Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAFINAK- dobre :) ok kawcia____(\"\"\"\"\")o____ dopita więc uciekam po małolata do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po śmierci do piekła trafiają 3 kobiety. Naczelny diabeł pyta: - Ile razy zdradziłaś męża? - 50. - Do kotła. Pyta drugą: - Ile razy zdradziłaś męża? - 50. - Do kotła. Pyta trzecią: - Ile razy zdradziłaś męża? - tylko raz. - doruchać 49 razy i do kotła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 do2do ❤️pewnie masz racje , ale nie chce mi sie z chlopem \"wojować \" jeszcze i o to, on i tak mnie pociesza, że noie bedzie tak żle choc ja jakoś jeszcze nie moge sie do tego przyzwyczaić:( mafinka:), z tym drewnem to juz przesadził,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ... tak dobrze żarło i zdechło :P A jużem myślała, że naklikacie cosik wiencyj 😭 no to topranoc wrzystkim 👄 pożytałam sopie dziś jaszczompa i tag mnie nażlo :P 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry wszystkim PANIĄ 🌼 u mnie za oknem szaro i ponuro ale ptaszki zaczynają śpiewac to znaczy ze wiosna czai sie tuz za rogiem A do soboty napewno przyjdzie Wstajemy śpochy kawa stygnie a zimna jest niedobra bleeee ochyda ja tylko gorącą pije👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane lachonarium❤️ Mafinka:D z tym rąbaniem drzewa to dobre, dawno się tak nie uśmiałam Majka:) ty tego jaszczomba to tyle nie czytaj bo Ci się utrwali:p Kicia:) już odpoczęłaś po męczącym dniu? to wstawaj ze mną kawę pić Mycha:) pocieszę Cię że wróciłam na odpowiednie tory jeśli chodzi o odchudzanie, teraz tylko muszę odpokutować swój błąd w postaci 4 dodatkowych kilogramów O Myszeczko, skarbie mój, pijemy kawę? u mnie też szaro buro i ponuro, ale też mocno pocieszam się nieuchronnym nadejściem wiosny 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie już nie kocha i nie lubi:( no trudno, to może trochę sama do siebie popiszę !!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! Tija;) fajnie że jesteś. Napijesz się ze mną kawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie! z Tobą zawsze:D tylko ciastka do kawki Ci nie zaproponuję, bo obie na diecie jesteśmy, a ostatnio za dużo pofolgowałyśmy i teraz trzeba pokutować. Taka piękna wiosna za pasem i na pewno chciałabyś kupić sobie parę ubrań w rozmiarze 40, a jak będziesz żarła ciastka i chipsy a to wszystko zalewała kolą i piwem to raczej będziesz kupować w sklepie sportowym namioty:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację kochana, ja od dwóch dni zrobiłam duży postęp bo nie jem już po 18.00 i dwa ćwiczyłam na stepie 2x1000kal + 2x400brzuszków. :D Teraz mam zakwasy bo dawno nie dawałam sobie tak popalić, ale co tam lubię ten ból i dzisiaj też będę ćwiczyć:p A te wszystkie dziewczyny z topiku co nie chcą z nami pisać, pewnie jedzą teraz jakieś szneki i pączki, nawet mają z tego chwilę przyjemności, tylko za dwa miesiące ich jedyną przyjemnością nadal będzie sernik i golonka a naszą droga Tijko zgrabna figurka i ich zazdrosne spojrzenia jak umieścimy swoje zdjęcia na nk:p HEHEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej.... ale mnie zmotywowałaś:D teraz to ja już na pewno będę kontrolować swoje jedzenie i uprawiać sport. Jeszcze trochę i nawet uwierzę że nie lubię kebaba i pizzy:p ty to masz dar przekonywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz Tijka! jeszcze trochę i same całą stronkę zapiszemy, a żadna pinda się nie odezwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Tija.... pije kawke, bez ciasteczka:D, nie martw sie te 4kg spadna ci szybko, bo to głownie jest w jelitach... wiec wiesz jak hmmmmm sie porzadnie to ci waga pokaze mniej.... duzo pij:P. Jak twoj szkrabek sie miewa?? a reszta Lasek dopina jeszcze pasek??👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zanim wroce z PL to zapiszecie 200 stronke:D:D:D:D:D:D chyba ze Kicia z Lola popisza ze ma wieczorem....:P narazie u mnie luz, jestem nie spakowana.... totalnie jakbym jutro nigdzie nie jechala.... hmmmm.... i gadam do siebie.... spoko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha:p oczami wyobraźni widzę jak rośnie Ci dupa od niepisania na PIERDUCIE!!! Ty Lola nie świruj i pisz bo tobie też urosła:p Majka:p zapierdalasz na tym stepie, ale nie chwalisz się postępami Serum;) ty jedyna jesteś usprawiedliwiona, pewnie cierpisz znowu na swe piękne oczęta i dla tego nie piszesz Myszka:p podbródek ci wisi, weź ty chociaż gumę żuj to może trochę wypracujesz mięśnie żuchwy Mama:p ja nie wiem czy ty widziałaś w lustrze, ale wygląda na to że boczki ci z portek wypływają Cięzarówki😘 to że macie dzidzie w brzuszkach nie zwalnia Was od motywowania koleżanek Kicia:p tobie to tak jak mi mięsień piwny pewnie rośnie Mafinka:p też pewnie masz takie bułki jak ja między udami, tylko że ja ćwiczę żeby się ich pozbyć, a ty??? Szczęśliwa:p ciebie też nie oszczędzę! co ty sobie myślisz! niby chudniesz, ale chwalić się tym nie chcesz!!! pewnie ściemniasz Mimozka:p pultyny jak chomik dostałaś Ory:p toż już przestań tyle jeść bo się na polance naszej nie zmieścisz!!! Do2do:p prędzej twój tata schudnie i będzie tańczył w balecie niż Ty, a wszystko dla tego że za dobre obiady gotujesz! Jeśli jakiegoś tłuściocha pominęłam to bardzo przepraszam, jak sobie przypomnę to poświęcę całego posta tylko i wyłącznie jej nadmiernym kilogramom A TERAZ ZWALI SIĘ NA MNIE GRAD I NIKT JUŻ NA PEWNO NIE BĘDZIE MNIE TU KOCHAŁ, ALE MAM TO W DUPIE BO MACIE SIĘ RUSZYĆ TŁUŚCIOCHY DO ROBOTY!!! WIOSNA IDZIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko:) jeśli myślałaś, że ja tak szybko odpuszczę to byłaś w błędzie. Chciałam dać czas dziewczynom na poprawę, alee nie skorzystały więc teraz mają za swoje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam:D Tija twoje dni sa policzone:P:P:P Nie mam bułek miedzy udami:D:D:D:D hahahahaahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no to TIJA dowaliłaś :D słusznie, mnie jak się nie opierdoli, to nawet oddychać mi się nie chce. Ale wczoraj się poświęciłam i spędziłam wieczór na \"czeźwo\" :D MAFINKA ❤️ MAJKA ❤️ Kawoszki moje - MYSZKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że mnie przez chwilę nie było nie znaczy że zdezerterowałam, otóż moje małe szczęście się obudziło i musiałam go trochę nafutrować, bo w przeciwieństwie do Was, on jeszcze rośnie w górę a Wy już tylko w szerz:P Kicia:D grozisz mi???? Donia:p zapomniałam się wypowiedzieć na temat Twojego obwisłego brzucha, mam nadzieję, że jakoś mi to wybaczysz>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma:p Twoje nadmierne walory też umknęły mojej uwadze, ale dostrzegłam je jak Twój cień zasłonił mi słoneczko na niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atak w ogóle to chyba powinnam zmienić dilera, albo zacząć brać połowę bo mi dzisiaj klepa odbija:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się zaparły, nie chcecie ze mną pisać to nie!!! idę się przez was nażreć z rozpaczy. Kicia tylko Ty doceniasz moją dzisiejszą twórczość😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lachonki!! nadrobię zaległości...... bo już opierdol zebrałam na nk od takiej jednej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Was trochę poopierdalam i frekwencja wyniesie 100% moje kochane tłuściochy:p:p:p Teraz to żadnej brzuch nie wisi i nikt nie ma bułek, tylko skoro tak to po co się próbujecie odchudzać??? Lola😘 Ty widzę też mi grozisz. to ja robię co w mojej mocy żebyś od lodówki odlazła, a Ty mi tu z taką pretensją wyrzucasz, że przeze mnie nic nie zjesz. A co to ja niby koryto Ci zabrałam??? a jedz moja droga ile wlezie, tylko potem nie zazdrość jak będę chuda jak szpadel:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a paszła ty.......... ja mam moc.........i to ty bedziesz mi zazdroscila.......chcialas to masz WOJNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×