Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej kobietki która sie napije ze mna kawki juz mi sie tu meldować KICIAKOCIA zosaw juz tego swojego chyba ze go na ament w nocy zajezdzilas Serum skarbie bedzie wszystko dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laseczki🖐️ U nas kiepsko, już nie mam złudzeń! mój maluch złapał jelitówkę. Właśnie piorę pościele i kołdry bo wszystko obhaftowane z góry na dół. Biegunkę też ma paskudną i nic nie chce jeść, ale na szczęście pije. Do lekarza jeszcze nie idę bo boję się że zaraz do szpitala go wyślą. Póki się nie odwodni to nie ma co panikować i wolę mu oszczędzić szpitala i kroplówek. Ja też zaczynam się coś dziwnie czuć i pewnie swoje odchoruję, ale może dzięki temu schudnę z 5kg:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. MYSZKA..........ja z kawka sie przyłączam.Na zdrówko. Dziewczynki dziękuję za słowa otuchy👄 MAJKA..........no kto tu jest najstarszy????!!!! no kto???? Tobie dopiero do czterdziestki ,a mi to już do piędziesiątki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj ja mam dzisiaj roboli więc mnie nie bedzie ale slę buziolki👄 TIJA- ORSALIT to na odwodnienie przy jelitówkach 13zł bez recepty i dla maluszków jest zalecane :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja.... Byłam w sobotę na tym balu, kupiłam czarne szerokie spodnie i koronkową bluzkę i poszłam, brat mi powiedział, że się postarzałam i wyglądam jak jakaś pani prawnik, a nie jego siostra :( a wszystko to za sprawą fryzury, poszłam do fryzjera tam gdzie zawsze, chciałam jakieś fantazyjne upięcie, żeby wyeksponować moje nowe kolczyki i co wyszło? Hełm! Hełm- bojowa ochrona głowy, chroniąca czaszkę przed urazami, zapłaciłam 70 złotych nie zostawiłam napiwku i udałam się do kolejnego fryzjera, gdzie zapłaciłam kolejne 50 i wyszło jak wyszło:( bawiłam się całkiem nieżle, moje haluksy jeszcze dziś dochodzą do siebie, pojadłam, popiłam i nic nie dostałam od męża na walentynki, znajdę sobie jakiegoś gacha i pokaże mu gdzie raki zimują, ale najpierw muszę się troszkę wziąźć za siebie i właśnie od wczoraj zaczęłam, zapisałam się na areobik, dwa razy w tygodniu - wczoraj był pierwszy raz i nogi w dupę mi wchodzą, do tego dieta i latem będę miała nowszy model, tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszystkich,❤️ juz dawn9o sie nie odzywałam a to z nadmiaru pracy i zmartwień , poprostu nie chcem was zanudzać i przygnębiać:(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz idę po kawę bo dzień rozpoczęłam od szklanki wody z cytryną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia🌼 i tak trzymaj, ja juz dawno doszłam do wniosku że jak chcem prezent to sama sobie kupuje , wiadomo ze to nie to samo, ale brak rozczarowań, a co do fryzjerów to chyba to reguła że jak się chce dobrze wyglądać i im się o tym powie to :O, odnosi sie odrwotny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs no właśnie a jak mu robię wyrzuty, że nic mi nie kupił to mówi Aldonko kup sobie sama bo ja to nie mam do tego głowy :-O Masakra:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ci mężczyźni tacy jak mąż czy teść do2do ???? och....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym swojej gadziny nie wymieniła, juz odchowany , znany i sie przyzwyczailam, człowiek nigdy nie wie czy trafi na gorszy albo wybrakowany egzemplarz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJ :D No, casting przeszedł tylko jeden kandydat :D chyba się przy tym zmęczył, bo jeszcze śpi. Ale mu dobrze :) ja zaraz wychodzę, ale potem wrócę, więc do zobaczenia. Pewnie jeszcze pozaglądam przed wyjściem też. Kawa mi wystygła, więc nie zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia na pewno wyglądałaś super i elegancko w takim zestawie. A może mąż nic nie kupił bo swierdził że sam bal wystarczy?. A co do fryzury no właśnie ja też miałam taki przypadek że na wesele siostry ciotecznej fryzjerka uczesała mnie jak starą matronę, wytrzymałam tylko w kościele a potem do łazienki i mama pomogła mi to jakoś doprowadzic do ładu, czułam się fatalnie 10 lat starzej. Mój dzisiaj wrócił z delegacji i wiecie co sobie kupił na walentynki?? Bluzę reeboka , kolejną bo w szafie jeszcze takiej nie ma.Zawsze wymyśli jakąś okazję. On ma więcej bluz niż ja sweterków. Przecież tak nie może byc skandal, idę na zakupy!!!! Kociarki wiecie,że dziś jest DZIEŃ KOTA?? Kupiłyście już coś swoim kotkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma za bal zapłaciłam ja, gdybym czekała na niego siedzielibyśmy w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.......przepraszam,ze nie pisze ostatnio,ale tak jakos niy siedze w domu a nie mam kiedy....caly czas jestem zmeczona i jakas taka wczorajsza........przepraszam tez te ,ktore pisaly z duzym.....coprawda powiedzial mi ze z wami pisal ale nie powiedzial co i skasowal archiwum..........podczytuje was czasem i ciesze sie ze was mam............... poplakalam sie ze smiechu jak pisalyscie o cipkach i kupichach...... postaram sie pisac wiecej......juz se nawet lepiej czuje tylko spac mi sie chce caly czas........tak sie ciesze,ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ;) ja dziś w przelocie, zaraz do pracki zmykam, zajrzę tu wieczorem :) Doniu :) no to witaj w klubie kobiet z mocnymi postawieniami :) A bluzka+ spodnie to mój stały mundurek na wszelkie okazje :) nawet nie pamiętam kiedy miałam na sobie spódnicę !!!!!! Przy moich grubych łydkach odpada :( A co do fryzjera przed imprezą ..... przerabiałam to parę razy ..... zawsze jak miałam jeszcze czas kończyło sie z głową pod kranem ..... teraz poprostu sama coś wymyślam, przynajmniej jak nie wyjdzie mam pretensje do siebie . No i to nic nie kosztuje :) No i najważniejsze, ze sie dobrze bawiłaś :) Kicia :) Ty to masz talent ..... trafić na kandydata jedynego w swoim rodzaju :) serum :) Emma :) Do2do :) Abs :) 👄👄👄 Dalej nie wymieniam, bo czas goni .... całuję wszystkie w czubek noska 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA !!!!!!!!! Wiedziałam, że się mojego bicia przestraszysz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia nie wiedziałam że z tym balem to Twój pomysł. Ale faceci tacy są trzeba im wprost powiedziec co mają nam kupic i najlepiej wskazac sklep i jeszcze rozmiar dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewusie moje naj..naj..naj..Kiciakocia specjalne usta dla Ciebie za... Pomroczność jasna i wielka czarna dupa tyle sie wydarzyło i wcale rzeczy nie fajnych pryey te dni co mnie nie było...jestem sama i niezbyt sobie radzę dobrze w tej sytuacji ...mój M się kuruje i troszkę to potrwa, więc póki co w pracy bryndza w domu bryndza i pranie wylewające się stertami i kużwa jakieś zmarszczki nowe pod oczami mi wyszły, a tych nie miałam na pewno !!! Moją wiochę zasypało śniegiem i ledwo przebrnełam przez zaspy, na wszelki wypadek odśnieżając dojście do własnego domu usypałam zaspę pod drzwiami teściów może małpa się zasypie i zamknie przez pare tych krótkich chwil...Wracam do motta dnia : UWAGA !!! Podawanie wysokości pensji w wartości brutto jest jak podawanie długości członka razem z kręgosłupem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza: - Chcesz pan zarobić stówę? - Jasne! Co mam robić? - Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieźć nas oboje do domu. Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu , wrzucił ją do środka i powiedział: - Trzymaj pan ją! A facet krzyknął do taksówkarza: - To nie jest moja żona! - Wiem, ku**a, to moja! Teraz idę po pańską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz po obiadku dzis tylko warzywka LOLA 🌼👄 pisz do nas i wez sie wreszcie w garsc pokarzmy tym naszym PANĄ na co tas stac Ja tez nie jestem w najleprzym nastroju bo nadal siedze w domu bo nie ma roboty i szlak mnie trafia snuje sie od jednego kata do drugiego ale ta zła passa mysle ze sie kiedys skonczy Ja tez kolo domu mam zaspy i to duze ale moja tesciowa je zawsze pokona 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×