Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

HEJ Słuchajcie powiem wam że pierwszy raz w życiu jestem zadowolona z roboli w moim domu :) Kulturka pełana, sprzatneli nawet po sobie szybko i solidnie :) mam ich mieć jeszcze w piątek :) DONIA- mój tez niejednokrotnie rózki pokazał i ideałem nie jest :) ale jesli gustujesz w starszych facetach to tescia mogę ci odstapić :)hhiihiiii Zobacz kochana jaką bys miała fajna synową i odchudzały bysmy sie razem hihiiiiihi:)Oczywiscie żartuję wiem ze kochasz swojego chłopinkę i na inny model go nie wymienisz:)👄 KICIA- kochana ja robię wszystko by być w łodzi:) Mam nadzieje ze się uda:) 👄 MAJKA- oj kochana od posuwania mebli to wolę mojego hihih:D i chyba go dzisiaj zbałamucę bo jedzie do katowic jutro:( i w piatek wraca:( i znów będe sie walac z boku na bok w wyrku :o👄 OBELIXOWA- kochan do usług :) pisz o co chodzi :)👄👄 LOLA- kochana :) no wrescie :) Powiedz mi ty łobuziaku czy aby nie zaskoczyła pani bo taka pani spiąca :) czy młodemu sie rodzeństwo nie szykuje ??co???👄 ORY- motto boskie jak cała ty !!!!!!👄 TIJA- zdróweczka dla baka mam nadzieje że juz mu lepiej ❤️👄 MAFINKA- dobre :) usmiałam się :)👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA.........niestety ,ale to niestety św. prawda i nic nie można na to poradzić. A co tu taki spokój ???!!! Podobno AMBA to takie stworzonko którego nikt nigdy nie widział ,ale wiem jedno że właśnie nas odwiedził😭 Ja nadal mam wczorajsze obiawy objadania i za cholere nie moge nad tym zapanować.....jak dobrze pójdzie na wiosne będe musiała zmienić garderobe o 2 numery wyżej. Nie ma to jak popadać z jednej skrajności w druga i to na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaj mężczyznę, który nazywa cię \"ładną\", a nie uważa za \"sexy\". Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego co nie śpi, aby zobaczyć cię śpiącą. Całuje twoje czoło. Który chce pokazać Ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: Co chciałabyś zjeść?- ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając ciebie. Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia cie: To ona. Kochaj tego, który kocha ciebie i prawdopodobnie będzie kochał cię zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum bede sie upierac, ja żadnego zęba czasu nie widze!!!!!! Majka ty pisz a nie machasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko !!!! kiedy nie wiem co pisać !!!!! Te wredne paskudy wogóle przestały się odzywać i już nawet nie ma o jaki temat zahaczyć normalnie. Prawie jak monolog jakiś. A ile kuźwa sie pytam można gadać do inteligenta, znaczy do samej siebie??? :P:P:P Jak tak dalej pódzie zrobi sie tu rozpierdziuwa jak na starym :O:O:O I tyle będzie dobrego. Złego znaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz was pewnie nie ma pipki:D Majka mozesz sie do mnie przypierdzielic, zjadlam lody :D pozno..... n czekam na opierdziel:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk wstawać śpiochy tyle spania w nocy buszujecie a teraz śpicie Pisać mi tu i to juz 🌼 Która sie ze mna kawuni napije 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już gotuje obiad dziś bedzie fasolka po bretońsku Dziciaczki poszły do szkoły meżus w pracy a ja samotna ani jedna pipka sie do mnie nie odezwie 🌼 co to sie dzieje jakaś zaraza na tym naszym topiku kiedy to minie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ MYSZKO :) > oto moja kawka :) zaraz lecę do lekarza, bo jakoś od października nie było czasu zrobić badań okresowych, a to się przypieprzają. Laryngolog i okulista :( JAK JA NIENAWIDZĘ LEKARZY :o Całej reszcie, tej co buszuje po nocach :p i tym co nie buszuje :p DZIEŃ DOBRY mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry wszystkim👄 ja cały czas jestem, czytam was i jakoś mi siły brak do pisania, ale obiecuje poprawę!!! Co do mojej diety to suuuuper waga leci troche siły brak ale 6 dzień rozpoczęty i jeszcze tylko15:P no tej diety bo później 1000 kal, ćwicze na rowerku i mam nadzieje że tym razem sie uda! Kocham was moje kochane i cały czas czuwam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Szczęśliwa ale gruba 🌼 pisz do nas bo widzisz jakie pustki Kobitki sie pochowały i siedzą w mysich norkach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA............o przepraszam ja do mysiej nory sie nie zmieszcze .......no chyba że do niedzwiedziej. Ale niestety nie da sie ukryć że zrobiło sie cicho i brak tematów do pogaduch.....jednak temad diet i odchudzania jest najwierniejszy . Zawlam to milczenia na kard zimy...braku słońca ,a co za tym idzie brak energii i entuzjazmu do pisanie......mam nadzieję👄 Gdybym sie pare dni znów nie pokazywała to będą dwa rozwiazania.....zabiłam lekarza i siedze...!!!! albo oślepłam i nie mogę pisać.......mam dzisiaj laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie piękności z tego topiku 😘 Ja szybciutko, bo konam!!! rzygamy już wszyscy, dołem też idzie więc wygląda to tak że siedząc na kibelku trzymamy miskę przed sobą. dobrze ze corcia wyjechała na ferie i ta przyjemność ją ominie. Może później się odezwę, ale jeśli nie to nie miejcie mi tego za złe. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam :), ORY, wczorajsze motto dnia poprostu zwaliło mnie z nóg, :D, u mnie oczywście wszysko pod górkę, ale jakoś sietrzymam bo kto powiedził że bedzie lekko:o, w sobotę może pójde na wesele, dostałam zaproszenie , ale jakos specjalnie mi się nie chce, zreszta jak zawsze mój M zrzędzi, że nie bedzie mu się podobało i będzie zaraz chciał wrócić do domu wiec może lepiej nie iść:P, to moja koleżnka z pracy, wiec pewnie się obrazi:P, i oczywiście jak zawsze bedzie pod górkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS, idz i juz!!! piekną mała czarną i szpilki zauż i sie baw jak najlepiej potrafisz jak bedziesz stara to moze nei bedzie okazji, wieć nie marudzic tylko na weselich iść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko :) A pewnie , ze sie przypierdziele !!!!!!!!!!!!!!!!!! O !!!! przypierdzielam się !!! :P Jak mogłaś sama te lody zeźreć !!!!!!! I sie nie podzielić !!!!!! 👄 Donia :) Ta buźka ma znaczyć, że chłopina zrehabilitował się za walentynki? 👄 Myszka :) Jakie śpiochy !!! jakie śpiochy !!!! A 6.30 w pracy to nie łaska???? Bo ja niestety tak mam .... A bym sobie chętnie pospała 😭 Kicia :) Wybadaj sie , wybadaj :) Też to ostatnio robiłam .... tylko lekarce powiedziałam, że przy komputerze wcale nie siedzę :P i badania okulistyczne mi odpuściła :P Bo te trzeba u mnie powtarzać co 2 lata . Robiłam tylko laryngologa, a to akurat raz na 4 lata obowiazuje :) Szczęśliwa :) Nie wyłgasz sie samym czytaniem !!!!!! Oczekuję relacji z tego co jesz :) Zapuścilam sie trochę i potrzebuję motywacji :) Mama :) Niunia, a co Ty stopa łapiesz, że tak machasz tylko ? :P Pisz co tam u tej Twojej zakały :) ups ... sorki .... męża szanownego :) Serum :) Trzym się bidulinko !!!! Rozumiem Cię, bo sama (i mój syn) problemy z oczami miałam i laser znam 👄 Tija :) Współczuję 👄 Kurujcie się i pamiętaj co pisała Do2do - musicie łykać jakieś elektrolity i dużo płynów 👄 Ory :) No jak Ty coś powiesz :) Porównanie zarobków brutto do fiutka , hehe :) Mycha :) Nie daj się urzędasom !!! 👄👄👄 Abs :) Idź !!!!!! :) Dla reszty stawu 👄👄👄 A ..... jeszcze wczorajszy wymysł mojego mężusia ...... otóż mam codziennie spać na golasa :P wczoraj nawet zabrał mi koszulkę :) Wszystko byłoby oki gdybym ja zmarzluch nie była .... A i tak sypiam w koszulkach na cieniutkich ramiączkach :O I czasami to w skarpetach śpię :P I mamy 2 kołdry, bo mojemu Szczęściu pierwsze pół nocy jest gorąco i się odkrywa, a drugie pół zimno i się zawija w kołdrę ...... Kiedyś jak spaliśmy pod jedną to pół nocy czuwałam , żeby ze mnie przykrycia nie ściągał :P A i teraz czasami sie zdarza, ze swoją kołdrę zwali na podłogę , a potem przez sen moją mi zabiera :) No ale posłusznie poczekalam aż zaśnie, a potem znalazłam koszulkę i się obrałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS 🌼 masz iść na to wesele 🌼nasi meżusiowie tacy sa posuchaj nas kochana Na starosc bedziesz siedzieć w domu i wnuki bawic a teraz uzywaj życia SERUM nie zabijaj doktor bo bedziesz kwadratowe sloneczko oglądac moja droga LOLA 👄 gdzie jesteś prosze sie nam tu zaraz zameldowac TIJA 👄 biedactwo moje na dwie strony az cie ciągnie zycze zdrówka 🌼 Mój M wczoraj do mnie przemówił cos pewnie bedzie chciał od zonki tydzień czasu tylko dyplomatycznie zesmy rozmawiali 🌼 kiedys gołymi rękoma go udusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D Majka mialas mnie pierdzielic ze sie nie je lodow na noc!!!!!!!!!!!!! przeciez sie podzieliłam z moim M.... był najbliżej:D:D:D:D:D:D Myszka- jak za mną chodzi fasolka po bretońsku:D:D:D:D musze ugotować, bo czas zaczac mrozic porcje obiadowe:D. Moj juz przezywa ze go na dwa tygodnie zostawie... hehehe.... i jeszcze do tego lot powrotny mi odwlolali:D i wracam dzien pozniej.....:D:D:D:D:D:D Tija no to macie przesrane:D:P:D:P wiem.... to nie jest smieszne... zrówka życze👄 ( cholerka znowu schudniesz:))przepraszam, ale jakis humor mi sie dzis włączył:P:P:P Szczesliwa - trzymam kciuki😍 ABS- do Ciebie to juz sil nie mam.... TO IDZ SAMA NA TO WESELE!!!!!!!!!👄 Serum - jak ty go nie zabijesz to ja to moge zrobić:D ale najpierw niech dokonczy to co zaczol👄 Mama👄 Donia👄 Mycha a ty gdzie??👄 Lola👄 Pimach👄👄 Obelixowa witam w klasie:P👄👄 Kasiunia👄👄 Kicia 👄 Mimozka 👄 co tak ostatnio cichutko siedzisz?? Emma jak samopoczucie??👄 Do2do 👄 Piksels👄 Ory jestes PIĘKNA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już :) MAJKA - ha, ha :D najzabawniejsza okazała się pani od medycyny pracy, wypytywała mnie czy zawsze miałam takie duże oczy, z początku nie wiedziałam o co jej chodzi, ale mi wyjaśniła, że podejrzewa mnie o tarczycę. I tu ją uspokoiłam, powiedziałam, że ja zawsze, od dziecka miałam taki wytrzeszcz oczu. No ale nie dała się przekonać i mam iść zrobić jakis tam jeszcze test na tarczycę. Ale najważniejsze, że mam ten pierdzielony świstek i spokój na trzy lata. NO! Ja mam siebie dość, nigdy się do tej naszej tabelki nie wpiszę, bo musiałabym co parę dni zmieniać dane. Waga lata mi między 66 a 70, co się parę dni popilnuje i pogłodzę trochę, to ładnie np.67, a potem ten mój dywersant ugotuje moje ukochane spaghetti, do tego KOMPULSYWNE kanapki, puszka tuńczyka i deser czekoladowy i już kurna wacek 69. Ten cholerny zdrajca w ogóle mnie nie motywuje, masuje mnie po tym kałdunie, po tej cholernej oponie i mówi, że mu się podoba. Ja go zastrzelę, jak jeszcze raz go w kuchni przy piecu zobaczę. No i tak moje panie. A co u was nowego :D że tak zmienię temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUTRO TUSTY CZWARTEK.........KTO SIE PRZYŁĄCZY I POWIE PĄCZKĄ ZDECYDOWANE \"NIE\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×