Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a skoro temat odchudzania, to ja aktualnie mam 97 kg....to pewnie ze stresu, bo jak cierpię to pocieszam sie żarciem, a ostatnio nawet piciem sie pocieszyłam wody ognistej, a i z nowości to mam przemoc w rodzinie, bo chłop mnie normalnie trzasną w ryjek z otwartej łapki tak że lodówkę przestawiłam, mi się nic nie stało ale w lodówce prawie nówka sztuka drzwiczki sie wzieły i wgniotły, ma sie tą masę krytyczną ciała. Rowerek wyjełam i nawet dwa razy byłam po chleb, jakieś 200 metrów jechałam, tylko siodełko mi ginie w obszernych pośladkach i jakiś taki dyskomfort odczuwam. No a steperek oddałam przyjaciółce bo żal mi go taki nieużywany stal i sie kurzył. Teraz motywację to mam jedynie do szklanki z drinkiem i już godziny odmierzam do końca jutrzejszego dnia. Zacznę weekend majowy od kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko !!!! idę na NK obejrzeć Szczęśliwą. Zaraz mnie znowu odstawią od komputera i tyle mnie było w sieci, musze coś wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie zauważyłyście że umieram, to może chociaż na mój pogrzeb przyślecie jakiś wieniec składkowy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory.......no nareszcie......... tija ....widzisz zadawaj sie z takimi francami to cie usmiercą........a rosolek bedzie ...na stypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam to wszystko załatwię tylko musicie mi obiecać że pochowacie mnie z honorami. Aco do rosołku to mój stary na pewno upierdoczy dobry a i wódeczki chętnie się z Wami napije:D:D:D TO CO!!! NA POWĄZKACH W ALEI ZASŁUŻONYCH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czernina......odpada......serum sie zalapie.....jak mi sie nic nie pokickalo......heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ale mnie meczy trzkawka chyba alkoholwa bo ja dzziś troche wypiłam z moim tatom Ale od czasu do czsu to jest wskazane TIJA ja tylko czsta wiec z twoim sie napje ne nawidze rozcieczanych Chyba troszku nie widze wiec juz nic nie bede pisała ide pod prysznic i do łoza 👄buzki dla wszystkich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............no to przeginacie kury domowe!!!!!!!!!!!!!! co chwile odswiezam topik,a tu nic........ witam cie mysiu..... pimachu pisz do nas ........wlasciwie to nie prosze .......masz pisac nawt jak puscilas baczka to my chcemy go poczuc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASKI moje boskie, niniejszym żegnam się z wami na czas jakiś, wyruszam bowiem w podróż dziś w nocy. Właśnie sie zorientowałam, że nie wyprałam jednej rzeczy, którą chciałam wziąć :O to początek, a tak w ogóle to kupiłam se za małe buty, bo się spieszyłam jak cholera, wzięłam 40, bo takie noszę, klapki. obejrzałam się pobieznie i do kasy. A w domu patrzę, przecież mi kurwa pięta wisi!!! ja pierdole, kretynka i tyle 😡 liczę, że trochę się rozepchną i noga \"poleci\" do przodu, to nie będzie takie rażące... kurwa, nawet butów se nie umiem kupić 😡 obiecałam na wieczór kompa mojemu trucicielowi, to nie wiem czy jeszcze się odezwę. Wracam w poniedziałek, łisz mi lak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciula:0 mimo pewnych obuwniczych niedogodności życzę Ci miłej i udanej podróży. Wyślij nam kartkę z weekendu:D Pewnie zastanawiacie się co tu jeszcze robię skoro powinnam już leżeć w prosektorium, ale mnie nie jest tak łatwo powalić i postanowiłam z Wami na tej stypie napić się wódeczki:p Jak się szykuje pochlaj w doborowym towarzystwie to ja zawsze jestem za:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Ustalilam z panem m, ze wyremontuje pokoj dla Antka. O, jak milo. Ogólnie rzecz ujmując była miła, spokojna i rzeczowa rozmowa, typu: kolor scian. A któras jest z W-wy, zeby sprawdzic dziada? Oni chyba się szkola w markecie w Piasecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ory mama wy sprawujecie wladze w warszawie........ trzeba pomoc kolezance!!!!!!!!!!! apeluje do was.............do boju!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA- kuźwa ;D A ja to pies tez z wawki i do piaseczna mam 10 minut samochodem w korkach :D PIMACH- pisz no gdzie dokładnie te szkolenie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka- dzisiaj padam więc klikne ci jutro :D soreczki :D❤️ A i nie pochwaliłam sie wam że całe 8cm mi ubyło :D ale z głowy bo sciełam włoski :) szkoda że nie w pasie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przekazuję buziaczki👄 od ORY!!!!! jest bardzo zajeta ale bardzo tęskni za nami i całuje nas mocno i niebawem wpadnie do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×