Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam z kawką w ręku,bo obudzić się dzisiaj nie mogę 😭 Mój kot "marnotrawny" przechodzi chyba ciężki okres tylko nie wiem z jakiego powodu ,bo całe noce dziwnie warczy na drugiego kocura ....przybłęde którego mamy juz rok ,a nasz kocur dalej go nie akceptuje ,a teraz to już zupełnie na tym punkcie szału dostaje i może sie na nim wyżyć jak już wszyscy śpią......a ja z 3-4 razy w nocy wyłańczam alarm w domu i biegnę na dół z pomocą.....oczywiście wybiję się ze snu i skutek taki ze dzisiejszej nocy spałam może z 4 godz....ale nic moje małpy i mój cyrk...!!! W sobotę mamy uroczystosć osiemnastkową więc moze sie zdazyć że juz tu do was do przyszłego tygodnia nie zajrze z powodu nawału pracy i przygotowań ....tak że życzę miłego weekendziku. MYCHA.....👄❤️ I DLA WSZYSTKICH ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA .........jednak przysłowie POLAK POTRAFI ma swoje zastosowanie...!!! wczoraj dwóch Polaków sprzedawało na Ukrainie maseczki których tam brakuje..... i wyobraś sobie kasowali z jedną około 3,6 zł. kiedy u nas w aptekach te same maseczki kosztują 0,40 grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA, Serum, widziałam! A komentarze Polaków! Jakie oburzenie, że co, że zaraz zatrzymanie, że przecież nic takiego nie robili. No nie mogę, a jakby u nas Ukrainiec robił coś takiego? Zaraz by go zwinęli i jeszcze deportowali. Bez pozwolenia na handel?? I to zagranicą? Ludzie są naiwni... i jeszcze mają o to pretensje. Jak Ukraińcy się nie wezmą za robienie porządku u siebie w kraju, to zawsze tu będzie taki BARDAK. Z grypowym pozdrowieniem z mroźnego Kijowa, wasz Jasiu Wędrowniczek ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, laski. czasem tu zaglądam , ale nie wiem co pisać , bo jestem nie w temacie, bo teraz jedynie karmie przebieram i spie, i oczywiście ciągle jestem głodna, probuje nad tym zapanować , ale z marnym skutkiem a potem wyrzuty sumienia, pozdrawiam i ściskam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA ....szkoda słów na takie postepowanie !!! najbardziej nie nawidzę ludzi co chcą się dorobić na cudzym nieszcześciu to hieny...!!! Laski ....boszszszeee czy naprawde wszystkie mają DOŁY ,SĄ ZABIEGANE ,ZALATANE ,NIE LUBIĄ NAS CZY COŚ ????!!!! MAFINKA🌻 napisz co nowego u ciebie i u dzidzi. EMMA 🌻 u ciebie równiesz. PIMACH 🌻 odezwij sie jak Ci wszystko poukładało.....mam nadzieję że dobrze....dla ANTKA 👄 LOLA 🌻 ty już wiesz co !!! zacznij pisać wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS......to witaj w klubie 👄 tu jak widać większość jest głodna ,bo od lodówek nie odchodzi i czasu nie ma na napisanie nawet krótkiego posta...!!! Temat tu sie zmienia jak w kalejdoskopie ,albo jest brak tematu i trzeba rzucić hasło do rozpoczęcia nowego........miałaś napisać jaki maluch duży sie urodził i tak wogóle jak sie chowa i czy starsze rodzeństwo maluszka zaakceptowało i czy córcia nie jest zazdrosna ze teraz on jest najważniejszy ,bo najmniejszy i potrzebuje więcej zainteresowania.....tak ze pisz o wszystkim o czym możesz.... i fajnie że sie odezwałaś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć paskudy :) no wreszcie coś się dzieje z tym burdelllo :P powyłaziły ze swoich jam dawno niepiszące 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPSI ..... nasza była prezes usunęła mnie wczoraj ze swoich znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak to nie napisałam wam danych moje maleństwa, chyba z tego wszystkiego zapomiałam, zresztą mało kto pyta wiec, a wiec Franciszek Wojciech- drugie imie po tatsiu, ktory go jeszcze nie widział, urodził się 15 października, cieciem o 8.55, waga 3400, wzrost 56 cm, taki maleńki i sliczniutki, a dzieci sie cieszą, ja też powoli sie przyzwyczajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS wiec międze naszymi chłopakami jest 3 latka bez 3 dni bo ja 18 października, fajnie ze już po i wszytsko oki:) Lolka a poza sercami i hehheh to coś jeszcze potrafisz pisać ? czy już ci tłuszcz tak oczy zalał że nie dajesz już rady??? Serum no powiem ci ze fajnie mieć już takie duże dzieci znaczy pełnoletnie:) Kici jak ja to mówią i u mnie się to sprawdza ze złego żadna cholera sie nie czepia więc bądz spokojna;p Majeczko i mnie też usunęła kij jej w oko ale powiem ci ze jakoś mi się tak przykro zrobiło ja mam niektóre jeszcze ze starego topiku i ni groma nie wiem kto to jest ale nie usuwam bo mi one nie przeszkadzają a my widoczenie jej przeszkadzałyśmy???? no wiec mówi się trudno! Pimach fajniusi ten Twój Tusiek takie drobniutki przystojniak:) Mycha ty to pewnie juz chlejesz na tym wypadzie ze znajomymi?? wieć wypij nasze zdrowie:P No i dla wszystkich was kochane śle buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki ja szybciorem bo miałam dzisiaj młyn :O troche spraw musiałam pozamykać:O no i na koniec dnia okazało sie że u młodego w szkole swińska grype :Ojedno dziecko miało i młody do przyszłego piatku ma zamknieta szkołę normalnie zimne poty mnie oblały jak sie dowiedziałam na szczescie nie chodziło na rannaa zmiane tylko popoludnie no ale mamy dzieci obserwowac ..... sciskam was kobitki i uciekam do wanny bo padnieta jestem jutro po odpisuje na to co pisałyscie bo dzisiaj juz padam :O ABS- ja czekam na zdjęcie Franka z NIECIERPLIWOŚCIĄ !!!:D Dziewuszki 👄👄👄 dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa ale guba
heheheh Lolka już wiem co niedługo napiszesz!!!!! zmienisz stopke i zmienisz date 01,01,2010 hehheheh i zaczynamy od początu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA dzięki ci o pani! Jak się ucieszyłam, że to nie ja zwinęłam stronkę :P SZCZĘŚLIWA i wszystkie dziewuszki martwiące się o mnie uspokajam, jem czosnek na potęgę, chyba nawet za ścianą go czuć :D Jutro albo w sobotę popiję go wódeczką :D Ale nie mam zamiaru się poddać ;) Poza tym, DO2DO to do ciebie :), uważam, że sprawa jest nadmuchana i podpompowana przez koncerny farmaceutyczne :O naprodukowali miliony tych świńskich szczepionek, a ludzie tego nie kupują, no to dawaj! Ogłaszamy pandemię! Taka Polska powiedzmy, to musi za jednym zamachem kupić parę milionów tego badziewia... A ludzie umierali na grypę ZAWSZE! Bo to jest taka choroba. A jeszcze uważam, że te szczepionki są o kant doopy, bo grypa bardzo szybko mutuje, i to co było skuteczne w zeszłym roku, w tym jest już nieskuteczne, bo wirus zmutował się. No ale co zrobić z tymi szczepionkami??? Za rok pójdą do pieca! No i rozpętują panikę, żeby ludzie kupowali i się szczepili. Więc... niech się sami szczepią... bo mnie, to mogą najwyżej w nos pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) nie wiem, czy świńska grypa ci może zagrozić, ale na pewno nie dopadną cie teraz wampiry :P po takich ilościach czosnku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No MAJKA racja :D 100% racji :D :D :D w ogóle nikt się do mnie nie zbliży, nawet złodzieje by spod drzwi uciekli :D ale popatrzcie co mówi mądry pan doktór: Aby uniknąć zarażenia grypą należy - jak powiedział - myć ręce przed i po kontakcie z chorymi osobami, czyścić także klamki i poręcze; chronić błony śluzowe (oczy, nos i usta) - np. zasłaniając je chusteczką lub odwracając głowę, gdy ktoś kaszle lub kicha. ... Pytany o stosowanie masek przeciw grypie powiedział, że mają one sens jedynie wtedy, gdy opiekujemy się osobą chorą; "wówczas ryzyko zachorowania zmniejsza się nawet trzykrotnie". Natomiast chodzenie po ulicy w maskach jest - jak powiedział - farsą. - Chyba, że ktoś jest chory i w tej masce wychodzi, by nie zarażać innych. Ale takie maski należy zmieniać co 15-20 minut - podkreślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam, że trzeba zmieniać co 2-3 godz, ale widzę, że sporo ludzi zakłada je tylko jak np. wsiada do metra czy autobusu. To całkiem rozsądne, nie? Tam jest dużo ludzi, wszyscy dyszą na siebie, ktoś obok może kichną, smarknąć (albo puścić bąka :P ), a ty masz maskę. To jest ok, ale faktycznie to łażenie po ulicy to mnie bawi. Jak ktoś jest sam, idzie powiedzmy przez park, jest 0 stopni, to jak on się chce zarazić??? Od kogo?? chyba od wiewiórki...wściekliznę prędzej złapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć swiniaczki, prosiaczki robaczki:D Wylałam na monitor komputera, wszystko co myślę na temat świńskiej grypy i paniki w okół niej i poleciał mi gdzieś palec który przełączył mnie na inną stronę. Powtarzać mi się nie chce, ale w każdym razie przychylam się do zdania Kici, że to nic innego jak pomysł na dobry interes zwęszony przez koncerny farmaceutyczne. Każdy wie że jak masz podejrzenie że masz grypę to nie rżnij bohatera i ofiarnie nie chodź do pracy tylko kładź się do wyra i lecz się czosnkiem, miodem, malinami, cytryną, aronią, sosną lub czym tam chcesz......... Jeśli chodzi o moje odchudzanie to coś mi nie idzie. Codziennie obiecuję sobie poprawę i codziennie jest tylko gorzej. Nie potrafię zapanować nad korytem i cholernie mnie to martwi. Kurtka opina mi się na brzuchu i wczoraj jak wracałam z pogrzebu autobusem to pewien miły pan ustąpił mi miejsca:o PRZECIEŻ NIE BĘDĘ MU TŁUMACZYĆ ŻE NIE JESTEM W CIĄŻY TYLKO ZJADŁAM ZBYT OBFITE ŚNIADANKO!!!! zrobiłam się czerwona, ale dupę posadziłam i pojechałam do domu. Szczęśliwa:) kopsnij mi opakowanie tej zelixy, przydałoby mi się żeby przykurczyć mój śmietnik, bo on ciągle żryć woła Serum🌻 najlepsze życzenia dla córci, nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę, że burze hormonów u swoich dzieci masz juz za sobą Abstrakcjonistko❤️ ucałowania dla Ciebie i dzieciaczków a szczególnie dla najmłodszego. Nie sądzę żebym ominęła Twój wpis informujący o narodzinach więc może pisałaś ale jakimś cudem nie dotarło tu na kafe. Nawet kiedyś wspominałam do dziewczyn, że pewnie już urodziłaś i nawet nie powiadomiłaś. Powiedz kiedy rodzinka będzie w komplecie??? Pimach:) odzywaj się częściej Do2do:) nie przejmuj się, twój synek na pewno jest bezpieczny Szkołę mojej córci pewnie też zamkną bo nie ma prawie połowy uczniów. Z powodów bezpieczeństwa wystarczy że kichniesz na terenie szkoły to wręczają Ci maseczkę i odsyłają do domu więc nic dziwnego że taka słaba frekwencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lchony👄 SUPER PORUSZENIE -ALE FAJNIE❤️ Dziękuje dziewczynki za życzenia dla córki. Odezwę sie później,bo czas mnie goni...!!! LOLA ...proszę o wiecej ...pisz co u ciebie....brakuje nam ciebie ,a przynajmniej mi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D ostatnio kichnęłam w sklepie, byłam z koleżanką, rozejrzałam się z lękiem dookoła... i powiedziałam, że na szczęście jeszcze za to nie aresztują, ani nie strzelają do ludzi... :O bo to naprawdę... do czego to zmierza??!! Niedługo będą się odsuwać od takiej osoby, jak od trędowatej. :O co panika z ludzi robi... A moja inna koleżanka, Ukrainka, która mieszka w Polsce, też się martwiła. Bo cała jej rodzina mieszka w Zachodniej Ukrainie. Zadzwoniła więc do rodziny... a oni jej na to, GRYPA TO GRYPA! Jedni na weselu, inni na chrzcinach... normalnie żyją! I tylko ich wkurza to, jaką panikę robią Polacy! Laski, tydzień zaczęłam źle, a nawet bardzo źle, już nawet Wam nie powiem co wywinęłam, bo byście chyba same po mnie przyjechały i zabrały do domu :O no nieważne... ale chodzi o to, że przez to cały ten tydzień jest CHUUJOWY! Z niczym nie mogę zdążyć, nic mi nie wychodzi 😭 , wali mi się wszystko i... wszystko mnie wali i nic mi się nie chce! Zgłaszam ten tydzień do usunięcia!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH sorry, zerżnęłam te życzenia, które dla ciebie ułożyłam... bo moja ukochana ciocia ma dziś 60 urodziny... a ja nie mam weny... ale ty byłaś pierwsza i one były dla ciebie :) 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI Hej kobitki właśnie na tvn warszawa pokazywali szkołę mojego syna:O i mówili że jest zmknięta:O Co do odrabiania to mój oczywiście bedzie to miał w soboty I tu niech ich c h u j strzeli bo i tak dzieciaki w tym roku mają mało dni wolnych i wakacje późno się zaczynają :Oto jeszcze odpracowywać mają :O a co to ich wina:O że ktoś zachorował :OMówię wam nerwa mam :O Co do paniki to dziewczyny ja nie panikuje :) Tylko raczej jestem troche zaniepokojona bo wydaje mi się że jak taka sytuacja jest w szkole jej dziecka to wiadomo że każda matka martwi się o swoje dziecko i woli chuchac na zimne więc ....ja przynajmiej tak mam bo mogła bym zycie za syna oddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×