Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej kobiety ja równiez łącze sie z wami w smutku i załobie To co sie dzis stało to ogromny szok dla nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was DO2DO dzieki dostalam ale nie mam kiedy poczytac bo moi okupuja kompa jutro bede sama w domu to na spokojnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..........wam wszystkie kochane...... smutny mamy weekend tydzien miesiace.....((((((((((((((((((( moze ta tragedia w nas cos zmieni?? faktycznie ostatnio zbyt duzo było agresji slownej na górze....a jak widziałam dzis arukowicza jak plakał i załuje ostrych słow i chciałby je cofnać........... wiecie co...nasze odchudzanie niknie jako problem chociaz tez mam niezła depreche przez nią ale coz chyba wciąz najlepsza dieta świata jest Mniej żreć-niestety.... a ja bym słonia z zyrafa wciagnęła i poprawiła wszystkimi słodkosciami swiata do2do poprosze na mailaka dietke, moze cos wyjdzie???i w ogole co tam kobitko kochana? tija wiem co przechodzisz bo normalnie mam to samo, ale pomaga mi nastawianie budzika na jedzenie co 3 godz. i za chudyka nie moge sie nauczyc zeby nie myslec o tym kiedy zadzwoni.ciagle sie gapie na niego sprawdzam czy działa-PARANOJA!!!!!!! ale udało mi sie od grudnia tylko dzieki niemy zrzucić 4kg....niby cos ale ciagle duuuuuuuuuuuuzo przede mna majeczko polcia ma 10miesiecy, tymianek 2,4l a oliwek....11 masakra jaka jestem stara ale to nic wszytko.......DAMY RADE ZE WSZYSTKIM!!!!!!!!!! o!))))))jesu jak mi smutno....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dostałam @ wiec tez wpieprzam jak opetana tija- nie użalaj sie bo cie kopne w doope!!!!!!!!!!!!!! czy ja dobrze zrozumialam ze ponad 80 kg masz????? kobieto kto jak kto ale ty umiesz sie wziąść za siebie wiec nie pierdziel tylko do roboty myszka- zazdroszcze nowej fryzury, tez o tym mysle kicia- a Tobie na cholere dieta suchmielcu jeden??? obelixowa- witaj witaj zaglądaj czesto majka- miało byc bez grzeszków ale dziisiaj przez to ze wszystkie sklepy zamkniete musialam upiec chleb a wiadomo ze taki gorącyy z pieca wyjety jest pychota nawet dla kogos kto chleba nie lubi :) :) :) ja chce 55 !!!!!!!!!!!!!! kurcze mam doope jak szafa a cycków wcale łeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wiecie co... dopiero 2 dzień, do piątku daleko, a ja mam już dość ..... mój system nerwowy nie wytrzymuje. W tv na prawie wszystkich programach wspomnienia, a na tych co filmy lecą to albo wojenne - równie przygnębiające, albo debilne jakieś. Z tego wszystkiego dziś łeb mnie czadzi jak opętany :( 3 tabletki wzięłam i niewiele pomogło , wiec wiecej nie biorę. Mam tylko nadzieje, ze przetrwam jakoś dzisiejszą nockę w pracy :( Może pazury sobie zrobię ..... Kicia , kliknij co tam o nas na wschodzie mowią ..... Kasiunia , ja też bez grzeszków dziś nie wytrwałam .... loda sobie zjadłam .... zawsze to proteiny, a nie ciacho jakieś czekoladowe :P Moja waga dalej uwzięta na mnie ... dzis 62,0 .... franca nie chce zejść ponizej :P Od jutra przez 3 dni warzywka ..... Wczoraj troche sie przestraszyłam, bo miałam wrażenie, że nery mnie zaczęły boleć ..... Nie bardzo kontroluję picie i wydaje mi sie, że wlewam w siebie trochę za mało płynów .... Mam nadzieję, ze 5 dni samych protein to nie za dużo przy 3 dniach warzyw ...... Jeszcze tego mi brakuje, zebym sobie nery rozwaliła :O Do2do , jak Twoja dietka? ile Ci ubyło? Tija :) Myszka :) czytajcie ksiażkę i piszcie co sądzicie o diecie . Obelixowa :) cudze dzieci zawsze szybko rosną :) ale moje już tez wyrosnięte :) synuś od września do gimnazjum idzie. Tylko, ze ja faktycznie stara doopa jestem ;) za miesiąc 40 stuknie :O A! wczoraj rozmawiałam z mężem o tym jak nocek w pracy nie lubię. Stwierdził, ze jest na to sposób ..... Ponieważ nocek nie mogą mieć kobiety, które mają małe dzieci (do 4 lat) to mogłabym dziecko urodzić ...... Dowcipas jeden :P Faktycznie jakbym znowu urodziła to bym nocek nie miała :P Powiedziałam, zeby się wypchał takimi pomysłami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!! Kasiunia :) dobrze kojarzę, ze wczoraj Twoja Niunia roczek skonczyła? Wszystkiego naj Wam obu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki Kawke i herbatke daje ('''''')o \\_/> więc wstawać hej ja dzisiaj padnieta jestem strasznie mnie od rana głowa boli nie wiem czy to cisnieniowe czy od dietki :O MAJKA- nie wiem ile ważę bo powiedziałam sobie że 2tyg na wage nie wchodzę :O za 2 dni mam tez @ więc pewnie wogle waga będzie większa :O OBELIXOWA- chętnie ci wyśle kochana ale meilika nie mam do ciebie napisz mi na NK to ci wyśle bardzo chetnie :) KASIUNIA- wszystkiego naj ,naj dla 🌼Z🌼U🌼Z🌼I🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry słoneczka :) U nas niby nic, tzn, nie ma takiej żałoby na ulicach, ale Janukowicz na szczęście ogłosił dziś żałobę. Zaraz muszę iść do rektoratu właśnie przyjąć kondolencje. Chyba miałam jakieś przeczucia, bo w piątek wyprałam z 6 czarnych sweterków i bluzek. Będzie się w co ubrać ;) Nie pamiętam czy pisałam wczoraj, o moim patriotyzmie emigracyjnym? Otóż w sobotę pojechałam do koleżanki, ale poszłyśmy tylko na kolację do restauracji i mało piłyśmy (tyko 0,7 :P ), bo rano wymyśliłam, żeby jechać do kościoła. No i faktycznie, na stronie ambasady było o mszach za ofiary, więc pojechałyśmy. Potem, bo była piękna pogoda, spacerkiem poszłyśmy pod ambasadę, kupiłyśmy kwiatki, położyłyśmy i postałyśmy tam trochę. Ludzi nawet sporo. Co chwila ktoś przychodzi, to z kwiatami, to ze świeczką. Nawet były takie duże oficjalne wiązanki, największy kosz z kwiatami był od Radissona. dostałam parę sms-ów i maili z kondolencjami. No nic. Trzeba się zbierać. Jak moi szefowie wpadną na pomysł umieszczenia jakiejś notki na stronie, to jeszcze mam dziś tłumaczenie. Ku chwale Ojczyzny. Czyli szybko i za darmo. Aha, ważyłam się. Szok. Ale na razie nic nie zmieniam. :P Niech się utrwali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kasiuniu❤️ najserdeczniejsze chociaż spóźnione życzonka urodzinowe dla Zuziaczka🌻 jak ten czas leci............................ Czytam książkę Dukana namiętnie i muszę przyznać że jestem co raz bardziej skłonna spróbować. Zastanawiam się tylko jak będę żyła bez chleba i ziemniorów:o Muszę Wam powiedzieć że u mnie wszędzie wiszą flagi i czuć w powietrzu ciężką atmosferę. Po tym weekendzie świat jest zupełnie inny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet nie liczyłam że to juz będzie teraz. Ja nie mam poczty na tlenie więc nie wiem skąd ten dopisek przy moim nicku, chyba że teraz wszystkim z czarnym nickiem będą z urzędu dawać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!!!!1 kasiunia-mega całuski dla was kobitki kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 czy mam dobre wrazenie ze od samego czytania dukana moza juz widziec siebie szczuplejsza???bo tylko taka wizja mnie przekona.............)))) ale wiosna pełna gebą wie trzeba sie ze spacerkai dłuuuuuuzszymi przeprosic, z rowerkem moze??ale czy tez tak macie ze na sama mysl o ruchu jestescie juz zmeczone??? dlatego tak lubie ogladac lekkoatletyke!!noprmalnie jakbym z nimi biegala tak jezdem zmeczona...... tija z tego co pamietam to dawalas rade kiloskom to i teraz pewnie to kwestia czasu i bedzie po sprawie!!!! majeczka no jestem pod wrazeniem super determinacji....... przeslij jej troche tak wiesz po sasiedzku)) ide dzieciaczki połozycz bo roboty mam po pachy......zachciało mi sie wlasnego biznesu i 100000000000 nowych zmarszczek.... buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 ciekawe, czy mi też jakiś tlen dokleją :P Tija :) chlebek i kartoszki surowo wzbronione :) ale da sie bez nich żyć ;) Moje wrazenia z pierwszych dni diety były .... takie sobie :P Z jednej strony szybki ubytek wagi, ale z drugiej - w 2 i 3 dniu ciągłe poczucie głodu mimo jedzenia :O Odliczałam dni i godziny do czasu, kiedy będzie można jeść warzywka. Ale teraz jest już oki :) żołądek sie skurczyl i daje radę ciągnąć na 3-4 posiłkach dziennie + kilka przegryzek (jogurt, kefir, serek wiejski albo homo), no i to picie. Właśnie pociągam dozwoloną colę light :) Zamiast chleba robię sobie co jakiś czas placki tzw. dukatowe. Robię sobie z nich kanapki, ostatnio z łososiem i cebulką .... PYCHOTA była :) Gdyby jeszcze wykluczyć grzeszki (dziś malusia kromeczka świeżutkiego chlebka, 1 mon cheri, jogurt z dżemerkiem ) i zastąpić to ćwiczeniami :P byłoby z pewnością dużo lepiej :) Ale i tak nie jest źle! Buźka chudsza, ubrania zaczynają wisieć tu i tam, obrączka do zmniejszenia, a w ulubionym pasku muszę nową dziurkę zrobić, bo spodni nie trzymają :) Czekam ciągle na zejście poniżej 62 kg .... 60 kg .... i każdy kolejny kilosik mniej ..... Obelixowa :) łap trochę mojego zapału - właśnie w Twoją stronę zawiewa :) Nie oddaję całego swojego samozaparcia, bo mi jeszcze trochę potrzeba :) Do mojej wymarzonej wagi jeszcze mi sporo brakuje (55 ???? ). Znaczy mam jeszcze parę kilo do oddania ... w dobre ręce :P Kicia :) dawaj tą swoją czaderską wagę :) Do2do :) ja tez jak zaczynałam Dukana zaliczyłam @ w pierwszej fazie:) ale spadek wagi i tak był :) Po 2 tygodniach to ciuszki już Ci pewnie w koło pępka będą latać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co tam moje smutaśne osierocone, ale za to jakże szczupłe gwiazdeczki? :) Nie martwcie się, wszyscy poszli do nieba i a my musimy żyć dalej. Show must go on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 👄 Wawka powoli zamykana na demna samoloty jak głupie latają bo chyba jednym pasem je puszczają :O Młody do szkoły tez dzisiaj z czarna wstarzeczka przypieta poleciał bo tak wczoraj dyrekcja kazała ,choc co po nie któzy rodzice mieli waty że czemu dzieci w załobie maja chodzic , że dorosli jej nawet nie nosza a dziecia karza :O no ale cóż ....A ja mam kuźwa nerwa stanełam na wage a ta mi tylko pokazała 2400KG i znikła ( elektroniczna) chyba baterje mi sie skopsały więc wpadne do kumpeli po tem by sie zwarzyć :)Powiedzcie mi czy wam tez sie jesc nie chce ??? ja jade na 5/5 i poprostu wmuszam w siebie jedzenie bo wogle mogła bym caly dzień nie jeśc :O KICIA- masz racje kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) rzeczywiście "Show must go on" tylko że Tobie lżej, a my tu cały czas jesteśmy tym bombardowani. Nic w telewizji nie obejrzysz, bo wszędzie wywiady, wspomnienia, gazety nie poczytasz bo wszędzie wywiady, wspomnienia. Wiadomosci w necie nie poczytasz bo wszędzie wywiady, wspomnienia itd.... Trochę szlag mnie trafia, bo za życia, to wszyscy włącznie z dziennikarzami pozwalali sobie na drwiny z prezydenta, a teraz nagle każdy z nich ma do opowiedzenia swoje osobiste doswiadczenia z nim i wszyscy mówią że to był bardzo ciepły, pogodny i dobry człowiek. My szare człowieczki tak na prawdę w mediach widzimy tylko to co oni chcą nam pokazać. Dużo racji jest w tym że media to czwarta władza. Nas tu czeka pewnie cały miesiąc pogrzebów. Trochę Ci zazdroszczę, że nie ma Cię teraz tutaj. Od soboty nie mogę spać, czuję się umęczona, żal mi tych ludzi którzy zginęli, ale jeszcze bardziej zal mi tych rodzin które pozostały, które będą musiały z tym żyć. Jak pomyśle o tym że te rodziny są teraz w Moskwie i identyfikują swoich bliskich to serce mi pęka:( Między tymi którzy zginęli miałam swoje polityczne sympatie, których będzie mi brakowało. Niewątpliwie pani Izabeli Jarugi Nowackiej, która tak dzielnie walczyła o prawa kobiet... Długo to zostanie w mojej pamięci i świadomości Muszę porobić odpowiednie zakupy żeby móc przejść na dietkę proteinową i od jutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście że na arabskim podawali wszystko o katyniu i o niewinie zabitych polakach. OBELIXOWA- czekam na meilika bo nie wiem gdzie dietke ci wysłać możesz mi na NK kliknąć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam))))) słoneczko za oknem, krzyk dzieciaczków w domu, telewizorek wyłączony bo faktycznie po co dzieci katowac czymś dla nich niezrozumiałym....wystarczy że mi w głowie siedzi.. wśród ofiar była babcia i wnuczek z gorzowa więc tym bardziej o nich mysle...może to moi sąsiedzi niedalecy byli.... do2do-juz klikam maila, ciagle cos mi wypada wiec i o!zapomniałam!a co z twoim apetytem a włascieiw z brakiem???złapało cie cuś??? majeczko wiesz nie wyobrazam sobie ciebie az tak chudej.55kg??na fotkach jestes juz taka szczuplutka....ale to tez moja UPRAGNIONA waga...przed ciążami tyle ważyłam a dziś właże na wage i widze...63,9SZOK TŁUSTY SMOK cały wór rzeczy za małych spakowałam. zaraz je na allegro wystawie!!!! tija jak dietka??idzie pełna para? a ja se zapodałam dzis aquaslim-piłyście to?? ide se upić conieco (BLEEEEEEEEEEEEE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA , fakt, ale ja i tak nie oglądam TV za dużo, a czytam polskie strony internetowe, więc i tak se nie poczytam. Poza tym, też masz rację z tym, że ludzie zwariowali. Jak tak, to się z niego śmiali, dokuczali, krytykowali, a teraz (ja rozumiem, że o zmarłych nie powinno się mówić źle...) wszyscy pieją z zachwytu. W Krakowie jedno z głównych rond, "historycznie" zwane Mogilskim chcą przerobić na L.Kaczyńskiego i to już uważam za przegięcie. Poza tym przeczytałam jeden artykuł, który i mi otworzył oczy, że tak powiem, przytemperował emocje. Sama chyba napisałam, że zginął jak patriota, a może nie napisałam... ale pisałam, że lepszej śmierci nie mógł sobie wymarzyć. Tak. Ale to był PRZYPADEK. Jak prawdziwi patrioci, to giną ci, którzy idą na śmierć DOBROWOLNIE I ŚWIADOMIE. Walczą na froncie, czy w inny sposób się poświęcają. A oni może i żyli jak patrioci (chociaż tu też można dyskutować, kto tak, a kto tylko udawał), a zginęli jak zwykli ludzie, w wyniku nieszczęśliwego wypadku! To był wypadek! Zbieg okoliczności, prawda, dość tragiczny. On nie zasłonił nikogo piersią, nie zginął broniąc Ojczyzny, nie dosięgła go kula wroga. Oczywiście. Tragedię narodową potęguje fakt, że razem z nim zginęła jego żona, która cieszyła się sympatią ludzi i prawie setka dygnitarzy, piloci, BORowcy (no ci, to akurat zginęli na służbie). Tak, jest to ogromna tragedia. Tragedia, która nie ma analogii w światowej historii. Ale oni nie zginęli śmiercią bohaterów, a śmiercią zwykłych ludzi. Co roku tyle ludzi ginie w katastrofach lotniczych! Czy oni są bohaterami? No dobra, ale się rozpisałam. Fin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki 👄 Tija, zgadzam sie ze wszystkim co napisałaś o tych ludziach. A w tv... no cóż, teraz co innego na programach publicznych oznaczałoby chyba zwolnienia z pracy. No ale moze to nie takie złe? Niech chociaz teraz o tych ludziach mówią dobrze. Może to choć w ułamku procenta pomoże rodzinom tych ludzi. Choć przyznaję, że dołujące są te programy i filmy. Ale my powoli wrócimy do normy, a mi najbardziej jest szkoda dzieci, które straciły rodzicow :( To dopiero trauma jest :( Do2do , moje dzieci tez z wstążeczkami chodzą do szkoły, mi to nie przeszkadza. Ale córka poszła dzis do szkoły niemal cała na czarno, łącznie ze spinkami i gumkami, bo wczoraj jakaś pani nakrzyczała na koleżankę, że się "za kolorowo" do szkoły ubrała ! No to już przesada !!!! Dziecko jest w 4 klasie i ma prawo nie rozumieć pewnych spraw. Nie mówiąc o tym, ze żałoba dotyczy przede wszystkim najbliższych. Ciekawe jakby to było jakby nagle cała Polska na czarno sie zaczęła ubierać ..... Może jestem nienormalna, ale wydaje mi sie, ze żałobę to się przede wszystkim w sercu nosi.... Ubiór o niczym jeszcze nie świadczy .... Sataniści i inne trepy też na czarno się ubierają .... Obelixowa :) ja też sobie nie wyobrazam jak wyglądałabym z wagą 55, bo takiej siebie nie znam :P I nie wiem, czy poznam, bo waga zastrajkowała i ciągle między 62,0 - 62,3 pokazuje. Cycki spadają :P a waga nie Obawiam się, ze do końca miesiąca na 60 nie zejdzie 😭 Ta dieta bardzo mi odpowiada, wiec jeszcze mogę ją ciągnać, ale chyba muszą z grzeszkami skończyć :P A sezon lodowo - truskawkowy coraz blizej 😭 Moj problem to dość szczupła twarz, która dalej coraz bardziej szczupleje. Zawsze byłam pyzata, a po 30 właśnie twarz szczupleje mi najszybciej i najbardziej. Znajomi mówią, ze kości policzkowe mi sterczą, a policzki sie zapadają :P .... mam problemy z różem, bo nie wiem jak go teraz nakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ta cała otoczka towarzysząca tej tragedii, to w 80% wyrzut sumienia społeczeństwa. Może się mylę, ale takie mam wrażenie. I zgadzam się z Tobą Kicia, że jak bohaterowie to giną Ci którzy bronią ojczyzny, a to był tragiczny wypadek. Niemniej żal mi tych osieroconych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia 👄 bo ja prosta kobieta jestem i to proste przemyślenia mam :P Dziewczyny, właśnie oglądalam relację z przylotu ciała prezydentowej ..... Nie wiem jak wy, ale ja obserwuję w relacjach od kilku dni nasze wojsko .... kurnia , ale te chłopaki z kompanii reprezentacyjnej chodzą i w ogóle wyglądają !!!!! Jak struny !!!! W porównaniu z wojskiem rosyjskim (relacje ze Smoleńska i z ciałem prezydenta) to nie ma porównania ..... Nasi równiutcy, pełna powaga na twarzach, a w mundurze każdy jaki przystojny !!!! I jaki żołnierz-ksiądz jeden przystojny :P Kicia :) to też przemyślenia prostej, starzejącej się i znającej trochę życie kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam, że WOLĄ RODZINY JEST, aby para prezydencka spoczęła na Wawelu. Mam nadzieję, że to żart. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×