Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Mimozka 👄 WITAJ !!!! :) Dziewczory zajrzałam tak sobie niechcący na konto naszej klasy i wywaliłam 2 osoby, które chciały się do nas dopisać. Jedno ty była jakaś "głowa", a drugie to facet jakiś, nazwisko bliżej mi nie znane :P Mam nadzieję, ze nie była to żadna z naszych dziewczyn, które zlikwidowały konta, ale po namyśle jednak zechcialy do nas wrócić pod fikcyjną nazwą. Jakby co to niech dadzą znać tu na forum, ze to były one. Kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... a tak w ogóle to czuję, że znowu ja zapełniam stronę wpisami, a jutro przyjdzie jakaś franca, stronkę zmieni i będzie miała radochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.................maja ,a ty co?zgubilas jaja zapominajac,ze ja tez jeszcze pisze???????? mimozko witam cie czule moje kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majciu nie chce cie juz....................GUCIO.................hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak całkiem na koniec dodam jeszcze :P że dziś , mimo @ , znowu zrobiłam 3 8-minutówki i 7-minutówkę. A ściągnęłam właśnie jeszcze sobie płyty Tamilee. Ciekawe tylko, czy będę to ćwiczyć :O Mafinko, jesli jeszcze gdzieś tu jesteś w postaci "jajka-niespodzianki", czyli 2 w 1 👄 i masz czas klikać :) czy to możliwe, żeby po niespełna tygodniu ćwiczenia 8 minutówek nie bolały mnie już mięśnie? czy może robię cos tak ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes jeszcze?? normalka...................nasz topik zdycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie pamiętam, która jest u was godzina - jedna do przodu, czy do tyłu :) co to ? strajkujesz, że jeszcze sie do pana nie tulisz? :) ja już uciekam :) choć u mnie nic dziś nie będzie :P @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w każdym razie ja nic z TEGO nie będę dziś mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju.........bedzie nic...............................maju............nic z tego juz nie pamietasz te bajke...................anyway...................i love you my brothars soul!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiojcie:D Dzisiaj po raz kolejny zaczynam nowe lepsze życie. Jeszcze 10kg i ważyłabym tyle co w dniu kiedy pierwszy raz do Was napisałam:p Wczoraj nakupiłam sałaty, owoców warzyw i innej trawy i dzisiaj zaczynam działania, które mają na celu doprowadzić mnie do super figury już w to nadchodząc e lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA, MOJA TYLKO MOJA:D:D:D Oby się nie okazało że sama będę musiała na niej pisać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Majeczko a dzis napijesz sie kawuni ze mną Ja w soboty praktycznie nie mam czasu całe przedpołodnie spedziłam na zakupach ze sasiadka a potem to zapierdziel w domku Wczoraj umierałam byliśmy u znajomych w sobote wieczorem i tak dalismy że sama sie dziwie że ja tyle wypiłam W ta sobote następna imprezka ale już koniec z piciem kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszeczko. Kac to coś paskudnego, mogłabym napisać o tym epopeję :D Jadę dzisiaj do urzędu pracy mam nadzieję że wszystko załatwię. Może wiecie co dokładnie muszę ze sobą zabrać poza swiadectwami z pracy i ze szkoły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Tu Kijów! :D 🖐️ dojechałam :) i już byłam tu i tam i zaraz jeszcze idę gdzieś, a potem popołudniu do pracki :) Jak ta zasrana zima zaraz się nie skończy, to ja z nią skończę! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to ja ekspresem kozystam z chwili że dzieciaki bałwana lepią chłopy na zakupach a kumpela się kompie :) bo tak przy niej to głupio mi w necie siedzieć :) A więc u mnie ok :) Jutro uciekają nasi męzowie bo mój jedzie do krakowa :(ale po kolei :) Na mazurkach super :D:D:D w kominku się iskrzy sączymy winko :) dzieciaki szleją i jest ogółem ok :) Mój męzulek zrobił mi niespodzianke w sobote bo mieliśmy rocznice ślubu i mówi że jedziemy do knajpki po pizze dla dzieciaków znajomi zostali z dzieciakami ( z góry było wszystko ukartowane ) więc ja niczego nie świadoma pojechałm do ośrodka ( gdzie jest ta knajpeczka ) a tam mąż zapakował mnie w sanie i miałam kulik z pochodniami po lesie po tem do knajpeczki ale nie po pizze a na pyszną kolacyjke dostałam kwiaty i piękny wisiorek :D normalnie kochane łzy mi z zaskoczenia napłyneły do oczu :D żałowałam tylko ze aparatu nie zabraliśmy :( no ale jak mąż tłumaczył pewnie bym się domysliła czekoś ;) jak wracaliśmy to oczywiście przywieźliśmy pizze :) dla znajomych i dzieciaków choć maluch już padly jak betki :) wypiliśmy winko z znajomymi i ....reszta wiadoma noc poślubna hiihihih:D no i niedziela już upłyneła nam pod błogim lenistwem :) dzisiaj też juz obiadek mamy gotowy to z dzieciakami na ten kulik chcemy jechać :) ciekawa jestem tylko ile moja waga pokarze jak do wawy wrócę :O Kochane całuje Was mmocno i przepraszam ze nie odpisuje każdej z was ale na wet nie mam jak Was dokładnie poczytać 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łepetyna mi pęka źle się czuję i gardło mnie boli rozpadam się na kawałki i idę po wik i amol do jutrka dziewczynki bo się rozpadam po prostu mam nadzieję, że to nie żadna świńska kozia albo ptasia mnie dopadła:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sru :P:P:P:P:P *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjsciowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35____________70__________172______70____60(06.2010) MAJKA____39___________67_________164_____67______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153_____67_____60 (27.2.2010) TIJA_____30________ __80_________165______80_____69 (1.05.2010) ABS____36____________60_________164______60_____56 Mimozka 👄 Tija :) do dzieła !!! :) Choć zgodnie z moimi przeczuciami stronkę mi machnęłaś :P Jak się ogarnę czasowo kliknę ci kolorki na kolczyki :) Kicia 👄 byle do wiosny 🌻 Myszko :) dzięki za kafffkę :) tylko na ciebie tutaj liczyć można :) Do2do :) SUUUUUUPER uroczystość !!!! Pozazdrościć pomysłów męża :) A może by tak jakieś warsztaty dla naszych panów zorganizował pt. Jak postępować z osobistą żoną ;) Loluś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pipki pamiętam o was i kocham was ale mi źle :( dalej jestem gruba tabsy nei pomogły mi już chyba nic nei pomoże do śmierci warcholem będę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho, ho, ho!! SZCZEŚLIWa -zobacz, co narobiłaś :P tak zdołowałaś dziewczyny, że nic już dziś nie napiszą. Głowa do góry! Będzie dobrze. Musi być :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Szczęśliwa prosze nie dołuj sie ja tez odkąd siedze w domu to zrobiłam sie grubasna i to okropnie Czuje sie fatalnie z tym ale jestem dobrej myśli ćwiczonka i zero kolacji Mam mało ruchu i porobiły sie okropne wałki Kiciakocia i jak tam w Kijowie Ja wczoraj mialam gości i dzis byłam z rana nie wyspana bo siedzieli do pierwszej w nocy A zaraz wybieram sie do Domu Ludowego udzielam sie społecznie musze szukac sobie zajeć bo mnie w domu trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Dziś lepiej mi deko, ale to jeszcze nie moja forma. Czytałam ostatnio na necie u koleżanki, że odżywianie kobiety powinno być odpowiednie do magicznych 28dni, i ciekawa jestem ile w tym prawdy:P Szczęśliwa a ile brałaś te tabletki? Wiecie ta głowa to ja byłam, bo na razie nie mogę mieć konta, mój m nie chce, więc nie będę pieklić się, a zmieniłam gg ale nie mam gdzie podać:( Daję cynk na ten artykuł http://zdrowie.onet.pl/1593116,2039,0,1,,hormony_na_diecie,profilaktyka.html przeczytajcie, bo chyba warto, mam skierowanie na badanie prolaktyny, co to takiego? ktoś robił? JA CHCĘ WIOSNĘ I SŁOŃCE, DUUUŻO SŁOŃCA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA ....ja często robię prolaktynę ,bo jestem niestety posiadaczka hiperprolaktyny.........nawet dwa lata temu miałam robiony rezonans głowy po podejrzewali u mnie mikrogruczolaka przysadki mózgowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mimozka :) wielkie SORY za usunięcie z klasy 👄 nie dałaś znać na forum i nie wiedziałam, że ta "głowa" to TY :) Wpisz sie jeszcze raz i daj tu znac, ze czekasz, a któraś z nas cie wpusci 👄 Szczęśliwa !!!!! Nie dołuj sie od NATYCHMIAST !!!!! Dasz radę !!!!! Ja to dopiero nic z sobą zrobić nie mogę :( Ćwiczę, uważam na jedzenie i nic 😭 Niedługo stuknie mi 40 i nie osiągnę swojego życiowego marzenia ...... to dopiero jest ból :( Totalna beznadzieja ze mnie :( Trzymcie się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA... nie martw sie tak tą 40-stką ja juz prawie zapomniałam kiedy to było 😭 PAMIĘTAJ.... "Większość kobiet panicznie boi się czterdziestki, aby wkrótce za nią zatęsknić." i jeszcze jedna stronka do prolaktyny ,bo jest tutaj bardzo przjrzyście napisane co i jak http://portalwiedzy.onet.pl/4868,12799,1523164,1,czasopisma.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, Serum, żeby to tylko o wiek chodziło ...... Poprostu miałam nadzieje, ze uda mi sie przy okazji coś dla mnie ważnego zmienić, a wychodzi na to , że będzie dupa :( Ale to dłuższa historia i nie chce mi sie o tym gadać nawet 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×