Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

witam wstawac śpiochy111111 Chociaż raz zaczynam dzień na topiku pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam nowy syrop na spanie zamiast relanium i spalam jak zabita. Nareszcie się wyspałam. Mój padalec wczoraj zadzwonił i zdażylismy się ściąć, choc sama nie wiem o co. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach odpoczywaj, wysypiaj się i nie myśl o niczym a samo się jakoś wszystko ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odziwo czuje sie ok..... sloneczko swieci ptaszki spiewaja,,,,jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ odpoczywajcie sobie Dziewczynki🌼 Lola snily mi sie swinie:D to przez te twoje madre programy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mafinka,nie przesadzaj.....swinia tez człowiek.......hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach wlasnie przegladam stary topik i w kazdym twoim wpisie gledzisz o tym swoim padalcu............narazie jeszcze nie jestes w ciazy,,,,,hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to bym tak świń nie obrazala :P z nich to chociaż pożytek jest :P Pimach 👄👄👄 reszta słitgerls też 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieie co.....zauwazylam,ze ja to sie rozchodze z tym moim padalcem srednio raz na kwartal....hehehehe on to sie ze mna ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oklamalara,ale moze mu pomoge....m goscia,ze jestem psychiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, u mnie w nocy padało, jest mokro i chłodno... Piję kawkę, ale chyba sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:classic_cool: Pimach juz do Ciebie wysyłam słońce👄 u mnie pikna pogoda:D pije kawunie... łikendowo czyli sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 👄 Mafinka 👄 nocna Lola, niezależnie od tego, o co chodziło w Twojej nocnej wypowiedzi :P 👄 ja też kafkuję sama :O A poza tym mam zamiar umówić sie dziś wieczorkiem z kumpelą na jakieś pićku :) nie wiem tylko, czy ona nie ma już jakichś swoich planów .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka lepiej nie wnikaj:P o co chodzilo Loli, bo ona wczoraj ogladala 3 horrory po rzad... wlasciwie to ogladałysmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, wpadli znajomi z trójka dzieci. I do tego moj pies. Dom wariatów. Ale skręcili mi kołyske i dostałam od nich slicznego aniołka z Zakopanego do zawieszenia nad kolyską. Wszystko wygląda bosko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ja wasza zapomiana duszka.............. Jestem grubsza o jakies 3 kilo ale sie jakos miewam...hahhha nie ,zle sie czuje i chce byc mniejsza.............. mam nadzieje,ze mi wybaczycie moja nieobecnosc... pa kochane mychonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop ale z was śpiochy ja to od 5 na nogach i tak sie plątam po domu Teraz sobie siedze i popijam kawunie Oj mi sie dzis zwala goscie bede sie miała nogi mi chyba do tyłka wejdą Wczoraj prazez cały dzień ani nie miałam czsu zeby do was zajrzeć tylko gary i sprzątanie kiedy ja sobie odpoczne od tego wszystkiego 🌼 Pozdrawiam wszystkie smerfetki i zycze miłej i słonecznej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..........laski żyje po 4 dniach gości,ale już sobie pojechali i odpoczywam. Jutro skrobnę cosik wiecej ,bo teraz to jakoś nie chce mi sie ani ręka ,ani nogą ruszać......mam tylko nadzieję że wypoczełyście i jesteście gotowe do poniedziałkowej pracy i odchudzania????!!!! Ściskam was wszystkie razem i z osobna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lachonarium!!! Nażarły się karkówek i kaszanek z grilla??? to teraz ruszyć swoje tłuste balerony i za odchudzanie się brać!:p Zapraszam na kafkę (_)> \\_/> > tylko mi pączków do niej nie żreć !!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, ja juz byłam tu rano, a tu takie pustki... Mój synek chyba nie przepada za grillem, bo za kazdym razem jak zjem kiełbache, to odchorowuje to. No i z nowości wczoraj widziałam się z moim marnotrawnym m na kawie w McD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały weekend na działeczce przy grillu spędziłam, nie bez szkody dla mojej figury :o Pimach:) mam nadzieję że że mimo wszystko dojdziecie do jakiegoś porozumienia, nawet jeśli mielibyście ze sobą już nie być to na pewno będziesz jeszcze szczęśliwa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pitulęcje najukochanisze:) ja w łykendzik :) nie zagladałam bo dziecie na działeczce z dziatkami a my .....gdy nie ma dzieci w domu..........więcej nie bede pisać :)bo wiadomo o co chodzi :) PIMACH- tacy znajomi to skarb :) TIJA- cholerka tym pączusiem to mi smaka narobiłas :) Uciekam po kawencję (\'\'\'\'\'\'\'\'\')o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ślicznotki.... :):) Żyjecie po weekendzie ???? Brzuszki nie bolą po grilowym obżarstwie?? ;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski 😘😘 Pimach 3ym się Kochana 😍.......... a swoją droga to jestem ciekawa, co ten Twój M w tym McD Ci powiedział?? Może wyznał skruchę i chęć poprawy... :) Tija 😍...... ja biorę się za odchudzanie i to ostro 24.05. mamy komunię w rodzinie ....a w szafie wisie mój pikny,kremowy kostium w rozm 38........rozumiesz??/ :) Do2do 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×