Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kicia - moja Mama lepiej, ale sa małe komplikacje, ja tez cie zawsze i wszedzie😍:P, reszta spraw tez w porząsiu:D Mama zajebisty zakup, GRATLUJE:D Majeczko ty moja pipeczko:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka porąbańce mama ale cidobrze tyż tak chce pałacyk...kurde ja bym chciałą chodziaz mały domek z ogródkiem, a nie gnieżdżenie sie w mieszkaniu na czwartym pietrze buuuuuuu byłam dzis w szkole a zuza dała popalić staremu ledwo bidny na oczy patrzy, bo darła sie kilka godzin w domu istny sajgon- wszystko walało sie po podłodze jutro też ide hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kozyłóad albo w falenicach .............. pa całuski...........................cjhanw...... idę z goścmi pići9 oblew azaakup.... mojezżycie jesyt takie ze dziś dbudzę si e w wrrszawie a jurro nakostrayce nape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ❤️ ja jestem zawsze i ... wszędzie :D jak będziesz w Kraku, to daj znać. Albo lepiej trochę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, w Kraku jest dziś święto smoków, tzn parada i teraz zajebiste widowisko nad Wisłą, pod Wawlem. Ale w tym roku nie chciało mi się iśc, zresztą pada. Oni mniej więcej co roku pokazują to samo, przekonałam się :D Ale fajerwerki są zajebiste!!! Nie ma to jak mieszkać blisko, ha, wszystko widać :D A najbardziej to się moje koty cieszą, 😠 spierdzieliły pod kanapę i koniec, nie wyciągne ich. A jak spieprzały! Bidoki :( Do tej pory to chodziłam na pokazy ogni, to nie wiedziałam co się w domu dzieje, a dziś wreszcie się dowiedziałam, co one robią, kiedy ja oglądam ognie na Wisłą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pieskach to wiem ,że boją się fajerwerków ale koty takie bojaźliwe? Mama gratuluję super zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, gratulejszyn. Matko z córką, jesteś teraz szlachcianką na włościach. Tylko patrzeć jak sobie słuzbe zatrudni... Majka, a moje dwie padliny (czytaj kot i pies) nie reaguja na nic. Tzn pies nieboi sie burzy ani sztucznych ogni, ale za to ucieka na widok butelki z woda mineralna... ;-) Kasiunia, a do jakiej szkoły chadzasz? A u nas noc mineła pod znakiem kolki, a odmawiałam sobie wszystkiego. Dzis się zbuntowałam i wperdzielam własnie ciasto do kawy. A co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA❤️👄MAFINKA🌼👄 :DMAFINKA🌼❤️:DMAFINKA❤️👄MAFINKA🌼👄 :DMAFINKA🌼❤️:DMAFINKA❤️👄MAFINKA🌼👄 :DMAFINKA🌼❤️:DMAFINKA❤️👄MAFINKA🌼👄 :DMAFINKA🌼❤️:D KOCHANA WIEM ŻE MASZ JUŻ WSZYTKO OCZYM MARZYSZ TO JA CI ŻYCZĘ ❤️ 100 lat życia, 200 lat picia!!! :D 100 years of age, 200 years to drink! : D 100 Jahre alt, 200 Jahre zu trinken! : D 100 năm tuổi, 200 năm để uống! : D (wietnamski) 時代の100年、 200年前に飲む! :エ (japoński) Yaş 100 yıl, 200 yıl İçmeyi! : D (turecki) 100 ปีของอายุ 200 ปีดื่ม! : ดี (tajski) 100 år, 200 år att dricka! : D (szwedzki) 100 років, 200 років, щоб випити! : D (ukraiński) 100 taon ng edad, 200 taon ng inumin! : D (tagalski) 100 años de edad, 200 años para beber! : D (hiszpański) 100 let, 200 let za pijačo! : D (słoweński) 100 rokov, 200 rokov piť! : D (słowacki) 100 година, 200 година да пије! : Д (serbski) 100 лет, 200 лет, чтобы выпить! : D (rosyjski) 100 de ani, 200 ani de băut! : D (rumuński) 100 anos de idade, 200 anos para beber! : D (portugalski) 100 år, 200 år å drikke! : D (norweski) 100 sena ta \'età, 200 sena li jixorbu! : D (maltański) 100 metų, 200 metų gerti! : D (litewski) 100 gadu vecumu, 200 gadu laikā, lai iedzert! : D (łotewski) 연령의 100 년, 200 년 한잔! : D 조 (koreański) 100 anni di età, 200 anni di bere! : D (włoski) 100 tahun, 200 tahun untuk minum! : D (indonezyjski) 100 éves, 200 év inni! : D (węgierski) उम्र के 100 साल, 200 साल पीने के लिए! : डी (hindi) גיל 100, 200 שנים לשתות! : D (hebrajski) 100 ετών, 200 χρόνια για να πίνουν! : D (grecki) 100 anos de idade, 200 anos para beber! : D (galicyjski) 100 ans d\'âge, 200 ans pour boire! : D (francuski) 100-vuotias, 200 vuotta juoda! : D (fiński) 100 taon ng edad, 200 taon ng inumin! : D (filipiński) 100 aastat vana, 200 aastat juua! : D (estoński) 100 jaar, 200 jaar om te drinken! : D (holenderski) 100 år, 200 år at drikke! : D (duński) 100 let, 200 let pít! : D (czeski) 100 godina, 200 godina piti! : D (chorwacki) 100多年的年龄, 200年的饮料! : D (chiński) 100 anys d\'edat, 200 anys per a beure! : D (kataloński) 100 години от възрастта, 200 години да пият! : D (bułgarski) 100 سنة ، 200 سنة على شرب! : مد (arabski) 100 vjet, 200 vjet për të pirë! : D (albański) MAFINKA❤️👄MAFINKA🌼👄 :DMAFINKA🌼❤️:DMAFINKA❤️👄MAFINKA🌼👄 :DMAFINKA🌼❤️:DMAFINKA❤️👄MAFINKA🌼👄 :DMAFINKA🌼❤️:DMAFINKA❤️👄MAFINKA🌼👄 :DMAFINKA🌼❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... przeokropny ból głowy ..... 😭 Ale miłego dnia wszystkim życzę :) Emma :) ma się to wyczucie czasu, no nie? Stronka Twoja :) No właśnie Pimaszku .... ja nalot .... o sorki :P .... miła wizyta teściowej i szwagierki? :) A o kotach i psach Kicia wczoraj pisała :) Mafinko !!!! Wielki urodzinowy buź 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA- kochan G:)R:)A:)T:)U:)L:)U:)J:)Ę:) zakupu pałacyki :D no , no ale trafiłam synowa z pałacykiem w spadku hihiihi:D Tak czy siak to ja juz na parapetówę się WPRASZAM :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D PIMACH- kochan wielkie BRAWO za zdany egzamin :) ja nie miałam jak kciukasów trzymac bo na grilku u ciotki byłam ale myślami byłam z tobą :D KASIUNIA- ja ci zyczę miłego leniuchowania w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka czasami i mi się poszczęści. Mafinka wszystkiego naj....naj...najjlepszego. Pimach zapomniałam pogratulowac zdanego egzaminu i to jak dobrze zdanego!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA👄 Ja wczoraj po grilowanku na urodzinakach cioci obrzarta niemiłosiernie jestem :o normalnie zaraz uciekam na rower bo słoneczko mi wylazło klikne po obiadku :) dietetycznym ma się rozumieć :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA - kliknęłam na ten link z poprzedniej strony, widzę, że tam już jest jakiś hotel. Znaczy się, przejęcie było? :D I teraz będziecie go rozbudowywać i poszerzać ofertę, tak? Ze zdjęć to widać, że tam ślicznie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziekuje za gratulacje. Udobruchalyście mnie ;-) Odwiedziny? No cóż, tak jak się spodziewałam, tzn: 1. pan m powiedział mamusi, ze jak nie przestanie się wtrącać, to jej więcej do domu nie wpuści. Ups. 2. Szwagierka została zapytana, czy zechce byc chrzestna matka i wyraziła zgode. 3. Jej corki szalały z moimi padalcami wydzierając się w nibogłosy. 4. Tusiek miał je w powazaniu i spał dalej. 5. Szwagierka kupiła Tuskowi sliczne ciuchy, nawet dziś zrobilam mu zdjęcie w nowych gaciach, a że fotograf ze mnie do bani, to sie nie chwale. 6. I najwazniejsze: były krotko!!! Majka, o przepraszam, to zapewne wina chronicznego niewyspania. Jak łepek? Mój napierdziela równo. Piję trzecią ricore i udaję, ze mi ciesnienie podniosla. A gdzie Tija? Co stało się z Ory? Mafinka, wszelkiej pomyslności, co bys osiagnęła zamierzone cele i spelniły się Twoje marzenia. 🌻 👄 ❤️ Do2do, Ty obrzarciuchu, jak na rowerku? Mam nadzieje, że łancuch Ci nie spadł na zakręcie? ;-) Emma, a Ty co tak rzadko bywasz? Jakoś nie bywamy rownoczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka🖐️ Mafinka❤️ duża 😘 w dniu urodzinek. Bądź szczęśliwa❤️ Mama❤️ gratuluję zakupu. Nie udało się spotkanie w Łodzi, ale może kiedyś uda się u Ciebie na włościach:) Jestem aktualnie zajęta. żegnam się z moim K bo na dniach d Austrii jedzie na dłuższy czas i zastanawiam się co wyjdzie z tych pożegnań, bo 2 lata temu o tej porze zmajstrowaliśmy juniora:D:p Idę na stepek, bo niestety zaliczyłam dzisiaj u mamusi obiadek z deserkiem i trza to spalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się chwalic co ja u mamusi zaliczyłam! W dwa dni cwiczeń tergo nioe spalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to bym tak chciała coś dziś zaliczyć ...... i troche kalorii spalić .... i bynajmniej nie mam tu na mysli obiadku ani deserku mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
104 minuty na stepie i 1806kal spalonych, 30 minut hulania Jest ktoś lepszy ode mnie??? Na dodatek mam się czym pochwalić w tabelce, jutro jej poszukam i wkleję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×