Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MYCHA- ja jestem :) MAFINKA- gratuluję wypieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - i bardzo milo ze jestes 👄 mafinka - GRATULACJE!!! bo to wcale nie jest proste zeby sie udalo... kolejne wpisy za mna: cw marketing - 4; cw zarzadzanie 4+; ekonometria 3 a negocjacje wyniki w czw albo pt, jutro jeszcze jeden egzamin i w przyszlym tygodniu jeszcze trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksels - jazda zyczliwie nastawiona dusza sie przyda... niestety dzis juz musze uciekac.. slodkich snow Malenkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka widze że posiaadasz bogata biblioteka:D skąd ten księgozbiór? masz może jeszcze coś ciekawego na zbyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem dalej.... ale ja jestem głupia:D Mycha gratuluje i trzymam kciuki dalej:) tak mi sie chcialo tego ciasta ze szok, pewnie dlatego wyszło:D albo przepis dobry;P Majka wez cos napisz kobieto !!!!!!!!!!!!!!! ide kompu i zaraz do was wracam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🌼 ale sie wymoczyłam... tyle godzin w wannie siedziałam...:D:D:D:D miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, piszę uwaga.... kochane najpierw buziaczki i przeprosuny za literówki bo właśnie jestem....pijana...tak tak o ósmej rano ja jestem pijana...wczoraj w pracy zrobiłam (nie bez problemów) 4 bilanse, wróciłam do domu o 22, zmęczona z nastawieniem na riki tiki tak i z flaszką w torebce i z coca colką w siatce, no i usiadłam przy drinusiu i papierosie z meżusiem do dyskusji mając cały czas na uwadze riki tiki tak....nawet temat rozmowy kierowałam na riki tiki tak, ale mój M omijał temat rikitiki tak, więc wypiłam flaszkę potem coca colkę, potem zadzwoniłam do przyjaciółki skarżąc się na nie bycie riki tiki tak, gadałyśmy do 4.00 rano (r-ek tellefoniczny zabijje mnie albo M) i pękła flaszeczka wraz z coca colką i pękło riki tiki tak, bo zasnęłam a on był zły ..a wszystko przez dietę...dziewczynki pomimo picia i ewidentnie jeszcze nie kaca (to pewnie za chwilkę i dlatego gotuję już teraz obiad) cały czas się trzymam i mam 4 kiloski mniej HURRRRRRAAAAAAA, piję dalej na pochybel czarnym i czerwonym, nie mogę trzeżwieć jak trzeżwieję to jem....no i macie spowiedź alkoholika....ale nie macie pojęcia jaka czuję się HAppy....właściwie to przyznam się bez bicia że jak mój zwierzyniec obudził moja gorącą głowę o 7.00 to ...wypuściłam zwirzniec i wzięłam piwko..i teraz w głowie ma jedno wilkie niespełnine riki tiki tak, ale niestety M nie podziela mojego entuzjazmu do riki tiki tak...no to piję i gotuję buraczki i nie wiem co prędzej padnie ja czy buraczki.....acha chyba wstawiłam dom piekarnika jakąś wołowinkę na dziko....Jesoooo dzikość serc - pamiętacie jak on namiętnie robiąc najierw riki tiki taki potem przypalał papiersoa ? no to ja pomomi braku riki tiki tak chociaż se zapalę....mówię wam hujnia z pleśnią ale piwo okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okey, Wy nie piszecie ale trudno muszę pilnować buraczków i ewidentnie riki tiki tak, za oknem pieje kogut, am wyostrzone zmysły...a M śpi... piszę z jego kompa i tylko obudziłam PANA M żeby podał mi hasło, a on na to ...kurwa...ale podał więc pomęczę Was bo jak nie ma riki tiki tak to zostaje mi Bloog Crisa i moje buraczki i wołowinka na dziko i wogóle to w głowisi właśnie lecę na Karaiby...jak rozłożę ręce i wstane z krzesełka to normalnie...dziewczyny lecę....nie wiem czym to dzisiaj się skończy bo otworzyłam 2 piwko a teściowa ma przyjść na obiad, więc pilnuję buraczków, pilnuję riki tiki tak i Was do 09.00.. a potem..to chyba już mnie nie będzie i zapewne nie będzie riki tiki tak, jak mój M zobaczy że nie ma tez piwa które jest po prostu pyszne.....to nie będzie riki tiki tak do końca świata i może dzień dłużej...no...małpy dlaczego nie piszecie ...Ja Ory alkoholiczka....ale mi jest dobrze mówię Wam to może jeszcze wstawię pranie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoooooooo....ale ten samolot duży, tylko dlaczego wlazł tu ten kogut ??????Kukuryyyku przypomina mi że jest już 08.30 i czas wziąć się w garść i przestać patrzeć na szczotkę jak na potencjalnego mężczyznę i zająć się robieniem śniadanka...o ja już im dzisiaj zrobię jajecznicę...zapytacie dlaczego szczotka ? No bo generalnie ma fajną końcówkę...czyli jest nadzieja na riki tiki tak...dodatkowo mam nadzieję że pozamiatam schody, po kótrych nie pojadę na swojej DUPIE,....piszę straszne głupoty ...bo lecę tym samolotem a teściowej w naparstek naleję piwa ....które właśnie konsumuję i ....zapewne jutro mam urlop na żądanie.... Lecę bo chcę , lecę bo życie jest złe...la la la la la la ...o krasnoludki przyszły...normalnie będzie riki tiki tak...właśnie otrzeżwiło mnie radio Z ..dziewczyny jest wpół do dziewiątej...LUDZIE ! czemu śpicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chuj, ale za to jak ja ładnie tańczę...wybiła 08.40....wołowinka prima sort nawet na surowo...teściowa kończy 60 lat...i ha ha ha co z tego że chuda wiek ją zapewne dobije...pomimo że business women...jaki businnes taka women...nie stać na botoks ..to ja spokojnie mogę pić dalej ..a złośliwa będę dzisiaj że hej..kogut ..jeżeli znasz bajkę o wężu to spierd...aj bo mi psujesz wenę twórczą...pssyk i otworzyłam puszeczkę...zmysły już nie wyostrzone, samolot którym leciałam porwali terroryści i właśnie teraz będą mnie wykorzystywać ..poproszę żeby to było fajne riki tiki tak....jestem jak kotka w czasie rui..a przede mną jedynie buraczki, wołowina na dziko, teściowa i ta cholerna strasznie chuda szczotka na końcówce..nie ma rady .idę na polanę.tą w lesie..może zadzonię do przyjaciółki..i tak mam przerąbane ..... o ...samolot zrobił zwrot i leci prosto do mojego łóżeczka...huj z wołowina, huj z buraczkami, jajecznicy nie bedzie..ta pani piła dziś i jest wstawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, jestem stateczną Matką Polką i zrobię dziecioom jajecznice...samolot zawracaj do kuchniiiiiiiiiiiii...ale będzie jazda...........szczotka ty mnie nie podrywaj......a gwiazdy dalej tańczą na lodzie..psssykkkkkkkkkk.. i mam znowu pełnego Leszka obok siebie..samolot wylądował..i jest 9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oruś, jak tam wołowinka i buraczki? Jajecznicy dalas radę? A terroryści byli warci grzechu? Szczegóły prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram...........ale dalej lecę..i to jest pozytywne..w radiu lek na hemoroidy, wołowinka się piecze , M wstał i wogóle mnie nie zauważa...a mnie się marzy kurna chata...halooooo kogut choć do mnie ..już będę miła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory❤️ słoneczko Ty moje, jak nie chce dać po dobroci to na siłę go weź, w końcu nalleży to do jego obowiązków małżeńskich czy mu się to podoba, czy nie. A później niech grzecznie idzie do kuchni i zrobi obiadek dla swojej mamusi, a ty kochana odpocznij:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory - i Ty beze mnie tak pijesz? ladnie to tak? ciekawe jak by zareagowal juz profwsor jak bym przyszla na egzamin wstawiona i zazadala ustnego egzaminu :P dziendoberek tak w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, Tijka cała rodzinka wstała a ja udaję że jestem prawie trzeżwa.. prawie robi wielką różnicę.działam..samolot i szczotka poszły w odstawkę..Bożeooooooo..daj mi przeżyć ten dzień..jestem pijana a udaję że trzeżwa..to się dzisiaj skończy żle..krasnale cały czas są wokół mnie....i dziewczyny chuj z krasnalami, generalnie dużo mam przyjaciół :-) normal nnie zwidy, duchy..i jajecznica..i wołowinka..i herbatkę mam zrobić....no ale matka jest tylko jedna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym miec teraz boska figure albo najlepiej byc w ciazy to bym sie tak nie bala tego durnego egzaminu... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha..a moze korepetycje ???Blondyn 25 lat dobrze zbudowany...i masaż i jajecznica i terroryści i krasnale...kurczaki....działam ale lecę dalej ...ten samolot...kurdelelbele ..daję radę..przecież jestem piękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to grzanki spaliłam, ciekawe jak tam wyjdzie jajecznica...czemu Was nie ma HEEELP...o.....i samolot zakręcił i kogurtwysiadł, terroryści się obrazili , buraczki okey, teściowa wpadła..i zapytała dlaczego mam takie duże oczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory - trzym sie Malenka dasz rade bo Ty boska i dzielna kobitka jestes... 👄 co z tego ze dzis troszke "weselsza" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gumiśki :) Sory kochanieńkie, że ostatnio opuściłam się w pisaniu, ale tak jakoś wychodzi :) Ory 👄 Gratuluję !!!!!!! Wszystkiego !!!!! 4 kilosków, kacyka, samolotu, terrorystów, rachunku telefonicznego i mimo wszelkich przeciwności losu - obiadu :) Tekst o teściówce baaardzo dobry :P jaki biznes taka woman .... hehe :) Oby tylko główka przy niedzieli nie napierdzielała :) No ale z drugiej strony tak pięknej Istocie jak Ty moze to jedynie czaru i uroku dodać :) Mafinko :) No wreszcie piszesz :) Mam nadzieję, że od moczenia w wannie skóra Ci się za bardzo nie pomarszczyła , a jedynie dobrze nawodniła :P I widzę, ze tak jak ja od pewnego czasu masz branie na słodkie :) Ja też kilka dni temu aż ciacho czekoladowe wg Twojego przepisu robiłam .... tak mi się chciało :P Tijka :) Pisz mi codziennie ile ćwiczysz, bo ja już z tego swojego lenistwa nie mogę wytrzymać !!!! Normalnie siedzę i czuję jak mi bebzoch rośnie !!!!!! Masakra jakaś :O Zero organizacji czasu na ćwiczenia !!! I niby dużo nie jem, ale całkiem nie tak jak trzeba - rano kawa, potem nieregularne ze 2 posiłki, a wieczorem to można konia z kopytami wciągnąć jednym sysem :O I ciągle tylko słodkie i słodkie za mną chodzi :O Od pewnego czasu mój szanowny małżonek powtarzał mi, że ja im starsza tym mniej sadełka mam, a wczoraj stwierdził, że boczki mi się znowu jakby ciut większe zrobiły 😭 taaaa ciut ... 😭 I wogóle dziewuchy !!!! Apeluję !!!!! Piszcie co, jak mało i regularnie jecie bo ja nie wytrzymam !!!!!! Wiosna panie sierżancie idzie , a tu dupa blada :O:O:O No może nie blada, bo po solce :P ale za to gruba 😭 Do2do :) Jeszcze raz wszystkiego naj z okazji rocznicy :) Jakie wrazenie zrobił album ? Jestem ciekawa fotek :) Na winko się nie załapałam niestety.... może następnym razem :) Mycha :) jeszcze raz powodzonka na egzaminach :) Wierze w Ciebie :) I niech Ci ta kulka w długopisie od szybkiego pisania stanie :) Myszka :) No to od jutra będziesz kobietą pracującą :) Witaj w klubie :) I pamiętaj - po pracy masz wracać do domu tak zmęczona, żeby mieć silę tylko na czytanie gazety i przełączanie kanałów pilotem :) Lola :) PISZ !!!!!!!!!!! 👄 Kicia :) Plan zajęć w Łodzi wstępnie opracowałas ? :) Piksels :) Fajnie, ze znowu piszesz :) Mimozka :) 👄 Szczęśliwa :) Odezwij się wreszcie !!!!! Serum :) Zdrówka !!!!! 👄 Pimach :) To nie prawda, ze Cię ostatnio pominęłam !!!!!! Napisałam w skrócie \"mamuśki\" - do wszystkich przyszłych mamusiek :) Mama :) Modelko :) Dalej tak krótko mężusia trzymasz ? :) Donia :) Napisz jak po Waszej chorobie sie czujecie. Już doszliście do siebie? Bo te tegoroczne grypy to strasznie paskudne są 👄 Emma :) No a Pańcia to też ostatnio tu za bardzo nie wypisuje 👄 Abs :) Dalej chudniesz? :) Kasiunia :) Z naszymi panami tak już mamy - raz kochamy, raz nienawidzimy :) W Twoim przypadku to jeszcze burza hormonów chyba dochodzi :) Mi np. mój to wczoraj wieczorem tak ciśnienie podniósł, ze hej :O Zamiast składać kupę prania siedziałam prawie 4 godziny w necie i ściągałam mu takie tam różne potrzebne teksty. A on wieczorem nawet dobrze jednego zdania nie przeczytał i od razu stwierdził z fochem, ze wogóle bez sensu, ze to robiłam, bo jest za dużo i trzeba wybierać, a szybciej byłoby samemu coś wymyślić. Myślałam, że wybuchnę !!!!!!! No ale na szczęście dziś rano sie zrehabilitował :P a potem wszystko przeczytał i stwierdzil, ze jest bardzo fajne i jest z czego wybierać. No i tacy właśnie oni są :O Jak nie kijem ich to pałą :P A najlepiej ich własną :P Uciekam Pysiaki :) Ja z tych pracujących w niedzielę jestem :) Pa :) Słodkiego odpoczynku i niedzielnego leniuchowania !!!!!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo kobietki ja juz po obiadku Dziecziaczki moje korzysaja z pieknej pogody i graja w piłke na boisku a mój kochany do jasnej anieli zamiast siedziec w domu z zonka to z pieskiem poszeedł do lasu Ory skarbie ja tez wczoraj myslałam ze bedzie riki tiki ale mój poszedł do swojego brata i tak sie ubzdryngolił ze az serce sciskało no i nic z tego ,a dzis dostał zjebke i ani sie nie odzywa Ale wieczorem sama sobie wezme bo mam taka chęc na riki tiki Majeczko oczym ty mowisz przyjsć z pracy i nic nie robic dopiero trzeba rece zakasac wiesz sama jak jest w domu Ja na mojego nie mam co liczyc On tytlko jajka na twardo umie sobie ugotowac U mnie piekna pogoda swieci sloneczko chyba juz wiosna ptaszki spiewaja az miło pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELP.....a ja dostałam silnego obrzęku spojówki lewego oka i zamiast lepiej jest coraz gorzej....JA WYSIADAM😭 chyba jeszcze znikne na pare dni ,bo nie chce was zadreczać swoim kalectewm ,a nie ma nic gorszego jak mówienie o swoich chorobach. Powróce na \"łono rodziny\" jak juz sie z sobą uporam. ORY....mam nadzieję że główka nie boli i jest OK👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum kochana 🌼 bedzie ok, pisz pisz pisz komu masz sie wyżalic??? W ogóle żadna nie pisze żeby sie nie żalic. Bez sensu, bo topic zdechnie. Przecież po to jest żeby się żalic ja sie ciągle z moim nie odzywam i nie mam nawet zamiaru LOla 🌼 co u Ciebie???? napisz chodziaż słówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×