Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

To ja tez sie witam i dołączam sie do kawki. Ale ja dzień zaczęłam mineralna z cytryną :) Do2do dzięki za kwiatki, już je córci wysłałam :) Serum - masz dużą córę, więc faktycznie zróbcie sobie dzień piękności:) A może jakiś masażyk wykonany przez silnego masażyste? :) Myszka :) stanowczo za dużo kawy pijesz !!!! :) U mnie też wiosenka na dworze . I mam zamiar wykorzystać to na suszenie pranka. Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym dziewczęta zrobiła sobie dzień pieknosci ,ale moje dziecię ciągnie mnie do centrum handlowego,a ja strasznei nie lubię chodzić tym bardziej że mój limit finansowy już wyczerpałam więc co ja mam tam robić????!!!!!ale jak mus to mus....tylko sie zastanawiam czy dziś czy jutro??? A co do masażysty to mam takiego fajnego pana,ale NIEWIDOMY....masuje rewelacyjnie. No jeszcze godzinka i do domku......robić obiadek. MAJKA.............jak tam twoje błoto????? bo moje już 5 miesiecy czeka aż sie zbiore i zaczne go używać........tylko boje sie tego zmywania błota do okoła...... z siebie i prysznicu....a moze nie jest az tak źle..........kiedyś dawno temu robiłam sobie jakieś mazidło (zapomniałam nazwy) i trzeba było w gumowych rekawicach ,bo wszystko co miało z tym stycznoś pozostawało zielone......zawijałam sie w folie i koc i trzeba było leżeć tak bez ruchu 50-60 minut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co....to juz jest delikatnie mowiąc.....lekka KUURWA....przesada..... wstawac lochy....pisac.... powiem wam jaki mam temat na wieczor przy kielichu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no jeszcze pare jak bedzie chcialo wiedzio napisze..........naprawde fajny.............warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka, nie pierdol ..... ciekawe gdzie wczoraj byłaś jak ja sama pisałam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe nic nie pierdole.....filmy ogladalam .....na sucho i na samotnie..... a temat na dzis.......MOJ PIERWSZY RAZ..... CO WY NA TO??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok moj ....pierwszy raz to byla totalna kleska......mialam jakies dziwne wyobrazenie tego jak to sie odbedzie ....jak sie bede zachowywac i w ogole.......a wyszlo na to,ze bylo tylko ał......i ucieklam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia......chociaz ty jestes ze mna......a reszta......nawet nie chca buzi otworzyc.......one mnie wszystkie nie nawidza......... ja juznawet nie chce nic pisac bo i tak zawsze mnie pomijaja ale co tam......aby dalej....aby do przodu.......zaloze wlasny topik .....i sama bede na nim pisac....... a co do pierwszego razu to mialam prawie 18 nascie lat,i potem bylam z tym chlopakiem jeszcze 5 lat,ale potem to juz....zycie mi sie bardziej spodobalo wiec musielismy sie rozstac.....hehehehe biedny tomaszek,ale rakiete mial ,ze hej.....hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.........rano koszmar zmiana czasu bleee i trzeba będzie wcześniej wstawać...!!!! A ja wczoraj do domu wróciłam co przed 23 ,a to dlatego że moje dziecko jednak pojechało do Poznania,a mamunia(czyli ja)zadeklarowała sie ze osobiście ja zawiezie i tak mineła sobota ...i jeszcze kuźwa w jedną i drugą strone lał deszcz............no ale wy gwiazdy to sie nie \"popisałyście\" jak zwykle lolka i kicia utrzymały topik przy życiu..... Spadam po kawe ,bo sie nie moge obudzić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozka m
WITAJCIE LACHONKI ❤️ Zapomniałam, że dziś zmiana czasu i żyłam w błogości, aż do teraz SERUM mnie oświeciła :D Wczoraj jeszcze pamiętałam, a dziś już nie :P:P:P MAJKA napisz jak grubo się to borowiną smarujesz i czy czujesz jakieś szczypanie pod tą folią? I jak to się zmywa? Ja smaruję się od dwóch dni na noc czymś z Evelinę ( nasmaruję się i leżę 30 min i czytam książkę, aktualnie Moniki Szwaja a może SZwai) i musze powiedzieć, że mnie szczypie trochę, więc może działa :P:P:P LOlA hasło rzuciła, ale do dyskusji na ten temat to ja musiałabym chyba ze 3 drinkole wypić, bo tak na sucho to bezbarwne i bez efektu! Trzeba na spotkanie jakieś zarezerwować!!! A tak poza tym to ćwiczę na stepie około pół godziny ale jem a jakoś diety nie udaje mi się utrzymać :P:P:P liczę, że przy ćwiczeniach się opamiętam i pohamuję mój wilczy apetyt... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiecinki :) Ja dzisiaj ruszam na obiadek u tesciowej :O wcale mi się nie chce ale juz mi wyła do słuchawki że dawno nie bylismy itd( no bo kuźwa nie rozumie że nie mamy czasu < ale jak ona z fagasem się spotykała i przez pół roku nas na obiadek nie prosiła to było ok :o ) w ostatecznosci skusiła mnie spageti własnej roboty bo sama wszytko robi wedłóg włoskiego przepisiku :) No to sie kurwa poświęcę :)Oczywiscie dupę swoją i młodego muszę czerwonym jamnikowatym ałto mobilkiem zawieśc uprzednio jeszcze bilecik skasowac :O a wlecze się on , nie miłosiernie bo 25 minut :o krazy po całym osiedlu :o mogła bym jechac szybciej metrem ale trzeba wtedy tyle doginac piechotą że w taka szara pogode to nie ma bata :D!!!! Widzę że wczoraj o pierwszych razach rozmawiałyście u mnie tez nie był taki jak mi sie wymarzyło i kawaler miał Sbastian na imie :)a miałam 16 lat A potem był TOMEK na i tez maiła niezła rakietę :)hiihihi:) A syna w swięto zmarłych spłodziłam :p i która mnie przebije :p A tak serio to brzuch mnie napindala bo mi się krokami olbrzyma skrada @ małpa jedna czerwona :P nie chce jej któras odemnie na najblizsze 9 miesiecy hiihii oddam z dopłatą :D Dziewuszki całuje ja was dzisiaj wszytkie bez wyjatków bo wy normalnie moje kochane bestyje jestescie bez wyjatku :D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️ :D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️ :D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć buziaczki :) no tak, zegareczki przestawione? trochę się skopsała pogódka :( ale jak nie będzie padać, to idę na rower. Wczoraj poczułam wiosnę, wystawiłam kwiatki na słonko, bo grzało jak szalone. Ale dziś patrzę, a tu w prognozie zapowiadają, że jeszcze śnieg może być!! :o zgroza!! LOLUŚ - ja wolę pamiętać tak od... 5 razu :D bo wcześniej to były śliwki robaczywki i koty za płoty :D a najlepiej to pamiętam i mile wspominam raz OSTATNI :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO - moja koleżanka urodziła syna 01.11. Śmialiśmy się z niej, że smutno jej było samej obchodzić urodziny w Zaduszki, to zrobiła sobie prezent na 30 urodziny. Teraz mają w domu wesołe święto zmarłych i zaduszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! jeszcze jedno! Za najlepszą zawodniczkę, to uważam moją ciocię jedną, która dwoje ze swych sześciorga dzieci urodziła 29.02. W odstępie 12 lat, a nie od razu ;) Nie wiem jak ona to z wujkiem wykombinowali ;) Pewnie przez oszczędność. Ale dziewczyny mają przerąbane, urodziny raz na cztery lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMACZNEGO :P Tanio czy naturalnie? W przeszłości przy wytwarzaniu wędlin stosowano jedynie sól, saletrę i przyprawy. Obecnie lista stosowanych i dozwolonych dodatków liczy kilkaset pozycji. Skąd taka popularność dodatków? Przyczyną popularności dodatków jest pośpiech. Kiedyś świnia żyła dłużej, obecnie tuczniki średnio żyją tylko 6 miesięcy. Inaczej wygląda i smakuje mięso młodej świni, inaczej dwuletniej. Według starych technologii mięso po uboju było chłodzone 2-3 doby. W tym czasie zachodziły właściwe procesy pośmiertne. Obecnie czas ten jest skrócony do kilku godzin i owe procesy nie zachodzą tak jak należy. Do tego, aby zwiększyć ciężar, mięso jest nastrzykiwane solanką. Problemem współczesnej branży mięsnej jest to, że często nie technolog decyduje o procesie produkcji, ale księgowy. Gdy nie zajdą właściwe procesy, które są naturalne, trzeba dodać właściwy emulator. Po nastrzyku solanką mięso traci odpowiednią barwę, zatem dodaje się barwnika - mówi Marek Panasik, były zastępca dyrektora Biura Rozwoju Produktu w Zakładach Mięsnych \"Rawa\" SA, wieloletni pracownik Instytutu Przemysłu Mięsnego i Tłuszczowego. Resztę doczytajcie tu: http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Tanio-czy-naturalnie,wid,10961751,wiadomosc.html Nie wiem czy SERUM albo ktoś inny nie wkleił tego albo podobnego artykułu, ale jak widać TEMAT WIECZNIE ŻYWY :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lalunie :) No to mamy zmianę czasu. I oczywiscie mi trafiła się dziś praca na ranną zmianę ..... kiedy ja to odeśpię ???? 😭 Kicia, nieźle trafiłaś z tym artykułem w porze okołoobiadowej :P Ja dziś dla odmiany jadłam pędzone w 6 tygodni udko kuracze :P Lolka :) Już widzę Twój prywatny topik ..... z tylko Twoim pisaniem :P Biłby chyba na głowę jaszczomba :P Wczoraj do dyskusji się nie wlączałam, bo sobie huk roboty wymyśliłam i zwyczajnie wieczorem nie miałam ochoty na nic oprócz prysznica .... poza tradycyjnym i niezwylke podniecającym :P łikendowym praniem i sprzątaniem - mialam przesadzanie i czyszczenie kwiatów ... a mam ich kilka :O No ale wracając do pytania Loli .... mój pierwszy raz :P był bardzo przemyślany i świadomy. No i oczywiscie z na zabój kochanym mężczyzną 😍 Co prawda rewelacji nie było, na orgaźmik musiałam sobie jeszcze trochę poczekać, ale i tak było przyjemnie i bez strachu. Trafił mi się bardzo czuły Pysiek :) A co do opisywanych przez Was Tomków z ich wielkimi ten ... no ...... ja mam Tomka od prawie 14 lat :P Do2do :) dasz radę :) Ożryj teściówkę i wracaj do nas :) Serum :) Mimozka :) i pozostale zainteresowane :) Pytacie dziewczyny o mój diabelski specyfik na cellulit :) Nie mam porównania, bo nic innego tego typu nigdy wcześniej nie używałam. Moja tołpa, mimo nieciekawego wyglądu (czarne mazidło) jest całkiem fajna. Ma przyjemny zapach i konsystencję balsamu, takiego błyszczącego. Rozprowadza się bardzo łatwo. Ja posmarowałam się cienko, bo jak pisałam nie jest za bardzo gęsta i trzeba byłoby sporo użyć na raz. No a wtedy 1 pudełko (270 ml) starczyłoby może na 3 razy. Zmywa sie bez najmniejszego problemu. Praktycznie samą wodą. Nic mnie nie pieklo ani nie szczypalo. Moja uwaga dotyczy tylko intensywnego ćwiczenia w tym ..... No do ćwiczenia, przynajmniej na stepie, to się to nie nadaje. W połowie dreptania zaczęło mi to wyplywać z folii razem z potem :P Z górnej częsci nóg spłynęło mi to niemal całkowicie :P Mycha 👄 zgłosiłam Twoje zaginięcie odpowiednim władzom 👄 O pozostałych nie wspomnę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem jak zatytuluje moj nowy topik.... TOPIK LEBSZY OD JASZCZOMBA......BY....lola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te, jaszczombu i orzele :D gdzie ty jesteś? to ja się pindruję, farbuję a ta ucieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jes,jes,jes............jak się postaram to moze 220 str.też będzie moja!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje słoneczka😘 Serum:) jaka pogoda u Ciebie??? ja liczę na to że dzisiaj będzie równie pięknie co wczoraj Muszę nadrobić zaległości w czytaniu a szczerze powiedziawszy w ogóle nie mam czasu Całuje Was mocno moje pitynki i ściskam jeszcze mocniej [ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ja popijam herbatke tym razem zielona U mnie pada dzeszczyk i jest okropnie na polu A czemu taka cisza wstawac kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA.........u mnie szaro i ponuro .....obawiam sie ze to skończy sie deszczem,a ja deszczu mam po dziurki w nosie..........ja chcę słońce ,bo czuje że zaczynają sie przedemną robić doły i doliny ...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×