Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ja to mam Ojca ..... jest już fajnie, jak to mówią penetracja w pełni a mój stary wpada momentalnie zaczeliśmy leżeć i udawać żę to taka siesta, mówie " jak sie wchodzi to się puka" a On " jak się puka to się zamyka" zatkało mnie ....... przejebane, mam dwie laski i obie dostały okres w tym samym czasie przejebane bys miał jakby obie nie dostały odchodzę ode mnie ? na razie od kompa, ale dałaś mi do myślenia .... Rad> Pomóż stary, co mogę kupić dupie na święta? Papier toaletowy. Kurwa... Mieszkam pod jednym dachem z dwoma kobietami. Dzisiaj rano po goleniu nie miałem kremu, to stwierdziłem, że poczęstuję się jakimś nieswoim znalazłem krem na dzień, na noc, na rano, wieczór, we dnie, w nocy, pod oczy, pod uszy, pod pachy, do stóp, kolan, twarzy, włosów, przeciw zmarszczkom, przeciw cellulitowi, przeciw nadmiernemu wydzielaniu sebum, matujący, nawilżający, wyszczuplający, pobudzający, pachnący, tłusty, półtłusty, chudy, z wyciągiem z nagietka, piwonii, kaktusa, palmy i kokosa... a normalnego KREMU, żeby mordę po goleniu posmarować nie było... wziąłem wazelinę, bo tych innych wynalazków się bałem... Najlepsza akcja wczoraj na studniówce była jak pod stołem ktoś przewrócił butelki. Oczywiście pogłos się rozszedł po całej sali. Podchodzi do nas nasza wychowawczyni i pyta się co to było A kumpel jej na to: "Komuś wypadły szkła kontaktowe" kobieta jest jak taki huragan xD szybka i wilgotna xD taaa a pozniej zabiera domy i samochody ..... skąd jesteś? Przemyśl przemyślałam ... i dalej nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto tekst, który ukazał się we francuskim piśmie "Rohtas". Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego jedna piąta narodu żyje poza granicami i w którym co trzeci mieszkaniec ma 20 lat. Kraj brutalnie oderwany od wiekowych tradycji, który odbudował swoją stolicę według obrazów Canaletta, a Stare Miasto odtworzył jako nowe. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja,a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj,gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie Przeciętna pensja nie przekracza ceny trzech par dobrych butów. Gdzie jednocześnie nie ma biedy, a obcy kapitał pcha się drzwiami i oknami. Kraj, w którym koncesjami rządzą monopoliści. Kraj ze stolicą, w której centrum stoją nowoczesne biurowce, oferujące pomieszczenia po 10-35 USD za metr. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym można sobie kupić chodniki, postawić parkomaty i płacić państwu tylko 10 % podatku od zysku. Kraj, w którym otrzymanie paszportu do niedawna stanowiło problem, a mimo to ponad 3,5 mln obywateli rocznie wyjeżdża na Wczasy za granicę. Jedyny kraj byłego bloku socjalistycznego, w którym obywatelowi wolno było posiadać dolary, choć nie wolno mu ich było Kupić ani sprzedać. Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, a Ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za Pośrednictwem tłumacza. Polacy! Jak wy to robicie?"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysłowia polskie Dopóty dzban wodę nosił.............dopóki do studni nie narzygali. Nie taka kobieta straszna...........jak się umaluje. Ten się śmieje ostatni............. kto wolniej kojarzy. Kto pod kim dołki kopie.............ten szybko awansuje. Nie pożądaj zony bliźniego swego....nadaremno. - Jak cie widza.......................to pracuj. Tym chata bogata....................co ukradnie tata. Kto rano wstaje ten.................idzie po bułki. - Nie ma tego złego...................co by nam nie wyszło. Jak sobie pościelesz................to mnie zawołaj. Takich trzech jak nas dwóch.........nie ma ani jednego. Gosc w dom..........................zona w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nie zasypało mnie MAJECZKO tylko byłam zabiegana zaduzo sobie naplanowałam wyjazdy i zakupy wiacie jak jest🌼 U mnie bez zmian ani nie sypie ani nie wiaje KICAKOCIA POSMAKUJA CI KAWECZKI Mój Msiedzi w domku cały tydzień chyba ocipieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam i mi skasowało :( więc dzisiaj tylko "cześć" bedzie. no to cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj doła pogodowego:O Nie wiem jak Wy :D ale ja chce juz wiosny!!!!! 🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼:D🌼[kwiatek🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼]🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼[kwiatek🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼]❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼🌼🌼❤️WIOSNY CHCĘ ❤️🌼🌼🌼:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?????????????????????????????????????????????????????? w końcu udało się uruchomić mój trupiasty komputer:D i mogę z Wami kawkę spijać, tylko na razie mam milion rzeczy do nadrobienia, włącznie z tym co naklikałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie Tija !!!!! :) jak cię nie było (pamiętałam o kłopotach z kompem:) ) Kicia podjęła męską decyzję i zrobiłyśmy nową tabelkę :) jest gdzieś na tej stronie :) Nie pamiętałyśmy gdzie jest poprzednia. Polecam lekturę z dogłębną analizą :P I zapraszam do dopisania się :) będzie nas duuuuużo !!!! Z tobą chyba ze 4 sztuki :P A teraz opowiadaj ...... Ile zgubiłaś na tej zeli ???? Co jesz? Ruszasz dupskiem ? Znaczy ..... nie chodzi mi o szczegóły twojego ruszania dupskiem :P ale czy ćwiczysz jakoś odchudzeniowo :P I jak mają się kulki z flaneli, filcu, czy czegoś tam? :P Już można pooglądać? :) Nie wiem jak wy, ale jak ja wreszcie nie zrobię z sobą porządku to zamienię się z grubego zapasionego tucznika 😭 ..... wolę nawet o tym nie myśleć .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świniaczki, prosiaczki, robaczki 😘 terminy mam napięte jak bycze jaja więc ślę buziaczki 😘 i spływam. Może dzisiaj uda mi się wystawić chociaż część aukcji więc zobaczycie co robiłam kiedy mnie tu nie było. Jeszcze nie dałam rady nadrobić tego co naklikałyście, ale obiecuję że to zrobię Całuje Tijka jeśli chodzi o tabelkę to jest mi potrzebna bardziej niż kiedykolwiek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak !!!!! ja na poprzedniej stronie się produkowałam, a przysła jedna larwa z drugą i stronę przewróciła !!!!!! :P:P:P Myszka ;) 👄 Tija to czekam na aukcje , bo jestem bardzo ciekawa tych twoich cudeniek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I specjalnie dla Tijki :) mam nadzieję, ze tą razą nic się nie rozwali ... *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjsciowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35____________70__________172______70____60(06.2010) MAJKA____39___________67_________164_____67______60(05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153_____68,5____60(27.2.2010)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu się rozkraczyło trochę 😭 tak w ogóle to witam z rana :) u mnie dziś - po kilku dniach upału :) w okolicy 0 stopni - na termometrach -5 i mrożny wiaterek. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA ___35___________70________172______70_____60(06.2010) MAJKA___39__________67_________164______67_____60(05.2010) DO2DO__30__________68,5_______153_____68,5_____60(27.2.2010) lepiej? Otóż, gwiazdy moje, jadę do Łodzi. MAFINKA ❤️ przekażę od ciebie całusy Matce Ziemi Naszej, bo na pewno byś sobie tego życzyła, nie? :P Myślę o tobie często, trzymaj się Dzielna Kobieto. 👄 TIJA dopisz się! Ja w Łodzi pewnie pojadę na DHL i też się zważę na wadze elektronicznej. Żeby się bardziej zdołować, to się zważę w kurtce i z torebką. Dziewczynki, dzięki Bogu spierdzieliłam z Kijowa w stosownym momencie. Po pierwsze wybory. Ominęła mnie pierwsza tura, wrócę w niedzielę, w dniu drugiej tury. Po drugie, właśnie sprawdziłam na mojej ulubionej stronie prognozy. Otóż od jutra w Kijowie temperatura spada do -25 do soboty. A co dalej, to strach pomyśleć! Tak więc, albo się odezwę z Łodzi, albo dopiero w sobotę lub niedzielę już z Krakowa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kuźwa, skąd się robią te spacje?????? KICIA ___35___________70________172______70_____60(06.2010) MAJKA___39__________67_________164______67_____60(05.2010) DO2DO__30__________68,5_______153_____68,5_____60(27.2.2010) Tija wpisz się sama, bo jak nie, to ci wpisze 3 x 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 KICIA ___35___________70________172______70_____60(06.2010) MAJKA___39__________67_________164______67_____60(05.2010) DO2DO__30__________68,5_______153_____68,5_____60(27.2.2010)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 KICIA ___35___________70________172______70_____60(06.2010) MAJKA___39__________67_________164______67_____60(05.2010) DO2DO__30__________68,5_______153_____68,5_____60(27.2.2010) no co jest??? usuwam je, kuurwa, a one ciągle się pojawiają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA ___35___________70________172______70_____60(06.2010) MAJKA___39__________67_________164______67_____60(05.2010) DO2DO__30__________68,5_______153_____68,5_____60(27.2.2010) 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 nie mam siły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha !!!! widzisz Kicia? mnie też się te kuźwa spacje roibiły :P ucałuj też i ode mnie łódzką ziemię :) chociaż na niej nawet palcem nie przydepnęłam :P krakowską ziemię też możesz cmoknąć, bo tak to chociaż byłam daaaaawno temu, ale smoka pamiętam :) Tija :) lepiej się dopisuj, bo jak znam Kicię to ona nie żartuje :) jak nic wpisze ci 300 kg :P Mimozka !!!!! a jak twoja dieta? dajesz radę? znaczy wierzę, ze dajesz radę, ale napisz jak efekty :) Do2do :) ty też skrobnij cokolwiek !!!! Robisz zmiany do tabelki? Jak kreacja na weselicho? No a gdzie reszta słoniątek ?????? :P Mycha :) to ciepło, które czuje na karku to twój oddech, czy zwyczajnie coś mi się do d..... przykleiło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo Jestem w trakcie wystawiania moich prac wiec na razie to tylko część, ale możecie podejrzeć co nafilcowałam. Obiecuję że jutro się dopiszę do tabelki, dzisiaj muszę wykorzystać fakt że junior śpi i wystawić jak na więcej korali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak!!! Widzę że tak zapatrzyłyście się w moje filce, że nie macie czasu pisać na starym wysłużonym pierducie:D Zgodnie z tradycją wpisuję się do tabelki, ale uprzedzam że motywacji to mi brak jak cholera. Już od prawie 3 miesięcy mój steper odpoczywa w kącie, brzuch zrobił się znowu jak worek na kartofle, a na wadze mam tyle samo co przed braniem zeli:o:o:o. Może na wiosnę zawalczę o jakieś 10kg w dół, ale teraz ciężko mi się zmobilizować *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjsciowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35____________70__________172______70____60(06.2010) MAJKA____39___________67_________164_____67______60(05.2 010) DO2DO___30___________68,5_______153_____68,5____60(27.2. 2010) TIJA_____30___________80_________165______80_____69(1.05.2010) TAK SOBIE MYŚLĘ ŻE MOŻE JAK DAM TAKI ODLEGŁY TERMIN TO MI SIĘ UDA:D Może przerwa ze steperem też mi dobrze zrobi, bo już nie działał na mnie tak jak na początku Dobra wstańcie już, kawkę polewam \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na nogach od bladego switu :O Wlałam już w siebie kawę, herbate, konczę śniadanie (moj wymysł- sałatka z ogorka, pomidorków koktailowych, 1 jajka i grubego plastra wędzonego łososia- podobno choć jest kaloryczny ma "dobre" :P kalorie ), w kolejce czeka jeszcze herbata zielona i woda z cytryną..... Stwierdziłam, ze muszę zacząć wypełniać bebzoch napojami, bo inaczej moje ręce, całkowicie niezależnie od mojej woli :P wypełniają go slodyczami :P Ale moj mąż chlapnął dziś rano dowcipem ...... Wstając rano bezwiednie manewrowałam ręką w okolicy jego twarzy. No i oczywiscie po ciemku niechcący trafiłam mu tipsem prosto w oko :P W ułamku sekundy nastawiłam się, że usłysze coś w rodzaju "kurwa", a on zaskoczony z żalem w glosie: "no dobra , bierz sobie to oko.... może sobie dzis jakoś z jednym poradzę" :P Tija :) fajne te korale! Szkoda, że ja korali nie noszę (wg mnie sterczą mi za bardzo na cyckach :P ) Ale jakbyś robiła kolczyki to daj znać :) Właśnie założyłam swoje konto na allegro, czekam teraz na kod aktywujący. Do tej pory zamawiałam z konta męża i mialam troche dość gadania, ze ciągle mu jakies powiadomienia przychodzą , a on je potem musi mi odsyłać :P No i wiedział wtedy o każdym moim zamówionku :P Ale o tym, że mu gwiazdek nałapałam to juz to już nie wspominał :P Wczoraj się śmiał, ze pewnie za 2 miesiące będę mieć więcej komentarzy niż on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie zaszczele .... Kicia znowu będzie się czepiać, ze dużo napisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tylko was sciskam bo mam nalot kuzynostwa męza z innego miasta wiec przygarach siedze i cholera sniadania nawet nie zjadłam :O więc mozna powiedziec że dieta pełna geba hihih:)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYJETA??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×