Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej to znow ja...... wczorajsza impreza wypadla super choc lekki kacyk rano byl....heh widze ze cos sie slabo udzielacie pewnie wam te grube tylki od mrozu przymarzly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka :) to ja się witam z Krakowa :) Kicia :) dotarłam tu dopiero jakąś godzinkę temu. W aucie byliśmy od bladego , a właściwie czarnego jeszcze świtu. Mieliśmy po drodze załatwianki w Wiśle. Teraz jestem w h. Europejskim, dziś jeszcze mamy jedno spotkanie. Trudno jest mi umawiać się na jakiś termin, bo jeszcze nie wiem jak będzie wyglądał jutrzejszy poranek, a koło południa musimy wyjeżdżać, żeby jeszcze o rozsądnej porze wrócić do domu. Niestety w środę o 6.30 muszę być w pracy ... Jak masz jakieś propozycje to pisz, jeśli dam radę to odpiszę i sie zgramy :) Co do tych herbat to ostatnio oglądałam taki program i tam mówili mniej więcej to, co wkleiłaś. Te przeczyszczania, uzależnienia itp. Generalnie badziew :( Jeśli można mówić o jakimś WSPOMAGANIU odchudzania to działanie takie ma herbata czerwona (ale najlepiej ta z apteki, prasowana w kostki), ewentualnie zielona, ale ta już działa słabiej. Generalnie nic nie zastąpi diety i ruchu, niestety. Ale to to już wszystkie dobrze wiemy :P Mycha :) sie nie boj ;) ja wcale nie uciekam :O Na chwilę obecną mam postanowienie od ferii codziennie ćwiczyć :P no i włączyć ścisłą dietę. Bo wyglądam masakrycznie 😭 Szukam w gazetach jakichś propozycji rozsądnych jadłospisów, jak trafie to się podzielę. Znaczy trafiłam już na jakieś, ale tylko przeleciałam z grubsza, teraz potrzebuję czasu na analizę i wcielenie w życie. Dziewczyny, a jest u was modne chodzenie z kijkami? Bo u mnie to niezwykle trendi jest :P czekam na jakąś wiosnę, moze i ja zacznę :P Lola :) to gratuluje udanej zabawy :) .... a co tam ............ kacyka też :P Do2do :) w następnej kolejności zapraszam na malowanie do siebie :) oki, bo zaraz Kicia znowu zacznie sie dżeć, że ja dużo gadam :) spadam szykować się na spotkanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO napisałam do ciebie maila, nie znalazłam na NK twojego telefonu, wysłałam ci mój. Rano mam czas, a około 11 i tak będę w okolicach Rynku. Daj znać, może cosik nam się udo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) wyslałam Ci wiadomośc na NK, ale właśnie zniknęłaś. Mam nadzieję, że jeszcze tu chociaż zajrzysz :) Jakby co to do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki U mnie troszku sfolgował mrozik da sie przeżyc Kawunie Myszka podaje Trafia mnie mój M dalej siupa na chorobowym drugi tydzień a ja dostaje bzzzzikkkkka z nim Zbieram sie za obiadek choc nawet nie wiem nie mam koncepcji żadnej Składam podania do pracy dowiedziałam sie że sa przyjęcia może akurat co z tego bedzie Bo tam gdzie pracowałam nikle szanse nie maja roboty i ludzie siedza w domkach Jedyne moje marzenie to iśc do pracy a nie dupsko plaszczyć w domu i żrec jak świnia Mam dola i to okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babony wpadłam zobaczyc co u was i widze ze znowu tematy kilogramowe:) ja nie schudłam nic - waże 68 kilo ;( :( baznadzieja tija brałaś zele??????? ja brałam i nie pomogła mi nic co do herbat- najbardziej działa zielona czerwona (którą piłam litrami) działa odwadniająco i jest efekt ale jak sie dużo pije, działa niekorzystnie na cere!!!!!! skórka za wyprawke podobniez najlepiej pic zieloną alboi yerba mate- one lekko wspomagają APEL apeluje do was o podanie mi szybkiej i skutecznej metody na odtłusszczenie doopy bioder i brzucha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej raszple kasiunie najszybciej to schudniesz jak przestaniesz tyle żryć!!!!!!! heheheheheheheheheh majka-kicia mam nadzieje,ze sie spotkacie......tylko sie nie schlejcie za mocno ide obiad gotowac........pozniej zajrze.....pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola ty cwaniaro- jak mnie żrec, jak ja ciągle głodna chodze, co?????????? mam zemdlec z głodu? tego chcesz??? tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż moje drogie jestem po pysznej kawusi z MAJKĄ :) Udało się :) MAJKA ❤️ Króciutka to była kaweczka, a i dziwne uczucie ;) zobaczyć się wreszcie "na żywo", ale bardzo jestem zadowolona i cieszę się, że się spotkałyśmy. Teraz trzymajcie kciuki, żeby MAJKA cała i zdrowa wróciła do domu, bo droga przed nią daleka! Ech.... fajnie :) Wprawiła mnie ta kawka w dobry nastrój. Mam nadzieję, że MAJKA nie była rozczarowana moją osobą. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babole👄 Kicia zazdroszcze wam tej wspolnej kaffki jak cholera:D Tak wogole to ja nadal w dwupaku.... dzisiaj mam szal sprzatania:) moze cos z tego wyniknie:P. Jakies przeziebienie za mna chodzi od 3 dni, jem czosnek z cytryna:), jakby co to polozne beda mialy mile zapachy:D Emma a ty jak sie toczysz??👄tzn co slychac:P Mimozka- gdzie sie podzialas???? halo halo halo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta Baboli moglaby cos napisac?? co u was?? i wogole..... PISAC!!!! PISAC!!!!PISAC!!!!PISAC!!!!!!! Serum ty tez gdzies zaginelas w akcji kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nie doluj sie, zim odpusci to i praca sie znajdzie👄 Mycha👄 Kasiunia👄 Lola :D👄 Szczesliwa zyjesz?????👄 Do2do👄 Tija pisz a nie filcujesz na okraglo:P👄 Pimach halo halo halo!!!!! czekamy na jakis sygnalek z twojej strony👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? lepiej ci? :P MAFINUŚ ❤️ Cieszę się, że jeszcze cię widzę. Mam nadzieję, że będziesz relacjonować do okńca :) a potem czekam(y) na ładne foteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ....normalnie czulam twoj oddech na karku:), i se mysle jak teraz nie zmienie stronki to Kicia to zrobi, ale ufffff..... udalo sie:P:P:P Kicia zaraz 400 stron bedzie, zobaczysz ze wtedy wszystkie nasze zguby sie znajda:P. Wiec czekamy Lachony na Was👄 Mama 👄 Ory, ty nasza Ory, gdzie jestes??👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak :P W ostatnim momencie znajdzie się jakaś zagubiona dusza niewidziana od tygodni czy miesięcy, wpadnie żeby się przywitać tylko i siup!!! Pierdyknie nam 400. W ogóle najbliższe dni to będzie pisania! I pisaaaniaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA a może zróbmy to dziś i miejmy to za sobą? Zanim się TIJA kapnie :P może zdążymy zanim MAJKA do domu dojedzie :D :P nie... no nie mogłabym MAJCE tego zrobić, nie po tej kawie!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ta Tije przydaloby sie jakos wyeliminowac:P ale jak:P?? Ale Majka to chyba zasluguje na szanse.....TAK dac jej szanse:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups.... ja niekulturalna!!!! nawet się nie przywitałam Dzień dobry tłuścioszki moje ukochane😘 Ja już nawet nie walczę z tłuszczem, siedzę se teraz przed kompem i chipsy wpierdalam:D:D:D Kasiunia:) zele brałam przez miesiąc i schudłam 4 kg bez wysiłku. Również bez wielkiego wysiłku po zakończeni brania zeli przytyłam w kolejnym miesiącu 4kg:D ale spoko, nie róbmy sobie wyrzutów, wszyscy lekarze mówią żeby się nie odchudzać przy takim mrozie, a ja bardzo słucham lekarzy A w ogóle to siedzę i kulam bez przerwy, mam tyle zamówień że szok. Kobitki pogłupiały, każda chce mieć takie inne korale, więc zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA gratulejszyn :) fajny biznes, robisz to co lubisz i zarabiasz, życzę sukcesów. A tak w ogóle to nie odrywaj się od filcowania, filcuj, filcuj :P Jak będzie coś ciekawego, to ci powiemy :D nie? MAFINKA? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno drugiego nie wyklucza, więc mogę filcować i zarabiać, a i polowanie na stronkę też mogę przypuścić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się wypstrykamy a jak będzie strona 400 to znowu nikt tu zaglądać nie będzie. Majka ma jeszcze pewnie kawał drogi przed sobą, moze ustrzelimy stronke zanim do nas dołączy:p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×