Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej babulinki :) A co tu takie puchy :o:o:o:o:o:p Ja dzisiaj pradu nie miałam bo była awaria jakas a jak sie juz pokazał to mnie tesciówa nawiedziła :Oi ni czorta nie spieszno jej było wyjsc :o tylko tka gmerała, gmerała,gmerała :O Słuchajcie widzę że nadal frekwecja malutka na spotaknko sie szykuje :O moze faktycznie trzeba pomyśleć o zmianie terminu :o Ja chwilowo uciekam na YCD i wracam mam nadzieje że dotrzecie :) bo mam chłopa w Poznaniu i klikac mogę :) 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana terminu jest bez sensu, taki termin został zaproponowany, bo pozwole sobie przypomnieć, MAFINKA PRZYLATUJE DO OJCZYZNY. Raczej za dwa miesiące nie przyleci znowu. Możemy po prostu zorganizować inne, następne spotkanko. Ale ja idę na pierwsze. Nie przepuszczę okazji spotkania z MAFINKĄ ❤️ Ale czy lokalizacja wam odpowiada? Bo możemy sie spotkać też w maju, tylko proszę nie w długi weekend, bo ja z dziećmi na wycieczkę jadę :) Czekam na propozycję. Chociaż nie ukrywam, że jednak liczę, że dziewczyny jeszcze niepewne, niezdecydowane przyjadą 21.03 :) Byłoby cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA - :O ja bym na skrzydłach leciała do was ale wszystko wskazuje że nie dam rady :o cholera az mnie krew zalewa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam Ślubny wcale nie jest szczęsliwy z ema byc chrzestnym bo to syn kolegi ale jak to mówia dziecku się nie odmawia a ze kumpel ma siostry i zona jego tez to Macka poprosiła i ja mam przez to spotkanie z wami zrypane bo chrzest jest w niedzielę 22.o3 to przeciesz zawiana nie przyjade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogółem to wkurwiona jestem bo nie wiem od czego ale taka drobna kaszke dostałam na buzi niby w oczy sie nie zuca i nie swedzi ale jak reka przejadę to czuje :O i nie wiem czy to od kremu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia wstawaj przeciagnij sie i poklikaj troszku 👄 Serum 👄Tija👄 ABS👄Mycha👄 Majka👄Ory👄 Mama👄do2do 👄Lola 👄 i dla reszty 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wezme sobie konewke z zimną wodą i was obudze Tak pasowało by nam wszystkim takie otrzeżwienie moze byśmy sie wziely za siebie a nie gyrały Któara ma ochote na zimny prysznić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje Kobitki:D MYCHA- ja juz miałam otrzeźwienie :) bo w wawce snieg sypie niczym steropian z nieba i jeszcze ten paskudny wiatr wrrrrrrr....własnie racze sie herbatką zieloną z cytrynką \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej....dziewczynki ja też już wstałam jestem od godziny w pracy i popijam kawkę co by wydajniej pracować,ale widze że nic z tego. DO 2DO.....u mnie też biało i pizga wiatr.....do dupy z taka pogodą ,a z tego co widziałam w pogodzie długoterminowej to ma tak być cały marzec😭 A tak w ogóle to gdzie podział sie nasza PIMACH hej,hej odezwij sie skarbie .....co tam u was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJ 🖐️ u mnie też sypie, mam nadzieję, że nie będzie jak w Lublinie ostatnio. Rychtuję się trochę do roboty, więc zmykam. Jeszce się odezwę. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie babuleńki kochane, w stolicy wieje dmucha zawierucha, pada śnieg a i tak plucha :-) Wiosny kurde nie widać, ani słoneczka, ani nawet przebiśniega, tylko wszyscy harczą, prychają i psikają. Do dupy z taką pogodą, czekam i czekam na słoneczko bo mnie handra zżera i odchudzać sie nie chce, chociaż postanowienie do zgubienia kilosków niby jest, ale jakieś takie zagrzebane w ciepłym sweterku, a ja tak juz bym chciała na rowerek i w las. Nic mi nie porawi humorku, tylko słoneczko i kropka. Nawet moja córka jak rano wstała to aż zaczęła marudzić że znowu zima wróciła, szlag by to trafił. Najgorsze że nic się nie chce, nawet wstać z łóżka, więc na tę intencję spóźniłam się całe pół godziny do klienta, a co mi tam. Na forum faktycznie cisza jak makiem zasiał, Szczęśliwa schudła i uciekła, Majka nie pisze elaboratów, kurde pisać mi tu ....Zanim usiądę w te cholerne papiery jeszcze powiem Wam wszystkim ładnie dzieńdobry, chociaż bardziej mam ochotę powiedzieć dobranoc :-) Idę po kawusię może coś pomoże...Kupiłam buty na wiosnę, takie cichobiegi, ale tak mnie tną w piętę, że dzisiaj chamy zawiozłam do takich sprytnych panów co za 10 pln mają je doprowadzić do skutecznej miękkości, bo jak nie to zmuszona będę wpieprzyc je do kosza.... Słuchajcie panienki, nie wydziwiajcie tylko piszcie nawet o dupie maryni. Normalnie jutro piątek tak sie ciszę, nareszcie weekend. Smutne to że człowiek żyje od piątku do piątku. Acha musze zagrać w lotto może wygram te miliony bo moja maszynka do kręcenia pieniążków się zepsuła, jaka szkoda.....Teraz musze jakoś pogodzić sie z wiecznym debecie na koncie...a tyle mam planów zakupowych...he he he he he he kochane pieniążki przyjdźcie do mnie proszę.... Jutro mam zamiar iść do fryzjera i zrobić coś ze swoją szopą na głowie, włosy odrosły mi prawie do ramion i nie wyglądam zachęcająco, tudno się je układa i wogółe gęba jakaś taka przy duża, bo te małpy rosną mi w poprzek, tego Bozia mi nie poskąpiła ilości włosów nie tylko na głowie :-( mówcie do mnie Stefan.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam wszystkich , u mnie za oknem pochmurno i ciemno:(, czuje sie jakbym była po wielkiej imprezie , bo mnie mdli i spać mi sie chce, a rano zakręciło mi się w głowie, jak ja to przetrwam:o, myślę aby pójść na zwolnienie, ale zaraz się wszyscy dowiedzą , i będą gadać za plecami co oczywiscie najbardziej mnie denerwuje, a mój luby twierdzi aby pracowała jeśli jeszcze mogę, a juz czasem nie mam siły, bo drugi tydzień uczucia kaca giganta to mało kto zniesie:( \\\\ i juz sobie pomarudziłam , a teraz musze się zwiąść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS, kochana trzymaj sie nie daj się. Biedulko Ty nasza, daj spokój i się nie męcz, parę dni zwolnienia możesz wziąć nie na ciążę tylko choćby na bół gardła, a najlepiej na zatrucie, wtedy nikt się w pracy nie dowie o przyczynie zwolnienia, poza tym pamiętaj że możesz poprosić lekarza żeby nie wpisywał kodu ciąży na zwolnieniu. Lekarze zdają sobie sprawę, że przyszłe mamusie przed pracodawcą chcą informację tę zachować jak najdłużej w tajemnicy. Bardzo mi się podobały imiona jakie wybraliście....Kurczaki żeby Ci już te mdłości przeszły....Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- u mnie to ten snieg topnieje odrazu i chlapa sie robi :( do dupy :( KICIA- zaprotestuj i na l4 hihii:D powiedz ze cie zasypało , ze wszedzie snieg wsiaka no a u ciebie pod drzwiami lezy na 2 metry :) ABS- a który u ciebie to tydzień ??? ja ci powiem że pewnie jak mozesz pracowac to zawsze dodatkowy grosz sie przyda ale z drugiej strony jak czujesz sie tak zmeczona to ja bym poszła na zwolnienie i sie plotami i ludzkim gadaniem nie przejmowała bo gadac będa zawsze a teraz na pierwszym miejscu jest DZIDZIA!!!Powiedz córci ze KLARA to fajne imie :)!!! ORY❤️ STEFANIE❤️ jak ja kocham jak nas opierdzielasz :) masz racje ostatnio posucha na topiku i czas najwyzszy to zmienić!!! co do pogody to lecimy na tym samym wózku :) kochana i czekam na twoje zdjecie w nowej fryzurce !!!! MAJKA- cholerko mała gdzies sie schowała :O MAFINKA- halo , halo tu sie nie spi tylko klika:) LOLA- a ty kotek na NK siedzisz a do nas nie klikasz:o DONIA- jak tam u ciebie ??? TIJKA- zagnaj nas do cwiczeń ???? SZCZESLIWA- list gończy wysyłam !!!! KASIUNIA- a jak tam perełka ??? PIMACH- kochana klikaj mi tu szybciorem co u Antka OBELIXOWA- ja cały czas czekam na propozycje kolorów :) PIKSEL- hej, hej to co obsadzamy balkony i ogródki w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej kochane! żyje żyje i mam sie dobrze, dalej ciągne diety po 21 dniach scisłej jest 7 dni mieszanej i od jutra konieci dalej ciągne ścisłą:p Wagę podam ja mi sie @ skończy bo dziś sie zaczęła i kończe kolejny etam 02.04 wtedy mam nadzieje 7 z przodu posiadac ale zobaczymy. Ale jest około84 kg!!!!!!!! Co do wyjazdu to tez jestem za zmaina terminu chociarz nie wiem czy to zmieni coś w moich planach! Otóz zakupujemy samochód i bierzemy dośc duży kredyt wiec same rozumiecie że nie wiem jak to bedzie z kaską. I myśle ze mnie zrozumiecie, przepraszam i prosze o zrozumienie. ABS kochana bardzo mi przykro że tak cię mdlości dopadają wiem co czujesz ale wiesz że każda ma to wieć głowa do góry! I idz na malutki urlopik napewno jak poleżysz w domciu to lepiej sie poczujesz. Kocham was i pamiętam o was👄 👄 dla was wszystkicjh co bym nikogo nie pominęła👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼do2do ❤️ dzieki👄, dzidzia ma juz 8 tygodni , jeśli można ta powiedzieć, podobno bedzie mnie tak męczyc do 12 tygodnia, ale jak pamiętam z córeczką to męczyłam się dłużej:o, ❤️ i uściski dla wszyskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM 😍 KICIA 😍 ABS 😍 ORY STEFANKU 😍 MAJKA 😍 MAFINKA 😍 LOLA 😍 DONIA 😍 TIJKA 😍 SZCZESLIWA 😍 KASIUNIA 😍 PIMACH 😍 OBELIXOWA 😍 PIKSEL 😍 DO2DO 😍 MYCHA 😍 DESPERADO 😍 MIMOZKA 😍 EMMA 😍 NIKOLCIA 😍 Dzień dobry Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Tija
W I T O J C I E !!! Śpieszę donieść że ten śnieg co pada u Serum i Do2do i u Ory tyż niestety nad Toruń też zawitał. Pizga jak w Kieleckiem i rzygać się chce bo mam kaca giganta. Do2do:) nie byłaś przypadkiem na solarium a wcześniej nie posmarowałaś twarzy kremem? ja jak idę na solkę absolutnie nie mogę niczym się smarować, bo zaraz mam taką kaszkę. ABS❤️ mi na mdłości bardzo pomagał imbir. Dodawałam go do herbaty czy wody którą piłam. Jakoś przetrwasz bidulko, ale jak masz możliwość odpocząć parę dni to się nie wahaj. Ten trudny okres ciąży w twoim przypadku wypadł akurat na czas przesilenia wiosennego i nie ma co się dziwić że jesteś tak potwornie zmęczona Szczęśliwa😘 gonisz mnie pityno i czas chyba nogi za pas brać, bo za 2 tyg. będziesz chudsza ode mnie :p Ory:D nie ma to jak konstruktywny opierdol, dzięki tobie zmusiłam się na kacu żeby napisać cmokam Was wszystkie dziewczynki moje kochane, najśliczniejsze, najcudowniejsze, najzgrabniejsze, najseksowniejsze 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Coś mi się popiętroliło w kompie i żądają ode mnie hasła, a ja go nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłł Nie tylko u was śnieg u mnie to dopiero lecą płaty, 5 min i już nic nie widac. Właśnie wróciłam sobie z pracki i popijam zieloną herbatkę. Ory jutro piątek ale 13 stego!! Abs trzymaj się, każda z nas tak pewnie ma na początku,ale jakoś to trzeba przetrwac ja uwielbiałam sok grejpfrutowy troszkę mi pomagał.Ale każdy organizm jest inny, na pewno do tego doszła ta paskudna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, o kurde faktycznie 13 i piatek, no to z moim szczęściem napewno mnie pierdolnie, zawczasu wiec napiję się już dziś he he he he he he he he....Mam z rudym ciemnym blondynem zebranko w biurze, na samą myśl już mnie wzdryga, ale po drodze od klienta do biura mam taką fajną knajpeczkę, wstąpię na grzane winko i dopiero na zebranko i jak im chuchnę to samym oddechem zabiję, lewym biustem tez mogę, wkońcu duże mam. WIęc rudy ciemny blondynie nie wkurzaj mnie dzisiaj. Delfin IQ ma 110 jak tylko 54 więc mogę pierdolnąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja młodego odebrałam ze szkułki :) teraz barszczyk czerwony z botwinką pichcę i mielone lepię :) ale to dla młodego :) ja opendzlowałam sałatkę ,a na obiadeg bedzie pulpet z indyka z leczo z cukini a na kolacje opindole cała siatke mrozonego BOBU :D a co chłop w delegacji to pierdziec moge do woli hihih:D zawsze cieplej bedzie hihihi:D nie ale tak serio to po bobie nawet mnie nie rozpycha :) MAMA- oj kochana 👄❤️👄 TIJA- ja na solarke nie chodze ,ale jadłam taki słodki chlebek z mielonymi ziarnami i zastanawiam sie czy tam orzechów włoskich nie było bo mam na nie uczulenie co prawda obiawia sie zawsze tym że mi dziasła puchna na jakies 2H i głowa boli ( zatoki) ale moze i od tego mnie wysypało albo od zmiany mydła :o Nawet buzie dzisiaj posmarowałam tlustym kremem z cynkiem dla niemowlaków piłam wapno i wyglada że jest tego mniej :) wogle wczoraj miałam takie uczucie jak bym miała spalona od słońca twarz okropność gulne jeszcze dzisiaj wapna i mam nadzieje że do soboty zejdzie bo męzulek wraca:) ABS- na pocieszenie mogę ci powiedziec że ciaza ciąży nie równa więc moze mdłosci sie szybciorem skończą :) mi pomagało zawsze zjedzenie biszkopta, albo cherbatnika zaraz po obudzeniu nim wstałam z łózka:)Ale ile ciazy tyle sposobów :) ORY- ja cie poprostu kocham za CAŁOKSZTAŁT!!!!!❤️❤️❤️ EMMA- witam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich .... STOP jestem ostatnio jakaś zakręcona i niezorganizowana .... STOP w zasadzie niezorganizowana to od dawna jestem:P .... STOP a do tego dzisiaj po nocce i zaraz znowu do pracy lece ... STOP Dziewczynki, czy macie jakieś sposoby albo środki na pozbycie się toksyn z organizmu? Choć na stepie drepczę 4ty tydzień efektów powalających brak 😭 i moja kosmetyczka podpowiedziała mi, że to moze z powodu toksyn w organiźmie. Jutro mam zamiar kupić twistera, jak bedzie dawał jakieś efekty to się pochwalę :) Zakladając optymistycznie, że po pierwszym uzyciu nie wyląduje w piwnicy :P Kocham Was forewer 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 robaczki kochane👄, juz się z pracą obrobiłam, jak muszę to chcem:P, uściski i 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×