mnie sie g臋ba nie zamyka. Tyje i puchn臋 od samego patrzenie na lodowk臋. ;-) Kiciakocia, jak pifko? Zmog艂as?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zaczyna mi si臋 w 艂epetynie przeja艣nia膰 i zacze艂o dociera膰 to co wczoraj i przedwczoraj napisa艂y艣cie JESTE艢CIE BOSKIE馃憚 LOLU艢 ........co mia艂o znaczy膰.....jedni maja wszystko ,a drudzy...???skarbie co Ci brakuje????moze zaradzimy co艣 na twoja tros臋?! TIJKA.........a Ty ???? mam rozumie膰 偶e zabierasz sie ze mna do miasta 艁odzi????,bo mapisa艂a艣 do zobaczenia w marcu . Wi臋cej nie popisze ,bo jednak z g艂贸wka dajej nie za bardzo pracuje,ale Wy piszcie ,bo ja chce czyta膰..... nudze si臋 ....,a 偶e jeste艣my z M sami dzisiaj w domku wi臋dz moje gotowanie w dniu dzisiejszym spe艂z艂o na zalaniu dw贸ch pojemnik贸w z piree ziemniaczanym knora,a co ! mnie te偶 si臋 nale偶y odpoczynek od gar贸w i to nie zale偶nie od niedzieli....wko艅cu nie zawsze sie ma kaca...!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
PIMACH........skarbie jak tak dalej p贸jdzie to ja b臋de wisie膰 na tym balkonie!!! Wiesz mi wcale nie by艂o to dla mnie przyjemne ....patrzenie na te martwe zwierzaki OKROPNOS膯!!! ,a juz te sarenki to by艂o ponad moje si艂y,a one biedne wisia艂y tam gdzie ta艅czylismy馃槶 i jedynym wyj艣ciem z sytuacji by艂o zale膰 smutki i wzrok sobie przytepi膰 co by nie patrze膰 im w oczy!!! A moje "fanty" odbiera艂 kolega kt贸ry by艂 z nami ,bo ja bym do r臋ki nie wzie艂a tego biednego stworzonka....sama dokarmiam wszystko jak leci i p贸藕niej mam dom pe艂en kot贸w. 馃尰ANTO艢 do cioci 馃憚.......Dziewczyny ja juz wiem gdzie my b臋dziemy mia艂y drugi zjast!!!! Na p臋pkowym u PIMACH馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
SERUM - ja cie podziwiam, ja to bym w og贸le na TO nie posz艂a. Przecie偶 to jaki艣 bal rze藕nik贸w, morderc贸w i sadyst贸w. Sorry, ale ja bym wszystkich my艣liwych wystrzela艂a jako pierwszych, no.. ew. pedofil贸w pu艣ci艂abym pierwszych, ale zaraz potem, nie robi膮c sobie nawet przerwy rozwali艂abym tych wszystkich zakompleksionych impotent贸w co strzelaj膮 do bezbronnych zwierz膮t, bo nic innego nie potrafi膮, a gdzie艣 trza si臋 wy艂adowa膰. Moje s艂o艅ce na szcz臋艣cie wie jaka jestem i nigdy by mi nawet nie zaproponowa艂. Z mi臋s to ja ostatnio jem tylko tu艅czyka z puszki. Jestem twarda. Jak babka jedzie tramwajem w futrze, to zawsze troch臋 za g艂o艣no puszcz臋 uwag臋 do mojego, 偶e "na przew贸z zw艂ok to trzeba mie膰 pozwolenie" albo co艣 o ca艂ym cmentarzu na plecach. NIE RUSZY艁ABYM tych ba偶ant贸w za 偶adne skarby 艣wiata, pr臋dzej posz艂abym do ogr贸dka i zakopa艂a. AMENT

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
DO CHOLERY CI臉呕KIEJ !!!!!! CZY KTO艢 WRESZCIE 艁ASKAWIE ZAUWA呕Y, 呕E UMIERAM ???!!!!!! MAM KATAR !!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P Pimach 馃憚馃憚馃憚 Anto艣 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kocham Was moje pipeczki najdro偶sze鉂わ笍 Kursowa艂am dzisiaj troszku bo stary wczoraj tak 艣licznie obstawi艂 meczyki 偶e dzisiaj obiadek postawi艂 extra. Ma ch艂opina talent do obstawiania, a raczej wiedz臋 o wszystkich mo偶liwych ligach europejskich i wie co w trawie piszczy Serum:) kochana Ty moja, pewnie 偶e jad臋 na ten zjazd pierwszych szklan wszystkich region贸w Polski i nie tylko :D:D:D a je艣li masz 偶yczenie zabra膰 mnie ze sob膮 swoim autem to ja bardzo ch臋tnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MAJKA- ja widz臋 kochana i kup se sunipred 3x po 2 tabletki i w 3/4 dni bedzie po katarku i kochana du偶o , du偶o zdr贸weczka 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 a co do moich staranek to...mhy...raczej takie spontaniczne s膮 ;) .... moze to metoda na m艂odszego ch艂opa hihiih:D bo moja gadzina jedn膮 wiosn臋 m艂odsza odemnie to i jak wida膰 kondycji mu nie brak hihihi:D moze w ko艅cu te staranka zaowocuj膮 :o fajnie by by艂o jak by si臋 uda艂o bo 6.02 mam 10 rocznic臋 slubu a termin @ mam na 5.02 to prezecik jak znalazl ale chyba mog臋 sobie pomarzy膰 bo cos mam przeczucie 偶e chyba nie tym razem :o 馃憚馃憚 I dla wszystkich 馃憚馃憚馃憚 id臋 dalej odsypia膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×