Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

zaraz spadam do pracy, ale póki co może się dołożę do jakże bolesnego procesu zapisywania tej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w najgorszym przypadku przygotuję którejś grunt pod wieeeelkie wejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pana Zdzicha Kwiatkowskiego, który od dłuższego czasu nie opłacał rachunków za gaz, przyszło upomnienie w dość ostrym tonie, podpisane przez kierownika działu windykacji Zakładu Gazowniczego. Pan Zdzich wziął kartkę papieru, usiadł przy biurku i odpisał co następuje: Szanowny Panie, pragnę Pana poinformować, iż raz na miesiąc gdy otrzymuję rentę, zbieram wszystkie rachunki dotyczące opłat za mieszkanie i resztę mediów. Wrzucam je do dużego dzbana, mieszam i losuję trzy, z którymi idę na pocztę i opłacam. Jeżeli pańska Instytucja pozwoli sobie choćby jeszcze raz przysłać do mnie list utrzymany w podobnym tonie, to jej faktury na rok zostaną wykluczone z loterii. Z poważaniem Zdzisław Kwiatkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upierdliwa, ale moim skromnym zdaniem powinnać teraz pisać 2 razy tyle co reszta, bo jesteś w 2 osobach :) co najmniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu, ale ucieło początek mojego posta .... miał się zaczynać ... : "nie chcę być upierdliwa .... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko :) nie myśl przypadkiem, że to, iż nowa stronka przypadła akurat Tobie oznacza, ze to Twoja stronka ..... ona należy się Twojej dzidzi :) albo jednej z dzidź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym jedzeniem to też nie myśl, ze jak Ty akurat jesz znaczy, ze jesz Ty ..... to je dzieciorek :) w każdym razie tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra niech bedzie jej/jego:) To co teraz chcecie chlopaka czy dziewczynke?? W wtorek moze sie przekonamy, a jak nie to dopiero w lutym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka, Majka:) dobra robota😘 Majka, czy Ty coś wiesz coś więcej o ciąży Mafinki niż my??? Gadaj tu szybko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam zaraz "kogo teraz chcecie ....." .... ciekawe co zrobimy, jak każda będzie obstawiała kogo innego :) A w razie reklamacji płci to do kogo mamy się udać ? :P No i znowu wychodzi, ze dla sprawiedliwości powinny być bliźniaki obojga płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija :) nie wiem nic :) tak tylko sobie pomyślałam, ze po co ma sie dziewczyna 2 razy męczyć z porodem? A tak raz i limit na kilka lat wyczerpany by był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoją drogą mogłyby sie starające dziewczyny postarać o jakieś bliźniaki :P tego tu jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra .... pomogłam w zrobieniu nowej strony, do końca tej też się już troszku przyłożyłam :) a teraz już spadam do pracki mojej nieszczęsnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem bliźniak, ale zodiakalny:D:D:D:p A tak na marginesie, to co maja mieć lepij od nas , niech se przeżywają dwa razy i ciecej te cudowne chwile narodzin:p Ciekawe co u Abstrakcjonistki??? ona to jeszcze trochę i będzie rozpakowana. Mogłaby wrócić do nas na odchudzanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemiły pan wykonujacy pierwsze usg, wyraznie powiedzial ze jest jeden bobas.... wiec podejrzewam ze blizniaki beda u Emmy:) Majka z reklamacja do mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, wypraszam sobie, codziennie cos tam skrobnę. !!! Majeczko, dlaczego podcinasz mi skrzydła, ja się go tyle nakapałam w tym mydle, całą łazienke uwaliłam. Ble. No no, bliźniaki? Niezły hardcore. Sorry, ale nie wyobrażam sobie. Z jednym nie wyrabiam. Ale mi dał w nocy do wiwatu, a matka już się przyzwyczaiła do przesypiania nocy... Dziś wraca tatuś i zadecydowalam, ze wynosze się na dwie noce na kanapę i chcę się wyspac. D02d0, jak babcia? Lolka ❤️ A gdzie się podziewają wszystkie na "M"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) na razie nie mam neta w pokoju, to tylko wyskoczylam do kafejki popisac chwilke :) pokoj mam lux, do pracy 10 min spacerkim (bo mieszkam na kampusie) zajecia zaczynam w poniedzialek. od nastepnego tyg wracam na lono naszego topiku :) dla tych co prosily: 🖐️ 🖐️ 🖐️ dla tych co nie prosily :D 👄 👄 👄 zartowalam, caluje WSZYSTKIE :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest ...urwa !!! czy mam mieć sama na tej stronie 50% wkładu ????? O ile Kicia jest usprawiedliwiona, o tyle typy rodzaju Lola , Mycha i pozostała banda niech se nie myślą, że wystarczy machnąć, czy jednym zdaniem się wyłgać .... Wstydźcie sie !!!!!!! Kicia na końcu świata kafejkę internetową znalazła , żebu tu kliknąć .... aWY, poczwary ????????????????? Pimaszku :) najwyraźniej jestem okrutna :O ale to nie tak, że urąbałaś łazienkę na darmo ..... cos tam wymyłaś, ale istnieje ogromnie prawdopodobne niebezpieczeństwo, ze jakieś pajaki pochowały sie w kątkach. Właśnie po takim myciu przydałoby się jeszcze zastosować odpowiednią chemię. Mafinko :) prawda !!!! płeć wyłącznie od mężczyzny zależy :) A przynajmniej tak mnie w ogólniaku na biologii uczyli :) Tija :) no Gwiazdo !!!!! Ciebie też tu za wiele dziś nie było :P A swoją drogą nie wiedziałam, że u nas jeszcze takie niskie alimenty wyznaczają ! jak za coś takiego utrzymać dziecko przez miesiąc ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, zakupie, ale teraz mam na głowie chrzciny i tesciowa, która w zw z powyzszym szaleje. Masakra. I on, tzn beniamin, jakis taki blady po tym myciu. Chyba przegiełam z tym czochraniem go, jak się wyraziła znajoma kwiaciarka. Mafinko, jesli sex był w dniu owulacji, bedzie facet, bo szybiochy mają meski ładunek genetyczny, a jesli wcześniej i jakis tam się zamelinował, to dziołcha, bo za płec piekną odpowiadają te najbardziej wytrwale. ;-) I wypraszam sobie, mam małego stworzenia w domu, z którym jestem sama i pisze. Czekam na pochwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimaszku !!!!! wielki szacun za to pisanie z dzieckiem przy piersi !!! :) I teściowej oddechem na karku :P ja przy swojej muszę zamykać sprzęt :P A kiedy chrzcicie Tusia ? Na beniaminku pewnie został osad z szarego mydła. Ale cóż chcieć .... tylko Dave nie pozostawia osadu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach szacun:)a co do plci to wiem o tej calej owulacji..... ale co jest, to sie dopiero dowiem... moze:P chcialabym wiedziec... chyba....:D:D:D Kicia ciesze sie ze maja tam internet:P:D👄 Do2do czekam na wiesci co z twoja Babcia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×