Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Do2do przykre...👄 sprostowanie co do Kasiuni....cytuje wypowiedz Tija 06:58 Kasiunia jesteś już mamusią???? czy mamy już pierwszą topikową dzidzię??? mów nam szybko bo coś ostatnio brakuje nam okazji do toastów ... potem Abstrakjonistka pogatulowala....:D :D:D:D zwykle nieporozumienie:D Kasiuniu czekamy cierpliwie na wiesci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Niuńki :) Fajny ruch dzisiaj :P tez jestem ciekawa co z Kasiunią:) Nie pokazuje się, więc podejrzewam, że jest już po i teraz ma ciekawsze rzeczy na głowie :) Tija, zazdroszczę tego kręcenia hula-hopa. Też czytałam, ze bardzo dobrze robi na talie i biodra, ale .... ale trzeba jeszcze umieć TO kręcić :P Mi udaje sie pare razy tylko ...... przez pół godziny to bym chyba wiecej skłonami po kółko osiągnęla niz samym kręcenim :) o chyba, ze ten groch czyni cuda :P Ja też wczoraj miałam ćwiczyć, ale wymyśliłam sobie robote na dworze i tak mi zeszło do wieczora. Ale dzis postaram sie bardziej :) No i muszę wreszcie wypróbować nowy trimer, czy jak mu tam .... to kółko na którym się kręci :) Kupiłam na allegro i jest o niebo lepsze od tego, który wczesniej miałam z hipermarketu. Kręciłam sie raz pezrz jakieś 5 minut .... i nie jest to takie łatwe jak sie wydaje :O Szlak wie do jakiego momentu trzeba sie wykręcać na boki :P No i bez dobrego podparcia raczej trudno sie kręcić .... Z moich wywodów oczywiscie wynika, że ja tez dalej sie odchudzam .... Zaznaczam tylko .... ODCHUDZAM a nie CHUDNĘ :P bo to zdaje sie spora różnica :P Spadam na żarełko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______$$$_______________$$$ _____$___$_____________$___$ ____$_____$__________ _$_____$ ____$______$_________$______$ ___$_______$_________$_______$ ___$___ _____$_______$________$ ___$________$_______$________$ ___$_________$_____$___ ______$ ___$_________$_____$_________$ ____$________$_____$________$ ____$___ ______$___$_________$ ____$_________$___$_________$ _____$________$___$_______ _$ _____$________$___$________$ ______$_______$___$_______$ ______$_______$__ _$______$ _______$______$___$_____$ ________$_____$___$_____$ _________$____$ $$$$____$ _________$$________$$ _______$$____________$$ ______$_____$$__$$___ __$ _____$__________________$ ____$____________________$ ____$ ________$$$$________$ $$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$ ____$_______$_____$______ $ ___$$$$$_____$$$$$____$$$$$ ____$__________$_________$ _____$______$__$ __$_____$ ______$______$$_$$_____$ _______$$____________$$ _____$$$$$$$______ $$$$$$$ _____$__$$$$$$$$$$$$$$__$ _____$_____$$$$$$$$_____$ _____$___$$$$$$$$ $$$$___$ ______$______$$$$______$ ______$____$$____$$____$ _____$$___$_______ _$___$$ ___$$__$$$$________$$$$__$$ __$_____$____________$_____$ __$____$____ __________$____$ __$____$ ______________$____$ ___$$$$$______________$$$$$ _______$______________$ ____ ____$____________$ __$$$$$$$$__________$$$$$$$$ _$________$$______$$________$ $_____________$$_____________$ $___________$$__$$___________$ $$$$$$$$$$$$$__ __$$$$$$$$$$$$$ Wesołych POświąt ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIU !!!!!! 😍 Pewno, że tak :) Jak zdrówko teściówki? :P Lepiej z pęcherzem? Mam nadzieję, ze kilakrotnie już dałaś jej w nocy do zrozumienia, że jednak nie powinna przechodzić przez Wasz pokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej psitki kochane :) KASIUNIA-🌼 G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę🌼 malutka Zuzia jest słodziutka :) Piekniutka normalnie schrupać juą można :) ABSTRAKCJONISTKA- a no właśnie jakos staramy sobie tłumaczyć że juz nie cierpi i juz na zawsze zostanie w naszych ❤️:) MAFINKA- dzieki kochana 👄 DONIA- słoneczko co sie dzieje bo aż chłodem powiało jak przeczytałam twojego posta ??:o MAJKA- kochana dzielna jestes z tym kreceniem ja mam hula hop i jakos zmobilizowac sie mi cieszko do kręcenia :o chyba mnie leń dopadł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Doniu :( Przykro mi. Mam nadzieję, ze Cię nie uraziłam. No i że te Twoje problemy już minęły albo dało sie je choć jakoś względnie porozwiązywać 👄 No ale cóż, takie jest życie ..... problemy nie omijają chyba nikogo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do ... na niczym dziś się nie kręciłam, na niczym nie chodziłam, brzuszków ani ćwiczenia żadnego nie było tez ...... w ogóle jak tak sobie pomysle o całym moim dzisiejszym dniu to jakiś taki dziwny był ..... minął nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak .... nie zrobiałm prawie nic z tego co sobie zaplanowałam ...... nie cierpię takiego planowania, bo zawsze wtedy coś mi innego wypadnie i dupa 😭 A hula-hopa to nie ja kręcę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO :( ja to jestem już taka......... poryczałam się :( ja strasznie przeżywam takie rzeczy, ryczę miesiącami, a za jedną Niunią, którą 12 lat temu przejechał samochód, to jeszcze ryczę :( a miała raptem dwa lata....... KASIUNiA!!! KASIUNIA!!!! 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- u mnie tez dzisiaj do dupy :o stary w gdańsku wraca w piatek w nocy więc znów będę się przelewac w wyrku z boku na bok cały dzień siedziałam w praniu i prasowaniu i juz pleców nie czuje normalnie nawet jesc mi się nie chciałao :O A z tym kręceniem to myslałam że ty też :) bo pisałas cos o kreceniu 5 minut chyba no albo i na oczy już źle tez widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- no ja też pochlipuję po kontach jak młody nie widzi bo wszystko w domu mi przypomina moje psisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam się pluskać wpadnę jak wylize z wanienki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) ja planowałam kręcić sie dziś ale na na twisterze :) Ale wiesz jak to jest jak sobie baba coś zaplanuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgralam sobie zdjecia z telefonu na kompa.... na jednym zdjeciu na ramieniu mam ducha.... moj M mi mowi ze zwariowalam.... ale to nie pierwszy raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do maiam zdjecie twojego syna podpisac... ale mam tylko jedne slowo na mysli.... śliczny.... normalnie macie piekne dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie obserwuję mojego pojebanego kota, bo niezłe cyrki odstawia :D no i przeżywam wygraną Manchasteru , bo u nas w domu to wszystko na głowie stoi, baba mecze ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- słonko bo aż normalnie sie zaczerwieniłam :) wierz mamie bardzo miło jest słyszec takie rzeczy o własnym dziecku :) Ale Kacper nadrabia charakterkiem ma teraz taki okres buntu że czasem mam mu ochotę coś zrobic hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- ja dzisiaj nie oglądam bo mam chłopa w gdańsku , a na TVN zaczyna się chororek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×