Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kiciakocia, musze Ci się do czegos przyznac. Ostanio zapisałam sobie moją \"ulubioną\" kolezanke na gg. Ni wiedidziałam, jak ją zapisać, zeby niektórzy nie wiedzieli i jedyne, co mi przyszło do głowy to kiciakocia. Ni egniewaj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach Twoja teściowa nie ma za grosz taktu, jak może wybierac chrzestnych, przecież to skandal. Ta decyzja powinna byc Wasza i tylko Wasza nikt więcej nie powinien się wtrącac. Piszę tak trochę ze złością bo wczoraj moja mnie wyprowadziła z równowagi i jeszcze mi nie przeszło. Właściwie to powiedziała do mojego m że chwasty mam w ogródku. Ale się wściekłam dobrze że powiedział mi jak już poszła bo zrobiłabym wojnę. Do jasnej cholery to mój ogródek i moje chwasty a jej gówno do tego jak będę miała ochotę to oplewię a jak nie to tylko to jest moja sprawa. Mieszkam zdecydowanie za blisko niej i często przyłazi. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimaszku :) Ty to masz kuźwa faktycznie przewalone z taką teściową :O A może powiedz szanownej teściówce, że się spóźniła, bo już wcześniej sama SWOICH chrzestnych , czy przynajmniej chrzestnego poprosiłaś i się zgodził. Więc teraz nie będziesz tego odkręcać. Ona się wtrąciła bez czyjejkolwiek wiedzy i zdania to niech teraz sie przed szwagrem tłumaczy. No i może , skoro taka chętna do pomocy jest, to i całe chrzciny zasponsoruje?????? A jak bardzo chce kogoś ustawiać, to niech najpierw SWOJEGO syna rodzonego ustawi, bo się bidulek miota ....... A pomysł z \"koleżanką\" dobry jest :) No może za wyjątkiem ksywki :) Kicia !!!! Bądź dzielna !!!! Nie wiem, czy masz zablokowany dostęp do swojego gg hasłem - byłoby to w tej sytuacji wskazane nawet. Musisz jednak uważać, czy wywłoka nie daje w gg jakichś opisów, bo wtedy po opisie mąż mógłby skojarzyć, że to jej numer... Kciuki oczywiscie bedę trzymać 👄 Do2do :) tej Twojej teściowej też nieźle odwala :P Ale chyba lepsze malowanie, czy haftowanie, niż trwonienie pieniędzy męża z gachami. A może ona ma plany teraz wyjeżdżać pod pretekstem kursów i spotkań rękodzielniczych? Tija :) Noz kuźwa ..... Toż ja chce dla swojego męża jak najlepiej !!!! ........ zrobić :P A że niechcący opryszcza się przypałętała ..... no cóż..... to by się przy okazji zaznaczyło swój teren :P po wsze czasy :D i ku przestrodze innych :P Abstrakcjonistko :) Gratulację Frania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoccc
pchły na noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tak jeszcze jakiś drinuś sie znalazł to by jeszcze lepiej bylo :D ale dziś to raczej Wy wypijcie za moje zdrowie ...... w pracy kibluję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam pipki porabiacie ciekawego?? Emma powiedz tesciowej ze ty lubisz chwasty, inaczej bys jej nie wpuszczala do swojego domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie zdenerwowała ,że do dziś mi nie przeszło. Majka to lipa że nie możesz drinknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka też chyba nie spi ..... ale ona to raczej w coś gra ...... moze w pokera .... rozbieranego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja buszuje po sieci bo syn film jakiś ogląda właśnie się zastanawiam czy dla niego ten film, jakieś takie dziwne odgłosy słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drinczyć nie mogę, ale za to mogę jeśc cukierki :P muszę mieć siły do samego rana:P właśnie mi sie przypomniało jak parę miesięcy temy teściowa mi tapczan kupiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście fajna sprawa Majka o teściowych to by powieśc napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ..... ruszać się na konsoli ........ powiedz jeszcze, ze takiej z rączką :P to teraz rozumiem Lolę dlaczego to takie fajne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie grania trzymasz w reku pilota - wii lota:D w anglii ludzie za tym szaleja od maluchow po emerytow, mozna sie tez z pomoca tego odchudzac:P jest dodatek wii fit i wii active :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przestańcie z tymi teściowymi :) Bo ja teraz też tesciowa jak by nie było syn mi sie ochajtał hiihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa !!!!! to Wy sobie w tej całej Anglii gracie i chudniecie, a ja muszę kalorie liczyć !!!!!!!! nie ma sprawiedliwości na świecie !!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA- tez się zastanawiam hihihih:) MAJKA- spokojnie kotek ja wcinam cukierki mamby :D Młody lezy w wyrku i juz prawie kima na władcach pierscieni :) bo zmeczony bo w korkach stali i dopiero na 21,20 dotarli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki moje panie mykam do wanienki i lulku 😴👄i kolorowych wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×