Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tija czy ty wiesz ze ja piszac duze dziecko, mam na mysli chlopa lat 30?? ale znalazlam mu nowe hobby w czasie urlopu...... zmywanie;)... im weksza góra tym lepiej, bo moge do Was dłużej popisać:D:D:D:D:D u mnie też dieta zachowana ale o tym cciiiiiiiiiiiiiiccccccccciiiiiiii;) Kicia - pisz na nk👄 ################################################### PISAć PINDY GROCHOWE BO BęDZIE LANIE NA KOLANIE ###################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUŹWA !!!!!!!!wrrrrrrrrrrr wiedziałam że jak mam chwilke to cos pierdyknie :O kumpela do mnie lizie wrrrrrrrrrr mam nadzieje że szybciorem sobie wyjdzie odemnie bo to taka plotkara że szczeze mówiac trudno ją nazwac kumpela to matka kolegi mojego syna ze szkoły taka pinada lomtko moze wytrzymam :o TOPIK ***I PIERDUT****USTAUSTA ROBIĘ 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka:D fakt!!! nie zjarzyłam od razu kogo masz na myśli ale widzę że poradziłaś sobie z dużym dzieckiem i każdy ma zajęcie takie jakie lubi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia 😍 szukaj, szukaj tych noclegów ja już jedną noga w Łodzi jestem i zwiedzam miasto he he he he he he...miałam dzisiaj niewątpliwą przyjemność rejestrowania nowej spółki z o o i niewątpliwą przyjemność obcowania z naszymi urzędnikami. Jestem pod wielkim wrażeniem elokwencji, inteligencji i obycia naszych urzędników. Normalnie frontem do klienta, petent to nasz pech, wywalić petenta pozbyć się ale wcześniej skasować opłatę rejestracyjną i za upoważnienie i koniecznie spytać o rozmiar buta, ładne mi kuźwa przyjazne państwo....Ciekawostka : spółka kupuje nieruchomość, musi podpisac umowę notarialną, ale żeby takową podpisac musi być zarejestrowanym czynnym podatnikiem, a do tego potrzebna jest umowa najmu lokalu, albo własny lokal, a jej nie ma bo nieruchomość będzie dopiero nabyta, a nie może być nabyta dopóki nie ma rejstracji a rejestracji nie będzie bez nieruchomości bądź umowy najmu i...błędne koło, fikcyjnie trzeba było stworzyc umowę użyczenia 1 m2 a po zakupie od nowa Polska Ludowa przerejestrowanie, sranie w banie i opłata....Ech nas ten kryzys zeżre, bo jak jakiś inwetor ma sie tak bujać to spieprzy gdzie pieprz rośnie i kropka. Dobra głupoty piszę..ale musiałam sie wyżalić. Pimach i Kasiunia dziewczynki trzymjacie sie no i całuski dla dzielnego synusia który ochoczo dał sobie usunąć ząbka mlecznego. Nie ma co sie śmiać, mleczaki też dają czasami w kość. Poza tym opierdzielam wszystkie mało piszące, do jasnej ciasnej wy chcecie żebyśmy umarły jak podrzędny topik 30 ? No to pisać, pisać i pisać.... Lola- co raz bardziej mnie martwisz, napisałaś poważne rzeczy a teraz milczysz jak zaklęta...CO JEST GRANE ..odezwij się słońc bo sie zamartwiam...nie bądż ta co ryje..napisz chociaż którki list o miłości nie pisz nic..... Awogóle to dietę trzymałam całe 4 dni, to jak na mnie sukces olbrzymi, potem dopadła mnie długo oczekiwana @ i teraz mam ochotę połknąć nawet zszywki biurowe, dogadzam wiec sobie troszeczkę, ale 2 kiloski są mniej ....oby do wiosny. No to sie napociłam jak cholera...teraz Was całuję i pozdrawiam i piszcie do jasnej ciasnej bo nakopie do zadków, chudych niestety ....A wogóle to co się dzieje ze Szczęśliwą ???? SZCZĘŚLIA< SERUM< DESPERADO i cała reszta milczących wariatek ODZYWAĆ SIĘ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozbyłam sie pinedy ale co mi natrajkotała...to ...natrajkotała :O to tym mamusi co wyzej dupę ma niz sra wrrrrrrrrrrr a tu na kafe dalej pustki :( normalnie nie wiem juz czemu nie klikacie :( a moze mnie macie już dosyć ???😭 co baby kochane😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZĘ ŻE GADAC NIE CHCECIE ZE MNĄ :( ALE I TAK WAS KOCHAM I TO DLA WAS:D ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najkochańsze Moje Kobietki staram sie jak moge i ja choc cos kliknac mimo aktualnej niedyspozycji czasowej... najpozniej 14 lutego zaczne z powrotem normalnie oddychac i o normalnych rzeczach myslec to i klikac bede wiecej... obiecuje!!! co wyjazdu do Łodzi to ja nadal chetna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalam wywołana do tablicy, a jako belfer na zwolnieniu, musze sie stawić. Meldjuę sie posłusznie. Plan zdrowego odzywiania legł w gruzach. Tatus zaprosił mnie na obiad i kupił ciasto i byl budyń i lody... Ech. Ale jutro jest nowy dzień. No nie? Loluś, kochanie, daj znak zycia? Do2do, czy Ty juz wiesz, co z Obelixową? Ory, ale kto wygra z głupota urzedniczek, jak nie Ty. Moj najlepsza przyjaciołka zakłada własny biznes i próbuje wynjąć lokal ok PKP i tu dopiero sa schody. Oni maja na wszystko czas. A na sporządzenie umowy potrzebują 30 dni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urzednicy to koszmar - syndrom boga na porzadku dziennym a o pozytywnym podejsciu do petenta mowa tylko w spotach w telewizji... masakra normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotki kochane gdzie sie podziewacie Nieraz toniemogłam nadazyć z czytaniem a dzis to malutko Ja dzis naprawde nie miałam czasu bo jezdze na te cholerne badania 🌼 Potem miałam z moim M mały problem kiedys go udusze gołymi rekami 🌼 zawsze zostawia wszystko na ostatnia godzine 🌼 oczywiscie chodzi o rozliczenie bo Ci co byli w angli mają czs do któregoś tam Lutego no i wielki popłoch bo trzeba wszystkie papiery posorowac 🌼Ale poszedł na druga zmiane do pracy i mam spokój LOLUŚ skarbie gdzie sie podziewasz czemu nic nie piszesz martwimy sie wszystkie o Ciebie bedzie dobrze poszukamy sobie obie przyjaciela ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________101kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60k g Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69 kg to jest najnowsza tabelka, wcześniejsza była niepełna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kobitki :) Miło mi ze cos sie ruszyło bo juz nawet topik był zrozpaczony i sam z sobą chlał zurawinówke hihihihi:D Ja dzisiaj mam troche luzu bo mój m na meskim piwku więc pewnie pod humorkiem się dotelepie :)Ja byłam z kundlem baby paszkwila jeszcze nie dorwałam :o ale oko mam czujne więc wczesniej czy później ja uchwycę w swój zasięg :) zmarzłam za to niemiłosiernie :o czy u was tez jest tak zimno WRWRWRWRWR PIMACH , KASIUNIA tu macie linka gdzie mozecie zrobic sobie stopkę z waszym dzidziusiem jak klikniecie link to bedziecie wiedziały oco chodzi:) bo tak to cieszko wytłumaczyć :) http://babystrology.com/tickers/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie choc troszke sie ruszylo... myszka, lola - a moge sie dolaczyc do Was w szukaniu sobie przyjaciela? do2do - co sie odwlecze to nie uciecze donia - Ty tu nie machaj do nas Ty do nas pisz bo bardzo sie za Toba steknilam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błeeee, zrobiły mi sie rozstepy na cyckach.... A smaruję sie balsamami... RATUNKU!!!!! Kto ma jakis sposób?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka;) !!! ja się nie zgadzam, bo dodałaś mi całe 2 kilo!!! Wiesz ile potu musiałam wylać żeby je zwalić??? Od razu nanoszę poprawkę u naszej pięknej Ory, bo coś wspominała o tym że u niej spadek:) nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60k g Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg Aha!!! Lola też miała już stówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach😘 obawiam się że niewiele możesz zrobić. Jedyne co mogę doradzić to szorstką gąbkę i masaże nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- a ja ci gratuluję utraty tych 2KG :) PIMACH- tija ma rację szorowac szorowac , jedyne co to mogę jutro dryndnac do kolezanki ona uzywała czegos polskiej firmy i sprawdziło sie lepiej niz te wszystkie Vichy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babolki melduję się od razu jak tylko przeczytałam na nk opierdol od do2do. Czytać to rzeczywiście nie ma co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem w ciazy i mi sie durne rozstepy na boczkach kurna porobily od tycia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach.................NIE SZORUJ 🌼 czasem intensywne masaże piersi i brzucha mogą wywołać skurcze- a w Twoim przypadku to chyba nie bardzo-lepiej zapytaj lekarza ory 🌼 .......na urzędników jest teraz tylkoo jeden sposób- MIŁOŚĆ. Ja robię anielski uśmiech i staram się wyglądać na sto razy głupszą (blond włosy ułatwiają sprawe) a one wtedy tak się cieszą że są TAKIE mądre i dają się urobić jak plastelina majeczko 🌼 pewnie jestes ciekawa co jadłam - trzy kanapki z wiejską kiełbasą - shake waniliowy i 10 lu go czekoladowych -pomidorowa z makaronem -makaron z serem i dżemem -2 naleśniki z serem i dżemem -paczka zozoli -3pomarańcze spoko nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano i oczywiście jeszcze nie idę spać i nie wiem czy nie jestem głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia - gdyby nie to ze bez ciazy waze prawdopodobnie spo wiecej niz ja to wzielabym z Ciebie przyklad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się się myszeczko -wagą cie już dawno przebiłam, a do rozwiązania mam jeszcze przeszło dwa miesiące - także nie jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×