Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

witam dziołchy :D:D:D I faforkami was pasę :p bo napiekłam ich ogrom :D {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {} {}{} {} {} {} {}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmienilam sie:D:D:D: ladnie to ujelas:D:D:D:D Jestes chudsza i wtedy tez bylas, wiec nie pitol lalka:P Sorry a ile to ja jestem wyzsza centymetr??? Kicia masz bardzo ladna figure i nie masz nadwagi. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholercia zpomniałam że reklama nam sie wkradła :O Umnie kochane waga drgneła :D wiem, wiem bo faforkow nie jadłam :D Ale jest całe 1.5 kg mniej :D I normalnie pozwoliłam sobie na kieliszeczk winka czerwonego :) Które własnie sączę :) uciekam Was czytać :) Bo widze ż edo kolejnego spotkanka topikowego doszło :) MAJKA❤️ KICIA A kiedy zdjecie klasowe ze spotkanka wstawicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- już was uciekam czytac i zostawiam Wam walke o stronke hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówiłam, że mam nadwagę! 😭 CZY muszę mieć 20 kg nadwagi, żeby już móc zacząć się odchudzać, czy po prostu zmienić dietę? Co?? Tego chcecie??? Jak będę ważyła 90 to już mogę zacząć się odchudzać??? 😭 absolutny brak zrozumienia :P ja muszę w czerwcu wyglądać POWALAJĄCO. Idę na spotkanie klasowe! :P no co jest? nie rozumiecie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde!!! MAJKA, ale dałyśmy ciała! Nie zrobiłyśmy zdjęcia!! :O Z MAFINKĄ też sobie nie zrobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjsciowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35____________70__________172______70____60(06.2010) MAJKA____39___________67_________164_____67______60(05.2 010) DO2DO___30___________68,5_______153_____67____60(27.2. 2010) TIJA_____30________ __80_________165______80____69 (1.05 .2010)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- no i wszystko jasne :) Taka chudzina z ciebie :) Że nas w banbuko robisz:p I nie chcesz nas dołowac i foty nie zrobiłas ani z Majką a ni z Mafinka :p:D HIHIHIHI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESOOOOOOOOOOOOO DO2DO...........ZABIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TY MAŁPO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialam wam napisac zrobcie zdjecie bo mnie Kicia tak spila ze akurat dobrze ze nie bylo aparatu ja tam reklam nie mam ale pisze wasko:P Kicia ale co masz sie meczyc i jesc to czego nie lubisz?? Pifko tez lubisz, no i bedziesz sie katowala?? zrobi sie cieplej to zedziesz te 5-7 kg i bedzie ok. Ja napisalam to co uwazam, ze masz figure idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę to się nazywa wejscie hihih:) przysiegam że nie chciałam :) I 500 to na bank nie tknę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA- nie bij ał, ał uwaga tu mam zęby ał, ał ...... .......no i mam oko podbite hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na, MAFINKA, ja nie mam zamiaru się katować. Z piwka raczej też nie zrezygnuję :P i mam nadzieję, że masz rację, że razem z nadejściem wiosny samo jakoś się schudnie :D nie rozmawiajmy już o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\´´| .........|´´ \__/´´| .........|´´2010´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \ ...„” ************** “„ ../*****************'\ . |******************| . |******************| . |'============='| . |...........................| . |.....Szampanik..........| . |...........400.......... | . |...........stronki.......| . |..........2010.......... | . |.......................... | . |..........Ҩĭĭт∂.......... | . |'============='| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\'*****************'/ ...=============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierniczę, dobrze, że to nie ta pomarańczowa krowa zwinęła stronkę! Bo byśmy miały żałobę, a nie święto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to dla was troche mi się rozjechał ale wiecie kielich wina wydoiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________$$$$$$ ____________$$$$ ____________$__$ ____________$__$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$____________$ ______$____________.$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- a swoja drogą to ta pomarańcza mogła by sobie darowac 400str:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co kobitki stronka zgarnieta to już nie klikacie :O Albo szampana pijecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy to jednak pindy jestescie :) A że kochane to inna kwestja:p Ale nie widziałyscie że zmiane w tabeli zrobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak .... człowiek po długiej podróży nawet spokojnie wysikac się nie może, bo tu już strony przerzucają :P Do2do :) gratuluję :) stronki i spadku wagi !!!!! Kicia :) fakt !!!! tak szybko dziś wyszło, ze sesji nie zrobiłyśmy :) ale to moze nawet lepiej, bo Kicia mialaby problemy zmieścić sie razem ze mną w kadrze :P A tak w fotoshopie będę mogła sobie te fałdy wygumkować :P Mafinka 👄 Lolka !!!! Pierunico !!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×