Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MYCHA ....w tym Poznaniu to tylko dobrze sie rozglądaj ,bo możesz wsaść na moją córkę,ale ona jedzie już dzisiaj i wraca dopiero w niedzielę, bo jest zaproszana jutro na 18-stkę ,a to jest okazja do spędzenia weekendu ze swoim Misiem wiec gna ja juz dzisiaj żeby połazić po Browarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee no co jest????!!!! to ja "prawie "chora tu zaglądam ,a reszta ?????!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... bądź też ewentualnie warzy strawę dla dzieciów :) dalej to powiem krótko ..... spaaaaaaać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps. Kicia jak usunęłaś śledzia z nk??? bo zdaje się ostatnio miałaś to w swoim opisie ...........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na wirusa opryszczki polecam Heviran .... takie tabletki przy zwalczające wirusa. Bo jak ktoś ma opryszczkę znaczy, ze ma takiego wirusa w sobie. Tabletki niestety na receptę są, wiec trzeba pamietać , zeby mieć je na zapasie. Bo bierze sie je juz przy pierwszym pieczeniu. Ja przez pierwsze 2 dni biorę dawkę uderzeniową - 4- 5 na dzień. Ale bywa, ze wystarczy brać 1 dzień i wirus mija. Znaczy przechodzi w stan uśpienia. Bo z tego co mi wiadomo jak sie go ma to juz sie go ma na wieki wieków :O A, no .... jest jeszcze jeden sposób ....we wczesnej młodości :P miewałam opryszczkę praktycznie niemal bez przerwy. I pomogła mi ...... ciąża :) dzięki burzy hormonów wirus przeszedł w stan uśpienia i teraz powraca naprawdę rzadko :) nie żartuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKO ❤️ zajrzyj na mój profil na NK, tam w dziele "o sobie" jest link. Trzeba tam wejść i postępować zgodnie z instrukcją. Rzecz polega na zainstalowaniu filtru, który śledzia blokuje. Teraz na górnym pasku mam taki znaczek ABP, i nie mam śledzia :D Dzięki za rady w sprawie opryszczki. Na razie nie będę strzelać z armaty do wróbla, tzn zachodzić w ciążę, żeby sprawdzić, czy u mnie też wirus się uśpi :D :D :D ale dzięki :D o lek zapytam przy najbliższej wizycie. U mnie opryszczka pojawia się dwa razy do roku. Na wiosnę i jesień. Norma. I masz rację, jest to wirus, którego się łapie przeważnie w dziecięctwie lub wczesnej młodości (rzadko ktoś dorosły go łapie) i ma się go już na wsjegda. Po prostu ludzie dzielą się na tych, co go mają, i na tych, co są o to doświadczenie ubożsi. Np moje kochanie nie chce przejąć go ode mnie :( całuję go namiętnie z tym parchem na ustach albo nosie, a on nic. Nie przechodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , laseczki, żyje i urodziłam ślicznego syneczka, przepraszam że sie nie odzywałam , ale mialam wiele problemów, mam nadzieje że sie na mnie nie obraziliście i mni spowrotem przygarnicie i bede miała gdzie narzekać o ochudzaniu nie wspominajac, ściskam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja nie mam sie jak do kompa dopchac bo młody okupuje go :O U mnie po staremu :) Kupiłam tacie gitarke na urodziny myśle że bedzie zadowolony :D http://muzycznymarket.pl/product_info.php?products_id=163 co do babci to najprawdopodobniej wyjdzie w czwartek albo w pi ątek ale od wczoraj jest nieznośna strasznie się szarpię :( ma przy tym bardzo duzo siły nie chce jesś tylko pije cały czas ma niekontrolowane ruchy wczoraj podrapała moja mamę potem płakała i ją przepraszała , dzisiaj ją wyzwała od morderczyń i tak załapała za ręke że mama przed łokciem ma siniaka wielkości 2 cm :o Jutro sa mamy urodziny i ma wpaćś mojej mamy rodzona siostra nazywana przez moją babcie sadystką :o I maja sie naradzic co dale chciały by by babcia była w domu z pielegniarka i z nimi na zmiane ale obawiam się że chyba tak sie nie da i jak sytuacja sie nie zmieni to trzeba bedzie babcie oddac :( Ciocia jakos sie trzyma ale moja mama ryczy po kontach :( strasznie to przerzywa :( bo nie chciała by babci oddawć ale widzi że inaczej chyba sie nie da jesli nic sie nie zmieni :O ABS- GRATULUJE SYNE|CZKA !!!!!❤️ może nam wkleisz foteczke bysmy też oko mogły ucieszyć :) DZIEWCZYNKI CAŁUJE WAS WSZYSTKIE 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam się pochwalić najnowszym pomysłem moich zwierzchników. Otóz w ramach godzin tak zwanych, dostałam do przetłumaczenia 10 stron tekstu na poniedziałek :D kurna, a pomyśleć, że ludzie za to kasę biorą! A ja to robię w ramach godzin! Ja pierdzielę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, a co wy na to, żeby już stronkę przewalić? Popiszę jeszcze trochę i musi zołza przeskoczyć :P pomogę jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby was zachęcić, cytuję fragment: Po seksie oralnym czas na nieco klasyki. No dobrze, nieco ekstrawaganckiej klasyki... Ciężko orzec kto tu jest bardziej zboczony - Pinokio bez męskich narządów który lubi seks z ludzkimi samicami, czy telepatycznie spółkująca pani odziana w kostium niczym z "Kotów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, dziekuje za garatulacje, wiedziałam że na was moge liczyc , a co nas tak nie wiele sie udziela , czyzby jesienne doły i dołeczki, ja niestety rozczulać sie nie mogę, bo mnie nikt realnie nie pocieszy , mój M daleko i nawet synka jeszcze na żywo nie widział, wiec musze sie jakos trzymać, a co do zdjecia to wysłała bym nawet kilka ale zapomiałam hasła i nie moge wejść na stronę, poczytam was troche jak znajde chwile czasu, i teść pozwoli mi siedzieć na swoim kompie, bo pisze nie od siebie trzymajcie sie laseczki...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu sie dzieje jaka cisza Kobitki meldujemy sie pokoleii kazda 🌼 Ja pije kawunie i zapraszam panie (_)> Ja wczoraj troszku sie wyluzowałam przy buteleczce winka ale mi smakowało 🌼 ABS gratulacje kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknełam na chwilkę, co sie tu dzieje a tu cisza, za oknem szaro i ponuro, tak jakos dziś smętnie, trzymajcie sie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki 👄 mam dziś fazę ............... wszystko (wszyscy) mnie wkurwia )-ją) ............. sorki, ale nie popiszę dzisiaj .............. Abs :) wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!! w wolnej chwili napisz parę szczegółów o urodzeniu synka 👄 Kicia dzieki :) Pimach 👄 reszta 👄 Serum proponowała kiedyś pisanie motta dnia .... pozwolę sobie napisać taki cóś: Są 3 rodzaje kobiet - damy, nie damy, nie każdemu damy :P .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHHA Majka ja znam jeszcze czwarty typ kobiet:p " bawimy się jak damy...... a jak nie damy to się nie bawimy":D:D:D Abstrakcjonistko❤️ jakoś niestety nie dotarła do mnie informacja że już maluszek na świecie, dopiero tu na kafe przeczytałam i ślę moje najszczersze gratulacje😘 Mój kochany. braciszek już wrócił. dzisiaj miałam okazję go przytulić i od razu na mecz zabrać, mam nadzieję, że już na wojenkę się nie wybierze, bo serce nie raz mocniej zabiło jak złe wieści z Afganistanu płynęły Więc bilety jakimś cudem zdobyłam i na meczu byłam, tylko wróciłam smutna:( bo niestety w tym roku moja kochana drużyna musiała zadowolić się srebrem. Jednak jakby nie patrzeć, to jest aż srebro na które anioły pracowały cały sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam gwiazdy??? wstawać, wstawać, nie lenić się :) postanowiłam od dziś wziąć się za siebie, zrobiłam listę rzeczy, które muszę zrobić. Są to rzeczy pilne (na ten tydzień) i takie do wakacji... i takie do 40 -stki nawet. POSTANOWIENIA. Plany mam, ciekawe co z tego?? Od dziś nie piję piwa, bo w życie się tego kałduna nie pozbędę. TIJA - ty kiedyś robiłaś tuning HULA HOP, przypomnij mi proszę, co ty tam nasypałaś i ile? Bo groch mam, tylko nie wiem ile sypać. NAWET WCZORAJ JUŻ TROCHĘ DZIAŁAŁAM :) trzymajcie kciuki, żeby mi zapału chociaż na tydzień stykło. :O No i miłego dnia, zaraz spitalam. No za godzinę, ale łeb jeszcze nie umyty, śniadanie nie zjedzone. KAFFKA??? JEST :D ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy porannej kawce🖐️ Kicia:) ja mam do hula-hopa wsypany groch, ale może to być cokolwiek, byleby napełnić je całe. To dla tego że jak byłoby wsypane trochę to zawartość w trakcie kręcenia zbijała się w jednym miejscu koła i powodowała że robiło się z koła jajo i ciężko było tym ukręcić choćby chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KRÓLEWNY 👄 U mnie pochmurno i kropi troche :o ja do wczoraj zdycham głowa mnie napierdziela ( ciśnienie) A ogólnie to ok :) W sobote miałam urodzinki mamy ,kameralne ale miłe :) Wieczorkiem dobił męzuś i tak w gronir rodzinnego lenistwa minoł mi wekendzik :) KCIA-trzymam kciki za hula-hop:) TIJA- gratuluję srebra :) Nie klikałam pod zdjeciem bo mój teśc to kibic uni leszno a jak wiadomo wylecieli wczesniej :p więc co by mnie teść nie wydziedziczył hihii:D tak czy siak chyle czoła kochana :) i cieszę sie że twój braciszek już jest z tobą cały i zdrowy :) PIMACH-❤️ ŚCISKA WAS WSZYSTKIE ❤️❤️serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasczki ja juz zaliczyłam stomatolaoga 🌼 nie byłam troszku i dziureczki sie porobiły teraz musze pozaklejać moje ząbki Kawunia wypita i trzeba bedzie sie zbierać do pracy na popołodniu 🌼 Pogoda u mnie pod psem a nastruj hu....y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobitki! Abstrakcjonistka gratulację synka!!! ❤️ Napisz coś więcej jak Ci się ułożyło bo pamiętam że poszukiwałaś w Polsce pracy, jak dzieci są z Tobą tutaj? Tija super że brat wrócił. a ja się byczę m nie pozwala mi nic robic tylko każe mi leżec, a ja niestety nie mogę bo mnie nosi. Niestety ale kondycji brak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pipencje....byłam odcieta od neta cały dzień ,bo wczoraj jedna faza rąbneła na lini energetycznej i coś sie zjarało........tak że sie zbytnio proszę nie cieszyć....jeszcze tu pobędę...!!! ABS GRATILACJE 👄 niech się synek zdrowo chowa. MAJKA chętnie powrócę do motta dnia nie ma to jak na dzień dobry mozna sobie życie osłodzić....oczywiście nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje wszystkie kochane ślicznotki 😘 Chciałabym oznajmić, że dokładnie dzisiaj mija rok odkąd Was mam:) Przez ten rok wiele zmieniło się w moim życiu głównie na lepsze. Wy macie w tym ogromny wkład. Gdyby nie to że trafiłam do Was pewnie szybko bym się poddała w swoim odchudzaniu i nigdy nie osiągnęła tego co mam teraz. Dla tego bardzo Was kocham i dziękuję za wszystko. 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ Myślę że to dobry moment żeby zacząć swoją walkę od nowa, bo ostatnio coś kiepsko mi to idzie i raczej przybierałam na wadze niż traciłam. W chwili obecnej ważę 76kg:p ale do sylwestra planuję mieć na wadze 65kg Dla tego ogłaszam wszem i wobec rozpoczęcie konkursu sylwestrowego. Myślę że warto po raz kolejny zacząć walkę. Proponuję tabelkę. Wpiszę się jako pierwsza potem jeśli oczywiście reflektujecie, zapraszam w kolejności alfabetycznej. **************************SYLWESTROWE ZMAGANIA******************************** Nick_____wiek_____wzrost_____waga 27.09.09r____w. obecna____sylwester Tija______30______165cm_________76kg___________76kg_________65kg Mam nadzieję, że na tym topiku jest jeszcze ktoś kto chce stracić jeszcze parę kilo. Proponuję ważenia cotygodniowe i cichutko liczę, że nie zostanę zbojkotowana z tą tabelką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×