Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam ponownie moje drogie Panie Jakis mały postep widze na topiku TIJA dzis szaleje energia ją rozpiera i dobrze 🌼 Tiju podziwiam Cie skarbie 👄 A u mnie słoneczko świeci ,ptaszki ćwierkają juz mam wiosne A u was tez juz jest ? Tylko zebym miała jeszcze jakiś zapał do pracy to by było dobrze ale sie rozleniwiłam do jasnej cholery zabrać by sie za jakąś robote Swieta ida trzeba wziąc sie za porządki A tu nic do dup.... wszystko 🌼 W czwartek wybieram sie do ginekologa bo nie byłam ocho bardzo dawno 🌼 tak zwlekałam ale trzeba sie przebadać 🌼 Ja dziś na obiadek serwuje kopytka bo dawno nie było a moje dzieci uwielbiaja dobrze ze bynajmniej z jedzeniem mi nie grymasza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:D a co to miało być??? może jakieś dwa nagie miecze, albo chociaż rękawice rzucone, a Ty mi tu tylko " poszła ty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się nie dziwię że masz moc bo tyle tej kiełbach jesz hehehehhehehhhehehehhhehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki bjutifulny kobierzec mi wyszedł :D :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, jak tu się na Ciebie wstrętna babo nie wkurzać jak ja tu od rana gadam sama ze sobą i tyle piszę, a taka tu przyjdzie, jedno zdanie napisze i stronka jest jej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecej tych kielbach wpierdolilam niz ty..........smoku wawelski.....najpierw zlikwiduj te bagietki miedzy udami,a potem pogadamy.......tluścioch bedzie mi tu modelke udawał....... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby moje jestescie boskie a juz tijka najbardziej... opierdolic jedna z druga i od razu ruch sie zrobil... Wy znaczy sie zadymy lubicie... my zadymy lubimy i wioche rozwalimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzajace i te mniej odchudzające do której ja sie zaliczam..............a ja troche przycichłam,bo w piątek wyjechałam a M do Dżwirzyna koło Kołobrzegu i Tijka wiesz mi...... też mam zakwasy tylko od czego innego,a za duzo nie spacerowałam......... Zawalona jestem robotą i mało mam czasu do pisanie,ale obiecuję poprawę. Teraz spadam do makro ,bo w firmie pokończyły sie wszystkie środki czystości...!!! Postaram sie wieczorem coś wiecej kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam się, chyba mi kręgosłup pierdolnął, albo sobie go zawiałam. Nie mogę podnieść się z wyrka, zgiąć, schylić po nic nie mogę. To są tzw stawy krzyżowo - lędźwiowe, więc tam nisko, ale ból, kurwa nic nie pomaga. ani maść, ani piguła 😭 kuźwa, jak nie urok to sraczka, akurat kiedy ja MUSZĘ być zdrowa jak koń. ale nic to, na szczęście mam jeszcze trochę optymizmu :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) o właśnie tyle więc DO BOJU, DO BOJU!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BĘDZIE MI TU BAGIETKI MIĘDZY UDAMI WYGADYWAĆ HAHA JA TO INNĄ BAGIETKĘ MIĘDZY NOGAMI TRZYMAM, A TAM MAM ŚLICZNE BUŁECZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) ropucho! źle się prowadzisz to teraz masz za swoje. Twój kręgosłup nie wytrzymuje tego obciążenia co musi nosić:p a tak na serio to mi na nerwobóle pomaga Ketonal, ale jest na receptę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY U WAS TEŻ JEST TAKA OKROPNA POGODA?? PRZEDWIOŚNIE PEŁNĄ GĘBĄ, ZIMNO, ŚNIEG Z DESZCZEM ALBO SAM DESZCZ... ALE SĄ JUŻ PĄCZUSZKI NA KRZEWACH, WIDZIAŁAM! TERAZ TYLKO TROSZKĘ SŁONKA I ZROBI SIĘ TAK ZIEEEEELOOOONO, ZIEEEELOOOONO I PACHNĄCO! ECH, ŻEBY TYLKO DOŻYĆ TEGO MOMENTU.... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie mam takiej jak Ty Lola bo Ty masz czerstwą hahaha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widoczs chcial inaczej.......setna byla moja to wezcie sobie 200 taka ♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥bede wspanialo myslna.... ide po kawe bo sie wkurzylam.....potem napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJa dzięki za przypomnienie, powinnam mieć gdzieś jedną tabletkę, bo mojemu R dentysta dał. Poszukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×