Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

NO to trzymam, trzymam mocno :) tylko chuujowo się pisze, jak się tak trzyma :D a za mnie to chyba nikt nie trzymał, bo się okazało, że moja laryngolog jest do 19.06 na urlopie :O se spacerek zrobiłam tylko i 2 kg cukrawek kupiłam :) czyli truskawek :D PIMACh słonko, bądź dzielna, dacie radę, małemu buziaki od starej ciotki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 jak jeszcze nie ma dość, to jeszcze troszkę: 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Tusiek, ale na pewno wszystko będzie dobrze i szybko wrócą do domu. Co do serduszka to często niemowlaczki mają szmery nad sercem, które z czasem mijają i wymagają jedynie obserwacji. W każdym razie trzymam kciuki i przesyłam ❤️ i 😘 i jeszcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- zgadza sie mój też jest wczesniak bo z 36 tyg. i też miał szmery na sercu jak się okazało potem był to zwykły szmer oddechu i pewnie Tusiek ma tak samo juz to nawet Pimach pisałam :) Tusio urodził sie 2 tyg. wczesniej od mojego.Będzie dobrze bo i musi byc trzymam KCIUKASY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedzone 1500kal:p Wyćwiczone 1200kal na stepie 20 min hulania i przepłynęłam 40 długości basenu a do tego zaliczyłam 3 godziny spaceru Z całą pewnością gdybym pracowała to nie znalazła bym czasu na to wszystko, ale w pracy też się człowiek naprodukować musi Teraz idę spać bo to był mimo wszystko trudny dzień i padam na nos papapapappappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA! oszalałaś??? :P przecież ty znikniesz kobieto jak się będziesz tak odchudzać! ;) przestań :P zjedz se na noc torcika i przestań się wygłupiać. Przecież my z tym odchudzaniem to nie tak na serio... to tak dla jaj było, żeby był powód do zadzierzgnięcia znajomości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wracam do Was, jesli mnie przyjmiecie???.... byłam w niedziele na komuni i wiecie jakie dostałam komplementy??? Ale ty przytyłas!!!!!, było mi baaaardzo miło :P:P:P Wiec odchudzam się, praca napisana, była dzisiaj w poznaniu odwiozłam i co? i musiałam przywieźć do domu bo prof. na pierwszej stronie habilitacje napisałam, a on jeszcze takiego tytułu nie ma i pierwsza strona do przedrukowania, a praca do oprawienia od nowa i znów w domu leży, jutro jadę znowu:(:(:( i jutro tez nad morze z męzulkiem smigam, mam nadzieje, ze sie nie rozmyśli... po wizycie u gina dobrze jajeczkowanie było więc albo paniusia za późno robiła testy albo te testy do doopy były... To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOŃKU ale ci sie udało, o godzinie 00.00!! Wracaj, no pewnie! czekamy na nowe rewelacje :D dobranoc gwiazdy, do ...rana :D 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć psiapsiułki😘😘😘 Kicia:) u mnie ma jeszcze co znikać więc tak szybko sie skurczę do zera:p Donia:) córko marnotrawna, wracaj!!! chociaż nie jestem pewna czy Twoje motywacje do powrotu do nas są prawidłowe, bo tutaj nikt poza mną wcale się nie odchudza:D my tu mamy kółko wzajemnej adoracji i tyle, ale na pewno żadna z nas Ci nie powie że utyłaś:p Do2do:) moja Wiki urodziła się nawet po terminie, a też miała szmery nad serduszkiem i przez kilka lat chodziliśmy na kontrolę do kardiologa, a teraz wszystko jest ok, bo inaczej nie mogłaby być sportowcem Dawno nie pływałam więc myślałam że nie dam rady wstać dzisiaj z łóżka, ale w sumie jest ok i nie ma wielkich zakwasów. Wymyśliłam sobie,że pływanie żabką pomoże mi pozbyć się bułek, które noszę między udami:p:p:p Były też straty:( o głupie linki rozdzielające tory do pływania, złamałam sobie mojego9 ślicznego długiego paznokcia i to tak mocno że ze 2 miesiące będzie dochodził do siebie. A miałam takie długie i piękne:( na dodatek pomalowane na fioletowo Mój chłopina dojechał szczęśliwie chociaż z niewąskim opóźnieniem. Przez Polskę jechał 14 godzin, później było już lepiej. Piję sobie kawkę tak w samotności i zastanawiam się kiedy do mnie dołączycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co już, co już??? wstawać i nie marudzić. Moje dziecko już od prawie godziny w szkole jest a stare babki marudzę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój TIJA, tylko 10 min się spóźniłam na kaffkę z Tobą :D ale już jestem. Dziś mam ostatni dzień zajęć w pracy :D :D :D hip hip hurra!! ale właśnie dlatego, tak pieruńsko mi się nie chce :O bo już wiem co będzie, ciekawe o której wyjdę z pracy, tzn o której skończą się wszystkie pielgrzymki do mojej osoby, bo od poniedziałku już sesja :D no! i tylko jeden egzamin mam wprawdzie i ustny i pisemny, ale spoko. I mam wakacje :D teoretycznie :O a praktycznie zapierdzielam na drugim i trzecim etacie, czyli dom i tłumaczenia, tłumaczenia... z nauczycielskiej to się jednak nie da żyć :O no! ale dość tych smutków, taki pikny dzień się w Kraku szykuje :D zaraz siadam na wełosypeda i do pracki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atak na marginesie, to tera Ty będziesz wszyskie strony zaczynać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam, że napisałaś bo wstrzeliłyśmy się w tej samej minucie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Pindziory :) Do2do :) przekaż Pimach, ze ja też trzymam kciuki 👄 ma sie dziewczyna ....... ale może wreszcie ten jej truteń otrzeźwieje...... Tija :) ja jestem w Twoim fanklubie prezeską 👄 normalnie psychofanką :P jak zacznę Cie śledzić i wydzwaniać po nocach to daj mi kopa :P Doniu :) nie martw się , każdy ma swoje przejscia jak kończy szkołe :) jak ja oddawałam pracę mgr okazało sie, ze mój dziadowski przepisywacz nie wydrukował mi 2 stron .... a wtedy tak od reki nie było jak tego przepisać elektronicznie ..... pisałam prace u siebie, drukowałam i oprawiałam w szczecinie( tam sie zorientowałam, ze nie ma tych stron, a nie miałam rekopisu), a zawoziłam do z.góry ..... wszystko w 1 dzień ...... kurnia ... ale jazde u promotorki miałam ..... ale na szczęście mi sie udało i z pracy miałam 5 :) pewnie nikt tego nie czytał i nie zauważyli P Kicia :) ja też mam niedługo wakacje :) Do nastepnego piątku totalny zakręt, ale 19 koniec roku, ostatnia rada ped. i ..... wakacje !!!!!!!! A w sobote mam 20 lecie matury :) będe mogła sie normalnie wyluzowac wreszcie !!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki własnie nadrobiłam czytanie 🌼 PIMACH JA TEZ TRZYMAM KCIUKI bedzie wszystko dobrze Moja kuzynka urodzila 3 tygodnie temu chłopczyka i musial zostac w Prokocimiu bo wada serca miał juz operacja i jest juz lepiej a było żle mały nic nie jadł był słaby i szybciutko musieli operować Ja troszku posiedzialam na słoneczku ale wyszłay chmurki to pewnie dlatego ze sie rozebrałam do stroju Mam wesele 11 lipca i musze sie opalic do solarium nie chodze wiec tylko słoneczko mi pozostaje 🌼 Wybieracie sie gdzies jutro kobitki ja mam ochote nad Soline jechac ale to wszystko od pogody bedzie zalezało bo jakies burze zapowiedaja 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pisała do mnie Ory ...... Kurcze, bardzo nieciekawie ma ....... oboje z mężem stracili pracę (mąż prawdopodobnie z powodu choroby), syn ma mieć jakąś operację. Ory w depresji, rozsyła cv w poszukiwaniu pracy ..... No i ma utrudniony dostęp do komputera. Przesyła wszystkim całusy i obiecuje, ze jak się pozbiera i poukłada troche to sie odezwie. ech ..... życie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!!! strasznie mi przykro z powodu Ory❤️ nawet nie wiem co napisać. Jakie to wszystko niesprawiedliwe. Faktem jst że nieszczęścia chodzą parami i jak coś zacznie szwankować to reszta już sypie się jak kostki domina:( mam nadzieję że szybko uporają się ze swoimi kłopotami i Ory wróci do nas szczęśliwa i wzmocniona🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Laski widze że same niedobre wieści PIMACH ❤️ ❤️ ❤️ CAŁYM SERCEM JESTEM Z TOBĄ I ANTKIEM, u mnie w rodzinie tez dzieci miały szmery i wyrosły z tego, trzymam kciuki zeby było dobrze ORY ❤️ - mam nadzieje ze wszystko sie ułoży, prace znajdziecie na pewno, najważniejsze zeby syn do zdrowia wrócił tija- slonko jak ty to robisz?????????????? tez chce chudnąć i dupa, teraz kilogramy dwa miechy po porodzie powinny spadac szybciutko, a tu lipa nie spada nic a tak mało jem buuuuuuuuuuuuuuuuuu buziolee dla was wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wiśniary................... juz wstalam i juz posprzatalam.....pranie mi sie robi......dziecko do szkoly gotowe..........pogoda pikna......... kto pije ze mna kafke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć szparagi Lola:D u nas to jeszcze wszyscy śpią, bidny ten Twój syncio że do szkoły musi iść bo przecież u nas Boże Ciało i wszyscy jeszcze się byczą Od kiedy u Was są wakacje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelku, LOLKA żartujesz??? Lipca???? to kiedy te dzieci mają wakacje? W listopadzie? a tak w ogóle to dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lalki :) Lola ...... prawie do końca lipca w szkole ????? boszzzzzzzzz ............. Ale u mnie dziś piździ !!!!!!!!! jak w kieleckim :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×