Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

witam, żyję. Jestem obecnie na zwolnieniu 1,5 tygodnia z powodu gardełka.To oficjalnie, a mniej oficjalnie to sobie chciałam trochę odpocząc, ale mam zamiar wrócic do pracy. Ja też jestem przeciwna szczepionce szczególnie że na pierwszy ogień do szczepienia to dzieci i kobiety w ciąży, same niech się szczepią a nie nas będą truc rtęcią i innym badziewiem. Kicia trzymaj się tam cieplutko. Na usg wyszło że będę mama drugiego chlopca. lola 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA- gratuluje 🌼S🌼Y[kwiatekN🌼K🌼A🌼 choc znam przypadki gdzie synek był stwierdzony 2 dni przed porodem i urodziła się śliczna córa :) więc może będzie jednak parka hihiihi:) Ale cotam grunt by dzidzia była zdrowa :) I tego Ci życzę z całego serducha❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs gratuluje synusia😘 emcia....tobie tez....😘 a reszta hym.........buziolencje.......😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak pijana,ze dziw ze pisze jeszcze,ale co tam nie pilam chyba ze miesiac,a wczoraj z mezusiem postanowilismy zabalowac i jeszcze nie skonczylismy............ serum snilo mi sie ,ze bylam u ciebie....ale mieszkalas w niemcach i tak sie dziwilam w tym snie,ze nic nie wiedzialam,ze sie przeprowadzilas hehehehehehehe.............................musimy sie koniecznie spotkac pimach ty wiesz co.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ty myslisz,ze sie zaproszkujesz jakas zelixa i co.....chuda bedziesz...........................no i dobrze........chociaz ty schudnij 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA .....ogólnie to ja do niemców nic nie mam ,ale mieszkać tam blleee.............chyba z trzy lata temu postanowiłam nauczyć sie ich języka wytrzymałam 4 miesiące chodzenia do szkoły językowej i powiedziałam koniec z tym............albo ta ich mowa i gramatyka taka trudna ,albo ja taka tępa jestem ...!!! Tak że Lolka możemy sie spotkać ale na Polskiej ziemi❤️ Balować to ja zamierzam dopiero jutro ,ale niestety w granicach rozsądku ,bo przecież jestem gospodynią i ostatniego gościa pożegnać wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , laski, właśnie sobie was troche poczytałam, a co do szczepionki przeciw grypie, to zawsze patrzyłam na to z pewną rezerwą, to w tym roku chciałam zaszczepić całą rodzinę, tzn, mąż mnie namawiał, ale nie wiem czy to cos da i czy badziej nie zaszkodzi, narazie czekaja mnie szczepienia maleństwa i nie wiem co wybrać czy tradycyjne czy te łączone - płatne, i czy dodatkowo jeszcze doszczepic czy nie przesadzać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:p Ty lachociągu peronowy!!! zejdziesz w końcu ze mnie czy mam Ci miskę oklepać?? Podjęłam męską decyzję i w poniedziałek idę do lekarza po receptę na zelixę:D muszę coś zrobić bo jeszcze tfu tfu.... Szczęśliwa tak zeszczupleje, że będzie chudsza ode mnie i co ja wtedy zrobię:( Koniec z racjonalnym odchudzaniem, czas dać czadu... albo pomorze mi skurczyć worek na kartofle i chociaż umrę szczupła albo się ostro wkurwię i zacznę jeść watę nasączoną sokiem pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKa :( ty pindo! a o mnie to nie pamiętasz 😭 słowem nie wspomnisz 😭 wszystkie kuleżanki zjechałaś, a mnie to co?? nie, to nie :P Ja dziś spędziłam dzień nawet pracowicie, dlatego siedzę sobie, piffko sączę i oglądam jakieś byzydety na internecie. Kafe na ten przykład ;) Ale poza piffkiem staram się być dzielna, może jutro pojadę się ważyć. Ale lepiej zaczekam do rana, wtedy będę chudsza :D czyli całonocne chlanie mnie nie ominie. Ale czuję się usprawiedliwiona, w końcu grypa szaleje, muszę się odkażać :P W poniedziałek moje słonko do mnie leci. Będzie testował tzw "lołkost" :D jak będzie ok, to sobie chyba miesięczny wykupię i będę śmigać w te i we w te. A dzisiaj badziewiarz jeden poszedł na wernisaż 😭 sam 😭 beze mnie 😭 ja tego nie przeżyję 😭 idę się zaszczelić już prawie pierwsza w nocy w Polsce, a jego nie ma 😠 😡 😠 OOOOO!!!!! Mój gniew będzie straszny! Już możecie się zacząć bać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tylko na chwilkę przybiegłam sie przywitać i zapytać kto dziś ze mną kawkę pije???? KICIA ....dajesz czadu.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SERUM ja z Tobą! Obronisz mnie przed gniewem koleżanek, że mi znowu stronka wpadła. Przestanę pisać w ogóle, bo... stracę koleżanki! moje słonko wróciło wczoraj ok. 1 w nocy czasu polskiego, nadziobany jak szpak. Poprosiłam, żeby tylko napisał parę słów, że jest cały i zdrowy. Domyśliłam się, że to właśnie napisał! :D bo rano to deszyfrant był potrzebny, żeby to przeczytać! :D Kafka się pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja już drugą kawkę piję Nie śpię od piątej i ustawiam obronę na mafii [to taka gra na chomiku] Jakieś cwele mnie atakują całą noc i próbują mi wykraść moje dzielnice i łup zebrany tam przeze mnie. Ale ja twarda babka jestem i sie nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lachonarium :) a ja dziś się wreszcie nieco wyspalam ... wstałam o 10.35 :P oczywiście łeb napierdziela, ale było warto !!! wreszcie ranek bez budzika :) teraz muszę się sprężać ze sprzątaniem kwartiry, bo niedługo do roboty lecę. Niech i ja się wypowiem na temat grypy ..... wg mnie to u nas tak temat nagłaśniają, żeby nie tylko wyzbyć się naprodukowanych w nadmiarze wszelkich szczepionek, ale też żeby odwrócić uwagę od kolejnych polityczno-gospodarczych przekrętów ..... zawsze jak ktoś na górze nas przewala na naszą kasę w mediach robią z igły widły. dziewuszki, całuję was w wasze zatłuszczone :P paszczory i spadam :) ps. jakby któraś potrzebowała taniej jakiś sprzęt AGD i inne telewizory to w ten łikend w Media Markt sprzedają bez vatu. Moj ślubny kupił mi wczoraj kuchenkę z piekarnikem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie suszy ciąg dalszy :( dostałam spore tłumaczenie i to na jutro, więc żegnaj imprezo 😭 ja to mam szczęście, pracuję, kiedy inni balują :/ jutro se odbije :P LOLA - klinem go!!!! Klinem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski poczytałam was sobie 🌼 Ja byłam dziś w pracy tak ze jestem padnieta ale jakoś przeleciało kierownictwa nie było wiec zrobiłyśmy składke na małe conieco zaraz nam humor sie poprawił LOLA niedopuszczej do kaca to głowa nie bedzie boleć KICIAKOCIA ty kochana pobijasz wszelakie rekordy w zmienianiu stronek A ja sobie sącze browarka juz jestem wymoczona tylko skocze do łóżeczka moze by coś z M poszaleć bo juz zapomniałam jak to sie robi hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek słodziutkie :) u mnie niestety tłumaczenia ciąg dalszy 😭 ciężka cholera, niedziela, świt, a ja się męczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ 😘 z zamglonego Torunia Lola:D Kicia i Emma mają rację. Nie dopuszczaj do kaca to i głowa nie będzie bolała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kicia bardzo współczuję pracy niedzielnej. A ja właśnie wstałam zrobiłam sobie pyszne kanapeczki i siadłam przed kompem, bardzo zdrowo,ale lubie jeśc i coś oglądac albo czytac. ttochę nudzi mi się na tym zwolnieniu a dopiero 3 dni w pracy nie byłam a już fioła dostaję, jeszcze tydzień mnie czeka lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie sie koorwa napisaly~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zeby od ran jednego slowka nie walnac........????????????!!!!!!!!!!!!!!!! bol glowy minal jak statki na niebie.......... aaaaaaaa ktora chce do mnie na libacje przyfronac we listopadzie ..........bilety tylko 8 pandow.............i 2 litry alk. na glowe........heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Miłego dzionka dla wszystkich :) I w ogóle tygodnia całego :) Już za kilka dni piątek :P Jakby któraś nie jarzyła to będzie 13 akurat.... Lola 👄 życie NIE-JE-BAJKA :P no to cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronek nowych nie zaliczam, to chociaż sobie pierwszego wpisa w tygodniu walnęłam :) Proponuję motto dnia: Strzeż mnie Boże od fałszywych przyjaciół. Z wrogami sam sobie poradzę. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:-) no w koncu skrzesilam sfoją pupcię z popiołóff więc się nisko kłaniam:-) nie pisze o diecie-bo żenada tak sie otłuściłam... o dzieciach- potworki mnie zajada jak nic o menszu-ciagle ten sam..... ale za to czytam, czytam, czytam....was oczywista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×