Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

tija to fa....jestes wielka......hehehehe ty słoniowa dupo!!!!!!!! kasia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:) do kogo ta mowa? ja jestem wielka duchem to i ciałem też mogę być:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ale się rozpisały:D, aż , milo , u mnie słoneczko i juz wiosna:), pozatym idę jeść bo mi w brzuchu burczy, podobno mam jeść 5 posiłków dziennie nie licząć zachcianek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcześliwa , nie wolno wyrzywać sie na słabszych i chudszych o połowe:P:P:P, a co do żuków to może byc biedroneczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama :p a czemu Ty się Kicią martwisz, przecież taki zefirek nie jest w stanie jej strącić z parapetu Atak na marginesie, jak Twoje balerony na plecach się mają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a tym razem nie mam zamiaru przekroczyć 70kg, bo ostatnio bylo aż 85kg, a pozatym może wcale nie przytyje :O, w sumie jak przytyje to wiem teraz jak to zgubic , wiec chyba narazie nie musze sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. ide jeśc bo starsznie głodna jestem ,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka Kochana dziękuję Ci z całego serduszka za głos na mojego pączuszka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, miałam dużo planów na dzisiejszy dzień. Miałam jechać do skarbówki zawieść pita, miałam wiosenne i letnie ciuchy przełożyć na dół szafy a zimowe do góry a tymczasem siedzę tu na kafe na dodatek w pidżamie i mam wszystko w dupie.:p bo chce mi się z Wami gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____7 5kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_______73,5kg____65k g Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60 kg Mycha______31______160cm________72kg________ 67kg___54 kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68 kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60 kg Szczęśliwa___29_____165cm________94kg_________85kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________73kg____69 kg przekleiłam tabelkę ze strony 184...... może tak wspólnie popatrzymy na nią......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powiem że mam juz dosc pogoda do dupy !!!!!!!!!!!!! kochane ja dzisiaj nic nie poklikam bo lecę na miotle po swiece do chrztu na niedzielę i jeszcze kolezanka przyleciała z kopenhagi więc mamy dzisiaj po winkowac :) Wpadnę chyba późno w nocy :) ale jak bym pisała nie cenzuralnie to proszę oczko;) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg_________69kg ____ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________85kg_____ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________73kg_____69 kg * to jest nasza ostatnia tabela... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tera to ja idę staremu lunch zanieść ale jak wrócę to nie zostawię suchej nitki na tobie. Szczęśliwa to było do Ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pije ale pije takie gówniane zupki DC a dzisiaj chciaam ulepszyć i napiłam sie napoju o smaku owocow lesnych i sie mało co nei pożgałam, i jak zechce mi się zjeść coś normalnego to pomyśle sobie o tym napoju! bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ale wody sie z Tobą napije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×