Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

pierdoly i jeszcze raz pierdoly....... co to ?nie ma do kogo geby otworzyc caly dzien!!!!!!!!!!!!! pisac a nie zrec bo was po tych grubo plecionych koszykach skopie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wstajemy zapowiada sie piekny dzień ja juz kawunie popijam i tak myśle co to bede dzis robic 🌼 Która dołaczy z kawunią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, ja tez z kawą, Ricore. Juz kończę. Zostaly mi jeszcze trzy okna do umycia. Mam nadzieję sie z nimi dzis zmierzyc. Wrr. U mnie też piekna pogoda się zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pitynki😘 Pimach:o mycie okien, przy Twoim stanie nie jest najlepszym pomysłem!!! Wyobraźcie sobie że rok temu w kwietniu panowie zrobili elewację naszego bloku. Skuwali też na balkonie posadzkę i wylewali nową. Wtedy kupiliśmy z moim K nowe płytki na balkon, ale przez rok nie miał czasu żeby mi je położyć. No i wyobraźcie sobie że dzisiaj nadszedł ten dzień!!! Jak tak dalej pójdzie to starego jeszcze do domu nie przyjmę bo parę drobnych napraw jeszcze mam do zrobienia na które nigdy nie miał czasu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) ja już dawno po kawce i po pracy .... zawodowej :) teraz mam tą domową :O i też okna w 1 pokoju mi zostały, tak więc bede dzis swoje wdzięki osobiste :P na światło dzienne i oczy sąsiadów wystawiać :) Pimach 👄 te okna to faktycznie w Twoim stanie nie najlepszy pomysł ..... daj sobie z nimi spokój ... i tak sie zabrudza :) Tija :) no popatrz, popatrz ..... jak to niektórym można w prosty sposób do rozumu przemówić :) Kicia :) nie zahacz dzis o jakąś kąferęcję :P Mycha 👄 gdzieś Ty Żabo jest !!!!!! Lolka :) pomalowałaś i zagipsowałas sie juz ? :P Zbiorowy 👄 dla całego Lachionarium 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOBITKI :D To ja pozdrawiam was serdecznie z mego mazurskiego tarasiku :) Jestem juz od 2h :) Własnie dopijam kawunike i jedziemy na targ po zakupki :) pogoda ładna słoneczko swieci i bardzo mi tęskno do was ❤️Zębisko nie boli o dziwo :o ale za to chyba mnie przewiało w samochodzie bo z otwarta szybka jechałam bo troche gardziołko czuję :o kochane uciekam postaram kliknac wieczorkiem i was poczytac :) Bo teraz mezulek siedzi obok i zaglada mi z pod oczka :) KOCHAM WAS WSZYSTKIE I CAŁUJĘ OGROMNIASCIE 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, jestem pełna podziwu, ho, ho. Rozpisały się wszystkie jak... no nieważne. Ja też nie pisałam od rana :P dzień była taki piękny, że aż nie chciało mi się do domu wracać :) zasiedziałam się na mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie ...to ja siła młodemu kompa zabrałam na chwilkę przekupujac kiełbaska z grila a wy co :o tak mało poklikałyscie :o no, no niunie co jest wszystkie w sprzatanku ugrzęzłyście ?!?!?! Tak czy siak całuje was WSZYSTKIE👄 i zdróweczko piję WASZE winkiem :)👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesoooooooo, o wy pipki..... ale wielkie nic napisalyscie!!! dajcie spokoj z tym sprzataniem i tak sie zakurzy wszystko!!! Do2do - ja tez kielbaske poprosze, ale mocno przypieczona:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazja - to kliknij jeszcze raz,bedziesz miala trzy::D. My sie tu odchudzamy .... czasami:P, a na diecie slodyczy sie nie jada..... jak bedzei promocja na wodke bo piwo to pomyslmy czy kliknac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...............widzę że wszystkie pochłoniete cieżką pracą........ja wczoraj upichciłam bigos ,a dzisiaj pójdzie w słoiki i mam zamiar jeszcze zrobić pasztet,ale niestety nie z królika,bo przypomina mi sylwetką kota po obdarciu ze skóry i w życiu bym takiego nie jadła...!!! Tak sobie myślę czy to nie głupota .....tyle zachodu dla dwóch dni ????!!!!Zawsze sobie obiecuje że nie bedę tyle robić ,a jak przychodzi co do czego to jest przygotowane tego żarcia jak dla pułku wojska.......i później trzeba to jeść😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pipcie ja dziś zero zapału do pracy leń we mnie wstąpil a zaplanowałam sobie dzis ze bynajmniej z jeden placek upieke Jeszcze mi M z rana podniusl cisnienie dobrze ze do pracy pojechał tyle spokoju 🌼 Pisac kobietki co nie sprzatać tyle bo po Świetach bedzie drugie tyle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł gwiazdy :D ja sobie zapowiedziałam, że nie dam się zwariować i już! owszem, wiosenno - świąteczne porządki - tak, mycie okien tak, ale nic poza tym. Zostajemy sami na święta i mam zamiar ODPOCZYWAĆ nic nie robiąc. I tak mi dały już te porządki. Paznokcie zostały tylko wspomnieniem :o idę jutro założyć tipsy, a co! Będzie powód, żeby się od ciężkiej pracy wykręcać :D pogódka w kraku szalej, wiosennie jest, że aż szok! kwiatki kwitną, wszystko rośnie... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 wszystko budzi się do życia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 wstawać! pisać! już nie sprząać i nie jeśc! jeszcze... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy! zostawcie te mopy, szmaty, odkurzacze, placki i mazurki! Kto to doceni?!? przyjdą, zadepczą, zeżrą i nie wiadomo nawet czy podziękują! Lepiej iść do spowiedzi, wyciszyć się i ... czekać :) święta i tak będą, czy umyjecie te okna, czy nie, to Jezus zmartwychwstanie :) najwyżej słabo mu się zrobi, jak zobaczy nieumyte okna :D :D :D alleluja 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przedświatecznie zabiegane supergosposie :) Ja tez mam huk roboty ... aż dziw mnie bierze, że moje tipsy nienaruszone ... jeszcze :) Kicia :) podoba mi sie Twoje podejście do świąt ... a zwłaszcza porządków i żarcia :) i zgadzam sie z Tobą w 100% :) no ale ...... chyba by mnie w rodzinie zakrakali jakbym nic nie robiła ... szczególnie, ze mi sie wszyscy z rodzinami tradycyjnie na śniadanie zwalą ..... i pewnie o kolacje zahaczą ... :O Ale za to wymyśliłam sposób na czysty dywan .... zamiast szorowac na kolanach ...... kupie sobie nowy :P trafiłam wczoraj na jakąś ulotke - mają u mnie jutro na rynku sprzedawac po okazyjnych cenach :P I na wszelki wypadek juz dziś solkę zaliczyłam :) Uciekam znowu do pracy :) i oby moje tipsy to wytrzymały :P 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA masz racje ze człowiek sie nacharuje narobi jezyk wisi do pasa a tu przyjda narzreja sie i tyle jeszcze trzeba po nich sprzątać Mnie coś choroba nabiera z nos cieknie głowa mnie boli a o gardełku nie wspomne jeszcze tego brakuje zebym sie na Świeta wyłozyła Moze zmieni sie dzis ta stronka bo co zajrze to ta sama 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zwalnają mnie z pracy 😭 dzisiaj sie dowiedziałam, ładne mam Świeta, nie? 😭 potrzebuje porady kadrowej, zna sie któras z Was na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA 🌼 ale chujnia, no i co teraz? masz jakiś plan? LASKI nie pijcie wódki z red bulem! przejebana sprawa! ani spać ani szalellć, zaraz wykituje !!! blle, umieram, ta gnida już śpi, bo pił samo piwo, a mnie pogieło i teraz nie mogę spać!!!!!! a ble!!!!!!!!!!! sie nadupcyłam jka mówią krakusy... co za zgrzyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia😘 słoneczko ty moje, ja Cię przytulam mocno do mej obwisłej piersi:p Donia❤️ nie martw się skarbie, zawsze sobie powtarzam że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Może się okazać że dzięki temu dostaniesz jeszcze lepszą pracę. Wiem że teraz łatwo mi mówić bo mnie to nie dotyczy, ale zobaczysz że będzie ok;) Majka❤️ biedna się natyrasz, ale zawsze wesoło będziesz miała, bo jak są goście to zawsze jest fajnie i nie prawdą jest że nikt nie docenia, bo na pewno wszyscy lubią atmosferę twoijego domu skoro tak namiętnie Was nawiedzają Całuski dla Was wszystkich moje pipki 😘😘😘 ps. Do2do😘 nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę tych mazurskich świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.......ja w pracy dziś tylko chwilkę i spadam po zakupy ,a raczej po reszte które zostawiłam na sam koniec. Pazurki i nóżki też zostawiłam na sam koniec i dzisiaj mam na 16,30 do p.kosmetyczki wiec czasu mało na wszystko,ale co tam jak czegos nie zrobie świat też sie nie zawali...!!!! KICIA.........wyspałaś sie ????? Ja moze jastem zacofana ,ale red-bula w ustach nie miałam ....sam zapach odrzuca mnie do napicia sie tego specyfiku. GDYBYM JUTRO JUŻ NIE MIAŁA CZASU TO DAL WSZYSTKICH 👄 (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Na Wielkanoc od króliczka, niech Wam wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle. .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█) ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█) -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█) ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) >>>>>>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno..............DONIA....nie zamartwiaj się ....szkoda zycia ....pamiętam jak dziś ....jak po wychowawczym wróciłam do pracy i po trzech miesiacach dostałam wypowiedzenie......byłam załamana i co prawda po 2 miesiącach cofnieto wypowiedzenie ,ale ja juz podjełam pewne kroki żeby otworzyć własna działalność i sama sie zwolniłam i już 1 kwietnia mineło 19 lat jak jade na własnym wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! ja dzisiaj jeszcze w pracy no i ja jak co roku nic nie przygotowuje bo ide do mamuski i dio tesciowej! ja tylko domek sobie posprzątam ale to jutro , okna ma już pomyte wiec jutro ise wyrobie, bo moi chłopcy na mecz sie wybierają wiec na spokojnie posprzątam. Doniu kochana przykro mi:( pochwaliłabym sie wam waga ale nie chce zapeszac bo nie wiem jak na święta sie będę sprawowac:P, więc lepiej podam we wtorek. Wszystkim moim koleżankom życzę WESOŁYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT. Pewnie dopiero po świetach sie odezwe wiec trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak żyję :D i mam pazur zrobiony :D uczę się wszystkiego na nowo, zbierać pieniążki, zapinac spodenki i dłubać w nosie tak, żeby sobie oka nie wyciagnąć ;) jadę na zakupki, do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×