Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hejka lachony! wpirdzielam dzis jak głupia-apetyt jakis wilczy mi sie włączył do 2do -rozmiar 0 kochana jesteś psiapsióla ale wróżą to ty nie bedziesz :) Pimaszku kochany, nie wiem co Ci napisac, poza tym ze tija niestety ma racje oglądam dr Hausa- zajefajny ten serial, nawet nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm....... co do diety :P .... te co nie lubią keksu mają sprawę ułatwioną ... od razu przechodza do wariantu drugiego i efekt murowany w czasie o połowę krótszym :D Kasiunia :) co Ty kochanie masz przeciwko ozmiarowi XL ? Do niedawna było to mój stały rozmiar :P Mimozka:) wierze, że masz naprawdę poważne powody do tymczasowego znikniecia . Ale wracaj do nas szybciutko, a przy okazji jakiejś okazji :D zaglądaj do nas i choć łapką pomachaj 👄 Do2do :) jesteś topikowy pracuś i tyle !!!! Mam nadzieję, ze znajdziesz dla nas więcej czasu jak synus będzie wczasował :) Emma :) skoro męża masz tylko kilka dni w tygodniu musisz zmodyfikować dietę wprowadzając w te dni 2gie śniadanie i podwieczorek :) No chyba, ze wariant \"sąsiad\" jest wykonalny :) Tija :) a ja dziś znowu nie poćwiczyłam Pimaszku 👄 kurnia .......... jak widać Twój M zadurzył się po uszy w wywłoce. Jeśli pannica go oleje to jest może szansa - głupek pobeczy, pobeczy i mu wreszcie przejdzie. No ale musi upłynąć troche czasu, aż mu minie ...... niestety...... Oby go tylko nie szczuła .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 👋 mimozka wspomniala cos o lekarzu, szpitalu i powaznym zmartwieniu ale niestety nie wyjasnila dokladnie o co chodzi pimaszku - nie zazdroszcze sytuacji i to zdecydowanie zwlaszcza ze stoisz rozkrokiem miedzy dwoma krawedziami przepasci i nie bardzo wiesz co uczynic by sie w iej nie znalezc... oj funduje Ci ten jelop niezla karuzele.. i wiesz co... najbardziej w swiecie nienawidze niezdecydowanych palantow bez jaj... a coraz czesciej tak mysle o Twoim mezu... w zadnej decyzji nie potrafi idiota byc konsekwentny... gdyby byl przynajmniej stanela bys twardo na ziemi i wiedziala na czym stoisz... bo kurde kazda decyzja jest lepsza niz brak decyzji... ale mimo wszystko trzymam kciuki za zmadrzenie tej kreatury... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
………………._.;_\'.-._ ……………………….{`--..-.\'_,} ……………………{;..\\,__...-\'/} ....._.;_\'.-._ …{..\'-`.._;..-\';­ ...{`--..-.\'_,}…`\'--.._..-\' ....._.;_\'.-._ .{;..\\,__...-\'/}…._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} .{..\'-`.._;..-\';.{`--..-.\'_,}.{;..\\,__...-\'/} ....`\'--.._..-\'.{;..\\,__...-\'/.{..\'-`.._;..-} ........,--\\\\..,-\"…`\'--.._..- ..--.._..- ...... ....._.;_\'.-._..... ||......// ..........{`--..-.\'_,}.,-\"-.....//.,-\"-.. ........{;..\\,__...-\'/....\'-.\\.// (..\'-...\\ ………..{..\'-`.._;..-\'. ,/. // ;---,/ ......../....-\'.)..\\......... // ........\\,---\'`...\\\\.......//. .....................\\| ..// ............((_,»*¯*« »*¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ ________¶¶0011444¶¶ _______¶¶000111444¶¶ ______¶¶00001114444¶¶ _____¶¶0000111114444¶¶ ____¶¶000001111144444¶¶ ___¶¶00000111111144444¶¶ __¶¶0000001111111444444¶¶ _¶¶000000011111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯_|44444¶¶ ¶¶00000|____eliksir____|44444¶¶ ¶¶00000|___młodości__|444444¶¶ ¶¶00000|___piękności__|44444¶¶ ¶¶00000|______i______|44444¶¶ ¶¶00000|___miłości____|44444¶¶ ¶¶00000|_____________|44444¶¶ ¶¶0000000111111111114444444¶¶ ¶¶0000000111111111114444444¶¶ ¶¶0000000111111111114444444¶¶ ¶¶0000000111111111114444444¶¶ ¶¶0000000111111111114444444¶¶ ¶¶0000000111111111144444444¶¶ ¶¶0000000011111111144444444¶¶ ¶¶0000000001111111444444444¶¶ DOBRANOC...... I NIECH SIĘ WAM DOBRZE WCHŁANIA PRZEZ SKÓRĘ ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha:D ocipiałaś??? miłego dzionka nam życzysz o 2.37??? o tej godzinie to nawet ja jeszcze śpię:p Dietowo wczoraj poległam:( na noc wpierdoliłam dwie bułki z kindziukiemnie przytyłam, ale też nie schudłam:o jak tak dalej pójdzie to uznam, że jestem cieniasem, który nawet 5dni nie potrafi trzymać się wyznaczonego planu Wszystko przez ten deszcz, normalnie z nudów jadłam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D ło, ze mną też było wczoraj kiepsko. Zrobiłam rybę po grecku, i... taka pyszna była.. . ledwie od stołu wstałam :O jedyna pocieszenie, że to tylko ryba z warzywami w końcu, a nie jakiś makaron z mięsem czy kawała tortu :D PIMACH - brak słów ❤️ MYSZKA ty wstajesz o tej godzinie czy się kładziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja jestem po morfologi i tak mi się rura wbiła że łapy nie czuję siniak jak cholera i lewą łapą lekko klikam więc tylko całuję was mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane laski ja juz wróciłam z Urzedu Skarbowego bo jakies niedociągniecia były kawe rano o 7 piłam zaraz zabieram sie za porzadki i cos musze wymyslec na obiad Pimach skarbie jestem z Toba te chłopy to hu... ja tez mam w domu nieciekawa sytuacje a picz... teściowa chodzi po sasiadach i pierdo... ze ja mojego opierdalam i dlatego jest u mnie w małzenstwie żle Ja jej dam przyjdzie odpowiedni dzien i godzina ze usłyszy pare słowek odemnie Mycha co ty robisz do 3 nad ranem spania nie masz ? Wczopraj mialam rozmowe z kieronikiem bo mnie nie jeszcze nie ubezpieczył to powiedzial ze narazie tego nie zrobi to ja go sra.... nie mam zamiaru zapierdzielac u kogos na czarno a on kase bedzie zbijał Narazie siedze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to z Wami się dzisiaj stało???? Pustki takie. Ja właśnie wróciłam od lekarza, mojemu synalkowi wyskoczyły jakieś plamy na dłoniach i stopach. Jak dla mnie to dziwne bo ma alergię na jajka i majonez i plamy są na całym ciele a teraz w tak dziwnych miejscach. Wymyślił doktorek że to alergia kontaktowa, no niech mu będzie zobaczymy czy po lekach przejdzie. Jeśli mówimy o diecie to ja wczoraj też dzień zakończyłam obżarstwem, ale właśnie tak jak pisze Tija to wszystko przez ten deszcz. Myszka olej teściową. One tak już mają,że muszą się wpierdalac w nieswoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dziś weny :( 3 stycznia 2006 r. W akademickiej stołówce rozmawia trzech studentów. - Ja Sylwestra spędziłem na Kanarach. Mówię wam, super laseczki, kąpiel w morzu, drinki z parasolkami, cudo. - zagaja pierwszy. - A ja - przechwala się drugi - byłem w Alpach. Narty, dziewczyny zarumienione od mrozu, grzane wino do łóżka, cos wspaniałego. A co ty robiłeś ? - pyta trzeciego. - A ja siedziałem razem z wami w pokoju, tylko nie paliłem tego gówna. to tak... na pocieszenie tylko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto ona. Czeka. Prowokuje do działania. Teraz wszystko zależy od Ciebie. Zegnij ciało w pałąk i ugnij kolana. Obejmij ją mocno z obu stron. Podwiń nogi i wsuń się w wolną przestrzeń pod nią. Przylgnij do niej udami. Nie rozluźniając uścisku, wykonaj kilka płynnych, posuwistych ruchów. Wepchnij się głębiej. Teraz przytul ją mocno do piersi. Przesuń się nieco w prawo. I jeszcze trochę. Dobrze! Naprzyj całym ciałem. Masz ją na wprost - zimną, nieustępliwą... Nie przejmuj się! Jesteś panem sytuacji. Jeszcze tylko kilka intensywnych ruchów i... możesz sobie pogratulować! Udało Ci się usiąść za kierownicą małego Fiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi chłopak do szkoły i mówi do swoich kolegów: - Byłem u dziewczyny... - I co, i co??? - Waliłem caaaaaałą noc!! - Łooo!!!!!! - ...i nikt nie otworzył :( Przychodzi Mikołaj do lekarza; - Panie doktorze mam migrenę. - Mikołaju, bądźmy szczerzy, migrenę może mieć artysta, naukowiec a wam fizycznym po prostu łeb napierdala.... Żona chciała zwrócić na siebie uwagę męża, który jej nie zauważał. Kupiła nową sukienkę, mąż nie zauważył. Poszła do fryzjera i całkowicie zmieniła fryzurę. On nie zauważył. Wkurzyła się i założyła maskę gazową. Pomyślała, że w ten sposób da mu do myślenia, że chciałaby trochę zainteresowania z jego strony. Mąż przychodzi i się jej przygląda. Ona się ucieszyła, że się udało, że on się spyta czemu nosi tą maskę, zaczną wreszcie rozmawiać, ona mu powie o swoich uczuciach, że potrzebuje żeby on jej okazywał zainteresowanie, on jej wtedy powie, że bardzo ją kocha, i że nie chciał jej ranić i pójdzie po kwiaty, i że będzie kochany i taki jak na początku jak się poznali... On przerwał jej marzenia mówiąc: - Coś ty Zośka, brwi zgoliłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUZIAKI [usta witam z capuczinko (\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\')o :D i siniakiem na łapie hiihihi:D Malowanko zaczęte burdel do okoła i deszczowo :O tak w skrucie możana opisac dzisiejszy poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, a mnie przywieźli nowe meble do sypialni, prezent od tesciowej. Wiec tez mi sie szykuje dom wariatów. Nazamawiałysmy tego tyle, ze teraz siedzę i się zastanawiam, jak to upchac, bo jeszcze przewijak i łózeczko musi się zmieścic... A tezciowa mnie wczoraj pyta, czy koniecznie musi byc przewijak w sypialni?! A co? Mam w nocy ganiać z dzieckiem po chalupie? Ale teraz pytanie, ile czasu bedzie potrzebował mój m na poskładnie tych mebli, bo u niego wszystko musi nabrac mocy urzedowej. Pytam go wczoraj, czy warto je skladać, bo jak za dwa dni znowu wyskoczy z tekstem typu: \"kocham Ole i odchodze\", to chociaz bedzie mial meble do swojego mieszkania. Powiedział, ze mi je zostawi. Cóż za wspaniałomyslność!!! U mnie tez leje. I jak ja mam werandowac dziecko i wychodzic z nim na spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, Tija i pozostałe dziewczyny, coraz częściej dochodze do wniosku, ze to nie ma sensu. Powiedziałm mu, ze ratować małżeństwa nie mozna w nieskończoność i ja juz mam dość. Powiedzialam mu, ze to ostania szansa, kolejny wybryk oznacza koniec. Mam nadzieję, ze wytrwam w tej decyzji. Macie calkowita rację, najgorszy jest brak decyzji, co zreszta mu tez wyrzygalam, ze nie ma jaj, zeby ja podjąć. Że jest tchórzem i jego tchorzostwo odbywa sie moim kosztem. A wlasciwie naszym, tzn moim i Tuska. Dzisiaj wyjeżdża moja mama, więc będzie mi jeszcze ciężej. Zawsze mnie wspierała. Szkoda, ze mieszka tak daleko... Ale od jutra ide na diete, bo na tym jej wikcie, to zaraz będę wygladala jakbym znowu byla w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- to ładny prezęcik ci tesciowa zrobiła :)a z tym przewijakiem to faktycznie co ty masz z Antkiem po całym domu latac :o zgłupiała chyba :D Ja mam własnie początek malowanka bo młody w poniedziałek myka na zieloną szkołę to bedę miała meksyk w domu na całego ale i mam nadzieje więcej czasu dla ws wszystkich :) Buziolki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry A ja wstałam i piję kawkę u mnie też leje. A miałam wybrac się dziś na zakupy, ale przy takiej pogodzie to nie mam ochoty nosa z domu wychylic. Do2do przyjemnego malowanka, czasami i malowanie może byc miłe (doświadczenia Loli) HI HI HI Pimach no no no cóż za gest ze strony teściowej!!! Jak przeczytałam o tym że w razie wyprowadzki m zostawi Ci meble to mi się kurwa nóż w kieszeni otworzył, Nawet nie kryje się z tym ,że bierze taką ewentualnośc pod uwagę. Pimach wielki buziak dla Ciebie 👄 ja już bym psychicznie nie wytrzymała, a Ty się trzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Niuńki 👄 Nie straszcie mnie tym deszczem, bo ja mam cały ogród praniem zawieszony, a to jeszcze nie koniec na dzisiaj :O Pimach 👄 no to teściowa miała gest ...... Ale najważniejsze, zebyś potrafiła się w tej sypialni znaleźć. Pewno, że musisz mieć wszystko dla Antosia blisko siebie ! Nawet jakbyś miała tymczasowo jakąś szafkę w innym pokoju postawić to sprzęty dla dziecka musza być pod ręką. No i gratuluję decyzji 👄 może jak ten Twój cały pan-mąż zobaczy, ze nie jesteś od niego aż tak uzależniona i gotowa jesteś żyć szczęśliwie bez jego łaski - opamięta się i przestanie zachowywać jak kapryśny dzieciak. Bo coś mi się zdaje, ze kochanica nie jest juz nim tak zainteresowana i mąż próbuje teraz dać do zrozumienia, że robi Ci wielką łaskę zostając z rodziną ....... Pimaszku, a moze nie czekaj na łaskę M i popros jakiegoś znajomego albo sąsiada o skręcenie mebli ? Niech M zobaczy, ze potrafisz radzić sobie bez niego? Do2do :) znowu malowanko? wydawało mi sie, ze niedawno coś malowałaś, ale może coś mi się pokręciło :) Coś mi sie wydaje, ze jak syncia w domu nie będzie to będziesz intensywnie pracować nad kolejnym potomstwem :P Emma :) MŻ dalej aktualne? :) Dla reszty leniwych i niepiszących Dam wielki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i padło
:( smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia 👄 - piłka??? ja mam jej dosc bo moje chłopaki ciągle w Fife grają na play station do2do 👄 - syn na zieloną szkołe? na ile ? nie boisz sie? ja to jestem matka-panikara majka 👄 - ty może i miałas rozzmiar XL, ale przez swoje wielkie cyce- a ja przez dupę więc sorry ale ja mam gorzej myszka 👄 -współczuję teściowej- moja teraz jest superowa Emma 👄 - alergia kontaktowa na stopach??? może skopał kogoś? Pimach 👄 - prezent od teściowej super! a to że wszystko musi nabrac mocy urzędowej to ja znam doskonale- mój mąż zawsze mówi " dzisiaj?" Mogłaś mu odpowiedziec ze super ze ci je zostawi, żebyś mogła następce do niego wprowadzić. Z tym przeqijakiem to przesadziła kwoka co padło???????? nic nie padło :) :) :) lachonki kochane niebawem wrócą:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D KASIUNIA- a pewnie że sie dygam :0 ja tak samo matka -panikara jestem :D jedzie na 5 dni :o Strasznie się boje jak sobie poradzi bo w sumie na kolonie jeszcze nie jeździł bo i niema nigdy czasu na nie w wakacje bo wkoło gdzies jexdzimy :) wiec jestem ciekawa jak to będzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- chciała bym ale to nie te dni hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do- ale z rugiej strony- wróci a ty bedziesz wiedziała że to juz duży chłopak który sobie radzi bez maminej spódnicy :) :) :) trzymam kciuki zebyś nie osiwiała ze zmartwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja ...
tez trzymam kciuki mooocnooooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, co tu taki pomór??? Zostawić Was na jeden dzień i robi się lipa:( Lola i Ory:D Wy torby jedne!!! gdzie jesteście, bo bez Was to chujnia z pleśnią Mafinka, Mimozka, Szczęśliwa, Mycha, Was też tu mało:o Reszta dziewczyn jakoś się stara 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a co tu tak cicho powiem wam szczerze ze ja tez mam kiebski nastruj dziś na polu zimno pada deszcz 🌼 Do2 do kobieto ani sie nie denerwuj jenu tam krzywda nie bedzie a ty odpoczniesz i sie wyluzujesz z M Serum a ty gdzie sie podziewasz nie meldujesz sie juz od kilku dni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że weekendy to tu zawsze tak samo wyglądają :D wszystkich wywiewa, ale to nic, to ma być przyjemność a nie obowiązek, więc śmiało wywiewajcie ;) Ja laski moje kochane przyznam się co wczoraj robiłam pół dnia. Otóż testowałam na sobie depilację cukrową. Macie jakieś doświadczenia z tym? PO paru godzinach mąk, zajebistym oparzeniu :O straciłam wreszcie połowę włosów z jednej nogi. Ale nie poddaję się, bo naczytałam się na innych topikach jakie to rewelacja i w ogóle. Po pierwsze TANIO :) Po drugie jak na depilację, to mogę powiedzieć, że nic nie boli :) Po trzecie nie mam podrażnionej skóry Po czwarte zobaczymy kiedy pojawia się włoski, w jakiej liczbie i jakim stanie. Po piate MUSZĘ JESZCZE POĆWICZYĆ! A może mam niedobrą konsystencję? Dziś zmagań ciąg dalszy. TZn tę drugą nogę i tak zrobiłam kremem, będę porównywać :D Do2do - bądź dzielna, a syn będzie ci wdzięczny do końca życia. Nie ma nic gorszego niż mało samodzielny chłopak. Ja z bratem jeździliśmy na obozy harcerskie \"od małego\" :D tzn ja byłam w 3 klasie a mlody w 1! Pewnie, takie małe dzieci to zawsze na początku trochę w dupę dostaną, ale nigdy nie żałowałam tego, bo mnie to b. dużo nauczyło. Moi staruszkowie to byli zresztą b. cwani. Na pierwszy obóz wysłali nas tak daleko, żeby nie można było nas odwiedzić, ani po nas pojechać. Takie czasy były, że nie jeździło się tak jak teraz. Ale za to byłam na Wolinie. Pięknie tam jest, pojechałabym jeszcze kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×