Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam pipcie czyzby was zasypało ze tak cicho na forum Umnie sypiei sypie jutro pewnie kominem bede wychodzić Nie niechcecie śniegu smerfetki bo u mnie pod dostatkiem pozdrawiam goraco 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJ! 🖐️ Ha TIJA a ja myślałam, że w związku z tym ci kompa zabiera, wiesz jak to jest, zanim doczytasz zdanie do końca domyślasz się zakończenia. Tym razem nie zgadłam :D MYSZKA - pocieszę cię, że w Kraku też przybywa śniegu, powiedziałąbym LAWINOWO :D cieciu chyba zaspał, bo chodnik zasypany! RESZTA ŚPIOCHÓW!!! A wy co? WALENTYNKI już od samego rana świętujecie? Wariant pościelowy? A mnie @ spotkała na walentynki! 😭 to niesprawiedliwe 😠 Ale, to nic, odbiję sobie przy okazji :D Dla was WSZYSTKICH kochane cipeczki, w ten uroczy śnieżny dzień św. Walentego, moc: 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. witam, u mnie też sypie .Pozdrawiam walentynkowo. Niestety okazuje się,że ten dzień i wieczór spędzę sama buuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnei sypie drugi dzień bez przerwy. Nawet nie widać, gdzi ebyło rano odśniezane. Mój m pojechał na korty, ale za ciężko mu było do kwiaciarni... Jest mi przykro i beczeć mi się chce. Idziemy na urodziny jego wujka, ale nie mam ochoty do niogo sie odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(`*•.¸(`*•.¸ ¸.•*´)¸.•*´) (,.•*´(¸.•*´ `*•.¸)`*•.,) .@\"\"\"\"@.....@\"\"\"\"@....@\"\"\"\"@ .( *o*,) .....( *o*,).... ( *o*,) (@)\"-(@).(@)-\"-(@).(@)-\"-(@) (@) (@)....(@) (@).. (@) (@) __*hdl* _*hdl*____*hdl*_*hdl* _*hdl* ____*hdl*_*hdl*_____*hdl* *hdl* ________*hdl*________*hdl* *hdl*_____________________*hdl* _*hdl* _____DUŻO__________*hdl* __*hdl* _________________*hdl* ____*hdl* _MIŁOŚCI______*hdl* ______*hdl* __________*hdl* _______*hdl* _______ *hdl* ___*hdl* ___*hdl*___*hdl*_*hdl* _*hdl* ______*hdl*_*hdl *____*hdl* *hdl* __________*hdl*_______*hdl* *hdl*_____________________*hdl* _*hdl* __Z OKAZJI_________*hdl* __*hdl* _WALENTYNEK______*hdl* ____*hdl* ______________*hdl* ______*hdl* __________*hdl* ________*hdl* ______ *hdl* ___________*hdl*_*hdl* ____________*hdl*hdl* ______________*hdl*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)____________*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´___________*ild* __*ild*`•.,.•\'´_____________*ild* ____*ild*_______________*ild _______*ild*_________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*_____ *ild*__`•.,,.•\' ___________*ild**ild*_____(¯`•´¯) _____ ________*ild*_______`•.,. ____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)____________*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´___________*ild* __*ild*`•.,.•\'´_____________*ild* ____*ild*_______________*ild _______*ild*_________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*_____ *ild*__`•.,,.•\' ___________*ild**ild*_____(¯`•´¯) _____ ________*ild*_______`•.,. ____$$$$$$$$$____ ______$$$$$______ ______$$$$$______ ______$$$$$______ ______$$$$$______ ____$$$$$$$$$____ ____$$$$$$$$$____ _________________ _$$$$$$___$$$$$$_ $$$$$$$$_$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$_ ___$$$$$$$$$$$___ _____$$$$$$$_____ _______$$$_______ ________$________ _________________ __$$$$$___$$$$$__ __$$$$$$_$$$$$$__ ___$$$$$$$$$$$___ _____$$$$$$$_____ ______$$$$$______ ______$$$$$______ ______$$$$$______ _________________ _____$$$$$$$_____ ___$$$$$$$$$$$___ __$$$$$___$$$$$__ __$$$$$___$$$$$__ __$$$$$___$$$$$__ ___$$$$$$$$$$$___ _____$$$$$$$_____ _________________ __$$$$$___$$$$$__ __$$$$$___$$$$$__ __$$$$$___$$$$$__ __$$$$$___$$$$$__ __$$$$$$_$$$$$$__ ___$$$$$$$$$$$___ ………………………._.;_\'.-._ ……………………….{`--..-.\'_,} ……………………{;..\\,__...-\'/} ....._.;_\'.-._ …{..\'-`.._;..-\'; ...{`--..-.\'_,}…`\'--.._..-\' ....._.;_\'.-._ .{;..\\,__...-\'/}…._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} .{..\'-`.._;..-\';.{`--..-.\'_,}.{;..\\,__...-\'/} ....`\'--.._..-\'.{;..\\,__...-\'/.{..\'-`.._;..-} ........,--\\\\..,-\"…`\'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_\'.-._..... ||......// ..........{`--..-.\'_,}.,-\"-.....//.,-\"-.. ........{;..\\,__...-\'/....\'-.\\.// (..\'-...\\ ………..{..\'-`.._;..-\'. ,/. // ;---, ......../....-\'.)\\\\......... /.,-\"-....\\ ........\\,---\'`...\\\\.......//. (..\'-.....\\ ....................\\\\....// ................../_\\\\Y//_\\ .................(_,-}={-,_) ...................\\_//((\\_/ .....................//))(\\ ....................(/..)) ........................(( .........................\\) A ja swoją walentynkę miałam w nocy i rano :) Niestety wieczorem będę musiała się już bez niej raczej obejść, bo moje Drugie Pół do późna w pracy :( No chyba , że ....... A szkoda, bo warunki są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ledwo widze na oczy.... śpicie?? ale macie dobrze:D jestem przejedzona do granic możliwości:D miłej niedzieli Wam życze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE👄 Powolutku-pomalutku już wracam do żywych,ale jeszcze do normalnosci mi bardzo daleko😭 Najgorsze jest to słabe widzenia takie zamglone. A najgorsze jest to że na własne zyczenie i za własne pieniadze zrobiłam sobie kuku i nadodatek z powikłaniami. Jestem wściekła na siebie!!!!Muszę mieć jeszcze dwa lasery na \"wyprasowanie \"blizn .....i pierwszy powinnam mieć w ubiegły wtorek i wyobraście sobie,że pan doktor najpierw mnie znieczulił do okoła oczu zrobił zastrzyki w powieki górne i dolne ....oczywiście nie obylo sie bez sińcy i zalania krwia wiec wygladam jak zombi,ale to nie koniec histori,bo jak już byłam znieczulona i leżałam sobie pod sprzętem zrobiło sie zamieszanie ,bo okazało sie że nie ma NAKŁADEK na laser którym miałam mieć robiony zabieg.........wiec pan doktor mnie przeprosił i przełożył termin!!!! a ja posiniaczona i znieczulona wyszłam z kliniki bez wykonanego zabiegu.....znieczulenie to pikuś ,bo po ok.godziny ustępuje,ale sińce mam jak sie patrzy nad i pod oczami......a w środe nastepny termin zabiegu ,bo czy chce czy nie muszę mieć dwa jak pójdzie dobrze😭 Tak że nie jestem w najlepszej kondycji psychicznej ,bo niestety wygladam duzo gorzej niż przed operacja,a oczy to czułe organy i niestety na wprzyplątał sie obrzęk spojówki i to jest bardzo długi proces cofania sie tego schorzenia ,bo musi sie to rozpulchnienie bardzo wolno wchłonić. Ale dość już o mnie . Widzę ze na topiku udziela się mało osób i zrobiło sie jakoś \"smutno\" chociaż dzieki Majce można sie pośmiać z super dowcipów. Mam nadzieję ze to stan przejściowy i wszystko wróci do normy jak w każdym przypadku. Dla was wszystkich DUŻY👄 i postaram sie zaglądać częściej.....no chyba ze w środe zabije lekarza i pójde siedzieć!!!! 🌻MAFINKO........ja niestety tez jestem przejedzona i to na własne życzenie......o ok.23 otworzyłam słoik oliwek zielonych nadzianych migdałem i prawie wszystkie wrąbałam i jeszcze zła byłam że nie ma w lodówce sera pleśniowego ,ale teraz po przespanej nocy widze ze to był \"palec boży\" brak tego produktu...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. Serum współczuje Ci, ale myślę, że potem będziesz pięknie wyglądała. Właśnie zjadłam rosół z makaronem i się zastanawiam czy mi kiszek nie skręci, bo do tej pory to mogłam jeśc tylko chude rzeczy. Pewnie odsypiacie wczorajszy wieczór walentynkowy?Ja niestety poszłam wcześnie do łóżeczka, pic mi nie wolno więc co miałam sama robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć żabki moje😘 Szwagierka mnie uwolniła od swej osoby i jestem z tego powodu przeszczęśliwa. Strasznie mi smutno jak wchodzę tutaj i nie ma prawie nic do czytania. No i jeszcze pod znakiem zapytania stoi mój wyjazd do Łodzi:(:(:( Otóż w kwietniu mój brat jedzie na misję do Afganistanu i w związku z tym ostatni rzadko bywa w Toruniu, bo ciągle ma poligon za poligonem. No i właśnie chodzi o to, że jakoś pod koniec marca będzie miał parę dni urlopu i chce w tym czasie robić pożegnanie. Jeszcze dokładny termin jest niesprecyzowany i trudno mi cokolwiek planować, ale jakoś mimo wszystko nie wyobrażam sobie, żebym miała nie być na tym pożegnaniu. Będę coś więcej wiedziała to dam Wam znać oczywiście. Boję się o tego smarkacza, zawsze mi się między nogami pałętał, a teraz na wojnę jedzie:( no, ale co zrobić skoro wojsko było zawsze jego wielką pasją. Pimach :)nawet Ci się nie pochwaliłam że stacjonuje w jednostce w Twoim mieście, w tej samej z której są żołnierze oskarżeni o zabicie ludności cywilnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, mam nadzieję, ze nakładki na laser sie odnajdą... a złodziej zostanie surowo osadzony i ukarany. :-) Nie zazdroszczę, bo takie zastrzyki w okolice oczu, ktore chyba sa bardzo wrazliwe, muszą boleć... Ale za to jaka będziesz pikna później... Ho Ho. Tija, o ile dojedzie, bo my teraz zasypani na maksa. Takze jest szansa.... Mam dość. Dwa dni świetowania urodzin i efekt: jestem obzarta, przytyłam chyba z 5 kg i mam zatwardzenie. Niech to cholera. [zły} Ale za to jakie puszności były... tort czekoladowo-orzechowy, sernik, brokuły z prazonymi płatkami migdałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH........skarbe nakładek nikt nie ukradł....one poprostu \"wyszły\"ha ha....tzn.sie skończyły bo sa wymienne dla kazdej osoby nowy egzemplarz i podobno od tygodnia czekali za nową dostawa tylko nikt nikogo nie informował żeby pacjentki na inny termin przepisać ....nie wspomne o całym przygotowaniu przed zabiegiem!!!! TIJA .....nie rób mi tego!!!! nie mam zamiaru stracić jedynej pasażerki ......mogę mieć tylko nadzieję że twój brat zrobi impre tydzień po naszej ,bo przecież bedzie jeszcze jeden weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum - mam nadzeje ze im \"zwróciłaś uwagę\"... ja bym ich opierd..... zabrakło im .... Najważniejsze zeby wreszcie Ci to zrobili dobrze i żebyś juz nie cierpiała👄....( przepraszam za te flugi ale mi sie zagotowało... przeciez Ty placisz, wiec wymagasz... to sa kurwa oczy !!!!!!... znowu sie uniosłam PRZEPRASZAM 👄) az zapomniałam o mialam napisac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma - moja mama miala to co ty, je wszystko oprocz żółtek i nic odgrzewanego... wodeczki tez sie czasami napije:P zdrowiej😍 Tija ja rozumiem brat... bosze mam nadzieje ze to bedzie ostatni weekend marca....:D objadłam sie wczoraj, niedziela wcale nie lepsza.... teraz przez tydzien post:D:D:D ale warto było:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, wiem, wiem, żartowałam sobie lekutko. Jestem, ale wlasnie umieram z przejedzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzis głodna nie jestem:P pisać laski!!!!!!!!!!!! Loleczka hop hop!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie mam co pisac siedzę w domku z synkiem nigdzie nie wychodzę i nudzę się jak cholera. Mafinka a mama to dawno miała robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lipcu, miała laparoskopie, ale była tą jedna na 10... dostało sie zakazenie , wiec ty napewno szybciej dojdziesz do siebie:) jedz malymi porcjami, po trochu :D schudła 10 kg:D wrocilo tylko ze 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mama miała okropnego pecha, współczuję. Jeśli tak się chudnie to byłoby super, na razie się nie ważę, bo brzuch mam spuchnięty , wyglądam jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka gdzie podziewa się to towarzystwo? Czy tylko my dziś mamy dyżur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
towarzystwo nas dziś totalnie olało:( Kicia kotki ładne, ale ty pisz ...a nie nam oczy nimi zasłaniasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam,że przeciągnęły się walentynki i miętoszą się w wyrkach ze swoimi połówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te co sie miętoszą będą mialy wybaczone:D:D:D cała reszta 50 karnych okrążen wkolo lodówki:D:D:D Przyszłe mamusie też są usprawiedliwione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle ostatnio coś tak kiepskawo z tym pisaniem, nie wiem co się dzieje z dziewuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tylko czytam, jakoś nic się nie dzieje, pod czaszką hula wiatr... pusto... denno... chcę, żeby dzisiejszy dzień się już skończył. Może jutro będzie lepiej. Nie mogę, nie umiem zmusić się do działania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym mogla to bym cie poczestowala rumem z cola ( zero cukru, bez kofeiny) własnie sącze:P... mam nadzieje ze jutro wyjdzie dla Ciebie słonko👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×