Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

no chyba że zwalczymy tą reklamę????!!!! a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a aa a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a ciekawe czy już??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety a A A a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a aa a a aa a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a aa a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a teraz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, obudziłaś we mnie wole walki. a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddaje sie a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH ....dzieki za pomoc👄 może nastepnym razem się uda,a tak w ogóle to tobie tez włazi reklama?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w zpimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n opimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s tpimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z u w z p rpimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w zpimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w zpimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z "Małżeństwo jest zgodne, kiedy zona panuje nad mężem, a mąż nad soba." 10:51 [zgłoś do usunięcia] pimach a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z s t u w z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
; ;;; ;; ;;; ; ;;;s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s ss s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s sss s s s s s s s s s s s s s s ss s s s s s ssssssssssssssssssss s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s sss s s s s s s ss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa:p Ty małpo, ledwo wróciłaś i już wszystkie stronki kosisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! one wcale Ci się nie należą więc zgłoszę Cię chyba do usunięcia:p:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, to niesprawiedliwe, ja się tak nameczylam, ze aż zasnełam z Tuskiem, a Ty wpadasz jak po ognień i prosze !!! Dołączam się do cichoooooooooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa, ja też mam 6, ale chciałabym 5, a daleeeka droga przed mna. Poddaję się z cycem, on wyje, ja beczę, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Ja dziewczynki padłam takim kamiennym snem że ani normalnego telefonu nie słyszałam ani komóry jak mezus dzwonił normalnie szok i powiem wam że dalej śnięta chodzę :o Jeszcze od wczoraj meczy mnie zgaga że normalnie nie wyrabiam ,ale ani monte ,reni i inne badziewie mi nie pomaga :o A rura pali jak bym denaturat obaliła:O Co do 6 to ja tez ja mam :) Ale jak tak wpierdzielac będę to niebawem mi zniknie i zmieni się w 7 :( SERUM- śliczny maluszek :) PIMACH - matka weś się w garśc i nie becz bo jak się bedziesz tak denerwować to ci pokarm zginie :( TIJA- gratuluje 6:) SZCZĘŚLIWA- witam po urlopie:) A gdzie reszta kobitek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) ja po Szczecinie wreszcie. Gratuluję Serum, Pimach i Szczęśliwej walki z reklamą :) Jesteście nie do zdarcia 😍 lepiej Wam nie podpadać :) Ale z tego co pamiętam nowa stronka przeskakuje po 30 wpisie, więc nie trzeba pisać długich tekstów, ale kolejne wpisy, nawet jednoliterowe, byleby przekroczyć 30 :P Na temat wagi wypowiadać się nie będę lepiej 😭 ostatnio pytałam, która by mi potowarzyszyła w odchudzaniu, ale zostałam bezczelnie zignorowana :P W każdym razie na pocieszenie kupiłam dziś sobie fajuśną zawieszkę na szyję. Na Mazurach kupiłam sobie kolczyki i nie miałam nic do kompletu. No to teraz mam :) Szczególnie, że kupiłam też do tego bransoletkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą😘 Do2do:) gratuluję postu numer 10000🌻 Serum:) sliczny ten mały czarny łobuziak Majeczko:) ja bym chciała coś niecoś jeszcze zgubić, ale nie mam pomysłu jak to zrobić:( chętnie poodchudzam się z Tobą jak coś wymyślisz Pimach:) ja też uważam to za mocno niesprawiedliwe, że Szczęśliwa ledwo wróciła a już wszystkie stronki jej, no ale może to na zachętę żeby więcej a przede wszystkim częściej pisała:p Co do cycka, to jak masz się męczyć i Tusiek też to po prostu zrezygnuj. Grunt żebyś była spokojna, a 3 miesiące na cycku to nie tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) MAJKA ma rację, post może mieć jedną literkę, to nie ważne, ale musi być na stronie 30 postów, żeby przeskoczyła :) tak więc, jak walczycie z reklamą to albo tak, albo kupta se Kasperskiego, bo mnie nic nigdy nie wyskakuje :D urobiona trochę jestem, bo dziecko mam u siebie i się nim zajmuję, po raz enty zaliczam więc Wawel, kopce wszelakie, Rynek... no i rower, rower i jeszcze raz rower :) polecam :D a jak pada deszcz (to też się zdarza) to dziecko zajmuje kompa, więc ... tak więc ... napiszę coś więcej za parę dni :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak fajnie
Ws się czytało, a teraz widzę, że to już jest koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czytania to sobie książkę kup, a my piszemy tyle ile chcemy. To nie jest praca na akord. :classic_cool: dzień dobry :) kaffka już wypita? u nas brzydko jak w krainie deszczowców, chyba lato się kończyło :( a u was? czekam końca tygodnia, bo chce odpocząć i nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×