Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Dzieńdoberek Gwiazdeczki :) Moje słonko dojechało całe i zdrowe i już mnie molestuje przez wszelkie komunikatory :D Całuję Was moje wszystkie szczęśliwe, zdrowe, szczupłe, spełnione mimo wszystko :D świat jest piękny i należy do WAS! Jesteście PANIAMI swego życia, będzie tak, jak WY sobie tego zażyczycie! Ja tak mówię i tak ma być! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lalki :):) Jestem chora i umieram......:(:( Tak rozłożyła mnie grypa :( Wpadłam przywitać się i idę spać .... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum 🌻...........to również i moje kawałki.......... w 1993 przy I like Chopin:):) skakałam w dyskotece Mozart w Łebie, a chłopak , w który się podkochiwałam jeździł szarym BMW cabrio .... i niestety miał już laskę .... :(:( taki miała zderzak na głowie, postawiony lakierem jak ta jego fura....:):):) generalnie wszystkie tak się czesałyśmy, chodziłyśmy w leginsach i szpilach:):) ach co była jazda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant po wypadku, do kierowcy auta, który walnął w drzewo i siedzi nieruchomo jak posąg, ale żyje: - No widzi pan! Jak to dobrze, że zapiął pan pasy! Siedzi sobie pan tutaj nienaruszony, a pana żona - nie zapięła i teraz leży tam w krzakach... poharatana... z ch*jem w zębach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ha ha ha aha ha ha ha.... to jest dobre... ..a mój pies właśnie nażarł się Aspiryny i chodzi beka....głuuupia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :) zalatana jestem jak piorun! cholera, mam więcej roboty niż w Polsce, a jeszcze chcą mi dorzucić :o Ale nic to, trzeba pracować póki jest się młodym i ma się siłę :D może jak będę zajęta, to nie będę tyle żreć, bo na razie to kiepsko widzę swoją figurę... jeśli dalej tak pójdzie... to do samolotu mnie nie wpuszczą, a w pociągu to dwa bilety trzeba będzie kupić :D :D :D Całuję Was Bobeczki 👄 , jak zwykle jeszcze w domu muszę popracować :o to się akurat nie zmieniło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej alski a czemu takie pustki Coś nie możecie zmienic stronki tak ją molestujecie juz kilaka dnia 🌼 Ja dzis bylam na zakupach wiec poprawilam sobie humorek bo nareszcie natrafiłam na fajne kozaki leżą na nodze jak ulał 🌼 A pozatym zimno ponuro jeszcze jak czas zmienią to mi sie wogóle popszestawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla wszystkich 👄 Jestem wykonczona z powodu zbyt małej ilosci snu :( I padłabym najchętniej na ryjek, gdybym wcześniej nie zahaczyła o cycki :P a przede mną jeszcze dziś nocka w pracy 😭 ostatnio coraz częściej łapię sie na tym, ze wyobrażam sobie, co zrobiłabym z tym kimś z ministerstwa edukacji, kto kilkanaście lat temu wymyślił, ze w nocy dzieciaki muszą mieć opiekę pedagogiczną :O do czego w nocy, ja sie pytam, potrzebny im kuźwa nauczyciel ???????????????????????? zwłaszcza taki, który następnego dnia musi też pracować ????????????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO, pozwól, że Cię podtrzymam 🖐️ na duchu. Może wesprę nieco... Jestem z Tobą ❤️ ja na szczęście nie mam aż tak źle, ale jak widzę, jak tu się pracuje na uniwersytecie, to... nie wiem na co ja narzekałam w Kraku :o pensum dwa razy wyższe, pensja dwa razy niższa, a do tego TONY, TONY, TONY papierów, papiereczków, tabel, podań, wniosków... godziny zebrań, hospitacji i chooj-wie-jakich-acji... Ło matko i córko! Ale mi się podoba. Odmiana ogromna i przynajmniej mnie tu doceniają ;) a nie to co w w Polsze... Tak pierdzielę, a już drugi dzień siedzę i test układam... ale chyba skończyłam. Teraz jeszcze wypierdzielę trochę kasy, żeby go wydrukować, bo oczywiście na katedrze mi tego nie zrobią, a przynajmniej nie w takiej ilości jak chcę. Bo rypnąć mi grupy po 30 osób, to łatwo, ale nadrukować 100 testów dwustronnych, to już nie :O No ale przecież PANI chciała, to pani ma. No i tak. dobranoc dziewuszki, bo u mnie już 22.30 się zbliża, może raz pójdę normalnie spać? 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM - to ja cię TULĘ MOCNO ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziewczynki ja uciekam teraz do szpitala do babci bo mamy z lekarzem rozmawiać bo niebawem chcą babcie wypisac chyba :o a my jej nie chcemy do domu opieki oddawać tylko jakies pielegniarki jej do domu wziąść . więc odezwe się jak wróce 👄 KOCHAM WAS BABOLKI KOCHANE ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO 2 DO ja cie równiesz tulę,bo jak by inaczej❤️ Wziełam sobie prochy na mojego mega "globusa" i położyłam sie na godzinkę ....trochę lepiej ,ale musze sie dobrze wysilać żeby moje oczy pozostały w miejscu gdzie powinny być.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA......a jak tam twoje zdrówko?????mam nadzieję że już lepiej i jako tako możesz funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochane .... żyję ale kiepsko :( boli mnie głowa, zatoki, mam katar i czerwony nos :(:( jak to przy grypie bywa.. Do tego wszystkiego jestem jeszcze w pracy od godz. 11,00 bo musze coś zrobić :(:( Jutro mam RN ... ale zaraz uciekam.... W domu ok, z m. ok, córa ok a pies u rodziców.... całuję wszystkie Was....../ tzn nie całuję bo jestem chora pa pa 😘 p.s. a jak tam nasza paczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie dzisiaj nic specjalnie od rana się nie zmieniło :)No może poza tym że odebrałam dzisiaj gitarę :Dprezent dla mojego taty na urodzinki z którymi nie małao zamieszania bo miałay być w sobotę a beda chyba w środe tak jak wypadaja 28.10:D bo w piątek moją babcię najprawdopodobniej juz wypisują Co do jej stanu to niestety już się nie zmieni :o i tak będzie że wszystkich poznaje kojarzy wszystko ale boi sie niektórych rzeczy jest też przy tym złośliwa czasami bo wygaduje przykre rzeczy boi się np. że napewno lampa na nia z sufitu spadnie i zaraz ja zabije :Oitd. Szukamy dla niej pielegniarki bo niestety musi mieć opieke 24 na dobę więc mama sama z swoją rodzona siostrą nie podołają troche się boję jak to będzie no ale cóż....zobaczymy... MAMA- klikne ci na NK 👄 buziaki dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :( chciałam się pochwalić, że mi zimno wyskoczyło :( oczywiście GDZIE?? Na nosie!! Kuźwancka, dlaczego wszystkim wyskakuje na ustach, a mnie zawsze na nosie??? Ani się wysmarkać, bo boli, jak się zrobi strup, to wszyscy myślą, że mam jakiegoś zaschniętego gila na nosie 😭 wczoraj mnie szczypało (to skrzydełko lewej dziurki) ale myśllałam, że zdarłam skórę od ciągłego wycierania nosa, a rano patrzę :O już posprzątane... wokół dziurki takie małe bolące pęcherzyki... no kurnia pięknie... będzie pani z całym stadem kóz pod nosem 😭 A tak poza tym, to wróciła do nas złota jesień. Pięknie świeciło wczoraj słonko, cieplutko :) Koleżanka zaprasza do Odessy, podobno ludzie jeszcze się w morzu kąpią! A ja nie wzięłam "kupalnyka" :( no ale pływać w morzu, w październiku, z opryszczką na nosie, to chyba głupi pomysł? :D no nie ma czego żałować, teraz nie pojadę. Byłam dwa razy w Odessie, raz w maju, raz w lutym. Może w końcu pojadę o jakiejś normalnej porze... latem wreszcie?? Planuję sobie urlop na Krymie, w Jałcie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Tam jest tak pięknie, a ja znam Krym tylko ze zdjęć i opowieści znajomych :( czas to zmienić! Hhhmm... zima idzie, a ja się karmię myślami o słonecznej Jałcie :D Na razie muszę się tego góówna z nosa pozbyć, a potem coś się pomyśli ;) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Całuję Was dziewczynki, te zatroskane, te zasmarkane, i te zdołowane i zbolałe, zapracowane i niewyspane, zapłakane, zalatane, zarobione, przejedzone, przekarmione, przygniecione, niedocenione, niewybudzone, niedopite ;) niedojedzone ;) i tak naprawdę przeszczęśliwe ;) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA.........nic sie nie martw swoim zimnym "wyskokiem" na nosie....ja mam pod nosem i na górnej wardze 😭 po prostu masakra !!!!moje usta wyglądają jak po nieudanym botoksie. U mnie niestety od rana pada deszcz i jest bardzo wilgotne powietrze,a już słyszałam w telewizji że to sie zmieni dopiero po weekendzie. Moja migrena troche odpuściła i jakoś funkcjonuję ,ale wczoraj o godz 19-stej byłam już w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia - ja ostatnio wlasnie glownie stekaniem sie zajmuje... na moj los glownie... ale za to jutro jade odwiedzic moje ulubione miasto... Poznan znaczy... i to akurat jest powod do usmiechu... zal mi za to ze Ciebie nie ma w Kraku bo w listopadzie to ja sie tam wybieram... buzka dla pozostalych dziewczynek rowniez 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×