Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Poruszam się w tempie żółwia, ale jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam co zrobiłam. jeśli obrażę czyjeś uczucia, to przepraszam z góry. otóż:p zawsze kiedy się kąpałam i w innych wiadomych sytuacjach, kiedy patrzyłam na swoją cipkę, nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że widzę twarz Kupichy. Moja pipka do złudzenia przypominała mi jego brodę. Było to dla mnie stresujące w sytuacji tet a tet, bo miałam ważenia, że jest z nami ktoś jeszcze... i w drugą stronę, kiedy ta męska potwora zjawiała się w telewizji, ogarniał mnie strach, że oto właśnie pokazują moją pipkę. POSTANOWIŁAM Z TYM SKOŃCZYĆ. Niestety Kupicha powiedział, że nie zgoli bródki... Więc ja musiałam zgolić swoją. TAK. Nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że jesteśmy do siebie podobni, albo nie daj Bóg, bliźniaki... Ło matko, broda Kupichy i moja pipka BLIŹNIAKI! Nie mogłam do tego dopuścić! Więc zostałam bez bródki :D Ale teraz mam wrażenie, że jest podobna do brody Travolty... CO MAM ZROBIĆ?? KOLEŻANKI, POMÓŻCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA, a widzisz Szczęśliwa, jakby się nie golić, to zawsze będzie przypominać jakąś męska twarz :p :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam najważniejsze że daje nam tyle radosci hihihi ja wczoraj nie widziałm jej na zywo bo mi bebech przeszkadzał tylko w lusterku ale ja sie spasłam boooożżżżżżżżżżżzeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co SZCZESLIWA, tylko nas to obchodzi! Nikogo więcej nie obchodzą cipofryzjerskie i stylistyczne kwestie wizażu jednej z ważniejszych części ciała! A nie wstyd wam? Ej, BABY, no weźcie się odezwijcie! Toż tu echo hula po tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie obchodza cipofryzjerskie sprawy:D:D:D:D:D:D własnie mi sie przypomnialo.... moj na ktores walentyki wygolił sobie serduszko na klacie:D:D:D:D potem mial wysypke 3 tyg:D:D:D bo pomalował sobie to miejsece czerwonym markerem:P:P:P wariat:D dobra kupichy:P ogolone:P jeszcze jakie propozycje?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) hahaha !!!!!!!!! Kupicha !!!!!!! No więc może zostać zwykła kreska - w dól oczywiście. No ale skoro ktoś w miałby celować w to Wasze Cudeńko to może kółeczko? A raczej okrąg? Łysiutki w środku? Coś w rodzaju tarczy strzelniczej :P I wogóle różne kształty .... serduszko, strzałka skierowana grotem w dół itp :) Kiedyś widziałam gdzieś specjalne, wąziutkie golarki na baterie. Można się też pobawić normalną golarką od depilatora :) Szczęśliwa :) Ty to się potrafisz poświęcić dla swojego Połówka :) Mafinko :) Twój pan wygolił sobie dla Ciebie serducho na klacie. A co Ty dla niego wygoliłas? Nie pytam gdzie, bo na fotce widać, że fryzurka oki :P Emma :) zdrówka 👄 Mycha :) GRATULUJE kilosków !!!! Czuję Twój oddech na plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gołe cipy 🖐️ Ja też preferuję gładkość w tych miejscach:D:D:D:D:D, ale przez długi czas musiałam się przy tym nieźle gimnastykować z powodu worka po kartoflach. Teraz idzie mi to całkiem zgrabnie. Emma❤️ fajnie że już wróciłaś, dużo zdrówka życzę. Dziewczyny moje kochane❤️ jak mnie tak komplementujecie w związku z moją utratą kilogramów, to z jednej strony, aż serce rośnie, a z drugiej w piórka obrastam i pozwalam sobie na papu, zakazane. No bo przecież taka gwiazda jak ja i tak schudnie, to po co sobie odmawiać:p Właśnie zlazłam ze stepera i jeszcze taka mokrusieńka od potu zasiadłam do kompa, żeby chociaż parę słów do Was skreślić. Mam nadzieję że nie czujecie mojego wątpliwie przyjemnego zapachu:p:p:p Aha spaliłam całe 1000kal, ale jeszcze by się brzuszki przydały, tylko czy mi się chce??? Jeszcze mam tyle książek do wystawienia na aukcję, że już mi się rzygać chce, ale obiecałam sobie że się pozbędę tego wielkiego kartonu zza mojej ślicznej firanki i słowa dotrzymam. Mycha❤️ gratuluję sukcesów na uczelni Majka❤️ uwielbiam Twoje elaboraty OOO!!!!!! BOSKA ORY❤️Ty też tak pięknie piszesz, że czytam z zapartym tchem Kocia, Mafinka, Mimozka, Szczęśliwa, ABS, Do2do, Donia, Mama, Myszka❤️ kochane z Was wszystkich dziewczyny Pimach, Kasiunia, Obelixowa❤️❤️❤️❤️❤️❤️pogłaszczcie swoje maluszki od cioci Tijki i jedzcie to na co macie ochotę, bo i tak po ciąży z Was to wydusimy co do grama:):):) Serum❤️ złotko, JAK TAM tWOJE ŚLICZNE OCZĘTA??? Lola❤️ wracaj do nas, bo coś łyso bez Ciebie tutaj Desperado i Piksels❤️ gdzie się zgubiłyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki...., nie odzywałam sie przez tydzien bo mam tesciowa w szpitalu i musiałam zajac się domem i ogródkiem, poszłam dzisiaj na zakupy bo w sobote idziemy na bal, chciałam sobie cos kupić, bo nie mam co na siebie włozyć i co? i nic, kurwa nic! nie mieszcze sie juz w rozmiar 42:(:(:( tak sie spasłam, ze szok moze ten cholerny Letrox, który biore od dwóch miesiecy sie do tego przyczynił? sama juz nie wiem na co mam zgonic swoje olbrzymie, trzęsące sie cielsko, jestem załamana.... mam cholernego doła, przerebelowałam własnie szafe i jesli jutro czegos nie znajde w miescie to chyba bedę musiałą z balu zrezygnowac, a tak sie cieszyłam, tak sie cieszyłam 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciliśmy z FINIsAŻU, jakby to dziwnie nie brzmiało, to przeciwieństwo wernisażu, czyli nie początek, a KONIEC. Nawaliłam się się jak bąk, mój R już śpi, ale ja postanowilam być dzielna i jaszcze coć napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego przechuja zabiję, to ja się,golę , strojęsię, a on kurwa śpi, A JA CHCĘ, K...(ciiii) SEXU!!! Co za niedojebany chuj, co mam robić?? Idę go budzić, może mnie nie zabije :o Jak dobrze pójdzie to do jutra a jak źle to nigdy albo zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nie mów, że cię nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼🌼 Kochane moje ja tez bez sexu żyje a tak mnie juz nosi 🌼 Kicia 🌼 i co był gwałt ??????????? ty to jestes przemodel ,ale popieram tak fryzurki robimy a oni w dupi....maja Lolus 🌼 obiecałas ze coś do nas napiszesz 🌼 czekamy na Ciebie moja droga Smerfetki piszcie bo takie pustki 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Kiciakocia👄 🌼Majeczka👄 🌼Serum👄 🌼Do2Do 🌼Donia👄 🌼Pimach👄 🌼Mafinka👄 🌼Tija👄 🌼Szczęśliwa👄 🌼Emma👄 🌼Mycha👄 kwiatek]Ory👄 🌼Kasiunia👄 🌼Desperado👄 🌼Mama👄 🌼Mimozka👄 🌼Piksels👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zima na całego śniegu po nerki czemu nie było go na feriach U nas sie właśnie kocza a chłopcy mi lamentuja ze to juz koniec 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wygolone i te nie wygolone pipolinki Przypominam wszystkim, że dzisiaj mam 13 w piątek w związku z czym życzę Wam udanego dnia;););) dla mnie ten dzień jest zawsze łaskawy:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×