Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

rozważ :D :P będzie szybciej, nie koniecznie mniej boleśnie :P Myszki, Mychy i inne stworzonka! Mama, Emma! Co to ma być! Mafinka! Już się tak nie masuj po tym brzuchu, bo zagłaszczesz dziecko przed narodzinami! WSZYSTKIE RĘCE NA KLAWIATURĘ! Lola? Serum, Szczęśliwa, na śmierć się odchudziłyście?? Kasiunia! ABS? TIJA i DO2DO dostają po buziaku 👄\ i DONIA też, za ten koniak :) a wy to się musicie smakiem obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozważ :D :P będzie szybciej, nie koniecznie mniej boleśnie :P Myszki, Mychy i inne stworzonka! Mama, Emma! Co to ma być! Mafinka! Już się tak nie masuj po tym brzuchu, bo zagłaszczesz dziecko przed narodzinami! WSZYSTKIE RĘCE NA KLAWIATURĘ! Lola? Serum, Szczęśliwa, na śmierć się odchudziłyście?? Kasiunia! ABS? TIJA i DO2DO dostają po buziaku 👄\ i DONIA też, za ten koniak :) a wy to się musicie smakiem obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozważ :D :P będzie szybciej, nie koniecznie mniej boleśnie :P Myszki, Mychy i inne stworzonka! Mama, Emma! Co to ma być! Mafinka! Już się tak nie masuj po tym brzuchu, bo zagłaszczesz dziecko przed narodzinami! WSZYSTKIE RĘCE NA KLAWIATURĘ! Lola? Serum, Szczęśliwa, na śmierć się odchudziłyście?? Kasiunia! ABS? TIJA i DO2DO dostają po buziaku 👄\ i DONIA też, za ten koniak :) a wy to się musicie smakiem obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za ten spam, ale coś nie działało i nie chciało wysłać wiadomości... no kliknęłam se parę razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle przed kim ja się tłumaczę :P - Sorry kicia, że ci tak naśmieciłam trochę... - Eeee, daj spokój. Nie szkodzi. Tego i tak nikt nie czyta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, aleś chciała dosadnie powiedzieć niektórym!!! No no. A smoki to mnie atakują notorycznie i nagminnie. :-( Do2do, ja też chcę jakiś obrazek dla Tusika. Donia1 i jak witaminki? Macie już wyniki? Postanowiłam po moich cichych chrzcinach wyjechać do mamy. A że moja mama mieszka n Niemczech, lecę samolotem, a że nie wyobrażam sobie zostawić małego, lecimy razem. Na pytanie na jak długo mogę lecieć, usłyszałam, ze na ile chcę, więc jeszcze nie zdecydowałam, może na m-c? Dieta leży i kwiczy, ale miałam koszmany dzień, tatuś odsypiał nockę w pracy (?), a potem młody wył w niebogłosy chyba po zupce i co zrobił tatuś? Poszedł myć auto. I tak ja myłam syna, a tatuś swoje dziecko, nowy samochodzik. To jakas masakra i on całkowice nie wie o co mi chodzi. K****a, o pocią do Łodzi. Sorki, ale musiałam wypluć to z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero zobaczyłam, że nie dość, że nie chciało sie wysłać, to wysłało się pół mojego posta 😭 Tam na początku było do DONI, że chyba na śniadanie miała koniak z płatkami Do MAJKI i PIMACH, że mają trzy minuty na pojawienie się, bo jak nie to będą sankcje. i do TIJI, pytałam czy ma pogodę na klapki, bo jak nie to może na pogotowiu by jej zerwali tego paznokcia :P no i dalej to już się wkleiło... chyba... PIMACH ty jedna telepatycznie złapałaś i przyszłaś... jedź do mamy, a co! pierdziel wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a niestety mój brat wrócił dzisiaj do szpitala, bo mu z łokcia jakiś drut wylazł... będą go operować, nie wiem co jest. młody facet, silny, zdrowy,a się nie zrasta... mam już tak dosyć tego roku... WY TEŻ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam też na wieści ostatnie przed operacją od mojej przyjaciółki, jutro idzie pod nóż, mam nadzieję, bo już ze dwa razy w ostatniej chwili albo przekładali operację, albo w ogóle zrezygnowali w sierpniu. bo poacy jeszcze nie umieją takich rzeczy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by tu jeszcze Ci Kiciu opowiedzieć? w sobotę mam nadzieję na ostre picie, bo druga moja psiapsióła kończy 35. oj będzie się działo :D już mam dla niej prezent nawet. a ja w grudniu... kolejne pięć patyków w ogień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już mnie to nudzi, zaliczam se stronki jedna za druga. aha, mam się ważyć w sob, no ciekawe. No a jak koleżanka ma zepsutą wagę i ona zawyża?? Co wtedy? A ciekawe ile zawyża? :P ja myśle, że tak jedno Czernihiwskie dziennie zawyża :D pycha piffko tu mają a niech ich szlag! trzeba było jechać gdzieś, gdzie mają dogi i gówniany alkohol, słodycze, pierogi, pielmieni i makarony są zakazane, wolno jeść tylko marchewkę i ciężko pracować. Do Chin! Trzeba było jechać do Chin. Psów ani kotów nie jadam. Reszta chyba też się nie nadaje. Miska ryżu dziennie i harówa. Ot to to! Wymyśliłam super skuteczne wczasy odchudzające. A w nagrodę, na koniec turnusu zapierdzielasz jeszcze chińskim murem, powiedzmy... dwie długości. Tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj innym dojść do głosu kataryno jedna! nie ma faceta przy boku, któremu mogłabyś zrzędzić nad uchem, to się tu wyżalasz. Idź pozrzędzić studentom. Może się czegoś nauczą :P co prawda, to prawda. Ja to jednak zrzęda-katarynka jestem. Moje kochanie dzwoni na skype, pisze na gg, i mówi mi, że mu bardzo brakuje mojego "trajkotania" jak on to ładnie nazywa. że jakaś taka dziwna cisza w domu. 😭 dobrze ci tak :P chciałaś, to wyjechałaś. teraz nie marudź. myślicie, że gadanie do siebie, to objaw jakiejś choroby? ciekawe jakiej??? świńska grypa? Grypa żołądkowa? żołądkowa gorzka? gorzka wódka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia twój djalog z sama soba powalił mnie na kolana hihii:D No ale cóż trzeba sobie jakoś radzić jak kobitki nie chca klikac tylko lodówki czyszcza do białego :D Kotek dużo zdróweczka dla braciszka życzę ❤️ jejku to straszne , z tą reka :O miałm kolege któremu 6 razy dłubali przy łapie bo mu się krzywo zrastała czy cos takiego wrrrrrrrrrrrr.... PIMACH- bardzo chętnie :) Kliknę ci na NK po troche informacji będe potrzebować :) odnosnie kolorków i takich tam :) No i super że jedziesz do mamy :) niech się babcia wnuniem nacieszy a ty leniuchuj :) DONIA- no to bardzo się cięszę :D Ja ciebie tez zawsze ❤️ A RESZTA KOBITEK PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tłuste torby:p Kicia:) Ty moja ulubiona torbo. Trzymam kciuki za Twoją psiapsiułkę i brata. Oboje są młodzi i wierzę że dadzą sobie radę Do2do:) mimo wszystko mam nadzieję, że Twojej babci się poprawi. Współczuję Wam wszystkim, bo wiem że przy tej chorobie, niestety choruje cała rodzina❤️ Pimach:) jedź słonko do mamy. Tam będziesz mogła odreagować i nabrać dystansu do wszystkiego. Tylko obiecaj że będziesz pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he1!!!!!! kicia powiedz koci że ma schizofrenie :) ale spok to sie leczy a mnie wszystko wkurwia no i tego sie nie leczy :( mam dillerke, trzęsą mi sie ręcę- od `15 nie zjadłam nic słodkiego;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×