Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

jak będziemy pisać w trzy to na pewno Majka zdąży z szampanem na otwarcie strony 400:D Swoja droga to cholernie Wam zazdroszczę tego spontanicznego spotkania. My z Serum zawsze sobie obiecujemy że się spotkamy i jakos nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był przypadek. Ja zrobiłam 1000 km z Kijowa do Krakowa, a Majka też ładnych paręset, pewnie 600 - 700 i nasze drogi przecięły się :) no i spotkałyśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O WY LAMPUCERY !!!!:P Ledwo parę godzin mnie nie ma, a tu już dywersja i kontrabanda za moimi plecami ?????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jesoooooooooooooooooo widzisz majka w doopie sie im poprzewracało.....nie ma czlowieka chwilke i juz nóż w plecy....!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADÓWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia 👄 jeszcze raz dzięki za spotkanko :) Choć króciutko, było naprawdę bardzo miło :) I niesamowicie :) Mąż potem sie dopytywał jak to jest rozmawiać na żywo, a nie palcami po klawiaturze :) A teraz do reszty dziewczyn ... otóż .... KICIA TO KŁAMCZUCHA !!!!! Tu ściemnia, ze musi się odchudzać, a ona chuda jest !!!!! I nawet Kiciu nie zaprzeczaj, bo widziałam na własne oczy !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, tak się rozpisałyście, ze aż złącza się roizgrzały i reklama pieruńska znowu wskoczyła :O To będę pisac ściśle, zeby mozna było czytać. Dla pewnosci jeszcze raz wklejam poprzedniego swojego posta: Kicia :) jeszcze raz dzięki za spotkanko 👄 Choć króciutko, było naprawdę bardzo miło :) I niesamowicie :) Mąż potem sie dopytywał jak to jest rozmawiać na żywo, a nie palcami po klawiaturze:) A teraz do reszty dziewczyn ... otóż .... KICIA TO KŁAMCZUCHA !!!!! Tu ściemnia, ze musi się odchudzać, a ona chuda jest !!!!! I nawet Kiciu nie zaprzeczaj, bo widziałam na własne oczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedną dygresję na temat krakowskich hoteli mam. No moze jednego :) Łóżka i owszem, duze są, ale materace to na dłuższą metę niepraktyczne. Fakt- fajnie sie leży, bo grube, miękkie jak cholera, ale w "pewnych okolicznościach" :P można choroby morskiej na nich dostać, tak sprężynują :P No i niestety do wszystkiego sie z związku z tym nie nadają :P No ale to tylko takie moje skromne zdanie :) I mojego męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem MAJECZKO :) i nie jestem kłamczucha :( no co ja poradzę? Od przyjazdu do Krakowa 12 lat temu, utyłam 13 kg. Do takiej wagi nie wrócę i nawet nie chcę, ale parę kilo MUSZĘ schudnąć! I już!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu :) ale TY kochana marzysz o wadze, jaką miałaś w czasach anorekcji chyba :P a ja chcialabym tylko, zeby mi chociaż cycki zmalały :P a one jak na złośc.... w ostatnim czasie..... zupełnie wbrew oczekiwaniom .... choć teoretycznie wydawało sie to już zupełnie niemożliwe... razem z dodatkowymi centymetrami na brzuchy i dooopsku .... jeszcze urosły 😭 znaczy chyba jeszcze bardziej otłuściły sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a droga całkiem przyzwoicie :) jedyne 7 godzin jazdy :P i dotarliśmy szczęśliwie do domku :) najgorsze było ostatnie 200 km, bo żadnej autostrady, jedynie dziurawe polskie dróżki. I stwierdzam, że w Krakowie macie o wiele cieplej niz my na Pomorzu :) poprzedniej nocy w centrum mojej wioski było -22, nawet nie chcę myśleć ile było gdzieś na obrzeżach. A jak wracaliśmy dziś do domu to -20 już o 19 było :O A ja biedna jutro na 6.30 do roboty pomykam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Kicia masz problem z bęcem ???? to co można w moim przypadku powiedzieć????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele nie mialam internetu, godzine albo dluzej......to na bank ktoras z was paskudy!!!!! Majka prawda ze lachon z kicic jest ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że tobie to co innego przeszkadza, to czego mi bozia pożałowała :P a ty po to pewnie dwa razy stałaś w kolejce ;) muszę iść do sklepu :( nie chce mi się, a nie ma kogo posłać :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - ty przeciwko mnie :P 😭 a co ty lustra nie masz??? Nie mówię teraz, bo pewnie trochę się zmieniłaś od naszego spotkania ;) :P ale wtedy to ci zazdrościłam! A poza tym jesteś wyższa ode mnie, i tego nie mogę ci darować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ty lepiej teraz do sklepu nie idz, Lola juz sie slini na nastepna strone, Tija tez ..... Majka zwarta i gotowa:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×