Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Śpij Majeczko ❤️ widzisz jak udały Ci się prace ogrodowe, podziwiam zapału, ja go niestety nie mam:( podziwiam i zazdroszczę... ale pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szxdcvfbghnjmkijuhygtfdazsxdcv
Ojciec pyta się córki: - Kiedy wreszcie znajdziesz sobie męża? - Nie potrzebny mi mąż. Mam wibrator. Pewnego dnia córka wróciwszy z pracy, widzi na stole skaczący wibrator i z oburzeniem pyta się ojca: - Tato co Ty u licha robisz? - Piję z zięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac baby :D Kawke daje (""""")O > \\_/> (""""")O > \\_/> (""""")O > \\_/> (""""")O > \\_/> (""""")O > \\_/> (""""")O > \\_/> (""""")O > \\_/> (""""")O > \\_/> (""""")O > \\_/> ja od 5.30 dzisiaj na nogach bo mnie bezsennosc dopadła :( ale własnie chyba się walne :p więc pijcie kafcie i piszcie CAŁUJE WSZYSTKIE👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) ja już wstałam i chętnie z Tobą kawkę wysiorbie :D Majka:) cały dzień na powietrzu, to pewnie jeszcze śpisz jak dziecko Pimaszku:) co ten Twój ojciec wymyślił?? jak długo ma zamiar to składować pod Twoimi oknami?? mam nadzieję że to nie na stałe Mimozka:) fajnie że się odezwałaś Kicia:) mam nadzieję że kacyk minął?? Mama:) ja wczoraj miałam coś kulawy dzień więc jeszcze odpuściłam z odchudzaniem, ale dzisiaj dzień zaczęłam od wody z cytryną. Właśnie jem śniadanie -5liści sałaty lodowej -4 pomidorki koktajlowe -ćwiartka papryki -trochę mozzareli -odrobina rokpola -łyżka sezamu -łyżka śmietany Razem to pomieszałam i zjadłam z apetytem do tego oczywiście kubek kawy drugie śniadanie mam po 10.00 i będzie to kefir Na resztę dnia nie mam planu żywieniowego, ale po kefirze lecę na zakupy to coś wymyślę Wczoraj zaliczyłam 4 urzędy. Wszędzie jeździłam autobusem, oczywiście wózek z małym ciągnąc za sobą. Najgorsze jest to że każdy urząd w innym fyrtlu. Na szczęście załatwiłam wszystko i w zusie i skarbówce i miejskim i u komornika. A wszystko to po to żeby dostać świadczenia na kolejny okres naliczeniowy. Oczywiście to jeszcze nie koniec, bo za tydzień będę jeździć żeby pozbierać zaświadczenia na które poskładałam wnioski. Apotem już tylko wypełnić całą stertę wniosków i formularzy i spokojnie będę mogła czekać na informację z urzędu miasta, że tak jak w ubiegłym roku zgubili moją teczkę i muszę wszystkie papiery pozbierać ponownie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mi sie tez kawy chce ale ma problem, lubie rozpuszczalną z mlekiem taką pół n pół mleko/kawa a później mnie strasznie wzdym i mam kolki i już wypróbowałam ze jak nie pije to nei mam tych dolegliwości , normalnie niedojż że żarcie musze ograniczyć to teraz jeszce kawe:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija 🌻 ja zacznę odchudzanie, jak wszystko wróci do normy:) mam na myśli rozpoczęcie roku szkolego:) Normalny rytm życia i pracy. Teraz dziecka nie ma, podjadamy coś na mieście bo gotować się nie chce :):) Do2do 🌻 ściągnęlam od Ciebie nazwy roślinek, może coś posadzę u siebie :) Podpatrzę w necie, jak wyglądają :) Miłej dżemki :):) Majka 🌻 świetnie, że masz na to czas kochana:):) Ja jeszcze nie przygotowałam wyprawki do V klasy:(:( 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie udało , tylko was prosze szybciej je zapisujmy, ale może przyjełyśmy taktyke że piszemy tylko ile chudniemy czyli baaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrddddddddddddddddzzzzzzzzzzzooooo wooolnoo!!!!!!! Tija ty ropucho i dobrze ci tak !!!!!!!!!! masz z nowu 7 z przoduu trala lalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bobki :) tak kac minął, dopiero wieczorem :( coś mi nie weszła ta wódzia jak trzeba, ale nic to. Do następnego razu :D ja to się już nawet nie ważę, szkoda nerw :O do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa:p Ty piczo niewdzięczna!!! TO JA TU POŚWIĘCAM SIĘ JAK MOGĘ I TYJĘ DLA CIEBIE ŻEBYŚ NIE ZOSTAŁA JEDYNYM KASZALOTEM NA TYM FORUM A TY MI NÓŻ W SERCE????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się tu śmiać będzie tłuścioch jeden!!!:p Wczoraj jechałam autobusem i stanęliśmy na światłach, a przez pasy przechodziła dziewczyna. Miała pewnie ze 20lat co najmniej ze 100kg. Ubrana w krótką obcisłą spódniczkę i równie obcisłą bluzkę. Wyglądała obrzydliwie, ale najgorsze jest to że w ręku trzymała paczkę z czipsami i cały czas je młóciła. Pomyślałam sobie, że ten widok jest okropny. starsza pani, która stała obok mnie aż na głos skomentowała " taka tłusta krowa, a jeszcze te czipsy wpierdala":p To było jak policzek, bo pamiętam że też nie raz wpierdalałam gdzieś po drodze i pewnie ludzie w autobusach i samochodach to samo mówili o mnie:( Mycha:) widzę że nasza przekomarzanka zainspirowała Cię do skrobnięcia kilku liter:D Kicia:) podobno czym się strułeś tym się lecz, więc może trzeba było iść na poprawiny święta:p Umyłam okna i minął mi zapał do sprzątania, nie wiecie jak go przywrócić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się żeśta rozpisały :O u mnie marazm, wierzę, że i u innych może tak być... no nie wiem czemu, ale jakoś nic mi się kuurwa nie chce! co to może być? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj środa, a mnie korci żeby na karaoke wyskoczyć. Boję się tylko że jak popiję to i żreć będę musiała. Szkoda by było mojego dzisiejszego wysiłku bo zatrzymałam się na 900kal i wolałabym już tego nie zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje!!! Dopiero wróciłam do domu, i nastrój mam do bani:P Może to wina pogody:P muszę szukać wytłumaczenia i stworzyć od razu filozofię całą:P tak łatwiej... ! Pa pa do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........no i skończyło sie dobre .... jutro rada ped ........................... no cóż, ktoś wreszcie musi pracować, zeby całymi dniami ktoś mógł tu pisać :P ............ miłego , czego tam tylko sobie życzycie :) i nie dołować mi się tylko !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ....laski to chyba wina pogody ,bo z tego co wyczytałam to pare z was mało wczoraj takie dolegliwosci jak ja tzn. LEŃ TOTALNY nawet mi sie nóg nie chciało za sobą ciągnąć ,ale dzisiaj jast nie lepiej.....wszystko robie jak na wymuszenie😭 jak odzyskać energię POMOCY do tego w głowie tak jak bym miała kamienie i one mi sie tam przewalaja z boku na bok ...!!!! Co do zbiorowego pisanie i picia to ja mam piątkowy wieczór i noc wolną.....mój m jedzie na ryby....dałam mu wolne od siebie.....wiec jestem do dyspozycji i może mi to bobrze zrobi jak sie trochę zresetuje to może odzyskam siły i chęć do życia. Parę dni temu pytałam o tabelkę ,ale zostałam w tym temacie olana wiec jak sie domyślam tabelki nie będzie i paniusie sobie nie życzą????!!!! MOŻE I LEPIEJ DLA MNIE******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum kochana proszzę dla ciebie wszytsko o, nawet tabelke odnalazłam!!!!👄 nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia____29_______???__________53kg________73kg_____5 0kg KICIA ______35_______172cm_______70kg________69kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach*************KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI******************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______39______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________94kg___ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________72kg_____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lachonarium Majeczko:) przykro mi że laba się kończy, ale może to oznacza większy ruch na topiku:) Serum:) nie wiem co Ci powiedzieć z tym lenistwem, bo ja to wczoraj zrobiłam takie porządki jakby mnie miała królowa angielska odwiedzić Szczęśliwa:) ta tabelka nie jest tą najświeższą, ale w moim przypadku niewiele się różni od stanu faktycznego, może poza moim sędziwym wiekiem:p Tłusta Mycha:D gdzie przepadłaś znowu???? Mimozka❤️ chodź tu do nas a nie tylko wpadasz jak po ogień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×