Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MYSZKA, wsiądziesz i to nie raz , każdemu początkującemu zdarzają się takie sytuacje, a samochód to tylko rzecz dobrze że Wam się nic nie stało :-), tak narzekałam że same nudy, wiec dzis zgubiłam bardzo ważny klucz, gdzieś się zapodział, i teraz sie denerwuje jak cholera i szukam.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam i gdzieś mi wciągneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się okazało ze ten klucz wziął mój rozgarnięty kolega, myśle że chyba uszy mu urwę, ja straciłam godzinę życia na szukanie klucza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Boże daj mi cierpliwość" nie mam siły, dla kolegi nic się nie stało , a ja po prostu jak tornado przerzucałam wszystko aby ten klucz znaleźć, a on jak gdy nic, " wziąłem i zapomniałem" a gdzie przepraszam czy co!,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wolę kaffkę ;) z mleczkiem ale mamy pomór :o wiem, częściowo jest to moja wina, bo i ja nie piszę, ALE!!! nie ja jedna! Sorry, gdzie jest reszta!?? Kedna ABS i MYSZKA zostały? Czasem Dziadek sie odezwie :O buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS nie tylko u Ciebie klęska z dietą, u mnie to samo jestem przed @ i oczywiście 2 ostatnie dni żrę . Pocieszam się tym,że nie tylko ja nie mogę wytrwać na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyż jezdem, ino czasami telepatycznie bardziej :P Uprzejmie donoszę, że ja na diecie jednak trwam. Z tym zastrzeżeniem, że jeżeli waga będzie mi spadała w takim tempie będę na diecie do usranej śmierci i o jeden dzień dłużej :P Dziś mija mi równiutki miesiąc Dukana. Waga niestety jedyne 3 kg (prawie) w dół, ale we wszystkim chyba muszę zacząć dostrzegać dobre strony - jeszcze pół roku temu marzylam o -3 kg w miesiąc, no więc teraz to mam :P W każdym razie często widuję ostatnio na wadze 3 ... znaczy 63,5-63,8 (startowałam z 66,5). No i wg mojej miarki tu i ówdzie ubyło mi po kilka nędznych centymetrów. W sklepach z obłędem w oczach wypatruję produktów z obniżoną zawartością tłuszczu , dziś np. zakupiłam sobie deserki budyniowe z bakomy - 0,9 g tłuszczu i minimalnie jakoś cukru. I jest to ogromne urozmaicenie ratujące życie biorąc pod uwagę codzienne jedzenie jajek i kuraków... ble :O Już nie mogę sie doczekac ferii ...... jeszcze tylko jutro i 2 tygodnie wolności :P Całusy dla wsiech bez wymieniania i bez wyjątku 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się melduje :-), troche późno, ale migrenę mam taka cały dzień, że lepiej było by w łóżku leżeć, a tu pracy dużo , a jeszcze teściowie przyjeżdżają , tyle sobie zaplanowałam a tu nic nie zrobione,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dietę, to staram sie jak mogę, waga wiec wskazuje 6 z przodu a o tyle lepiej nie gadać :-(, ale jak przyjdzie wiosna to się zawezmę i schudnę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie!!! Odzywam się częściej niż czasem, mało tego, piszę straszne głupoty, ale przynajmniej piszę, nie tak niektórzy! :O Sfoszyłam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczki zapraszam na kawę (_)> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki :) U mnie pada i dupowato :o młody wczoraj wyjechał w góry z teściówką więc zostaliśmy sami...........dzisiaj dietowanie wzięło w łeb bo na śniadanko zjadłam 2 naleśniory z serem białym i śmietaną :D ale miałm straszliwą ochotę bo tak na mnie patrzyły z lodówki i mówiły zjedz mnie , zjedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę! ja chcę! pod warunkiem, że masz mleko! :P jutro weekend :) dzisiaj mam zajęcia od 16 do 21.30, reżim dnia w totalnej ruinie! jak tu się odchudzać, trzymać jakiś reżim, jak każdy dzień wygląda gorzej od poprzedniego?? śpię do 10 (jak się uda :P ) do pracy chodzę na 16 czy 18 i jak to nie zjeść czegoś po pracy?? i nie napić się?? :P ech.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, sorry :O u was weekend to się już piątek rano zaczyna?? no ja po robocie już wreszcie :P aż do poniedziałku. Myslę o diecie. Ale na razie tylko myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picioszki, co z wami? kawkę do łóżeczka podać?? :P ❤️ u mnie zima na całego :D snieg tak zaiwania, że nic nie widać przez okno. ale jest dosyć mokry i od razu na asfalcie robi się ciapa. :O mieliśmy ochotę odwiedzić dziś taką wielką Art Galerię, bo tu taki jeden oligarcha ładuje kasę nie tylko w domy i samochody, ale wspiera też sztukę, ma takie wielkie centrum sztuki, no ale nie wiem... gila mam do pasa, chociaż nic innego mnie nie boli, nawet swojej słynnej wysypki nie mam :P jeszcze ;) w każdym razie miłego dnia! jak byście go nie spędziły, niech będzie udany :) ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dla odmiany słonko jakby wiosna miala zamiar się laskawie pojawić:) Po ostatnich deszczach i błocisku to miła odmiana. Chociaż szczerze mówiąc pogodę mam teraz głęgoko w dupencji, bo WRESZCIE MAM FERIE !!!!! I tylko to sie teraz liczy :) Miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote ja juz chatke wysprzątalam i zasiadłam przed kompem 🌼🌼🌼 Cos w pzrzyrodzie sie dzieje bo u mnie przed 4 rano grzmiało najpierw myślałam że ktos szczela ale nie to wyładowania atmosferyczne Koniec świata 🌼🌼 A ja nadal wkuwam 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czy jakaś dobra dusza przypomni mi jak mam wejsc na n-k do naszego profilu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIUNIA nie ma mnie na NK więc ci nie pomogę. no jakoś normalnie ze swojego się wchodziło. Po lewej stronie. Ale nie wiem jak jest teraz. no tak u nas zima. kto bywa na FB to może przeczytać :P widziałam dziś autko jak kręciło piruety na łuku jezdni :) ale barierka go odbiła i jakoś zatrzymał się. miał facet duuużo szczęścia. poza tym zajebiisty wiatr. Ulice nad rzeką to jest dopiero jazda :D na wideo jest właśnie nabereżna, masakra. nie da się jechać a do tego ten wiatr. nie wiem czy jutro wyjdę :O w każdym razie dobrej nocki :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ferii i słonka ciąg dalszy, ale też wieje. Kasiunia :) nie ma już naszego wspólnego profilu na NK. Moderatorem była Do2do, ale usunęła swoj profil i automatycznie usunęło się nasza wspolna klasa. Zresztą tak jak Kicia i Do2do chyba jeszcze kilka innych dziewczyn ucieklo już z NK. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie bo nk to straszny syf... U mnie dla odmiany pogoda przepiękna, ale pizga jak w kieleckim, dupsko mi zamarzło:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukałam bo tylko "szkoła" została a klasa juz nie :) :) :) a tak sie wszystko zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma ochotę na kawę (_)> z mlekiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×