Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

I co grubasy? Zostawiłam Was na chwilę i już wpieprzacie te swoje schaby i golonki. Normalnie ukrócę Wam to koryto :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼jak nic, ta wasza motywacja na nic sie nie zda, chyba że ię myle , zamiast was chwalić to przeba dobrze op......ć, a ja teraz ie znów cos zjeść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma o mnie nic nie doleciało, lej dalej:D uwaga Kicia idzie.... ciiiiiiiiiiiiiii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest grane ,ale dzisiaj mam wilczy apetyt!!!!! Już zjadłam 1600 kal a do spania daleko. Tragedia!!!! ale jesteście popaprane.HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc do mnie:D ide zjesc obiadek - pieczony kurczak z frytkami:Dhehehehe dietetycznie, bo z majonezem lajt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napisze co zjadłam na obiad bo mnie bedziecie przezywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - uważaj, bo grabisz sobie! Skąd wiesz, że sie zbliżam? Słońce znowu ci zaszło?? :P Okno umyłam tylko od środka :P większe mycie to po egz, będzie z rozkręcaniem, bo mam takie stare. Okna też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma:) fakt, już nie lejesz, powiem więcej. pewnie z dupami w fotelach siedzicie, bo szłońce jak balija na niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia nic mi nie zaszło, słyszałam tuptuptup:D ja nic nie grabie:P Emma powiedz co jadlas?? powyzywaja nas obie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to uwaga, wymieniam. 2 ziemniaki + gotowana pierś z kurczaka + buraczki na razie jest dobrze potem stwierdziłam ,że się nie najadłam i jeszcze wsunęłam: 5 listków chleba chrupkiego z dżemem + garśc platków kukurydzianych + listek chleba z pasztetem I żeby sumienie nie gryzło tak bardzo popilam to wszystko czerwoną herbatą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no jestem pod wrazeniem tyle stronek ho ho A u mnie tak było ladnie przez cały dzien a teraz sie rozpadalo Kochane moje chce wam powiedziec dobrej nocki i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama se kliknij 😡 no, byłam dzielna cały dzień, ale wrócił główny kucharz i widze, że robi taki fajny omlecik. Raczej się poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mnie nie bylo bo jeszcze bym sie przyznala co ja sie nawp... i jeszcze by przy tym Emma i pare innych osob wymieklo.... no ale na szczescie w porza obiadowej nie bylo mnie by robic konkurencje bo... zarlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cicho, znowu sie objadacie ??? co jest?? od jutra mnie nie ma,do 2 kwietnia macie jedna wariatke mniej - ciesz sie wolnoscia:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiałki troche zawiana jestem :D No ale wieje pioruńsko ihihih:D Dzisiaj to już życze wam dobrej nocki i kliknę jutro👄 _______________☆ _____________☆★☆ ____________☆★ ★☆ __☆_☆_☆_☆_★ ★ ☆ ☆ ☆ ☆☆ ____☆★ ★ ★ _____ ★ ★ ★☆ _____☆★ ★ __,,★,,,__★ ★☆ _______☆★ __( ◡␣◡) __ ★☆ _____☆★ ★_ (\")..(\") __★ ★☆ ____☆★ ★ ★ ______ ★ ★ ★☆ __☆_☆_☆_☆_★ ★ ☆ ☆_☆_☆☆ ____________☆★ ★☆ _____________☆★☆ ______________ ☆ ________(♥✿)♥ ______(♥✿♥) ____(♥✿♥) __ (♥✿♥)--__ (❀)_ººººº_(❀) _ (♥✿♥)--_ (❀)(❀)(●̮̮̃●̃)(❀)(❀) _ (♥✿♥)--_ _(❀)(❀)▒(❀)(❀) __(♥✿♥)---_ __(❀)▒▒▒(❀) __ (♥✿♥)--__ __(▒▒▒▒▒) ____(♥ ✿♥)- ______(♥✿♥) ________(♥✿)♥ DOBRANOC ♥ ______(♥✿♥) ____(♥✿♥) __ (♥✿♥)--__ (❀)_ººººº_(❀) _ (♥✿♥)--_ (❀)(❀)(●̮̮̃●̃)(❀)(❀) _ (♥✿♥)--_ _(❀)(❀)▒(❀)(❀) __(♥✿♥)---_ __(❀)▒▒▒(❀) __ (♥✿♥)--__ __(▒▒▒▒▒) ____(♥ ✿♥)- ______(♥✿♥) ________(♥✿)♥ BUZIACZKI ♥ ______(♥✿♥) ____(♥✿♥) __ (♥✿♥)--__ (❀)_ººººº_(❀) _ (♥✿♥)--_ (❀)(❀)(●̮̮̃●̃)(❀)(❀) _ (♥✿♥)--_ _(❀)(❀)▒(❀)(❀) __(♥✿♥)---_ __(❀)▒▒▒(❀) __ (♥✿♥)--__ __(▒▒▒▒▒) ____(♥ ✿♥)- ______(♥✿♥) ________(♥✿)♥ _______________☆ _____________☆★☆ ____________☆★ ★☆ __☆_☆_☆_☆_★ ★ ☆ ☆ ☆ ☆☆ ____☆★ ★ ★ _____ ★ ★ ★☆ _____☆★ ★ __,,★,,,__★ ★☆ _______☆★ __( ◡␣◡) __ ★☆ _____☆★ ★_ (\")..(\") __★ ★☆ ____☆★ ★ ★ ______ ★ ★ ★☆ __☆_☆_☆_☆_★ ★ ☆ ☆_☆_☆☆ ____________☆★ ★☆ _____________☆★☆ ______________ ☆ Milutkiego spania aż do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Z RANA WSZYSTKIE TOPIKOWE TŁUSTE PARÓWY❤️ Chwalcie się, co żarłyście na kolacyję hihi:p bo ja nic, taka kurnia jestem uparta i zawzięta Do2do:D widać, że wpisałaś się nam tu wczoraj bez uprzedniego przeczytania co my tu napłodziłyśmy, bo w przeciwnym razie musiałabyś się ustosunkować do naszych wypocin. Było gorąco i aż żal, że Ciebie z nami nie było. Widać,że jeszcze wszystkie z dupami w wyrach leżą, bo szłońce pikne świci i nikt swoją tłustą dupą go nie zasłania hahahaha Wstawać kurnia bo mi się nudzi. Powiem Wam w sekrecie, że mój dobry nastrój jest chyba konsekwencją tych tabletek co biorę na niezatrzymywanie się wody w cielsku. Normalnie powinnam mieć zespół napięć w tej chwili, a ja mam jakąś dziwną padakę i najchętniej śmiałabym się z wszystkich i wszystkiego mimo niesprzyjających okoliczności natury. Komu kawę? (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kicia słoneczko Ty moje, chyba schudłaś bo nie zauważyłam Cię. Pijemy kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam baboleńki mogę sie dołaczyc z kawunią ? Ja to dzis nie miałam spania wstałam przed 6 rano wyprawilam dzieci do szkoly przyszykowałam sobie do obiadu 🌼 i moge sobie siąsc spokojnie i wypić kawuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija mój ostatni posiłek jest koło 18 a potem nic kompletnie a nieraz to mam takie burczenie w brzuchu jak by grała jaka muza 🌼 U mnie tak wieje a zimno jak cholera czy ta wiosna kiedys zawita do nas 🌼 A wtam KICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka:) tak długo tu na Ciebie czekałam że już miałam skapitulować i sobie pójść. fajnie ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×