Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

UWAGA, UWAGA OBELIXOWA WŁASNIE URODZIŁA POLĘ MA 3KG :)🌼 więc mamy następne dziecie topikowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka jak bedziesz narzekać na swój wygląd to jak cie pizne............ wyglądasz zajebiście po prostu, aż grzech kobito ależ mi sie spać chce..............ide lulu.........dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obelixowa :) GRATULACJE !!!!! No to jest 2 do 1 na konto dziewczynek .... jak na razie .... :) Kasiunia :) Dzięki 👄 ale ja tam i tak swoje wiem ..... :) opony nie widac, bo mam na sobie kataśkę i niemal do perfekcji opanowałam wciąganie grzucha :P Kicia :) Do2do :) zdjęcie w galerii naszej prywatnej klasy dedykuję dla Was :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija :) apropos pisania ..... nafet sobie nie zdajeż zprafy, jakie żeczy czensto muszem czytać f zeszytah mojich dzieciakuf :P takie pisanie to maly pikuś :D Kicia :) nie machaj tak zawzięcie, bo choroby morskiej dostaniesz od tego bujania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wosku to nie jest tak źle. Mam cienkie włoski z racji częstego wyrywania i prawie nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja sobiem wypraszam, morze i leniu ale napewno nie siemierdzacy:P Kicia to machalas ty czy twoj kac morderca?? co jest lalka, czemu milczysz?? OBELIXOWA - GRATULUJE CORECZKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzieuszki nocka małofajna(ale były gorsze) właśnie wpindalam śniadanko i zaraz lece na fitness, bo opuszczam sie cos ostatnio jak byłam po południu to w cholere jest szczupłych lasek ktore tak zapier.... ze szok Ja przy nich wyglądam jak wyrośnięty wieloryb i nie moge za nimi nadążyć trzymta kciuki co bym nie wykitowała kuźwa jeszcze jutro mam megatrudny egzamin a jeszcze ni ale to nic sie nie uczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obelixowa ❤️ gratuluję córeczki😘 Zaczynam znowu się wkurwiać bo szybko straciłam 3kg a teraz znowu stoi a ja się tak katuje na tym stepie. Może powinnam zmienić formę ćwiczen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, Ty lachonie jeden!!!! suczka z Ciebie, że aż ślinka cieknie, a ty ciągle narzekasz!!! NIE WSTYD CI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wczoraj tak machnęłam, bo myślałam, że zaraz dopiszę coś więcej, ale więcej już się nie dopchałam do kompa :O tak więc sorry zawiedzione, i dzięki zatroskane :) kac kacem, a do pracy trza było iść! :O tak więc nie było czasu na litość! OBELIXOWA - ❤️ gratulejszyn i buziaczki :) MAFINKA - najpierw siedziałaś cicho ze dwa tyg, a teraz szalejesz :D jak tam sprawki prywatno - osobiste? Jak mama? MAJKA - ja pierdzielę dziewczyno, miss mokrego podkoszulka może ci zazdrościć tego dekoltu! A w ogóle niech się schowa! Przy tobie i tak nie ma szans 👄 No i dzięki za fotkę :D LOLUŚ zapodaj dziecko jakiś fajny tekst, bo coś nas oszczędzasz ostatnio. TIJA waga ci nie spada, bo ty już same mięśnie masz, a mięcho też waży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja mam zaraz nalot Tesciówy na miotle:p więc nie mam za duzo czasu :O teraz by klikac :o MAJKA- dzięki za drzewko 👄 OBELIXOWA - juz gratulowałam Poli ale jeszcze raz ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę❤️ MAFINKA- ty wierz dla czego :D👄❤️👄❤️:D TJIJA👄 SERUM👄 KICIA👄 LOLA👄 EMMA👄 MYSZKA👄 ABSTRAKCJONISTKA👄 I reszta kobitek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma być??? bojkot jakiś mojej osoby??? chyba nie chcecie powiedzieć, że pracujecie albo ćwiczycie, bo i tak nie uwierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- bo my i na kafe i z piwkiem potrafimy sie zgrac hihihihh:D no ja muszę uciekac bo mam nalocik :o kuźwa mac :o ale wpadne potem :) A i jeszcze wam powiem że młodemu tak sie spodobało ż ewcale dzisiaj nie chce wracac ponoc z kumplem sa najgrzeczniejsi ( a dodam że kumpel to klasowy diabełek ) w nagrode wychowawczyni kupiła im po puszczce koli i mój synalek wzioł slub :O wiec mam synowa hihihih:p naszczescie sliczna dziewczyna tylko o głowę wysza od mojego syna hihihiih:D Oki spadam buziolki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pipki 👄 Kicia :) no widzisz? kac-morderca Ci służy .... wyostrza wyczucie czasu :P Kasiunia :) jak ja Ci zazdroszczę tego fitnesu !!!!!! znaczy zapału do chodzenia !!!!!! Tija :) Tylko nie suczka, tylko nie suczka !!!!! Sunia albo suńcia raczej :P I Kicia ma racje - tłuszczyk na miesnie sobie zamieniłaś i tak masz. Pamietaj, że trzeba się mierzyć, bo waga moze stać, a obwody spadać. Tobie też zazdroszcze zapału do ćwiczeń ... Ja mam juz chyba 3 płyty z ćwiczeniami wyszczuplającymi z takiego miesięcznika Vita.... Każda z innego numeru oczywiście ..... żadnej nawet nie obejrzalam, że o ćwiczeniu nie wspomnę I mam gdzieś zapisane ćwiczenia aerobowe na stepa - podobno rewelacyjne efekty dają. Jak znajdę to Ci wkleje :) Samej mi sie nie chciało tego robić :P Do2do :) uważaj, zeby teściówka uroku nie rzuciła jakiegoś :) Mafinko :) Gdybym pisała do Ciebie za ładnie wcale nie zwróciłabyć na mnie uwagi :P a tak to choć ździebko napisałaś :) Dla reszty lachonek wieeelki wirtualny buziak 👄 Wirtualny, bo mi sie mega-opryszczka nad wargą zrobiła !!!!!! 😭 Mój mąż to nawet uniki robił, żeby mi dyżurnego buziaka dziś nie dać ....... ale nic z tego !!!!! :P No i ciekawe, czy też by sie tak wzbraniał jakbym mu co innego chciała zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszystkich👄 wielkie GRATULACE!!!! ❤️ dla Obeliksowej!!! i oczywiście jej zazdrosze że ma juz wszystko za sobą wczoraj byłam u swojej lekarki i oczywiście nie dała mi dojść do słowa, ale za to się dowiedziałam że w naszej rodzinie przybędzie potomek lini męskiej czyli mały Franciszek, oczywiscie nie podobało jej sie to że przytyłam 4 kg przez 2 miesiące i to moze się odbić na moim ciśnieniu ktore i tak mam podwyższone, jak by mi dała dojśc do słowa to bym jej mogła wytłumaczyc że ja w pracy i w tym mieście sie tak mecze ale juz niedługo bo wyjeżdżamy prawdopodobnie 30 czerwca do kraju, i te całe pakowanie załatwianie przy tych kilku kilogramach to nie problem i tak bede miała niedowage na granicy :D bo przyjechałam cięższa jeszcze o 10 kg:D a wyjade chudsza ale za to nie sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obelixowa, gratulacje wielkie i ze szczerego serducha!!! Do 2do, oj dziekuję za buziaki i współczuję nalotu. Ja mialam przez ostanie dwa dni mamusie, czytaj teściową, akcja roleta, karnisz itp. Miałam jeszcze cos do kogos napisać, ale zadzwonila teściowa i se zapomialam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz po wizycie tesciówy :D popierdzielio ja juz równo ni edosc ż ehaftuje na kanwie i jexdzi po 40 kilosów na rowerze to jeszcze malowac jej się zachciało akwarelami i przyszał bym jej pokazała co i ji jak trzeba a że wykształciuchem plastykiem jestem to mnie zamęczała pytaniami :o ale juz polazał a ja w pomidorowej siedze bo sobie dziecie moje za życzyło na przyjazd :D i jeszcze mi dzisiaj maja szfe do przedpokokju przywiesc kuźwa wszystko na raz :O ABSTRAKCJONISTKA - gratuluję Franka :D🌼 to nam sie bilans 2na 2 wyrównał :D w topikowych dzieciaczkach ciekawe kiedy nastepne sie posypią :) MAJKA- niech no by tylko spróbował to ja juz bym jej taka wiązankę uroków posłał że szok :D PIMACH- ty mnie kochana rozumiesz z ta tesciowa :O LOLA- juz masz wrota otwarte :D OKI uciekam pomidory miksowac na zupinkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ale wam byków nawaliłam :p ale juz nie będę poprwiac bo wy i tak wiecie co napisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, moja mnie tak wyprowadziła z równowagi, ze nie wiem... Rozmawialam z nią wczoraj o chrzcinach, a ona mi dzis dzwoni, że rozmawiała ze swoja córka i ta sie zgodziła byc chrzestnąi jeszcze jejpowiedziała, ze chrzestnym ma byc mąż szwagierki. A ja chciala m kogoś innego!!! I co teraz?! Dupa zbita. Laseczki, proszę jutro o kciki od 9-tej, bo mam egzamin z włsokiego, a wiedze mam daremna... Nazarłam się herbatników, ciekawe, co powie na to Tusiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) jak nie potrafisz sama porozmawiać z teściową to powiedz swojemu trutniowi żeby matkę do pionu ustawił. Wasze małżeństwo wisi na włoseczku i gdyby tak się stało że się rozejdziecie to z dużym prawdopodobieństwem mogę powiedzieć że Tusiek chrzestnych będzie widział od wielkiego dzwonu. Mówię to bo znam temat od podszewki. Poza tym macie chyba prawo sami wybrać rodziców chrzestnych dla Waszego syna Do2do:) zobacz chociaż ślub syna masz już za sobą i nie musisz przejmować się przygotowaniami:p Majka:) a co ty staremu chciałaś zrobić z opryszczką na buzi?:p Abstrakcjonistko:) Gratuluję Franka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- krzycz NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dobrze jest jak małżeństwo swiadkuje i jak jest chrzestnmi to przynosi ponoć pecha :O tak mówi zawsze moja babcia choc ja raczej przesadna nie jestem :) Pogadaj z męzulkiem i powiedz mu że nie chcesz miec takich chrzestnych jakich wybrał tesciowa :O Albo powiedz tesciowej że ni chcesz aby chrzestni byli tylko z jej rodziny bo po ostatnich zajsciach z jej synalkiem tak naprawdę nie wierz jeszcze jak się ułozy miedzy wami i nie chciała bys by potem tusiek cierpiał np. na komuni OCZYWIŚCIE nie zycze ci źle kochana bo życze wam jak NAJLEPIEJ :D buziaki uciekam po moje dziecie bo juz za 20 minut bedzie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- ale sie zgrałysmy hihihihi:D myslimy tak samo hihihi:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, pomidorowa gotowa? No to mamuska teraz tuli synusia. Ciekawe czy beczy? Tija, Do2do, wiem, wiem. Ale szczerze mówiąc spodziewałam sie tego. W końcu znam ja 16 lat. I teraz mamy mam kwas. Głupio szagrowi nic nie mówic, głupio powiedziec, ze chce kogos innego, a nie chce miec obojga chrzestnych z jego rodziny, bo nie wiadomo, jak się to potoczy pomiedzy nami i Tusiek może zostać bez chrzestnych. Czy ja zawsze muszę miec pod górke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACh - nie no sorry, co to kuurwa za zwyczaje? Powiedz jej, że nie ma takiej opcji. Jedno z rodziców chrzestnych z jednej strony, drugie z drugiej. Zawsze tak było i tak ma być. NO! :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×