Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

o ! ktoś się odezwał. Do2do współczuję bólu ból zęba to jeden z gorszych. Serum u mnie oglądali spidermena i też korzystam z ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO współczuję Ci, bo i mi rośnie taki ząb trzeci - dwa już mam... okropność!!! Ja to nazywam u mnie zębami mądrości:) Szkopuł w tym, że cała mądrość moja mieści się w tych zębach:P:P:P SERUM i co z tym bilingiem? Opis na gg bardzo tafny!!! Podoba mi się! Dzisiaj pierwszy raz ćwiczyłam na stepie 15 min i 1000podwójnych kroczków i chyba za płytkie je robiłam i pokazał mi licznik 143ale to chyba nie kalorie? Bo obawiam się, że za dużo ich wyszło:( OŚWIEĆCIE MNIE!!!!! I tak poza tym to 🌻🌻🌻JA CHCĘ WIOSNĘ🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM kochana❤️ tu to nawet wyha nic nie ździała :O bo ta cholera tak napindala :O a co fajniejsze ż emnie na dole a slubnego u góry hihiihi:O i to z tej samej strony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA- u mnie tez spajdus leci :) A stary przyjechał z targów walnol walize w kont i na mecz legi poleciał bo mu sama karnet na mecze kupiłam :) Nieźle sie użądziłam hihihi:D no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bilingami czekam mam nadzię ,ze będą w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- a jak to za kom- to na jakies hasło nie mozesz sprawdzic na stronce albo by ci na meila przysłai ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście zgrałyśmy się nieźle. Do2do no to załatwiłaś sobie samotne wieczory, ale za to z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam e-boka i tam mogę sprawdzać konto do swojej komórki,a drugi rachunek jest na 5 tel.komórkowych i do nich nie zakładałam konta .....a to dlatego ze na każde logowanie do konta przychodzi każdorazowo hasło i moze tylko na którys z tych telefonów ,a ja nie jestem w posiadaniu zadnego ,a nie bedę z kazdym razem dzwonić do kogoś kogo numer z tej 5-tki bym podał o odczytanie sms....w kazdym razie tak działa gsm plus.....wiec nie było do tej pory takiej potrzeby ,bo telefony maja dwóch kierowców,M ,syn i córka....a ja mam na osobnym rachunku ,bo ja zawsze mam duzo minut do wykozystania i gdybym przeniosła na ten z 5-cioma telefonami to utrace te minuty bezpowrotnie i mam jeszcze usługe w nieskończoność tzn.płace dodatkowo nieznaczna kwote i mam w tym do sieci plusa (prawie za darmo),bo za 72 złote moge z posiadaczami telefonów plusa gadać w wlaśnie w NIESKOŃCZONOSĆ i nawet tych połączeń nie mam na bilingu.....uffffff ,ale napisałam....mam nadzieje ze ze zrozumieniem,bo nie chce mi sie tego czytać jeszcze raz ....wiec z treść nie odpowiadam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA .........dzieki,bo juz myslałam ze tak prostej rzeczy nie potrawie sklecić w całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM ja w piątek wieczorem nie myślę, po tygodniu harówki muszę się odstresować :P:P:P Pa dziewczęta, idę do kąpieli, bo jutro idę do fryzjera 😴 pa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nawet w jednym małym zdaniu wyszła mi "potrawa,"a nie "potrafię" ale śnieta jestem jak ryba ,,,,,,,i jednak pozegnam panie i idę lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA- te samotne wieczory to tylko 4 a teraz to juz 3 :) bo to tylko na wazne mecze bo stadion jest w budowie i mniej ludzi miesci :) SERUM- no pewnie na 5 kom. to przerabane:O ale ja myslę ż ewszystko jest ok i tak na prawde tylko się wkrecasz :) Mąz pewnie naumyślnie wywalil :) Choc zgadzam się lepiej chuchac na zimne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio............miałam dzisiaj kaprys i przyszłam do pracy......więc z kawka budzę i proszę wstawać oraz napisać jak minął piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej serum 👄 dziendoberek... wstalam z poltora godziny temu co nie jest dla mnie normalne w sobote... ale moj osobisty pan szedl dzis do pracy a u nas taki zwyczaj ze mu zawsze robie sniadanko... no wiec tez musialam wstac... a wieczorem w chacie impra... nawet nie wiecie jak mi sie jej nie chce... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA..........to impra będzie udana ,bo tak zawsze jest że jak sie człowiekowi nie chce iść ,albo osobiście jej robić to zawsze wyjdzie super zabawa.....wiec sie szykuj i baw sie na całego....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - pewnie masz racje... zazwyczaj faktycznie najlepsze imprezy zaczynaja sie od "nie chce mi sie";) chatka juz prawie posprzatana to mozna zaczac reszte szykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA śniadanka robisz? No brawo, mój m. wstaje rano i sam kanapki szykuje... nie narzeka, to nic nie mówię, ale z Tobą ma facet dobrze! Wróciłam od fryzjera i z zakupów, no fryz trochę za krótko mi ścięła, ale co tam-może być! Mam pierdzielnik w domu i biorę się za porządki...:( Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, już jestem w łodzi i zastanawiam się jak wieczorem rozegrać sprawę ze zdjęciem :D może jak się już pożegnamy, bedę siedzieć w taxi, to jej powiem, a potem tylko do taksiarza : jedź pan, jedz pan szybko !!! przed siebie!!! i ucieknę :classic_cool: poza tym tu piękna pogoda jest słoneczko, oj żałujcie, żałujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA...........nawet nie masz pojęcia jak ja żałuje ,że nie jestem w Łodzi,ale niestety juz po ptokach....a szkoda...... chętnir bym gdzieś z domu uciekła......cóż weekend w domku.......ale mam obiecane wspólne wyjście z M na kolacje i może to będzie akcent miłej soboty...!!! MYCHA .....nie pucuj tak tej chatki,bo po wyjściu gości będzie gorzej jak przed sprzątaniem.......wiem,wiem porządki to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×