Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

tutaj :( zdycham... jestem chora... i nawet herbatki nie ma mi kto poda膰 馃槶 jutro strac臋 g艂os na amen b臋dzie 艣miesznie :p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam pityny馃槝 :D Kicia, oczywi艣cie m贸j post by艂 adresowany do Kasiuni, bo to ona pyta艂a o te kursy, ale niestety b贸l mi chyba wczoraj rozum odebra艂. Od wczoraj bez ketonalu bym chyba nie wy偶y艂a. Wiecie dziewczyny ja dwa razy rodzi艂am si艂ami natury, przesz艂am przez zapalenie okostnej i nacinanie dzi膮s艂a. Zanim urodzi艂am Wiki, cierpia艂am na takie b贸le migrenowe, kt贸rych nikomu nie 偶ycz臋, ale jeszcze nigdy nic mnie tak nie bola艂o, jak to co wczoraj zrobi艂 mi m贸j synek. Jak ju偶 wiecie od dawna, choruj臋 na 艂uszczyc臋. Z t膮 na sk贸rze radz臋 sobie ca艂kiem nie藕le, ale choroba zaatakowa艂a r贸wnie偶 paznokcie i objawia si臋 to tym, 偶e unosz膮 si臋 do g贸ry i paznokie膰 oddziela si臋 od palca, a偶 niestety do ca艂kowitego odpadni臋cia. Sam ten proces nie jest bolesny, ale moje pazury s膮 bardzo podatne na podwa偶anie i mechaniczne nadrywanie. Za to fenomenalnie szybko rosn膮. No mo偶e dojd臋 do sedna. Ot贸偶 wczoraj szykowa艂am ciasto na urodziny mojej mamy, a m贸j uroczy synek mi asystowa艂 w kuchni. W pewnym momencie pchn膮艂 taboret, kt贸ry ci臋偶kim siedziskiem, z litego drewna spad艂 centralnie na m贸j du偶y paluch prawej nogi. B贸l nie do opisania. By艂am z nim sama w domu wi臋c nie mia艂 si臋 kto nim zaj膮膰.Dar艂am si臋 w niebog艂osy, bo nie mog艂am inaczej. Igor wystraszy艂 si臋 i dar艂 si臋 r贸wno ze mn膮. Oczywi艣cie koniecznie chcia艂 偶ebym go przytuli艂a a ja nie mog艂am z b贸lu. Bli偶sza by艂am tego 偶eby go rozszarpa膰!!! Je艣li kto艣 z s膮siad贸w nas s艂ucha艂, a mam nadziej臋 偶e wszyscy byli o tej godzinie w robocie, to nie by艂abym zdziwiona jakby policj臋 wezwa艂.Palec boli do teraz, jest tak tkliwy, 偶e nie wiem nawet jak ten paznokie膰 wygl膮da, bo nie mog臋 lakieru zmy膰. Nie zdziwi臋 si臋 jak mi zejdzie z palca. Najgorsze by艂y pierwsze 3 godziny od zdarzenia. Nie wierzy艂am staremu jak m贸wi艂 偶ebym tabletk臋 przeciwb贸low膮 wzi臋艂a, bo nie my艣la艂am 偶e mo偶e pom贸c, ale jednak mia艂 racj臋 i odczu艂am du偶膮 ulg臋. Nikomu nie 偶ycz臋, 偶eby spotka艂o go co艣 takiego. Najgorsze jest to 偶e 膰wiczy膰 na stepie nie mog臋:( i ca艂y plan znowu w pizdu p贸jdzie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
TIJA nie wyg艂upiaj si臋, a mo偶e on jest z艂amany?? Ja kiedy艣 藕le wymierzy艂am i przechodz膮c obok fotela rypn臋艂am ma艂ym palcem... no i si臋 okaza艂o, ko艣膰 p臋kni臋ta. Masz wylew?? Robi si臋 siny, czarny?? Jak ci nie przejdzie idz do lekarza. Nie ma 偶art贸w, takie rzeczy to si臋 w gips wk艂ada. A co do 艂uszczycy.. Moja bratowa ma, ale ma czasem takie okresy, 偶e nic nie wida膰, ani na g艂owi, ani paznokciach, ale jak wida膰, to wida膰 i si臋 bidna m臋czy. Ca艂ymi miesi膮cami nie p贸jdzie do fryzjera, ja ma cho膰by jedn膮 plamk臋 na g艂owie, bo si臋 wstydzi. Dopiero jak zaleczy g艂owe, to idzie. Taka ju偶 jest :) Tija trzymam kciuki, ale obserwuj go i nie bagatelizuj sprawy. 鉂わ笍 id臋 do pracy, kuurwa, nawet w sobot臋 mam zaj臋cia. 馃槧

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kicia palec jest spuchniety, ale nie jest siny. Co do koloru paznokcia, to jeszcze nie wiem jak wygl膮da, bo mam na nim granatowy lakier i paznokie膰 jest tak tkliwy 偶e nawet nie mog臋 go zmy膰 z niego. U nasady paznokcia wida膰 偶e podszed艂 krwi膮. Pewnie mi zejdzie ca艂y paznokie膰. Palcem mog臋 rusza膰, chocia偶 sprawia mi to problem, bo boli. Dobrze 偶e to nie grudzie艅 i z bidy mog臋 za艂o偶y膰 jeszcze japonki. Nie wyobra偶am sobie pe艂nych but贸w w tej chwili

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aaa, to powiedzmy, 偶e ok :) bo chodzi艂o mi o to, czy palec nie jest sino-czarny. Jak nie jest i mo偶esz rusza膰, to b臋dziesz 偶y膰 :) 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tija, a艂艂a, az mnie boli, jak czytam. Mnie dwa podesz艂y rop膮, po s艂ynnej wizycie u kosmetyczki, chyba jednak m mi urzek艂. Czyli wynika z tego, ze macierzy艅stwo to niebezpieczna funkcja. ;-) Kiciakocia, ale szalesz zza tej granicy. 馃憚 Donia1, dobrze, ze kupione, ale nie zapyta艂am o fajki? Papierosy szkodz膮 bardziej ni偶 alkohol. Jest jeszcze mocniejszy zestaw dla pan贸w, jak bedzie potrzeba, to Ci go podam. Chyba tam by艂 folik i salfazin, czy jako艣 tak, oraz maca. Do2do, tak si臋 ciesz臋!!! 馃憚 鉂わ笍 馃尲 Mam nadziej臋, ze teraz si臋 wszystko pouk艂ada. I spe艂ni si臋 Twoje marzenie 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ooo, jak si臋 wystraszy艂a :D ha, ha :) 偶ycz臋 wszystkim udanego weekendu, odpoczynku i zabawy, i si臋 偶egnam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tijaaaaaa
Po dobrej imprezce wracaj膮 trzy podpite kole偶anki, w pewnym momencie zachcia艂o im si臋 sika膰 a ze na ulicy by艂 du偶y ruch i przechodzi艂y obok cmentarza zdecydowa艂y si臋 przeskoczy膰 przez mur. Kucn臋艂y jedna tu, druga tam i sikaj膮 nagle zrywa si臋 wichura, burza pioruny, wi臋c wystraszone uciekaj膮 przez cmentarz, krzaki, p艂ot i do dom贸w. Nast臋pnego dnia ich m臋偶owie spotykaj膮 si臋 przy piwku, po paru mocnych jeden zaczyna: - Znamy si臋 ju偶 d艂ugo to powiem wam ch艂opaki 偶e wydaje mi si臋 偶e mnie 偶ona zdradza! Wczoraj wieczorem wr贸ci艂a do domu p贸藕no, podpita a na dodatek w podartych rajstopach. Drugi m贸wi: - Eeee, to nic moja chyba te偶 mnie zdradza, ma艂o 偶e wr贸ci艂a p贸藕no i w podartych rajstopach to jeszcze bez majtek! Trzeci m贸wi: - Panowie to wszystko nic: moja wr贸ci艂a, p贸藕no, podpita, bez rajstop i majtek, a na dodatek mia艂a taka fioletowa szarf臋 na sobie: Nigdy Ci臋 nie zapomnimy - Koledzy z Gdyni!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
鉂わ笍馃憚鉂わ笍WITAM KOCHANE 艢LICZNOTKI鉂わ笍馃憚鉂わ笍 W wawce s艂oneczko piekne wi臋c za momecik jad臋 z moimi facetami na rowerki :) TIJA- nie zazdroszcze b贸lu paluszka :( Ale faktycznie obserwuj jak pisa艂a ci KICIA bo moja kuzynka walne艂a lekko w futryne i okaza艂o sie 偶e ma z艂amany czubek ko艣ci du偶ego palucha :o KICIA- no , no kompus robi wrazenie ale powiem ci szcze偶 e偶 ejakis taki smutny mi sie wydaje :O No ale wiadomo zdjecie nie oddaje wszystkiego :)Dobrze ze masz juz neta i mo偶esz klikac do nas :) bo smutno by艂o bez ciebie :) MAJKA- 100 lat, 100lat dla dzieciaczk贸w i wielkie buzioki od ciotki 馃憚馃憚 A ja dziewczynki zn贸w lekarza b臋d臋 szuka膰 :( Bo niby stwierdzili z eu mojej babci to ta depresja nie alcchajmer , ale powiem wam z ejak poczytalismy o tym w necie to ona ma wszystkie synmptomy alcha..wczoraj obudzila sie o 3.30 i ubra艂a wzie艂a torebke i chcia艂a is膰 na spacer \;o szcz臋scie 偶 emoja ciocia sie obudzi艂a bo zlapa艂a moja babcie juz na tarasie :O nie wiem jak to bedzie :( martwie sie :( bo niby to nie to a ona sie zachowuje jak by to mia艂a :O oki ale juz wam nie truje :) CA艁UJE WSZYSTKIE I UCIEKAM BO JU呕 MNIE GNAJA DO PEDA艁OWANIA 馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍鉂わ笍馃憚鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ju偶 si臋 usprawiedliwiam :) ca艂y prawie weekend relaksowa艂am si臋 u kole偶anki, bo firma wynajmuje jej wypasione mieszkanie (wanna z b膮belkami :) ) i na mie艣cie, pi臋kna pogoda, posz艂y艣my do ksi臋garni troch臋 poprzegl膮da膰, troch臋 kupowa膰, potem siedzia艂y艣my, a偶 si臋 nam odechcia艂o ;) ale dzi艣 ju偶 poniedzia艂ek, wi臋c podrywamy dupcie i zbieramy si臋 do lotu :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam :) 馃尲KICIA- jestes usprawiedliwiona :D W takiej wnience z b膮belkami to bym sama sobie posiedzia艂a hihihih:) A gdzie reszta kobitek ??? Ja mam dzisiaj 艂adniutkie s艂oneczko od rana :) by艂am ju偶 w sklepie po zakupki bo mam dzisiaj wieczorem gosci :) i kolacyjke musze jakas robic i jak tu sie ku藕wa odchudzac :o przeciesz przy stole nie moge nic nie je艣膰 bo biedaki pomysla 偶 emo偶 eotru膰 ich chce bo sama nic nie jejm hihih:D Teraz kochane uciekam bo obieca艂am kole偶ance 偶e jej namaluje 3 obrazy 40x40 dla c贸rci do pokoiku i musze sie zabrac wko艅cu za to :) 馃尲BUZIOL臉CJE 馃憚馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艂o chuuj, widz臋, 偶e ja jak nie napisze, to topik stoi! 馃槧 gdzie wy jeste艣cie?? 馃槶 DO2DO ty jedna mi zosta艂a艣 鉂わ笍 MAJKA! wy艂a藕 do艂ka, czy gdzie ty tam jeste艣! DONIA! MYCHA! MAFINKA! I ca艂a nienazwana reszta! weraju??? dezerterki! donios臋 na was gdzie trzeba! :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie mam laptopa, zdech艂. Podobno zbuntowa艂 si臋 kabelek zasilaj膮cy. I wyczuam guzek w cycu. Jutro lec臋 go ginekologa. Postanowi艂am jeszcze nie rezerwowa膰 biletu na samolot do mamy, mo偶e nie do偶yj臋 dnia wylotu i szkoda kasy. Aha, znalaz艂am w ko艅cu chrzestn膮. B臋d膮 ciche chrzciny, bez rodziny. Tylko chrzestni i my. A kuzynka si臋 dalej nie odezwa艂a... No i jeden dzie艅 mnie nie by艂o, a cisza a偶 w uszach dzwoni, no chyba znowu trzeba co poniekt贸re prze艂o偶y膰 przez kolano i na go艂膮 szanown膮 zaaplikowa膰 kilka siarczysztych. Wy艂azic z tych lod贸wek i zostawi膰 te pasztety!!! Kicia i Do2do zwolnione. Do2do, a portret mo偶na zam贸wi膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
PIMASZKU - 鉂わ笍 wszystko b臋dzie dobrze :) ty jeste艣 dzielny rycerz i pokonasz wszystkie smoki :) 鉂わ笍 w 艣rod臋 mojej przyjaci贸艂ce b臋d膮 usuwa膰... twarz... rak zaatakowa艂 ca艂膮 twarzoczaszk臋. G贸rna szcz臋ka, zatoki, k. jarzmowe. Jaki艣 fachura ze Szwajcarii, ma jej od razu przeszczepi膰 ko艣ci z biodra... kuurwa... jako艣 tego nie widz臋... :( :( :( ale 艣ciska kciuki z ca艂ej si艂y, ta pipa musi 偶y膰. ona jest z mojego rocznika.. kuurwaa, co ja bym da艂a, 偶eby jej pom贸c...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o! dzisiaj mnie kopn膮艂 zaszczyt zapalenia 艣wiat艂a :) a wczoraj gaszenia :P pom贸r? :P d偶uma? :P bojkot? :P dezercja :P a mo偶e po prostu ju偶 wam nie zale偶y? 馃槶 a ja na z艂o艣膰 wam b臋d臋pisa膰, a w sobot臋 to nawet si臋 zwa偶臋! Ot co!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kicia:D zwa偶 t膮 swoj膮 t艂ust膮 dupke to b臋dziemy mieli radoch臋 jak b臋dziemy ci臋 na gg wy艣miewa膰, 偶e taka gruba torba z Ciebie:p Witam wszystkie topikowe t艂uste raszple馃槝 Wczoraj da艂am rad臋 ju偶 膰wiczy膰 i z tej okazji waln臋艂am 1400kal+ brzuszki. Wczoraj zjad艂am Omlet z 3 jaj z warzywami z czego po艂ow臋 zjad艂 synek jogurt z musli talerz zupy og贸rkowej 2kanapki z serkiem topionym i papryk膮 I KURWA DZISIAJ MAM WI臉CEJ NA WADZE NI呕 WCZORAJ!!! W TAKIM RAZIE CO JA DO CHOLERY MAM JE艢膯???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zapomnia艂am powiedzie膰, 偶e paznokie膰 zrobi艂 si臋 czarny, co oznacza 偶e zejdzie mi z palca:p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja dzisiaj mam s艂oneczko i w planach pranko :) Wczoraj kolacyjka by艂a bardzo mi艂a :) I o 23.30 by艂o juz po wszystkim :) teraz kawuni臋 pije i naturalnie Wam serwuje :)> :D Pyta艂yscie o moja babcie a wi臋c sytuacja wyglada tak na dzie艅 dzisiejsz:O to wczoraj w ubraniu pod prysnic wchodzi艂a :( bo twierdzi艂a 偶e sie wstydzi wi臋c niestety nie jest nic dobrze a wr臋cz gorzej bym powiedzia艂a :( Martwi臋 sie strasznie bo juz i moja mama jest bardzo zmeczona :(Wczoraj jak przyjecha艂a od cioci ( bo by艂a tam w wekend) to zacze艂a wywalac wszystko z szafki i komody i wszystkie pieni膮dze wywali艂a na srodek pokoju tak taj by sie ba艂a 偶e ktos j膮 okrad艂 , wogle na 6 pietro wbieg艂a prawie po schodach wi臋c mama sie ba艂a bo az pururowa by艂a na twarzy :( Jak mama jej chcia艂a dac p贸艂 proszka to zacze艂a krzycze膰 偶e ja otru膰 chce sama juz nie wiem co robic :O bo zamiast lepiej to jest coraz gorzej moja mama tam jest poniedzia艂ek wtorek w srode oko艂o 18 wraca do domu i zn贸w rano czwartek jest u babci , piatek do 18 i jest w domku i od poniedzia艂ku tak samo :o normalnie widze jak juz zmeczona jest :( Ok ale ju偶 wam nie sm臋dz臋 :) Dziewczynki nie wiecie przypadkiem jak jest z dofinansowaniami na w艂asna dzia艂alno艣c ?? KICIA- kochana ja tu bed臋 i si艂a mnie nie wywal膮 hihii:) 鉂わ笍A jak kobitki nie b臋da chcia艂y gadac to se same b臋dziemy gada艂y a co :p :D TIJA- biedulko :O Wsp贸艂czuje schodzacego paznokcia :O na sama mysl juz mnie boli wrwrrrrrrrrrr:OA co do og贸rkowej to ja mam j膮 dzisiaj :D PIMACH-Ciesz臋 si臋 偶e znala艂as chrzestn膮 :) Ale pamietaj 偶e po mimo chcrzestnej to Tusiek i tak ma nas Wszystkie za chcrzestne :) Wi臋c zobacz jakie plusy na komuni hihihihih:) Co do portretu ...to szcze偶e powiem ze bardzo nie lubie malowac ludzi bo zawsze mi sie wydaje 偶e cos nie tak sie uda艂o a to oczy z艂e a to nos za kulkowaty itd. ja malowa艂am kole偶ance baletnice na p艂贸tnie a spudniczke uszy艂am z malinowego tjulu i przyszy艂am do obrazu wi臋c fajnie z niej wystaje :) no ale to mia艂o byc do pokoiczku 2 letniej dziewczynki :) MAFINAKA- buziolecje dla WAS 馃憚 MAJKA- bo jak cie odkopie to tak ci nakopi臋 z eruski miesi膮c popamietasz hihi:) PIsz mi tu poemacik szybciorem :) SERUM- halo??? HalO??? DONIA- ty to mnie chyba juz nie lubisz :( PISAC KOBITKI :) Bo mi si臋 juz kawcia ko艅czy :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A i GG mi nie dzia艂a :( Bo komp dalej rozpierdzielony :( Wi臋c na skeypie mo偶ecie mnie 艂apa膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dobra spadam bo pisanie nie jest dzisiaj moja mocna stron膮 Sciskam Was kochane i b臋d臋 wieczorem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
rozwa偶 :D :P b臋dzie szybciej, nie koniecznie mniej bole艣nie :P Myszki, Mychy i inne stworzonka! Mama, Emma! Co to ma by膰! Mafinka! Ju偶 si臋 tak nie masuj po tym brzuchu, bo zag艂aszczesz dziecko przed narodzinami! WSZYSTKIE R臉CE NA KLAWIATUR臉! Lola? Serum, Szcz臋艣liwa, na 艣mier膰 si臋 odchudzi艂y艣cie?? Kasiunia! ABS? TIJA i DO2DO dostaj膮 po buziaku 馃憚\ i DONIA te偶, za ten koniak :) a wy to si臋 musicie smakiem obej艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×