Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

noooooo .... patrzcie patrzcie mili państwo :) Lachonarium w kafe pisać zaczęło :) Fajnie :) ale ja dzis już nie popiszę, niedawno z pracy wróciłam, dzieciaki do wyrek jeszcze zagonić muszę, a i sama też chyba zlegnę .... bo jutro ..... :O:O:O:O pobudka o 6 😭 a w ferie tak fajnie spało sie do 9 ...... 😭 No ale cóż ... jak się komus nie podoba mozna chałupniczo długopisy skręcać albo koperty kleić :P I wtedy czas regulować wg siebie :) Kasiunia :) dzięki za obszerną relację :) Chyba Kasiunia pisała o wyrywaniu mleczaków u dentysty ... fakt, że dziecko może sie poprostu bać samo to zrobić. Ale mój syn miał u dentysty wyrywanych 7 zębów mlecznych !!!! 3 jedynki i 4 czwórki . Te ostatnie na zastrzyki :O Zęby stałe wychodziły obok, a mleczne trzymały się jak cholera. Jedna jedynka miała nawet korzeń. Ma jeszcze mleczne trójki i dentystka mówiła, ze też pewnie trzeba będzie u niej wyrywać ... Ale na szczęście jedna 3ka wyskoczyła ... podczas jedzenia pizzy :) Dentystka pocieszyła, ze przy takich mocnych zębach osteoporoza mu przynajmniej nie grozi :) Uciekam dziewuszki :) Może jeszcze na dobre spanie u męża coś wyzyskam :P aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, będe wdzięczna za nazwę... I tak smarowac czyms musze... Kasiunia, mam juz prawie 8 kg na plusie, a jestm w 21 tc. Powiedz mi, czy Ty miałas takie rozciąganie więzadel? Bo to chyba to. Dzis w nocy znowu umierałam, tak mnie to boli, że sie budze i rycze z bólu. I zawsze w prawej pachwinie... Od dzis mam postanowienie jeść z glową. Ale cos mi sie zdaje, ze może być ciężko... Na razie wypiłam Ricore z mlekiem i zastanawiam się nad sniadaniem. Od kilku dni jem kaszkę dla dzieci, ale one chyba sa tuczęce, nie? Na obiad mam gar fasoli po bretońsku, wpadnie któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Babolki :) i oto kolejny dzien nastal... u Was tez tak buro za oknem? u mnie okropnie a do tego fonik mi zwariowal i musze oddac do reklamacji... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60k g Mycha______31______160cm________72kg________69,8kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg to możnick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60k g Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg jakiś cud natury ale zawsze to zmiana u mnie na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie namieszala wiec wklejam jeszcze raz nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60k g Mycha______31______160cm________72kg________69,8kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipolinki ❤️ Ja od dzisiaj dietuję na całego bo słodycze już się skończyły:o Oboszzzze 4kg słodyczy w pół tygodnia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane babolki- gratulacje dla wszystkim którym coś drgnęło w kiloskach...u mnie drgnęło i przestało drgać..poprostu czekam na słońce i motywację. Martwię się o Lolę..milczy jak zaklęta, nie wiem co sie dzieje. Czy ona odzywa się na GG ???? Ktokolwieg widział ktokolwieg wie....niechże ta małpiatka sie odezwie.... Oczywiście całuski 😍 dla naszych mamusiek z brzuszkami, dbajcie o siebie...Pimach daj spokój z kremami to ryzykowne w końcu wcierasz w siebie i Antosia troszkę chemii, na urodę przyjdzie czas po porodzie..teraz jesteś piękna i powabna bo z dzidziusiem a nie sama...kładź się, słuchaj muzyczki czytaj książeczki oglądaj seriale i delektuj się błogim, cudownym nic nie robieniem. Moje mamuśki- myślcie pozytywnie i nie przejmujcie się kiloskami wszak to Wasze dzieciątka rosną w siłę razem z Wami, będzie dobrze bo po porodzie zrzucicie napewno... Majeczko..brakuje mi Twoich długich elaboratów, ale wiem masz tak jak ja ..chroniczny brak czasu, a wieczorem ...no cóż wieczorem musze robić za matkę dla trojga już dzieci, bo chłop mnie zdziecinniał...martwię się o niego, bo żle wygląda i czuje się fatalnie, boję się czy to paskudztwo nie przeszło na układy, ale oby do końca lutego będzie po szpitalu i badaniach i wtedy zobaczymy... Wczoraj miałam księdza po kolędzie, takiego nie zapowiedzianego bo ja jakoś w niedzielę mam pod górkę do Kościoła, więc musiałam się gęsto tłumaczyć :-( do tego synuś w liceum zrezygnował z lekcji religii i wywiązała się dyskusja poglądowa nad przyczyną takiej a nie innej decyzji syna. W sumie jest to związane z katechetką (obrzydliwa baba) ktora każe im uczyć się biblii na pamięć, a lekcje prowadzi tak że opada wszystko , zresztą..tak to bywa że po bierzmowaniu młodzież ma w nosie..papierek do ślubu jest ......No i tak sobie podyskutowałam ja z proboszczem zupełnie zapominając ze w przyszłym roku mam komunię córki i dopiero wtedy będe miała za swoje liberalne poglądy....kurdele belele bele bele.....nie powinnam wogóle otwierać jadaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki :) Ja dzisiaj zdycham bo brzucho mnie napindala @ powinna być za 2 dni a ja już nie moge w nocy mnie bolało z prawej strony i teraz tez oj nawiedzi mnie wczesniej :( Fajniutko że topik sie ruszył , bardzo radam z tego powodu :D Kotki uciekam sprawdzić młodemu lekcje i odelegować go do szkułki :) PIMACH - podam ci potem tylko dryndnę do niej :) co do OBELIXOWEJ to cisza nic nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki , dostałam zjebkę,że nie udzielam się na naszym topiku....:( Kochane nie mam czasu- naprawdę... :( wpadnę wieczorem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- dzwoniłam :) ona smarowała sie oliwka a teraz Pharmaceris( chyba tak sie pisze). cena to około 35zl w aptece przynajmiej tak mi powiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :D ja też jak zaszłam w ciążę z Igorem to czułam jakbym zaraz natychmiast miała dostać okres. Właściwie te objawy wydawały się być silniejsze niż co miesiąc. Jednak @ nie przyszła więc tego i Tobie życzę bo wiem że się starasz jak możesz😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Smerfetki :) Mamuski :) Ory 👄 ma rację - odpoczywajcie, wylegujcie sie, jedzcie (no dobra... z lekkim umiarem:) ) i delektujcie sie ciszą i spokojem .... dlaczego? hmmmm .... wkrótce się przekonacie :) Dziewuszki, miałam dziś pisać, ale mi sie robota wyszykowała dodatkowa, która odetnie mnie od świata ..... Ale kliknę pod wieczór :) 👄👄👄👄 dla wsiech bez wymieniania i pomijania 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bobki 🖐️ właśnie wróciłam z sądu. Moi starzy się rozwodzą. Przejebane. Ale na szczęście było bez scen i nawet miło, jeśli można tak powiedzieć o sprawie rozwodowej. A trochę nawet cyrk, bo stary się zaciął już na pierwszym pytaniu. O imię swojego \"nowego\" dziecka. Mama powiedziała, że już mu miała podpowiedzieć... Za miesiąc będzie po wszystkim. Dobrze z jednej strony, że zwlekali aż 9 lat, bo już nie ma takich emocji. Już to wszystko przyschło trochę, teraz normalnie rozmawiają. Na korytarzu sobie sympatycznie gadali, aż to dziwnie wyglądało. Szkoda. Ale już tego się nie zmieni. :( No właśnie, i gdzie ta LOLA?????? 😭 koszyczek mój kochany ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez sie martwie o lolke bo zaczepialam ja na gg i nico a teraz to nawet wylaczyla sie... kurde martwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D Ja juz zaliczyłam tesco i se winko zakupiłam szt.2 i likier brazylijski bananowy :)co bym sie nie nudziła jak chłopa nie bedzie w piatek mamy rocznicę idziemy na kolacje w sobote jedzie natargi i w niedziele wraca w nocy to se przynajmiej potankuje z wami :D co nie :) TIJA- niestety @ jeszcze nie przyszła ale kupiłam w tesko pre-test strumieniowy i jedna krecha więc już raczej szans nie ma no chyba że sie 6 nie pojawi to zrobie jeszcze jeden jak narazie wszystko wskazuje na @ i boli mnie z prawej strony :o Ale powie ci ze wychodze z załozenia że nie ma co sie załamywac tylko trzeba działac dalej bo same stranka są całkiem przyjemne :) Ja jeszcze nie mam etapu że leze z nogami do góry więc ...jeszcze moge troche się postarac jak by co do zawsze nogi w górę moge bo to nic złego :)👄 MAJKA- ppracusiu kochany 👄 KICIA- to nie zazdroszczę ale fajnie z jednej strony ze jakis szacunek do siebie zachowali i normalnie gadaja z soba :) My tez jeszcze nie wiemy co z tesciami chyba postanowili że zostana z sobą ale jak to dalej bedzie to też nie wiem :O👄 KASIUNIA- a jak sie twoja dzidzia bedzie nazywać ???👄👄 PIMACH- dla ciebie i Antosia👄👄 DONIA- halo, halo poszukiwana!!!!!!!!!!!!!! MYCHA- buziole👄 ORY- oj kochana znimi tak jest jak by tak na siłe nie przymuszali do religi i kucia na blache modlitw to i chwtniej by dzieciaki chodzily i do koscioła i na religie moj jest w 3 klasie i tez ma siostrunie taka co to na lekcję zadaje tyle modlitw do nauki że ho, ho :O i jeszcze jak ktos sie zajaknie to 4 nie postawi tylko karze na 5 poprawiac obłed :O👄 MAMA- nocny marku👄 LOLA- cholero odezwij sie bo my tu od zmysłów odchodzimy :o👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS PEREŁKI[usta} Po maleńku wracam do życia....i zaczynam odzyskiwać wzrok,bo łzy juz tak bardzo nie lecą....a moze od początku....jastem po operacji oczu....jak najbardziej planowanej i to nie z powodu złego wzroku tylko złego wyglądu...moje białe części oka były już całkowicie żółte i porośnięte przerostami tłuszczowymi ...ochyda....podałam się operacji...i byłam wyłączona z życia,jeszcze mi oczy łzawią ,ale mogę już troche pisać...i to chyba tyle......no i że bardzo,bardzo się za wami stęskniłam.Spadam was poczytać...Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUŹWA:O wywalilo mnie z kafe i przez 30 minut nie mogłam nic kliknać wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- bidulko nic nie wiedziałam że masz operację :o kotek ciesze sie że już jest ok i ze klikac bedziesz bo smutno i pusto było tu bez ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM 👄 trzymam kciuki, będzie dobrze. a swoją drogę to nawet nie wiedziałam, że takie rzeczy się mogą przytrafić :o słuchajcie, w Łodzi jest tak brzydka pogoda, że zaraz się pochlastam :o topniejący śnieg, deszcz, chmurzyska, szaro, zimno... POTWORNIE!!! A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼DZIEWCZYNKI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY :D WIEM ŻE WAS ZANUDZAM MOJA ROCZNICA SLUBU ALE WIECIE ŻE PRZEŁOZYLISMY IMPRĘ NA MARZEC I MOJ SLUBNY WYMYSLIŁ ABYSMY DALI SOBIE COŚ W PREZECIE CO SAMI ZROBIMY I TAK KOMBINUJĘ :o JAK NA RAZIE WYMYSLIŁAM ŻE ZROBIE MU KOSZULKE Z TEKSTEM NASZEJ SLUBNEJ PIOSENKI OCZYWISCIE PO POLSKU BO TO CHYBA WYRAŻA WSZYSTKO CO CZUJE DO NIEGO :o:) druga propozycją JET ALBUM KUPIŁAM TAKI ŁADNY Z KARTKAMI Z PAPIERU CZERPANEGO Z ZATOPIONYMI PŁATKAMI KWIATÓW I MYSLAŁAM ZE MOZE WYBIORĘ KILKA TAKICH NAJFAJNIEJSZYCH ZDJEĆ Z OKRESU 10 LAT NASZEGO MAŁZENSTWA I ŻE WKLEJĘ JE METODĄ SCROBINGU( COS SIE DOMALOWUJE DOKLEJA NP. WSTASZKI, KORONKI, PŁATKI KWIATÓW PISZE ITD.) I DO KAZDEGO ZDJECIA BEDZIE DOPISANY TEKST JAKIEJS NASZEJ PIOSENKI, FRAGMET WIERSZ, JAKAS ANEGDOTA ZWIAZANA Z NAMI :) CO MYSLICIE O TYM PORACIE !!!!BŁAGAM Bo boję sie że mnie czyms fajnym zaskoczy :o mój stary to taki romantyk pisałam wam kiedyś o lili wodnej w słojku która dostałam w lodówce turystycznej przewiazanej kokardą jak był na rybach z kolega albo na 3 rocznice slubu zrobił mi 3 z betonu ( 50 cm) wysokosci pomalował na złoto i przyczepił czerwone drewniane serduszka :) A TO JEST TEKST PO POLSKU NASZEJ PIOSENKI Z WESELA :)PIERWSZEGO TAŃCA:D tekst: Miłość jest wszędzie dookoła Czuję ją w palcach Czuję ją w stopach Miłość, która jest wszędzie dookoła mnie I uczucia, które dojrzewają To jest zapisane we wietrze Jest wszędzie, gdzie idę Więc jeśli naprawdę mnie kochasz Chodź i pokaż to Wiesz, że cię kocham, zawsze będę Moje myśli podporządkowane są uczuciom Nie ma początku, nie będzie zakończenia Bo na mojej miłości możesz polegać Widzę cię naprzeciw mnie Kiedy leżę w łóżku Nie mogę myśleć o tym, Co mi powiedziałaś Dałaś mi swoje słowo, ja dałem ci moje Że potrzebuję kogoś przy mnie we wszystkim, co robię Wiesz, że cię kocham, zawsze będę Moje myśli podporządkowane są uczuciom Nie ma początku, nie będzie zakończenia Bo na mojej miłości możesz polegać I LINK DO POSŁUCHANIA :) ZNACIE NA 100% http://www.youtube.com/watch?v=u5VmJZyvqy8 same widzicie że mysze cos wykombinowac :o WYMYSLCIE MI COŚ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcieeeeeeeeee Pimach ❤️ miałam i to okropnie bolesne rozciąganie.tym bardziej że ja w 21 tyg to miałam dużo więcej na plusie niż ty. W nocy nie mogłam się przekrecić z boku na bok. smaruj brzuchol czyms na rozstępy, podobno super jest mamami ziaji (byleby było dla ciężarnych) do2do ❤️ moja niunia będzie mieć na imię Zuzanna serum [serce[ trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIUNIA- Zuzanna to slicznie :) bardzo lubię te imię więc buziaki dla ciebie i ZUZI👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI uciekam na razie obiadek wstawiac moim chłopinką będę wieczorkiem 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do ❤️ no to masz problem kochana :D ja bym stawiała na album, bo dłużej pożyje, a koszulkę jak zacznie nosić, to się szybko zniszczy ;) no to ja głosuję na ALBUM :) kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i z tego wszystkiego zapomnialam... rozmawialam ze szczesliwa... zbiera sie bo ja dolisko dopadlo... prosila zeby Was serdecznie wysciskac i wycalowac i zeby przekazac ze ona potwierdza Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Smerfetki ja własnie wrociłam od znajomej wypilysmy sobie po piweczku no i oczywiscie troszke zesmy poplotkowały mezusia nie ma wic mam chwile relaksu Dzieci nie ma wiec spokój w domu ,jeszcze tylko pieskowi kolacje zrobie i tyle na dzis relaks moje drogie Wkurzyłam sie dzis bo pojechalismy złozyc papiery na paszportdziecia a tu sie okazuje ze legitymacje szkolne sa potrzebne a ja nie mam przy sobie a dzieci nawet w tym roku zapomniały podbic i klapa na całej lini Dopiro po feriach podbija i wtedy znowu trzeba bedzie jechać zawieść wnioski okropne zeczy 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no babeczki.... dajcie spokoj... ja tak nie wytrzymam widzac ciagle siebie... ta co to pisac nie miala bo sie uczy... HAHAHA wlasnie tak mi sie udaje w ksiazkach siedziec... masakra jakas normalnie... ale teraz to juz naprawde spadam bo juz sroda wieczor a ja daleko w polu... BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×