Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Do2do, nie mam adresu... :-( Tija, jeszcze zyję i toczę sie... Emma, godzina zero wybije 24 listopada. Trwają negocjacje zs teściową odnosnie opieki na Tuskiem. Kicia, jak Ci tam? Majka, aleś dała czadu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D witam kobitki :)z zakwasowa:o troche wczoraj sie przetrenowałam bo dzisiaj chyba nos jest jedynym miejscem które nie boli :o ale postanowiłam że choc na rowerku popedałuje troche .Choc na sama mysl już mnie ciary przechodzą :O:O:O:O Dzisiaj zjadłam 2 brzoskwinie( bo do 12.00 jadam owoce) i jogurcik naturalny :) za półtorej godzinki będzie grecka sałatka , a co na obiadek to jeszcze nie wiem :o cos wymyślę :) wypiłam już 0,5l herbaty zielonej i prawie litr wody niegazowanej i muszla klozetowa jest moją przyjaciółka bo sikam non stop :) PIMACH już ci klikam na NK bo na laptopie siedze i nie mam dostępu do GG.:( .•` (`*•.¸ WITAM ¸.•*´) `•.¸(*) SERDECZNIE (*) *´`* (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸) *´`*Dzisiaj trochę na wesoło, *´`*bo za dużo smutków wkoło. *´`*Wszystkie minki chcą dziś zmiany, *´`*zatem już się uśmiechamy! *´`*Żeby smutków było mało, *´`*by zwątpienia brakowało. *´`*Szalej, baw się, przymruż oko, *´`*i uśmiechaj się szeroko. *´`*Chwytaj każdą dobrą chwilę, *´`*by wspominać potem mile. POZDRAWIAM CIEPLUTKO 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 👄 ... no i znowu poniedziałek mamy ... dla mnie jak na razie wolny od pracy zawodowej. Poza domowymi codziennymi duperelemi mam w planach przesadzanie kwiatów, tym razem doniczkowych. Przypałętał mi sie badziewiasty tarcznik na kwiatach i długo nie mogłam znaleźć skutecznego środka. Ale wreszcie zamówiłam przez internet, jestem po pierwszym oprysku. Od dwóch tygodni kwiaty koczują w ogrodzie. Dziś przesadzanie z myciem korzeni i parzeniem drenażu włącznie, no i kolejny oprysk. Mam nadzieję, ze wreszcie pozbędę sie tego cholerstwa. Co prawda łatwiej byłoby wyrzucić wszystkie kwiaty i kupić sobie nowe, ale ja sentymentalna jestem i mi szkoda było..... Wywaliłam tylko kilka najgorszych przypadków. No i liczę na tę wielką radość ze zwyciestwa nad tarcznikiem :) Do2do :) ostro ruszyłaś do boju :) Tija :) ja jeszcze nie skonałam, ale jestem na dobrej drodze :P a przed umarnięciem napisz mi jeszcze: ile czasu dochodziłaś do 200 brzuszków? od ilu zaczynałaś? Ile razy dziennie? robisz pełne, czy z odrywaniem ramion od podłogi ? jednym ciągiem, czy seriami ? jak seriami to po ile? ja kiedyś kiedyś dochodziłam do 160 dziennie, ale to było jakieś 3 lata temu.... teraz to pewnie po 50 chorowałabym tydzień :O Pimach :) z jednej strony fajnie , ze chcesz i masz możliwosć wrócić do pracy, ale z drugiej - troche dzieciaczka szkoda .... podobno pierwszy rok życia dziecka jest najważniejszy. Ale najciekawsze jest to, ze malutkie dziecko (zwłaszcza pod opieką kogoś z rodziny..... o ile teściowa to rodzina :P) przechodzi to zazwyczaj łatwo. Problem jest z tęskniącą mamą :) Ja wróciłam do pracy na pół etatu jak moja młodsza miała 1rok i 8 mies. , dzieciaki były z babcią. Przed wyjściem do pracy wydawałam 1500 dyspozycji (które były różnie realizowane ;) ), a i tak uważałam, ze nikt tak dobrze sie nimi nie zajmuje jak ja :) Ja też chcę Tusiaka zobaczyć :) mój mail jest w NK :) Emma :) jak samopoczucie? pracujesz , czy jesteś na zwolnieniu? U mnie lekarze dają od razu niemal wszystkim nauczycielkom zwolnienia, bez względu na samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu bosko:o wysłało mi pustego posta Majeczko:D przeceniasz mnie:p ja takich klasycznych brzuszków to nie wiem czy byłabym w stanie zrobić 20 :D:D:D Ja robię ćwiczenia na mięśnie brzucha tego typu http://www.youtube.com/watch?v=bA2n6UC7nIo Klasyczne brzuszki z rękoma skrzyżowanymi z tyłu głowy i z wyprostowanymi nogami to dla mnie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majka pracuję i na razie nie mam zamiaru iśc na zwolnienie, chyba że coś by było nie tak. Czuję się już nieźle, w domu chyba bym oszalała sama w czterech ścianach, nie miałabym się nawet do kogo odezwac. Już w wakacje wariowałam z nudów, bo mąż zabronił cokolwiek robic więc moim jedynym zajęciem było przerzucanie kanałów w TV.Czasem coś ugotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki U mnie ok, coraz wolniej chodze:P, mdlosci czasami wracaja ale najgorsze juz minelo, za tydzien Usg polowkowe, moze sie przekonam kto to bedzie:D. Dobrze ze przed ciaza schudlam to teraz mam mase ciuchow...:D dokupie tylko spodnie...no moze jaka torebke:P:P:P:D:D:D:P:P Majka zdjec na nk z brzuszkiem raczej nie planuje wklejac, ale jak bede mala jakies godne uwagi to ci wysle👄 Pimach ja tez chce zobaczyc Tuska, moj @ na nk👄 Tija walcz i sie nie poddawaj👄 Kicia 👄 czekam na obszerne opisy jak Ci tam jest😍 Mało sie odzywam bo nie chce Was zanudzac, ale czytam na bierząco. Do2do znalazlam to czego szukalam, zaraz Ci wysle:) Acha.... sa kopniaki:) wczoraj to juz chyba breakdance byl:D:D:D:D Buziaki dla Was wszytskich moje kochane👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, a jak się to cholerstowo na kwiatkach objawia? Ja mam chyba przedziorki i kwiaciarka z naprzeciwka kazala mi go wykapać w wodzie z szarym mydlem, ale raczej mam nie mieć zludzeń. A taki piekny był sobie beniamin... od tesciowej. Nie usmiecha mi się powrót, ale jak mus to mus. Juz wiem, ze bede toczyla z tesciowa wojny i jedzenie. Emma, mafinka, jak ja Wam zazdrosze, fajnie byc w ciazy, czuc ruchy i ta wielka niewiadoma, jaki to będzie człowiekczek :-) Ok, ide wyslac zdjęcia. Do2do, ja tez staram się do 12-tej owoce, dziś mi wyszlo, ale teraz zezarlam drozdówkę, co sie poniewierała po chałupie. :-( Aha, tesciowa kupiła mi nowe firanki, a wlasciwie firanki, bo do tej pory nic nie iwsiało. To mówicie, ze mnie tez ta godzina dodatkowj orki na ugorze obejmie? Tija, zmobilizuj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, żeby nie było, że nikt sie nie odzywa napiszę dziś jeszcze raz :P Mafinko :) czekam na focie tak czy inaczej :) i nie żałuj nas tylko pisz na bieżąco jak Ci jest, co dobrego wcinasz :) i w ogóle wszystko wszystko wszystko :) sama nie raz pisałam takie bzdety, ze żadna z Was mnie w tym nigdy nie pobije :P pisz obojętnie co byleby dużo 👄 Pimaszku :) przędziorek to niestety też niezłe badziewie, równie trudne do wyplenienia. Też to miałam ( mam nadzieję, ze już się go pozbyłam znaczy). Ten pajączek wysysa sok z liści i dupa. Fikusy lubi szczególnie. Uwielbi suche powietrze, a nie lubi wilgoci, dlatego ważne jest częste zraszanie liści. Mycie w wodzie z mydłem to raczej syzyfofa robota .... konieczna jest chemia. O ile w ogóle zadziała. Ten mój środek działa też podobno na przędziorka. Środek nazywa się Acteliic 500. Ale taki w małych buteleczkach - 5 ml. Rozcieńcza sie go w wodzie w proporcjach 1ml na 1 l wody. Tego dawkowania nie ma w instrukcji, znalazłam to w necie. Actellic 500 jest też ( w sklepach najczęściej) w wiekszych butelkach, ale on ma zastosowanie do nasion i jeszcze gdzieś tam. Ja swój środek zamawiałam w internetowym sklepie ogrodniczym. A tarcznik to taki robal, który żyje na roślinie pod takimi jakby brązowymi skorupkami, które go skutecznie chronią przed człowiekiem, niestety..... Zresztą tu masz linka do różnych robactw na kwiatach: http://www.naszecytrusy.pl/szkodniki.htm Emma :) no to jak sie dobrze czujesz i w domu nasz nudy to pracuj na zdrowie :) moi okoliczni lekarze dają zwolnienia, bo wychodzą z założenia, że szkoła, szczególnie podstawowa - to niebezpieczne miejsce dla pań w wyższym stanie :) ciasnota, a do tego ciągle przemieszczające się z dużym pędem obiekty stanowią poważne zagrożenie :) ciekawe, czy ktoś się tu jeszcze dziś odezwie ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam !!!!!!!!!!!!!!!! Tija :) bez skromności tylko proszę !!!!!! te brzuszki, które robisz też nieźle dają po mięśniach. Może nawet bardziej niż normalne. A na pozbycie sie brzucholca są podobno nawet lepsze :) 200 to 200 i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka co ja jem?? wszystko co kwasne :D Pimach..... Tusiek jest cudny:D Tez robilam te brzuszki ktore wkleila Tija, bardzo dobry zestaw cwiczen, jeszcze czwiczenia na uda.... efekty byly.... ale juz nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja :D Kotki moje kochana nie wiem czy w najblizszych dniach dam rade klikac bo niestety z moją babciulką nie najlepiej i dzisiaj moja mama spi u niej jutro jedziemy do lekarza prywatnie i zobaczymy co powie bo babcia mi w jakas depresje wpadła i cały czas płacze :( a jeszcze tydzień temu latała jak fryga bo jest z tych osób co to starosci sie nie daja . bardzo sie o nia martwię :( Buziaki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oszę to sie nazywa wejscie :D:D:Dhihii:D:D:D i stronke wma zgarnełam :D:D:D W miare mozliwosci postaram sie choc 2 słowa dziennie kliknac całusy 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___o___________o ____◊___o____o█o _____◊___◊__o███o ______◊_◊__o█████o _______◊_◊o██(▒)██o ______◊_◊████████o ______(█)(█)█████o _______(█)_█████████o ________(█)_████(▒)████o __________(█)_██████████o ____________(█)_███████o _____________(█) ______________■█■ ________________■█■ ¶¶¶¶¶¶`````````` ¶`````¶````````` ¶````¶`````````` ¶¶¶¶¶``````````` ¶``````````````` ¶``````````````` ¶¶¶¶¶¶`````````` ¶````¶`````````` ¶````¶`````````` ¶¶¶¶¶¶`````````` ¶¶¶¶¶¶`````````` ````¶¶`````````` ```¶¶``````````` ``¶¶```````````` ¶¶¶¶¶¶`````````` ¶¶¶¶```````````` ¶```¶``````````` ¶```¶``````````` ¶¶¶¶```````````` ¶¶¶¶¶¶`````````` ¶````¶`````````` ¶¶¶¶¶``````````` ¶````¶`````````` ¶`````¶````````` ¶¶¶¶¶¶`````````` ¶````¶`````````` ¶````¶`````````` ¶¶¶¶¶¶````````` ___o___________o ____◊___o____o█o _____◊___◊__o███o ______◊_◊__o█████o _______◊_◊o██(▒)██o ______◊_◊████████o ______(█)(█)█████o _______(█)_█████████o ________(█)_████(▒)████o __________(█)_██████████o ____________(█)_███████o _____________(█) ______________■█■ ________________■█■ ja szybciorkirm bo lecę razem z mama do lekarza z babcia :o rano było u niej pogotowie i lekarz stwierdził z eto poczatek ajcchalmera i z tat te stany lekowe :( Babcia musi coś dostac na uspokojenie więc idziemy do internisty djabetologa bo babcia u niej sie leczy na cukrzycę więc ona ma cos dac zobaczymy jak to bedzie dalej :o sciskam i całuje wszystkie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, dziekuje za link. Powiedz mi, ze to cudo pomogło Twoim kwiatom? Ile kosztuje i jak długo sie czeka na dostawe? Do2do, współczuję z powodu babuni. Trzymaj się, Skarbie. Mafinko, dziekuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rybeczki😘 Do2do:) przykro mi z powodu babci, bo wiem że to straszna choroba i niestety choruje cała rodzina. Jednak mam nadzieje że coraz nowocześniejsze leki są w stanie ją wyhamować i przez wiele lat można dobrze funkcjonować.❤️❤️❤️ Pimaszku:) jak ja mam Ci zmobilizować??? jeśli sama Ty czy inne dziewczyny nie będziecie chciały zwalić z siebie góry tłuszczu, to nikt za was tego nie zrobi:p Mafinka:) fajnie że rzyganko Ci przeszło, a to że jesteś co raz większa.... no cóż, przynajmniej będziesz miała z czego się odchudzać i wrócisz do nas szybciorem❤️ Emma:) zazdroszczę dobrego samopoczucia, jasli masz siły, a praca sprawia Ci przyjemność to pracuj sobie jeszcze troszkę❤️ Kicia:) skarbie, czy Ty już rozpakowałaś swoje bambetle i mogła byś nam chociaż łapką pokiwać??? serducho boli z tęsknoty za Tobą Majka:) z tymi brzuszkami to żadna skromność. Myślę że takie zestawy na różne mięśnie brzuszka są lepsze dla tego że są ogólnorozwojowe i pracują wszystkie mięsnie brzucha przy nich. Co do klasycznych brzuszków, to nie mogę zrobić więcej niż pięć, bo kręgosłup odmawia posłuszeństwa i boli jak cholera Lolka:) wracaj do nas. Strasznie za Tobą tęsknię, mój stary za Twoimi pomysłami też:p:p:p Ory❤️ daj znać co u Ciebie. Mam nadzieję że wszystko powoli układa się w jakąś sensowną całość Całuski dla reszty dziewczynek 😘😘😘 i gorące uściski Wczoraj miałam sprawę o podwyżkę alimentów i mój eksio przyszedł taki zabiedzony, ubrany jak kloszard. Oczywiście jest bezrobotny i bezdomny. Jednak sąd uznał że jest silny, zdrowy i młody i ma siłę żeby pracować więc podniósł mi alimenty z 250zł na 380zł. Może żaden szał, ale zawsze do przodu. Wkurwia mnie to okrutnie, bo jak sam przed sądem powiedział, pracuje głównie za granicą, a jednocześnie swoje zarobki ocenił na jakieś 800zł miesięcznie. Co tu dużo mówić faceci to dranie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że Was mam😘 zawsze mogę na Was liczyć i polegać. Kiedy bym nie potrzebowała, to zawsze jest ktoś na forum kto wysłucha i wirtualnie przytuli:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija :) ja Cię tulę 👄 ostatnio tu ino frekwencja drastycznie spada 😭 Pimaszku :) odpowiem później 👄 Lola 👄 Do2do 👄 reszta 👄 pomykam do pracki, odezwę sie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaj, ja też Cię mocno tulę do serca swego przepastnego ❤️ Ala sad poszalał z tą podwyżka. No no. Życ nie umierac. Do2do, jak babunia? Majeczko, moj beniamin zazywa kapieli w szarym mydle, a że nie zmieścił się do wanny, to mam cała łazienkę w ziemi. Błe. Lolka, nie zacinaj sie, tylko pisz o co kaman. Aha, byłam na aerobiku i umieram, a moje dziecie marudzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki👄 wstalam o 12..... spie po 11 h.... wiem, wiem..... potem nie bedzie okazji to mam spac:P Tija niby duzo nie podniesli, ale zawsze cos...Tez cie mocno przytulam do😍 Lola a ty co?? wiesz ale nie powiesz?? pisz i nas nie denerwuj👄 Kicia chociaz pomachaj..... no chyba ze wzielas jednak koty ze soba i mamy zaczac wysylac paczki:P Do2do - to co napisalas wprowadzilo mnie w oslupienie.... ten z pogotowia to byl neurolog??? bo napewno byl dupkiem..... Dlatego, z niecierpliowscia czekam na wiesci co z twoja Babcia👄 Majka👄 Pimach👄 a co ja moglam napisac o twoim Tusku, jak on taki slicznusi jest:) o jeesssssooo...... ale sie napisalam:) az musze cos zjesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) ja kochane szybciorem bo na gebe padam :( DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE MIŁE SLOWA!!! co do babciulki to tak sobie jutro ma wizytę o 14.00 u neurologa bo juz jej załatwiłam prywatnie . Ten co był z R to nie neurolog i wogle tak naprawde olał moją babcie i powiedział że juz czeka na swoją świeczke huj jeden Poprostu potraktowł ja jak starą nie potrzebna staruszke :( Rozmawiałam z koleżanka która jest lekarzem i tez pracuje w R tylko nie w wawie i powiedziała mi ż eten lekarz nie miał jak nawet stwierdzić ż eto ajschalmer bo to może tylko neurolok i psycholog powiedziec po specjalnych badaniach i to z krwi:o Po tomografi itd. jak narazie wskazuje ż emoja babcia chyba miała udar ale nie ten który powoduje paraliż ale zaniki pamieci :( bo jak wytłumaczyć inaczej fakt że osoba całkowicie sprawna z dnia na dzień zapomina , myli fakty , wstaje i biegnie do okna jak słyszy dzwiek dzwoniacego telefonu, czy sms , stukot za sciana młotka , wiertarki ( na klatce jest wymiana windy od 2 miesiecy) a tu z dnia na dzien boi sie dzwieków :( nie chce jesc wczoraj moja mama wmusiła w nią zupe :( i po lekach od internisty zasneła o 20.00 ale o 23.00 juz sie obudziła i moja mama spedziła noc w fotelu obok mojej babci do 3 rano trzymana za reke :O babcia ja cały czas całowała mowiła rózne rzeczy ż ekocha swoje córki , że boi sie smierci itd :( Tak bardzo mi jej żal😭Powiem wam że w nocy też cały czas myśle o niej i spać nie moge :( Mam nadzieje że jutro cos ta neurolok zdziała :O uciekam sie kompać kochane bo jestem padnieta bo i u babci byłam i do szkoły na festyn musiałm kupić rózne rzeczy i gicołek, pleców nie czuję :( KOCHAM WAS WSZYSTKIE❤️ MAFINKA👄 TIJA👄 PIMACH👄 MAJKA👄 KICIA👄 KASIUNIA👄 EMMA👄 SERUM👄 SZCZĘŚLIWA👄 DONIA👄 LOLA👄 I cała resztę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, slarbie, trzymaj sie. Wysyłam ciepłe mysli do Ciebie i Twojej babuni. Rozumiem, co przechodzisz... Ech, umieram i przypominam o frezjach !!! Lolka, jak coś wynichałas z moim starym, to dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrr ............................ ale dziś miałam dzionek !!!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda słów :( Do2do 👄 konowały to konowały ....................... Pimaszku:) nie chcę Cię zniechęcać, ale szare mydło to na przędziorka za wiele nie pomoże niestety. Owszem, z wierzchu zmyje, ale tylko to. Potrzebna chemia, a i ona nie daje gwarancji. Ja ten Actellic 500 zamawiawiałam przez neta, nawet nie drogi (6,50 za 5 ml), ale koszt przesyłki 20 zeta chyba. I trzeba płacić od razu. Na wszelki wypadek (i za tą cenę) zamówiłam 2 buteleczki, bo to na różne robactwo działa. I jest wydajny- zużyłam 1 ml na 2 porządne opryski ( ok. 20 kwiatow). Pieniądze przelałam z konta przez inteligo, dostali je chyba nastepnego dnia i zaraz wysłali środek. W sumie trwało to kilka dni. Ale moze gdzieś u Ciebie w okolicy można dostać to w jakimś sklepie ogrodniczym albo ze środkami ochrony roślin. U mnie był ten środek, ale w wiekszych butlach i do dezynfekcji pomieszczeń i nasion. Na moich kwiatach póki co robactwa nie widać, ale nie wiadomo, co będzie dalej, bo te robaki potrafia się dobrze ukrywać. Te najbardziej zarażone kwiaty spryskam jeszcze trzeci raz za jakiś tydzień. Dobra dość tego. Spadam do wyrka, bo powieki same się zamykają słodkich i kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychotka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 no wreszcie :) dobrze, że jesteś, bo tu trzeba frekwencję robić :) Gdzie byłaś jak Ciebie nie było? cześć pozostałym Foczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×