Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

już jestem MAFINKA wzięłam ci szampana dietetycznego, bezalkoholowego, wytrawnego. Muszynianka się nazywa :P może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie wy jesteście?? MAFINKA??? szampana ci przyniosłam!! nie mów tylko, że miał być jeszcze niegazowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:D Ty to normalnie złodziejka jesteś:p ale i tak Ci gratuluję Pipy wstrętne postanowiły mnie wysiudać z interesu. Celowo przestały pisać, tak dla zmylenia przeciwnika, tylko po to żebym przestała się czaić za rogiem i do roboty siadła. Jak tylko wykosiły mnie z interesu to od razu zaczęły pisać duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo i często.:p Mafinka:) pewnie wyglądasz jak kuleczka??? kiedy ten wielki dzień i czy już wszystko przygotowane na nowego członka rodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech dziękuje, a niby czemu ma być uprzywilejowana i mieć lepiej niż wszystkie mamuchy. Niech zobaczy jak cięzko walczy się z wielkim worem który pozostaje pod cyckami, po słodkim bejbiku. Rozstępy też sa super sprawą, mój worek do tej pory wygląda jakby Kuba rozpruwacz na spółkę z Fredim Krugerem próbowali się do niego dobrać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bladź, ale niekulturalne wejście :P chciałam powiedzieć, że raczej idę spać dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa dupa ........ wiecie co ja to ostatnimi latami z dentysta jestem na tak,,,a tak mi zjeebal zeba ostatnio ze mi ropa podchodzi wlasnie sobie przebilam babla na dziasle ....ja go zabije tego pseudo doktorka jutro dzwonie sie umowic na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia muszynianke to ja akurat uwielbiam:D moooooze w czerwcu bede w lodzi, to wiesz.....:P w szczecinie tez moze bede:D Tija prawie gotowe, prawie bo lozeczko w czesciach.... na poczatku mam zamiar wykorzystac kosz.... ale chyba w wekend mojego pogonie. Rozstepow nie mialam, zrobily mi sie dopiero jak brzuch mi sie opuscil, takie jak piszesz. Piekny worek bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 11 lutego Lola angol ci tak spapral zeba?? w southampton sa spoko dentysci, ale prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja juz bylam u paru i ten ,ktory mi spapral to z whinchester,a moj ten super jest wlasnie z soton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, na wyspach młoda godzina, to chociaż laski są LOLA ❤️ MAFINKA ❤️ a ja zaraz spadam, jeszcze chwilkę 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche wtopa........ ale widze ze sie uzdzielasz na innych portalach.................heh sprawdzilam po nicku....ty niedobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie. Ale nie przeżywaj, już dwie osoby widziały mnie na żywo. Jestem normalna. Mam dwie ręce i dwie nogi ,a do tego tylko jednĄ głowę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sprawdziłam statystykę. kiciakocia napisała 1060 postów, a polaczka tylko 60 :) mów co chcesz!! ale to o czymś świadczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze..............a to dziwne bo z twojego opisu wyglada,ze jestes calkiem normalna........ja mam tak samo jak ty..............nie unos sie....ja naprawde cie kocham..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×