Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

dziadekjacek❤️ to że możesz jeść co chcesz i ile chcesz to super, ale że potem "..." to już nie, wiec chyba wolę dietę :-), trzymaj sie i rośnij :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wstyd bo nagrzeszyłam dzisiaj okropnie........buuuuuuuuuuuuuuuu nażarłam sie słodyczy i pistacji........ ale na usprawiedliwienie dodam ze byłam bardzo głodna a tylko to miałąm w zasiegu reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu ciągle spore :P ciało pedagogiczne :) Niestety u nas ferie zimowe dopiero za tydzień z hakiem :O Ale za to będziemy mieć bliżej do Wielkanocy :P Dziewuszki, nie odzywam się, bo kryzysa jakiegoś mam :( poprostu organizm domaga się wolnego. Ciągle chodzę niedospana, jakoś niemrawo mi cała robota idzie ... no poprostu mi się nie chce :P A do tego mam znowu dni, kiedy mówię niektórym to akurat co myślę :P Ale muszę jeszcze cokolwiek z siebie dobrego wykrzesać. Właśnie klecę na jutrzejszą radę pedag. sprawozdanie z I semestru. W przyszłym tygodniu poza planową pracą mam jeszcze kumulację :P znaczy nockę, jedną imprezę dla dzieciaków i 2 szkolenia. I żeby było ciekawie wszystko we wtorek i środę :P Znaczy we wtorek praca, rada szkoleniowa i nocka, a w środę jeszcze jedno szkolenie, impreza i praca do wieczora. W zależnosci od tego, jak to przeżyję zdecyduję, kiedy ewentualnie będę mogła cieszyć się nadchodzącymi feriami :P Moja dieta ciągle jest :P jak juz chyba pisałam - nie pozwoli mi sie szybko ze sobą rozstać :P Nie wchodzę na wagę , bo mam @ ale kilka dni temu łaskawie pokazało 63,9 :P Boszzzzzzzz !!!! 3 to ja na swojej wadze jakoś w wakacje ostatnio widzialam :P No i ślubny też stwierdził, że jest mnie pod ręką nieco mniej :P Nie do końca jestem przekonana co do szczerości tej wypowiedzi i nie wykluczam podstępu dla pozyskania jakichś korzyści własnych :P No ale dzielnie trwam na D i w miarę mozliwości czasowych staram sie urozmaicać żarełko. Dla dukanek polecam: pulpety z mielonego drobiowego, kluski ala kopytka (lepiło sie dziadostwo jak cholera, więc zdecydowalam o wrzucaniu ciasta do gara za pomocą łyżeczki ;) ), różne wariacje na temat jajecznicy, dukanowe naleśniki na słodko i nieśmiertelne ciasteczka piernikowe :) W dalszych planach mam jeszcze do wypróbowania kilka innych przepisów, ale to już jak będę mieć wiecej czasu. A... no i na podgonienie przemiany materii (na mnie jakos otręby nie działają) każdy dzień zaczynam kubkiem wody z plastrem cytryny (zapijane kawą z mlekiem :P ) i kilka razy w tygodniu robię sobie miksturę z ziaren siemienia lnianego zalanych wrzątkiem. Wiem, że na dukanie nie ma mowy o siemieniu, ale ziarna w organizmie nie rozkładają się, tylko trą po kichach i mi one poprostu pomagają. No chyba, że to sobie wmawiam :P Kończę tę swoją jak zwykle lakoniczną i zwięzłą wypowiedź :P i spadam do papierów 😭 Całuję wszystkie: * zmartwione (Serum 👄) , * zasmarkane :P ( Do2do 👄 - tylko mnie nie zaraź na ferie ;) ) , * niedomyte :P (Kicia :) do 3 cm brud nie szkodzi, a powyzej sam odpada :P), *grzeszące (Kasiunia :) ja ostatnio wciągnęłam 3 ludzkie pierogi z wisniami :P ), *chudnące siłą woli (Myszka uwazaj na żywe istoty, pamiętaj- najlepiej jak samochód porusza się po tym czarnym i dziurawym :P Jakim autkiem w ogóle jeździsz? ) *bezkarnie jedzące i oddające :P ( Dziadek :) doprawdy nie mam pojęcia co Cię tak pogoniło :P ) *liczące i księgujące ( Abs, będzie dobrze !!! Nie martw się !!! ) * kulające (Tija :) Łer a ju ???? ) * dietujące z mężami (Mafinko :) napisz co tam dobrego sobie zajadacie :) ) I jesli kogoś pominęłam to jeszcze na koniec 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadammmmm:D Jestem dziewczynki moje kochane, ale nie mam czasu po dupie sie podrapać. To że jestem zaficowana, to już klasyk, ale zrobiłam sobie nowąkrzywdę:o otóż mój brat jest jeszcze w polu z przeprowadzką z torunia do bielska i postanowiłam nie pchać sie do niego na ferie, tak jak wcześniej miałam to zaplanowane. Jednak zeby się nie nudzić postanowiliśmy skuć stare płytki w kuchni, wywalić stare meble i drzwi wejściowe do chałupy. Zrobił sie z tego regularny remont, a ja najchętniej wyłabym już do księżyca:( no ale teraz muszę juz to przetrwać. Jeśli chodzi o specyfik na odchudzanie, który ostatnio próbowałam, to żaden szał:o miał powodować szybsze uczucie sytości, a myślę sobie, że jakbym przed każdym posiłkiem wypiła kubek kisielu rozwodnionego, to działał by wcale nie gorzej :o To ja już się odmeldowuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaał, TIJA :D będziesz teraz wpadać raz na tydzień o 6 rano, żeby cię nikt nie zdybał? :P pamiętaj, że miałaś wygospodarować czas na życie osobiste i przyjemności ;) ❤️ a ja miałam noc przejebaną, no dawno tak się nie zdenerwowałam. Nawet wam nie powiem o co poszło, bo jak patrzę na to teraz, to myślę, że jestem skończoną idiotką i panikarą. :O szkoda słów. głupia kwoka 😡 ja znaczy. MAJKA podaj łapkę, mam dziś iść oddać konspekt, bla bla, coś tam jeszcze, zaliczenie kursu ;) a ja przez te nerwy noc nie napisałam. Kobita mnie zabije. jestem zmęczona. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki na kawę (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda juz po jednej kawie ,ale co mi tam ...poproszę o jeszcze jedną ,ale jak znając życie Myszka juz dawno sobie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ❤️, a ja czuje wiosnę w powietrzu, doły mi jak na razie minęły, trzymam się swojej diety 1000kcal, i trochę sportu i zobaczymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ja ci zrobię herbatę, malinową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim tym odchudzajacym i tym pracujacym KICIa tylko nie mow że znowu kogos przygarnęlas TIJA dasz rade ja lubie duże wyzwania i juz mojemu zameldowalam że na wiosne zabieram sie za malowanie pokoi chlopakow i salonu to mi powiedzial że upadłam w dzieciństwie na głowe ale ja mu jeszcze pokarze kto upadl na glowe Co to wałka w rece nie umiem trzymac kuchnie juz wymalowałam A pozatym obiadek juz na dziś i jutro mam zrobiony bo mysle z wyprzedzeniem Dziś wyklad jutro jazda 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 A popijam kawunie (hebatka była z rańca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo:) Kicia no pochwal sie co tam w nocy porabialas:P?? Myszka fajana "diete" masz. A ile chcesz zgubic na tym kursie prawa jazdy?? Serum... boszzz , prosze cie nie łam sie.... moge tylko sobie wyobrazic, ze Ci trudno... Tak jak Kicia napisala, musi by lepiej👄 i bedzie, zobaczysz!!! Dodo chorowitku Ty nasz👄 Kasiunia słodycze i pistacje a feeeee:P Ciało pedagogiczne tzn Majka:P teraz przestoj w wymyslaniu i tworzeiu w kuchni bo dziecie zabkuje i MAAAAAAAARUDZI... waga powolutku leci, a moj tak sie wczul, ze szok. Ostatnio zrobilam deser, a on mi mowi - ze nie zje bo ma zastoje po slodkim.... Musialam zjesc sama:P no i mam zastoj...hehe. Przez gada:P Abs u nas tez wiosna, tylko ze ja jej nie czuje...:( Tija ty to chyba sac nie mozesz:P:P:P Dziadek zajebista masz diete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA myślałam, że miało być ssać :P :P weź, nic nie robiłam, najpierw płakałam a potem obudziłam się o 6 i nie mogłam spać. 6.30 zaczęłam wydzwaniać do krakowa i zrobiłam awanturę. a potem stwierdziłam, że sama nie wiem o co :O żenada. a potem szukałam przyczyn swego stanu psychicznego :( i już wiem. dziś w nocy skończył się rok białego tygrysa, a zaczął rok królika 😭 , przyjdzie znowu czekać 12 lat na kolejną życiową szansę, bo nie wykorzystałam dobrych wiatrów. :( czytał ktoś horoskop na rok królika? jest tu jakiś królik??? bo nie wiem na co się szykować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się zastrzelę :( R jest z roku koguta: Konflikt między Królikiem i Kogutem jest poważnym konfliktem między elementami Drzewa i Metalu. Kogut jest małym metalowym nożem, a Królik to plecy i szyja. Konflikt ten może przynieść poważne wypadki i urazy kostne. Dlatego ludzie urodzeni w roku Koguta muszą szczególnie uważać w 2011 roku. Ze względu na konflikt Metalu z Drzewem, może chodzić o samochody, maszyny, zranienia nożem. Ludzie podlegający temu konfliktowi muszą być szczególnie ostrożni podczas prowadzenia pojazdów i podróży. Dla ludzi urodzonych w roku Koguta zaleca się noszenie wisiorków z Psem, który pomoże odciągnąć Królika i tym samym zmniejszyć ryzyko konfliktu. W ogólności ludzie urodzeni w roku Koguta doświadczą więcej zawirowań i zmian w życiu, będą więcej podróżować. Korzystne jest sprowokowanie w swoim życiu takich zmian jak przeprowadzka lub zmiana miejsca pracy. Podróże są także wskazane, ale powinno się unikać szybkiej jazdy i udawania się wprost w kierunku wschodnim, ponieważ jest to kierunek związany z Wielkim Księciem roku 2011. Ludzie urodzeni w roku Koguta, jeśli to możliwe, powinni zminimalizować aktywności związane z szybką jazdą, jak narty, wyścigi samochodowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa ... łepetyna napierdziela jak szalona :O Dawno takiej migreny nie mialam .... chyba zaraz mi globus wystrzeli 😭 ech ... ta hrabiowska krew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle sie melduję Jestem gotowa do działań A polecam kawunie z rana pychotka paluszki lizać 🌼🌼🌼 SERUM zbożówka czeka 🌼😍😍 KICIAKOCIA bedzie dobrze a swojemu kogutowi daruj życie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I dietujemy, dziewczyny trzymają się nieźle i ja też nadal nie odpuszczam. Majka taki zapieprz w pracy też miałam w ostatnim tygodniu przed feriami. Nie bywałam w domu. U mnie jak na razie zastoi nie ma i właśnie piekę serniczek. Myślałam ,że w ferie coś więcej popichcę,ale się nie da z moim synkiem. Muszę jeść to co nie trzeba jakoś specjalnie przyrządzać. Mafinka jak dajesz radę ze swoim maleństwem? Myszka dieta super.! Kończę bo Filip chce palulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeech Myszka zbożówki to ja już z miesiąc nie piję;) ale dziękuję za pamięć 👄 Dietę wątrobowa skróciłam ....powinnam mieć do 15-02 ale wyjazd do Zakopanego tak sie skończył ,ze jeden dzień niestety poszłam po bańdzie 😭 wypiłam chyba z sześć szklaneczek whiski i jak po tym żyję to znaczy ,ze już nic mnie nie zabije......tak mocnego alkoholu nie piłam chyba z 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki 👄a co tu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nudy trochę cierpię z powodu @, ale w normie, po za tym dieta, tak sobie , ale jak się skończą męczarnie to może się coś zmieni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum❤️ ja z reguły tez nie pije niczego mocnego , ale jak już to potem 2 dni mnie trzyma, zawsze sobie obiecuje że po co mam pić jak sie mam męczyć , a z drugiej strony " co nas nie zabije to nas wzmocni" wiec może trzeba częściej pić coś mocniejszego :-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciakocia❤️ , ja jestem z roku tygrysa, co prawda nie wierze w żadne horoskopy i inne przypowieści, najlepiej wierzyć w siebie i swoje możliwości, a nie zauważyłam niczego szczególnego w tym roku, wiec pewnie w kolejnym tez nic się nie stanie, jak sama na to nie zapracuje :-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka❤️ jak tam jazda, miałaś zdawać mam relacje, czy ty czasem tam czegoś nie kombinujesz? :classic_cool: majka ❤️trzymaj się niedługo ferie, i wiosna, wiec troche złapiesz oddechu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do ❤️ czy już zdrowa, pamiętaj chorobę trzeba dobrze wyleczyć, Tija, ❤️ jak tam remont, i nie bierz żadnego świństwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, ❤️pochwal sie swoimi osiągnięciami, może to trochę nas zmobilizuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka, ❤️ u mnie wiosna tez była tylko jeden dzień dziś padał śnieg i czar prysł, ale juz tak czekam kiedy zrobi sie wiosennie, i zacznę biegać - mam taka nadzieje dziadekjacek, ❤️ jak tam maleńka, dokucza jeszcze mamusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam tak napisać bo sie bałam ze jak napisze jeden długi post to go wciągnie i już nic nie napisze :-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Serwisu Technicznego: Około roku temu dokonałam upgrade programu Chłopak 1.0 do rzekomo lepszego Mąż v 2.0. Był to pakiet promocyjny i uległam zachętom. Niestety, niemal natychmiast po uruchomieniu nowego oprogramowania zauważyłam, że ma szereg funkcji ubocznych nie opisanych w dokumentacji. Program pracuje dużo wolniej, nie chce współdziałać z wieloma moimi ulubionymi programami i pożera cenne zasoby systemowe. Razem z upgrade przestały funkcjonować aplikacje związane z kwiatami, biżuterią, zakupami, które w pakiecie Chłopak 1.0 działały błyskawicznie i bezbłędnie. Co gorsza, program Mąż 2.0 spowodował automatyczne odinstalowanie tak wartościowych programów jak Romantyczność 9.9, Wieczór w Operze 6.1, Kolacja przy Świecach 7.5, zainstalowanie natomiast szereg niepożądanych programów jak: Noc Pokerowa 1.3, Liga Polska 3.0 i Bałagan 4.5. Nie chce przy tym działać program Rozmowy 8.0, a próba uruchomienia programu Sprzątanie & Porządki 2.6 powoduje zawieszenie całego systemu. Próbowałam ratować system uruchamiając Pretensje 5.3, ale bez widocznych rezultatów. Co robić? Zdesperowana Szanowna Zdesperowana, Przede wszystkim proszę pamiętać, iż Chłopak 1.0 to pakiet rozrywkowy, a Mąż 2.0 to profesjonalny system operacyjny. Radzę spróbować komendy: C:/JUZ MNIE NIE KOCHASZ po czym zainstalować Łzy 6.2. System Mąż 2.0 powinien wtedy automatycznie uruchomić aplikacje Poczucie Winy 3.0 i Kwiaty 7.0. Należy jednak uważać, gdyż nadużywanie aplikacji Łzy 6.2 może spowodować, że Mąż 2.0 zresetuje ustawienia na Milczenie 2.5, Hulaj Dusza 7.0 lub Gorzała 6.1. Ten ostatni jest szczególnie groźny, ponieważ powoduje wygenerowanie plików dźwiękowych Chrapanie.wav. POD ŻADNYM POZOREM nie wolno instalować pakietu Teściowa 1.0. ani próbować reinstalować nowej wersji pakietu Chłopak. Oprogramowania te spowodują definitywne zniszczenie systemu operacyjnego Mąż 2.0. Podsumowując, system Mąż 2.0 to mimo wszystko wspaniałe oprogramowanie. Jedyne jego niedoskonałości to mała pamięć operacyjna i wolne instalowanie nowych aplikacji. Nieoficjalnie radzimy zastanowić się nad zakupem dodatkowego oprogramowania, poprawiającego działanie systemu Mąż 2.0 polecamy Sex Bielizna 6.2 lub/i Sex Oralny 5.5. Jeśli nadal nie będzie pani zadowolona, proponujemy zakup pakietu Kochanek 3.0. Wiele użytkowniczek twierdzi, że z powodzeniem spełnia on te same funkcje, co Chłopak 1.0, jednak pod warunkiem, że nie znajdzie się na tym samym dysku co Mąż 2.0. Powodzenia, Serwis Techniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×